Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin tagı ve mekan süsleme

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Sahne sistemleri, ses ve ışık

312 Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan 312 Organizasyon muhteşem bir organizasyon hizmeti sunuyor. Dilediğiniz güzellikteki mezuniyet partisine ulaşmanıza olanak tanınıyor. Eğlenceli vakit geçirdiğinizden emin olmak için kaliteli imkanlar sunuluyor en güzel mezuniyet partisi için uygun davet alanı oluşturuluyor. Tüm detaylara önem verilerek hazırlanan organizasyon sizlerin memnuniyetini hedefliyor. Mezuniyet organizasyonu paket fiyatı olarak 5.000 TL sunuyor.

Firma Özellikleri

Catering hizmeti sunan firma, mezuniyet organizasyonları için enfes menüler ve ikramlar hazırlıyor. Güler yüzlü, tecrübeli servis ve hizmet elemanları sizlerin mutluluğu için emek harcıyor. DJ ve müzik grubu temin edilmesi sayesinde doyasıya eğlenmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor. Işık ve ses ekipmanları da sağlanarak mezuniyet töreni boyunca tüm konukların eğlenceli vakit geçirmesi ve dans etmesi sağlanıyor.

312 Organizasyon, sağladığı hizmetleri sağlamak için ilk olarak sizlerin isteklerine öncelik veriyor. İletişime geçtiğiniz noktadan itibaren tüm aşamalar belirleniyor ve uygulama noktasında özenli çalışma yürütülüyor. Tüm detaylar olması gerektiği gibi oluşturuluyor. Firma mezuniyet organizasyonu hizmetine ek olarak düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, evlilik teklifi, baby shower, doğum günleri, açılışlar ve davet organizasyonu da sağlıyor.

312 Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Mezuniyet organizasyonu fiyatları istenen ve sunulan hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Sağlanan olanaklar sizlerin mutluluğu için özenle oluşturuluyor. 312 Organizasyon mezuniyet organizasyonu fiyatları minimum paketi 5.000 TL olarak sunuluyor. Fiyatlar ve özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

312 Organizasyon mezuniyet töreniniz için en güzel davet alanını oluşturuyor. Masa ve sandalye temini sağlanarak en uygun oturma düzeni bir araya getiriliyor. Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri yanında şamdanlar ve çiçek süslemeleri kullanılarak en hoş atmosfer oluşturuluyor. Mekan giydirme hizmeti de veren firma, istekleriniz dahilinde muhteşem bir tören alanı hazırlıyor ve beğeninize sunuyor. Süsleme tercihleri dahilinde sade veya görkemli bir görünüm tercih edebilir, dilerseniz özel bir konsept oluşturulmasını da rica edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

312 Organizasyon Ankara Çankaya ilçesinde yer alıyor ve oldukça kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Mekana özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 hatlı otobüslerle hedef konuma ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Turan Güneş Bulvarı Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B Yıldız, Çankaya, Ankara.

Yorum yaz