Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin tagı ve mekan süsleme

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Sahne sistemleri, ses ve ışık

312 Organizasyon Hakkında

Hayatını birleştirmek isteyen çiftleri yalnız bırakmayan 312 Organizasyon, hayallerinizi süsleyen düğüne ulaşmanızı sağlıyor. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan organizasyon firması, muhteşem olanaklar ve kaliteli hizmet anlayışı sunuyor. Ankara’daki düğün organizasyonu firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor ve sağladığı hizmetleri ile sizleri mutlu etmeye öncelik gösteriyor. Firma paket fiyatı olarak 5.000 TL fiyat sunuyor.

Firma Özellikleri

Sizlere en muhteşem düğünü organize etmek için büyük çaba gösteren 312 Organizasyon, sayısız olanak sunuyor. Davet alanınızın harika bir düğün yerine dönüşmesi için mekan giydirme hizmeti uygulanıyor ve şık dekor parçaları tamamlanıyor. Masa/sandalye temin edildikten sonra süsleme ve dekorasyon yapılarak tüm alanın güzelleşmesi sağlanıyor. Nikah masası ve gelin yolu oluşturularak düğününüzün eksiksiz olması sağlanıyor. İhtişamlı şamdanlar ve çiçek aranjmanları ile son eksikler tamamlanmış oluyor.

312 Organizasyon & Süsleme Hizmetleri, catering hizmeti sunarak düğününüze tat katıyor. Nikah şekeri ve düğün pastası hizmetleri de sunuluyor ve tüm isteklerinizin karşılanması sağlanıyor. Mekan ek olarak istediğiniz bir tema veya konsepti de uygulayabiliyor. Bu sayede özgün bir davete dahip olmanız sağlanıyor. Firma düğün organizasyonu hizmetine ek olarak nişan, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, evlilik teklifi, baby shower, doğum günleri, açılışlar ve davet organizasyonu da sağlıyor.

312 Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları sunulan imkanlara göre değişiklik gösteriyor. Hizmet almak istediğinizde sizlere kaliteli müşteri iletişimi sunan firma, sizleri memnun edebilmek için birçok eşsiz hizmet sunuyor. 312 Organizasyon fiyatları 5.000 TL olarak sunuluyor. Fiyatlar ve özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Ankara’da hizmet veren en iyi organizasyon firmaları arasında bulunan 312 Organizasyon, birçok özel imkan sunuyor. Şık tasarımlı davetiyeler oluşturabilen firma, düğününüz boyunca yaşadığınız anların ölümsüzleşmesi amacıyla fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunuyor. Ek olarak şoförlü araç kiralama imkanından yararlanma şansınız bulunuyor. Işık ve ses sistemleri sunuluyor ve DJ/müzik grubu temini sağlanıyor. Bu olanaklar sayesinde düğününüz boyunca eğlenceli vakit geçirmeniz sağlanıyor.

Firma isteğiniz dahilinde benzersiz tema ve konsept sunumu sağlıyor. Özel organizasyon tarzları sağlaması ile öne çıkıyor ve beğeni topluyor. Düğününüz için klasik veya modern tarzda bir organizasyon isteyebilir, sade veya görkemli bir düzene sahip olmasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca ek olarak romantik tarzda veya vintage/retro tarzda bir düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Güler yüzlü servis ve hizmet elemanları tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 312 Organizasyon ayrıca şehir dışına hizmet sunuyor. Düğün organizasyonları için önemli görülen LCV hizmeti sağlanarak mağduriyetlerin önlenmesi sağlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde yer alan 312 Organizasyon oldukça kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Mekana özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 hatlı otobüslerle hedef konuma ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Turan Güneş Bulvarı Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B Yıldız, Çankaya, Ankara.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğünümüz için birlikte çalıştığımız güzel insan İsmail bey’e binlerce kez teşekkür ediyorum. Tanıştığımız ilk günden düğün günümüze ve hatta sonrasına kadar gün saat yer mekan ayırt etmeksizin her an ulaşabildiğimiz ve yanımızda hissettiğimiz güzel insana şükranlarımı sunuyorum.

  2. Puan

    18.6.2021 tarihinde gerçekleştirdiğimiz düğünümüz için birlikte çalıştığımız güzel insan İsmail bey’e binlerce kez teşekkür ediyorum.

Yorum yaz