Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

1 Yastıkta Hakkında

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kapılarını siz yeni evlenecek çiftlere aralayan 1 Yastıkta, hayranı olacağınız kareleri yakalama vaadinde bulunuyor. Oldukça iddialı ve dolu bir ekip ile faaliyetini uzun yıllardır sürdüren dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, alışılmışın dışına çıkmayı seviyor. Daha önce tanıklık etmediğiniz derecede başarılı karelerle gününüzü ölümsüz kılmak istiyorsanız, burası tam size göre! Çekim fiyatları ortalama olarak 1500 TL'den başlamaktadır.

Fotoğrafçının Sunduğu Olanaklar

Düğün fotoğrafçısı ve dış çekim üzerine hizmet veren pek çok yerden özgün bakış açısı ile ayrılan 1 Yastıkta, yenilikçi bir anlayışla yoluna devam ediyor. Sıradanlıktan ve klişeleşmiş detaylardan arınarak yaptığı dış çekimleri ile her anınız kusursuz bir şekilde fotoğraflara işleniyor. Sadece İzmir sınırları içerisinde değil şehir dışı ve yurt dışına gitmeleri ile de dünyanın her yerine hizmet sunuyor.

İstenen sayıda ve ölçüde fotoğraf baskısı gerçekleştiren firma düğün fotoğrafçısı sayesinde albümlere her baktığınızda o anın duygusunu yeniden yaşıyorsunuz.

1 Yastıkta Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti veren birçok fotoğrafçıdan özgün ve farklı bakış açısına sahip olması ile sıyrılan firma her adımını sizin isteğinize göre atıyor. Buna karşı olarak da minimum düğün paketi fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ile talep ve seçenekler arttığı için 2.500 TL gibi bir ücret belirleniyor.

Çekim Türleri ve Özellikleri

1 Yastıkta Fotoğrafçılık, belgesel düğün hikayesi anlayışıyla çıktığı yolda her kareyi birbirinin devamı niteliğinde sunuyor. Film şeridi gibi yarattığı fotoğraflarla eşsiz bir fotoğraf albümü oluşturan düğün fotoğrafçısı, DVD’de fotoğraf teslimi de yapabiliyor. Bunun yanı sıra çekimini yaptıkları düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi ile de sizi kusursuz bir hizmetle karşı karşıya bırakıyorlar.

Panoramik albüm hizmeti ve oldukça kısa süre içerisinde orijinal fotoğraf teslimiyle de güveninizi boşa çıkarmayan bir ekiple çalışıyorsunuz.

Nerede?

Bostanlı Mahallesinde stüdyosu bulunan 1 Yastıkta fotoğrafçısı, İzmir’in her yerinden kolayca gidilebilecek bir noktadadır. Otobüs, tramvay, vapur ve taksi gibi ulaşım araçlarıyla doğrudan varılabiliyor. Özel aracınızla gidecekseniz açık adres şu şekildedir:

Bostanlı, 2016/1. Sok. No:4 D:34, 35590 Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı olmak üzere her yere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, katalog çekimi ve konsept çekim.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

DVD'de fotoğraf teslimi, slideshow, kuaförde çekim yapma hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

İstenen sayıda fotoğraf baskısı, albüm ve düğün belgeseli.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Çekimlerin orijinal teslimi, ekip temini ve nişan çekimi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Doğal anlar ve doğal kareler yakalamayı seven fotoğrafçı, ekstra bir dekora ihtiyaç duymuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonra.

1 Yastıkta düğün fiyatları ne kadar?

1 Yastıkta düğün fiyatları 1 Yastıkta düğün fiyatları 1 Yastıkta organizasyon fiyatları ise 1500 - 2500 TL arasında değişmektedir.

1 Yastıkta Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

1 Yastıkta

Yorum yaz