Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Nikah şekeri

İmkanlar

Davetiye
Video ve fotoğraf çekimi
Ek süsleme ve dekorasyon

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Hakkında

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık, Ankara Çankaya ilçesindeki çiftlerin hayatlarına fotoğraf kareleri ile dokunuyor. Sanatçı, 1.000 TL’den başlayan fiyatları ve yaptığı kampanyalar ile gelin ve damat adaylarının tercihi oluyor. Başarılı dış çekim fotoğrafçısı, evlilik teklifinden düğününüzün son anına kadar çekim desteği veriyor.

Çekim Türleri

Konsept dış çekim, evlilik teklifi çekimi, gelin çıkartma, kız isteme ve söz çekimi gibi farklı türlerde çekim gerçekleştiriyor. 312 Grup Fotoğrafçılık, bu çekimlerde fotoğraf makinesinin yanı sıra drone gibi özel ekipmanlar da kullanıyor. Çekim süresi ve fotoğraf sayısı yapılan çekimin türüne göre belirleniyor. Fotoğrafçı, özellikle konsept dış çekim için çok sayıda aksesuarı bünyesinde barındırıyor.

Klasik çekim türleri dışında sinematik klip, düğün klibi, düğün hikayesi gibi video türlerinde de hizmet veriyor. Birçok gelin adayının yeni tercihi olan Instagram klibi de ek ücret karşılığında çekilebiliyor. Tüm videolar, sabah saatlerinden düğün bitimine kadar olan çekimler arasından seçilen görüntülerin editlenmesi ile oluşturuluyor.

Olanakları

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık, çekimlerinde ekip olarak çalışıyor. Yaklaşık iki saat süren çekimler sonucu elde edilen fotoğraflar, DVD ve mail yoluyla çiftlere teslim ediliyor. Basılı fotoğraf isteyenler içinse kare fotoğraf, çeşitli albümler, albüm kutuları ve posterler oluşturuluyor.

Sanatçı, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmanın yanı sıra davetiye hizmeti de veriyor. Hizmetlerden faydalanmak için ofis ile dört hafta önce iletişime geçerek randevu almanız yeterli oluyor.

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Fotoğrafçının fiyatları verdiği hizmet türüne göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç dış çekim ve düğün fotoğrafları paket fiyatları 1.000 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor. Drone ve Jimijip gibi daha gelişmiş çekimleri ise farklı paketlerle gerçekleştiriliyor.

Birçok farklı paket seçeneği arasından size en uygun olanı bulmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

312 Grup Fotoğrafçılık, Ankara ili Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Adrese ulaşmak için 112, 185-7 , 195-1 , 286 , 297-7 , 439 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda metro vasıtasıyla da firmaya ulaşabilirsiniz. Özel araç ve taksi ile gitmeyi düşünürseniz açık adresten faydalanarak daha hızlı bir şekilde varabilirsiniz.

Adres: Kültür Mah., Yüksel Caddesi No:32-A, Çankaya- Kızılay / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, davetiye, fotoğraf ve video, kına gecesi, nikah şekeri, süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında hizmet verilir.

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık düğün fiyatları 312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık düğün fiyatları 312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Sadece fotoğraf çekimi değil düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi alanlarda da oldukça iyi işler ortaya koyan bir ekip. Cihan Bey başta olmak üzere tüm 312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık ekibi harika bir çalışma sistemine sahip. Her biri işinin ehli insanlar diyebilirim.

 2. Puan

  çok güzel ve başarılı bir ekip düğünümde beni ve eşimi bu kadar mutlu ettiğiniz için teşekkür ediyoruz tüm fotoğrafçı arayan çiftlere önerimdiiir. 🙂

 3. Puan

  Öncelikle Cihan Bey’in ne kadar ilgili biri olduğunu söylemek istiyorum. İlk olarak nişan çekimim için anlaşmıştık ve o kadar memnun kaldım ki sonraki tüm organizasyonlarımda 312 Grup tercihim oldu. Müthiş başarılı bir ekip. Gerçekten her anınızı özenle bir kareye işliyorlar. Çok teşekkür ediyorum, harikasınız.

 4. Puan

  Düğün için çekimlerimizi 312 ekibiyle gerçekleştirdik gerçekten çok başarılılar ve sıcak kanlılar. tavsiye ederim

Yorum yaz