Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

3M Müzik Hakkında

Muğla’nın merkez ilçesinde yer alan 3M Müzik firması, özel günlerinizin kusursuz geçmesi için uzun yıllardır bölgede hizmet veriyor. Firma ekibi sizlere seçmek üzere, salon dansı müziklerinden 90’lar Türkçe pop şarkılarına kadar geniş bir yelpazede müzik listesi sunuyor. Organizasyon tarihinden en az 6 hafta önce iletişime geçmeniz koşuluyla sizleri eşsiz bir düğün orkestrası bekliyor. 3000 TL’den başlayan fiyatları ile müzik şöleni gününüzü unutulmaz kılıyor.

Düğün Orkestrası Özellikleri

3M Müzik firması, deneyimli ekibiyle sizlerin farklı farklı etkinliklerine ve konseptlerine uygun performans düzenliyor. Gerçekleştirecek olduğunuz düğün organizasyonunuz için öncelikli olarak sizinle ön görüşme toplantısı düzenleniyor. Ardından düğün orkestrasından beklentileriniz dinlenip, ekip ile ortaklaşa bir program hazırlıyorsunuz.

Sizlere unutulmaz bir müzik şöleni sunacak ekibin, organizasyon günü tüm gece sizlere hizmet edebilmek için yaklaşık 2 saat hazırlık süreci oluyor. Sevdiklerinizle tüm gece boyu eğleneceğiniz ve mutluluğunuzu paylaşacağınız gün için, istediğiniz müzik konseptini ve salon danslarını anlattıktan sonra keyifle düğün gününüzü bekleyebilirsiniz.

3M Müzik Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrası fiyatları 3000 -  5000 TL arasında değişiyor. Talepleriniz fiyatlarda değişikliğe sebep olabilir.

Düğün gününüze heyecanla gün sayarken, orkestra ekibi hakkında detaylı bilgi edinmek ve müzik akışı hakkında isteklerinizi belirtmek için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda, firmanın size özel fiyatlarından yararlanabilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonunu da kullanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Düğün organizasyonun gerçekleşeceği mekan belli oldu ise; sıra düğün gününüzü sizler ve davetlileriniz için unutulmaz kılacak olan müzik şölenine geliyor. 3M Müzik firması Muğla halkı için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bahsettiğimiz fırsatlar hem farklı bütçelere hem farklı zevklere hitap ediyor. Düğün gecenizde  müzik şöleni yaşamak istiyorsanız bu ekiple çalışabilirsiniz.

Sizlerin zevkine göre oluşturulmuş şarkı listelerin ardından, gözlerinizi alamayacağınız bir dans grubu sizleri bekliyor .Düğün organizasyonunuzdan yaklaşık 2 ay önce orkestra ekibi ile iletişime geçmeniz halinde, sizlere özel beste dahi yapılıyor .Bu özel gününüzde kendinizi eşsiz hissetmeniz için tüm ekip heyecanla bekliyor!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Merkez ilçesinde yer alan 3M Müzik firmasına, şehir merkeziden hareket eden otobüsler veya özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda orkestra ekibi, organizasyonun gerçekleşeceği mekana sizlerle birlikte gelerek, hazırlıklara başlayacak.

Adres: Orhaniye Mah. Dökümcüler Sok. Sarılar Apt. No:8/A Merkez / Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, düğün gibi özel günler de hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evlencek olan çiftin talebine göre özel beste ve dans grupları ekstra avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

3M Müzik ile ön görüşme toplantısı,zevkinize uygun müzik listesi hazırlanması ve müzik akışının plazması başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışında hizmet,dans grubu,evlenen çifte özel beste gibi hizmetler her şey dahil pakette yer alıyor.

3M Müzik düğün fiyatları ne kadar?

3M Müzik düğün fiyatları 3M Müzik düğün fiyatları 3M Müzik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

3M Müzik Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

3M Müzik

Yorum yaz