Düğün davetiyesi, mutlu günlerin habercisi olarak sevdiklerimize ve bu mutlu günde yanımızda olmasını dilediğimiz insanlara gönderdiğimiz düğün ile ilgili bilgilerin var olduğu bir hatırlatma kartıdır. Gelinler, saçından makyajına, çiçeğinden düğünde çalacağı düğün şarkısına kadar en ince ayrıntıyı atlamayarak elbette ki davetiyelerine de bir sihirli dokunuş yaparlar.

Farklı davetiye tasarımlarından yaratıcı hediyelere varana kadar her türlü inceliği düşünen gelin adayları, 2017 yılı davetiye sözlerinde de oldukça olacak. Her çift doğal olarak en güzel düğün davetiye sözleri kendininki olsun ister. İşte, bugün bu yazımızda nişan davetiye sözlerinden, esprili davetiye yazılarına kadar tüm davetiye yazılarını bulabileceksiniz. Gelinler, yazın yaklaşması ile birlikte; düğün ya da nişan konseptlerine göre komik davetiye sözleri, dini davetiye sözleri, düğün davetiyesi sözleri arayışı içerisindeler.

yaratici-dugun-davetiyesi-003

Komik Davetiye Sözleri

yaratici-dugun-davetiyesi-004

“Leyla ile Mecnunu görmemişseniz, Kerem ile Aslıyı daha önce hiç duymamışsanız, Ferhat ile Şirini bilmiyor olabilirsiniz. Titanik aşk filmini de seyretmediyseniz, size sunduğumuz bu fırsatı sakın kaçırmayın. 2017’deki bu büyük aşkın nikah/düğün gecesinde/gününde, sizlerin bizleri onurlandırmanız dileğiyle…”

“Evet? Evet? Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olan bu güzel sözü söylerken, sizlerin de bizlerin arasında olmanızdan mutluluk duyacağız.”

Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

yaratici-dugun-davetiyesi-002

“Kişinin sahip olduklarının en değerlisi Allah’ı zikreden bir dil, O’na şükreden bir kalp,
ve imanı doğrultusunda yaşamasına yardımcı olacak bir eştir (Hadis-i Serif).
Bizde bu hadisi Şerife uyarak evleniyor, ve bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.”

“Duvağımda beyaz güller
Girmesin araya eller…
Allah (c.c) yazmış bizi bize
Duyuruyoruz şimdi size
Ömür boyu beraberiz
Sevgi dolu kalplerimiz
Düğünümüze sizleri de bekleriz.”

Nişan Davetiye Sözleri

yaratici-dugun-davetiyesi-005

“Ölene dek sürmesini istediğimiz bu günde
ilk adımı atarken sizlerin de bizimle olmasından gurur duyacağız…”

“Hayatın bize getireceği güzelliklerine, kötülüklerine, hastalığına, sağlığını kısacası her şeyine söz verirken siz değerli dostlarımızı da nişan günümüzde aramızda görmekten mutluluk duyacağız…”

Farklı Düğün Davetiyesi Sözleri

yaratici-dugun-davetiyesi-006

“Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle…”

“Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerceği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.”

yaratici-dugun-davetiyesi-001

Düğün davetiyesi yazıları ve nişan davetiye yazılarını elimizden geldiğince sizlerle paylaştık. Sizler de kendinize ait olan yaratıcı veya değişik davetiye yazılarınızı bize gönderebilirsiniz.

Yanıtla