Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin tagı ve mekan süsleme

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Sahne sistemleri, ses ve ışık

312 Organizasyon Hakkında

Organizasyon sektöründe adını duyurmuş olan 312 Organizasyon, Ankara Çankaya ilçesinde yer alıyor. Çok çeşitli ve kaliteli hizmetler sunan firma, ilk olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak için imkanlarını sunuyor. Hep istediğiniz ve hayal ettiğiniz muhteşem kına gecesi organizasyonuna sahip olmanız sağlanıyor. Kına organizasyonu fiyatları minimum 5.000 TL olarak sunuluyor. Detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Firma Özellikleri

Ankara’nın en sevilen organizasyon firmaları arasında yer alan 312 Organizasyon, sizin için kusursuz bir kına gecesi sunmaya hazır bulunuyor. Firmayla iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren istekleriniz dikkatle dinleniyor ve yardımcı olunuyor. Davet alanınız en özenli şekilde hazırlanarak ve süslenerek ideal kına daveti atmosferi sağlanıyor. Davetiniz yemekli veya ikramlı olsun isterseniz catering hizmeti sunuluyor.

Mekan giydirme hizmeti sunan firma, kına gecesine özel tüm dekorasyonu oluşturuyor ve benzersiz bir ortam sağlanıyor. Kişiye özel konsept oluşturabilen firma, istediğiniz tüm ayrıntıları sunuyor. Kına geceniz için geleneksel hizmetler ve aksesuarlar isteyebileceğiniz gibi farklı seçeneklere de yönelebilirsiniz. Kına gecesi için vazgeçilmez olan hizmetler sağlanarak tüm aşamaların eksiksiz bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor.

312 Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına gecesi için sunulan fiyatlar hazırlanan hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Kına gecesi organizasyonu fiyatları minimum 5.000 TL olarak sunuluyor. Fiyatlar ve özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

312 Organizasyon & Süsleme Hizmetleri, sizlere en güzel kına gecesini sunmak için birçok kaliteli imkan sunuyor. Işık, ses sistemleri sunan ve DJ/müzik grubu temini sağlayan firma, keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Sevdikleriniz ve ailenizle doyasıya eğlenmeniz sağlanıyor. Fotoğraf ve video çekimi hizmeti sağlanarak bu değerli davetinizde oluşturduğunuz anıların saklanması sağlanıyor.

Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan firma, oldukça kolay ulaşılabilir ve merkezi bir konumda yer alıyor. Mekana özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 hatlı otobüslerle hedef konuma ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Turan Güneş Bulvarı Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B Yıldız, Çankaya, Ankara.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    kına organizasyonum için 312’yi tercih ettim ve hiç pişman olmadı. Tüm ekip canla başla gecemi güzelleştirmek için çalıştı teşekkür ederim

  2. Puan

    Nişan davetimizin dekorasyonunu kendilerine yaptırdık. Ellerindeki ürünler çok güzel, salon gerçekten çok güzel dekore edilmişti.

Yorum yaz