Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

360 Dijital Grup Hakkında

Ankara’nın Dikmen semtinde bulunan Dijital 360 Grup, en değerli günlerinizi ölümsüzleştirerek, geriye keyifle bakılacak samimi anlar bırakıyor. Merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin her yerine hizmet götürebilen bu düğün fotoğrafçısı ekibi, her türlü etkinlikte de oldukça tecrübeli. Dış çekim ve düğün fotoğraf çekimi fiyatları 1.500 TL'den başlayan firma ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Özellikler

1980 yılından beri sizlere hizmet veren bu firma, profesyonel fotoğrafçı Şahsuvar Orhon tarafından kurulmuştur. “Gülümseyin, çekiyoruz” mottosuyla yola çıkan 360 Dijital Grup, üretken ve dinamik ekibi ile daima 25 kareyi yakalama hedefini üstlenmiştir. Her geçen gün kendini geliştirerek en iyisine imza atan bu firma, düğün klibi ve davet çekimlerinde de üstün yetenekler sergilemektedir. Düğün hikayesi ve dış çekim fotoğraflarında kaliteyi perspektifle buluşturan 360 Dijital, günümüze kadar pek çok çiftin hayallerini gerçeğe dönüştürmüştür.

Düğün organizasyonunun her anında yanınızda olan bu firmanın ilave çekim avantajları da mevcut. Trashday, dış çekim, save the date, katalog çekimi, konsept çekim imkanının yanında; yurt dışı çekim ve orijinal kopya teslim çiftlerin en çok tercih ettiği özelliklerden.

360 Dijital Grup Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Cazip özellikleri ile olduğu kadar fiyatlandırma skalasıyla da sizlerin ilgisini çekecek, takdire şayan bir ekip olan 360 Dijital, iki farklı paket seçeneği sunuyor. Her şey dahil paket, düşlerinizin üstünde bir içerik zenginliği ile sizleri karşılıyor. Bu paket ile, çekime dair aksesuarlara, çekim mekanına ve drone, jimmy jam gibi son teknoloji ekipmanların kullanımına siz karar verebilirsiniz. Bu kadar detaylı avantajların olduğu her şey dahil paket fiyatları sadece 6.000 TL'den başlıyor.

Başlangıç paketi adı verilen bir diğer fotoğraf çekim paketi de mevcut. Bu paket ile Dijital 360 Grup, hizmet standartlarından ödün vermeyerek, her cebe hitap eden uygun bir ücret tarifesi benimsiyor. Sizlere özel 1.500 TL olan bu fiyat, içeriğinde fotoğrafçılığa dair bütün standart donanımı barındırıyor.

Olanaklar

Fotoğraf sevdalılarından oluşan bu kalabalık ekip, şu zamana kadar sayısız etkinliklere şahitlik yapmıştır. Konum, hava koşulu veya mekan fark etmeksizin, düğün, doğum, nişan gibi özel gün çekimleri, toplantı ve bayi seminerlerine dair şirket çekimleri itinayla gerçekleştirilmektedir. Bütün bunlara ek olarak, arzu eden firmaların 3D tanıtımları, fotoğraf çekimleri ve reklam filmleri de Dijital 360 Grup tarafından profesyonel bir biçimde halledilmekte.

Nasıl Ulaşılır?

Çetin Emeç’te bulunan 360 Dijital Grup’un sadece 80 metre ilerisindeki Hakim Evi Otobüs Durağı’ndan 203-7 ile Keçiören’e, 353 - 5 ile Mamak’a veya 154 - 1 ile Ulus’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, şahsi arabanızla da gelebilirsiniz, zira burası oldukça merkezi bir konumda. Açık adresi de şu şekilde belirtelim: Harbiye Mh. Çetin Emeç Blv. 21/16 Dikmen - Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'deki tüm şehirlerdeki dış mekanlarda kalabalık bir ekiple hizmet verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En erken 1 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

360 Dijital Grup düğün fiyatları ne kadar?

360 Dijital Grup düğün fiyatları 360 Dijital Grup düğün fiyatları 360 Dijital Grup organizasyon fiyatları ise 1500 - 6000 TL arasında değişmektedir.

360 Dijital Grup Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

360 Dijital Grup

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Yaşar Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyoruz dış çekim ve düğün hikayemiz muhteşem oldu her gün ayrı bir bölümünü instagramımızda paylaşıyoruz :))) elinize sağlık

Yorum yaz