En özel gününüz olan düğün gününüzde herkesin giydiği sıradan bir damatlık yerine damatlık frak giyerek farklı bir tarz edinebilirsiniz. Son zamanlarda yeniden moda olan damatlık frak modelleri ile hem gösterişli olacaksınız hem de diğer damatlık modellerine kıyasla, düğününüze farklı bir hava katacaksınız. Özellikle düğün fotoğraflarında dikkat çeken gösterişli gelinliklerin yanında siz de damatlık frak alarak mükemmel görüntüyü yakalayan bir çift olabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için derlediğimiz farklı damatlık frak modellerini inceleyebilir, kendi damatlığınız için farklı fikirler edinebilirsiniz.
Damatlık Frak Modelleri
Mavi tonlarının ve beyazın bütünleşmesiyle ortaya çıkan çok şık görüntü, Ottavio Nuccio Gala tasarımı…

Böyle modeller size farklı bir hava katacağı gibi fotoğraflarınıza da farklı bir hikaye katacaktır. Bu model de olduğu gibi mavi rengin yakıştığı bir teniniz var ise frak olan damatlık ile sıradan mavi damatlıklardan farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Mavinin yanına yakışan krem ve bej renkler ile de damatlığınızı tamamlayan yaka çiçeği ve gömlek seçebilirsiniz.

Damatlık Frak Modelleri
Allure Bridals tasarımı Slate adlı damatlık frak modeli…

Üstelik ister papyon ister kravat takın, damatlık frak ile çok yakışıklı görüneceğiniz kesin. Bu yüzden denemeye değer bir seçenek olacak. Bu için önce sıradan bir damatlık deneyebilir ve sonrasında bu tarz damatlık frak deneyebilirsiniz. Eminiz ki farkı göreceksiniz.

Damatlık Frak Modelleri
Yine İtalyan tasarımı damatlık frak modeli karşımızda: Ottavio Nuccio Gala tasarımı bu modeli Comercial Moyano‘dan incelebilirsiniz.

Damatlık frak ve diğer damatlık modelleri arasında büyük bir fark yaratan şey, ceketin arka kısmındaki uzun ve yırtmaçlı kesimidir. Hem modern hem klasik bir tarz yaratan bu damatlıklar ile en güzel gününüzde çok iyi görüneceksiniz.

Damatlık Frak Modelleri
Tasarım: Ottavio Nuccio Gala

Bu model de olduğu gibi açık renkler tercih edebilirsiniz. Çok açık gri ve kırık beyazın inanılmaz uyumu ile fotoğraflarda dikkat çekici yeni tarzınızı yansıtacaksınız. Bu tarz açık renkler seçecekseniz fotoğraf çekimleri için kapalı renklerin olduğu arka planlar tercih etmeniz sizi ön plana çıkaracaktır. Hem gelin hem damadın aynı görüntüde yakaladıkları muhteşem görüntü fotoğraflarınızı çok güzel anılara çevirecektir.

Damatlık Frak Modelleri
Allure Bridals – Slate

2018 frak damatlık fiyatları incelendiğinde ortalama 800 – 4000 tl arasında fiyatlar ortaya çıkıyor. Tabi ki bu fiyatlar ortalama markalar için geçerli. Eğer daha gösterişli ve kaliteli kumaşa sahip frak damatlıklar isterseniz fiyatları değişiklik gösteriyor. Kendi kesenize uygun damatlık frak bulmak için mağazalarda veya online mağazalarda gezmelisiniz.

Damatlık Frak Modelleri
Gelinlikle damatlığın uyumu gözden kaçmıyor değil mi? Bu damatlık frak modeline ulaşmak için DH Gate‘i ziyaret edebilirsiniz.

Hem içinize sinmesi önemli hem de üzerinize yakışması lazım. Gelinlik ile uyumlu olması için de sevgilinizle gezmenizi öneririz. Hatta nişanlınız gelinliği aldıktan sonra damatlık bakmanız ikiniz için de daha iyi olacaktır. Eminiz ki ikiniz de uyumlu ve mükemmel görüneceksiniz.

Damatlık Frak Modelleri
DH Gate‘den bulabileceğiniz gri renkli damatlık frak modeli…

Gri rengin yakışmadığı bir ten olmadığı için damatlık renginde iç rahatlığı ile gri damatlık seçebilirsiniz. Bu modelde olduğu gibi grinin farklı tonlarını kombinleyerek ve siyah bir ayakkabı giyerek damatlığınızı tamamlayabilirsiniz. Damatlık frak modellerine papyon çok yakışıyor ve farklı bir hava katıyor. Tabi ki siz yine de kravat deneyebilirsiniz. Kendinize en çok yakışanı en iyi siz bilirsiniz.

Damatlık Frak Modelleri
İncelemek için: Comercial Moyano

Yelek ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayan bu damatlık modelleri ile adeta profesyonel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Pantolon ve frakınız farklı renk tonlarında olabilir ama bu modeldeki gibi yeleğinizi desenli ve diğer gri tonlarından koyu renkte seçebilirsiniz. Hem modern hem klasik duruşunuz ile göz alıcı olacaksınız.

Damatlık Frak Modelleri
Krem renkli damatlık frak modelini Ali Express‘ten inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere damatlık frak ve 2018 frak damatlık fiyatları hakkında genel bilgiler vermeye çalıştık. Umarız ki sizlere yardımcı oluruz ve özel düğün gününüzde giyeceğiniz bu özel parçayı seçmenizde farklı fikirler edinmiş olursunuz.
Damatlık Frak Modelleri
Tasarım: Ottavio Nuccio Gala

Damatlık seçmek ve kendinize en yakışan damatlık modelini almak evlilik sürecindeki önemli noktalardan biri. Güzel bir gelinliğin yanına yakışır güzellikte bir damatlık ile mükemmel bir düğün sizi bekliyor. Yıllar boyu sürecek mutluluğunuzun en özel anısında güzel bir gün geçirmenizi dileriz.

Sevin Doruk Yılmaz

Yanıtla