İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Kokteyl Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Göl kenarı
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Servis hizmeti

2 Hece Davet Hakkında

Avrupa Yakası'nın gözdesi Bakırköy ilçesinde, müthiş manzara eşliğinde, en güzel davetlerinizi gerçekleştirmek istemez misiniz? Herkesin önünde vereceğiniz “evet” cevabı için daha iyi bir seçeneğiniz olduğuna emin misiniz? Bizce Bakırköy’de tek bir seçeneğiniz olmalı, o da elbette 2 Hece Davet Düğün Salonu! Eşsiz manzarası ve uygun fiyatları ile sizleri ağırlamaktan memnun olacak 2 Hece'ye davetlisiniz.

Mekan Kapasitesi Ne Kadar?

2 Hece Davet'in kır bahçesi 300-400 misafirinizi ağırlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Göl manzaralı bahçe salkım ağaçları ve yemyeşil bir zeminle donatılmış. Tüm etkinliklerinizde dilediğiniz masa düzeni ve mekan giydirme seçenekleri ile süslenen bahçe karşı konulmaz bir güzelliğe sahip. Ayrıca 500-750 kişi kapasiteli, yine gölün geniş bir görüntüsünü sunan kapalı davet alanı da bulunuyor.

Mekan düğününüzü sizin tarzınızı ön planda tutacak şekilde büyüleyici bir konseptle hazırlıyor, göz kamaştıracak dekorasyonla konuklarınıza harika bir ortamda karşılıyor. Gelin tagı, gelin yolu ve gelin masası gibi detaylarla süslenen bahçe hayalinizdeki kır düğünü organizasyonunu sunuyor.

2 Hece Davet Bakırköy Kır Düğünü Fiyatları

2 Hece Davet düğün fiyatları kokteyl ve yemekli menü seçimlerinize göre farklılık gösteriyor. Kokteyl düğün fiyatı 70 TL civarında değişiyor.

Düğünlerde yeni modanın öncüsü olan 2 Hece her şey içinde paketler ile sizin yerinize her detayı titizlikle düşünüyor ve uyguluyor. DüğünBuketi.com olarak size özel sunduğumuz fiyatlar ve paketlerle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

2 Hece Davet her detayı sizin için tam da istediğiniz şekilde düşünüyor ve uygulamaya koyuyor. Düğün ve benzeri organizasyonlarda, her detayı, örneğin pasta gelirken çalan müziği ve genel dans müziklerinizi ayarlıyor.  Ayrıca özel istek olursa dans ekibi ve folklor ekiplerini de sizin isteğinize uygun olarak temin ediyor. Buna ek olarak patlayan konfeti ve ışıl ışıl volkanlarla beraber muhteşem bir karşılama ortamı hazırlıyor.

Mekana ulaşan davetlileriniz hoş geldiniz kokteyli ile karşılanıyor ve yerlerine davet ediliyor. Ses, sahne ve ışık sistemleri eğlencenize eğlence katarken profesyonel servis ekibi seçtiğiniz menüleri davetlilerinize kusursuz biçimde ulaştırıyor. Menülerde etkinlik öncesinde tadım ve değişiklik yapabileceğinizi de belirtmiş olalım.

Nerede? Nasıl Gidilir?

2 Hece Davet oldukça merkezi bir yerde olup konuklarınızın kolayca ulaşabileceği bir noktada bulunmaktadır. Modern konumundan 30D, 97GE ve 78ZB numaralı otobüslerle, Vialand Tema Park'tan 94Y ve 72T numaralı otobüslerle mekâna ulaşım sağlanabilir. Mekanın açık adresi İstanbul Bakırköy Botanik Park içi E-5 üzeri, İncirli metrobüs durağı yanı olup, konumu navigasyonla aratabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nikah töreni, nişan, doğum günü ve mezuniyet partisi gibi etkinlikler düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde standart mekan giydirme, düğün pastası ve servisi, otopark hizmetleri ve ses, sahne, ışık hizmeti yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

400 kişilik göl kenarında kır bahçesi ve 750 kişilik kolonsuz yüksek tavanlı düğün salonu bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Tavuk, balık, dana ve kuzu etli yemek menüleri ile kokteyl menü seçenekleri mevcut.

2 Hece Davet düğün fiyatları ne kadar?

2 Hece Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 70 TL, 2 Hece Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 70 TL,

2 Hece Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

2 Hece Davet açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  gittiğim düğünde kameraman masaların önünde çekim yapılıyordu oturanlar sahneyi görmekte zorlandılar birde yanına fotoğracı geliyor tamamen sahneyi meşgul ettiler biz uyarımızı yaptık umarım gerekli düzenlemeyi yaparsınız

 2. Puan

  2 Hece mükemmel manzarası ve hizmetiyle bizi bizden aldı diyebiliriz 🙂 çok güzel bir bahçesi var, ikramları çok lezzetli e daha ne olsunnn 🙂 mutlaka görmelisinizzz

Yorum yaz