360 İstanbul Beyoğlu

360 İstanbul Beyoğlu, mutlu gün ve gecelerinizin organizasyonunu yapmak için talip olduğunu bilmenizi istiyor. Bizlerle tanışmadan lütfen son kararınızı vermeyin. 360 İstanbul Beyoğlu olarak İstanbul'un en gözde mekânı ile karşı karşıyasınız. Müthiş manzarası eşliğinde uzaman kadrosunun sunumlarıyla geceniz daha bir anlamlı hale gelecek, eminiz!

Müthiş aydınlatma ve her biri kusursuzluk göstergesi olan masa ve sandalye süslemeleri ile gözlerinize hitap edeceğiz. Organizasyon boyunca size ve değerli misafirlerinize eşlik edecek olan profesyonel orkestramız ile de kulaklarınıza hitap edeceğiz. 360 İstanbul Beyoğlu'nda bu büyüleyici ortama aynı zamanda dünyada eşi benzeri olmayan İstanbul Boğazı manzarası da eşlik edecek. Gerçek hayattaki masalsı düğünü sizlere vaat ediyoruz.

Profesyonel ekibimiz eşliğinde açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, resepsiyonlarınız, doğum gününüz, kına geceleriniz, mezuniyet törenleriniz, nişanınız, sünnet düğününüz ve aklınıza gelebilecek tüm benzeri davetleriniz için 360 İstanbul Beyoğlu ekibi olarak her zaman sizlerleyiz. Tüm bunların yanında isterseniz kendiniz de bir organizasyon şirketi ile anlaşabilir, etkinliğinizi planlayabilirsiniz.

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

360 İstanbul Beyoğlu, kapalı alanında 200 - 300 kişiyi, açık havada 100 - 200 kişiyi ağırlayabiliyor. Ayrıca 400 - 500 kişilik de kokteyl kapasitesi bulunmaktadır. Sizin için anlam ifade eden tüm gün ve gecelerinizin organizasyonları için 360 İstanbul Beyoğlu olarak hizmetinizdeyiz. Birçok mekanın aksine 360 İstanbul Beyoğlu'nda gece 03:00 ve sonrasında da hem servisimiz hem de müzikli eğlencemiz devam edebilmektedir. Yani sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tadını bizimle çıkartabileceksiniz! 360 İstanbul Beyoğlu olarak bundan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Nerede Bulunuyor? Nasıl Gidilir?

İstanbul'un tam anlamıyla göbeğinde olan 360 İstanbul Beyoğlu'na, hem özel aracınız ile hem de toplu taşıma araçları ile ulaşım son derece kolay ve hızlı olacaktır. Tüm gece boyunca 360 İstanbul Beyoğlu ekibi tam profesyonellik ile çalışacak ve istediğiniz bu masal organizasyonunu sizlere yaşatmak için çabalayacaktır.

360 İstanbul Beyoğlu, tarihi ve kadim Mısır Apartmanı'nın en üst katında bulunmaktadır. Beyoğlu'nun incisi olan bu mekâna ulaşım tahmin ettiğinizden çok daha rahattır. Toplu taşıma araçları ile gelecek olan misafirleriniz İstanbul'un her yerinden Taksim Meydanı'na ulaştıktan sonra dilerlerse nostaljik Taksim Tünel Tramvay'ını kullanabilir. Taksim Meydanı'na ise, Beşiktaş'tan DT2 numaralı otobüs, Mecidiyeköy'den M2 Metro, Fatih'ten ise 87 numaralı otobüs ile ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz açık adresimizi de verelim; İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı No: 163/8 Beyoğlu, İstanbul.

Hayallerinize ulaşmak işte bu kadar kolay!

 

Sırala

 1. Avatar
  Öykü
  Puan

  böyle güzel bir manzarada kokteyl tarzda nişan yaptık. istanbulun en güzel yeri burası diyebilirim. bütün şehir ayaklarınızın altında.. iyi ki düğünbuketi.comdan sizi görüp iletişime geçmişim. kaliteli ve eskiksiz hizmetiniz için ayrıca teşekkürler 🙏🏻💜

 2. Avatar
  Fatih
  Puan

  Harika bir manzara! Atmosfer ve ambiyans çok iyi. Kaliteli bir hizmet aldık herkese öneriyoruz.

 3. Avatar
  Selin
  Puan

  Tüm İstanbul resmen ayaklarımıza serilmiş gibiydi <3 Hayatımda gördüğün en güzel manzaralardan birisi ve en mutlu günümüzü bu güzel manzaranın karşısında geçirmek paha biçilemezdi 🙂

Yorum yaz