2 Rooms Hotel

Kış aylarında kapalı alanlarımızda, yaz aylarında ise çimenler üzerinde sizler için küçüklü büyüklü organizasyonlar hazırlayabiliriz dilerseniz. Düğün töreni, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti ve açılışlar gibi daha pek çok organizasyonunuzu 2 Rooms Hotel olarak bizler düzenleyebiliriz. Özel gün ve gecelerinizde siz ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar biriktirebilir, söz konusu anıları 2 Rooms Hotel ile çok daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Neler Var?

Size bir sır verelim ister misiniz? 2 Rooms Hotel olarak adına 'gizli koy' dediğimiz bir koyumuz var. Orman içerisinden, ağaçların, kuşların ve canlıların yanından yürüyerek muhteşem Urla deniziyle baş başa kalacağınız eşsiz güzellikte, sadece kuş cıvıltıları ve denizin dalga sesinin size eşlik edeceği bir koy burası! 2 Rooms Hotel size yıllardır kurduğunuz düğün gecesi hayalinin gerçek olmasını vaat ediyor!

Bornova Misketi, Chardonnay, Nero d'Avola, Sangiovese, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Syrah, Petit Verdot, Boğazkere ve Urla Karası gibi birçok şarap çeşidi sizler için 2 Rooms Hotel'de tadım yapmanızı bekliyor. Siz de bu tatları denemelisiniz. Biliyoruz ki gerek konakladığınız zaman boyunca gerekse 2 Rooms Hotel'den ayrılırken aklınız hâlâ tadamadığınız diğer çeşitlerimizde kalacak. Belki de eşinize dostunuza hediye şişeler ile ayrılacaksınız. Ayrıca eminiz ki artık 2 Rooms Hotel sizin tek tatil gözde mekânınız olacak!

Nerede Bulunuyor? Nasıl Gidilir?

2 Rooms Hotel ulaşım açısından sizlere asla sıkıntı yaratmayacak olup, şehir merkezinden yakın sayılabilecek konumdadır. Tam adresimiz, Kuşçular Köyü, 8028 Sokak, No:12, Ukuf Mevkii Urla, İzmir ‘dir. Navigasyon cihazında veya haritalarda 2 Room Hotel'i işaretlemiz yeterlidir.

Toplu taşıma araçları ile 2 Rooms Hotel'e gelecek olan misafirlerimiz ise çeşitli otobüsler ile ulaşım sağlayabilirler. 2 Rooms Hotel'e ulaşım için konuklarımız bizimle iletişim kurarak güncel bilgi alabilirler.

Dilediğiniz takdirde, soracağınız her detay için 2 Rooms Hotel olarak bizler 0 232 759 0111 ve 0 530 280 82 94 numaralı telefonlarda bekliyor olacağız.

Gizli Kalmış Bir Cennette Dünya Evine Girin!

Sabah uyandığınızda çevrenizin göz alabildiğine üzüm bağı olduğu, bağbozumu dönemi olan ağustos ayının ikinci yarısından ekim ayının sonuna kadarki zamanda gün içerisinde üzüm bağlarından üzüm toplayabileceğiniz bir otel 2 Rooms Hotel. Bizimle düğününüzü yapmak ister misiniz?

Urla'nın doğasını solumak size de çok iyi gelecek! 2 Rooms Hotel olarak kendimize ait olan 8 kilometrelik yürüyüş alanımızdan faydalanabilir, müthiş doğanın içinde, ormanın kokusu ve dokusu ile birebir temas kurabilirsiniz. Düğün veya organizasyonlarınızın sonunda ruhunuzun da bedeninizde canlanmaya ihtiyacı olacak, eminiz! O halde ruhunuz ve bedeniniz için büyük bir iyilik yapın ve 2 Rooms Hotel'i tercih edin!

Organizasyonlarınızın bitiminde otelimizde misafirimiz olduğunuzda aktivitelerimize katılabilir ya da odanızdaki pencerenizde sabah gün doğumunu, mevsiminde bağbozumunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok fazla da söze gerek yok aslında, harika bir otel, kır düğünü için son derece güzel emsalsiz. İçimizden geldiği gibi doya doya eğlendik, sonsuz teşekkürler…

Yorum yaz