Yaz mevsimi denince artık akla sadece sıcak havalar, bunaltan günler ya da tatil hayalleri gelmiyor. Yaz artık tam anlamıyla düğün, nişan, etkinlik, organizasyon mevsimi. Çiftlerin ferah havada evlenmek istemesi, kutlamaların sıcak havada rahatlıkla yapılması, okulların kapanması ile mezuniyet sezonunun açılması ve akşam eğlencelerinin vazgeçilmez mevsimi yaz ayları. Durum böyle olunca da yazlık abiye ve nişanlık modelleri arayışı da artmaya başlıyor. Farklı modelleri bir arada bulabileceğiniz yazlık abiye ve nişanlıklar ile, oldukça keyifli bir tarza sahip olabilir, etkinliklerin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri ve Moda Evleri sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz!

 

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Abiye ve nişanlık dendiğinde akıllara çok klasik modeller gelse de bu devir artık kapandı. Farklı tasarımlarla ön plana çıkan yazlık abiye ve nişanlık modelleri renk, işleme, boy dekolte gibi detaylarla farklılıklar gösteriyor. Yaz gecelerine uygun tiril tiril kumaşlardan hazırlanan yazlık abiye ve nişanlık modelleri, gecedeki rolünüze ve davetin resmiyetine göre de farklılık gösteriyor. Çok ihtişamlı bir havaya bürünmek ya da sadelikten ödün vermek istemeyen her kadın için seçenek sunan yazlık abiye ve nişanlık modelleri ile hayalinizdeki gibi bir havaya bürünebilirsiniz.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yazlık abiye ve nişanlık modelleri arasında en çok tercih edilenler dökümlü, tek omuzlu, derin dekolteli, renkli ve salaş modeller dikkat çekiyor. Her konsept için uygun olarak hazırlanan yazlık abiye ve nişanlık modelleri, şık ve rahat bir alan sağlıyor. Vücut formuna göre seçilmesi oldukça önemli olan yazlık abiye ve nişanlık modellerinde, canlı renkler seçerken de vücut tipinize dikkat etmeniz gerekiyor. Online olarak da satış imkanı bulan yazlık abiye ve nişanlık modelleri için uygun fiyat seçenekleri bir araya getiriliyor.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Dökümlü Yazlık Abiyeler

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Dökümlü yazlık elbiseler son dönemlerin yükselen trendleri arasında. Vücudu tam saramayan ve hareket özgürlüğü sağlayan dökümlü yazlık abiye ve nişanlık modelleri ile dilediğiniz gibi hareket etme imkanı bulabiliyorsunuz. Genelde etek bölümünden bollaşan ve püsküllerle süslenen dökümlü yazlık abiyeler, 2019 yılının da vazgeçilmez trendleri arasında. Bel kısmından itibaren kabaran ve gelinlik formunda inen kabarık elbiselerde de kullanılan dökümlü detaylar sayesinde, ihtişamlı bir havaya bürünebilirsiniz. Vücut formu oldukça zayıf olan kadınların en çok tercih ettikleri modeller arasında ise tamamen dökümlü stil yer alıyor. İnce askılı ya da straplez olarak tercih edilen ve göğüsten itibaren bol bir şekilde inen dökümlü yazlık abiyeler sayesinde oldukça taze bir havaya bürünebilirsiniz. Bu modeller özellikle kır düğünlerinin ve açık hava eğlencelerinin vazgeçilmesi.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tek Omuzlu Yazlık Abiyeler

Yaz aylarının en çok tercih edilen modelleri arasında da tek omuzlu abiyeler yer alıyor. Abartılı bir dekolteye ihtiyaç bırakmayan tek omuzlu yazlık abiyeler uzun ya da mini modellerde tercih edilebiliyor. Genelde düşük omuz olacak şekilde kullanılan bu detay, işlemeler ya da dantel desenleri ile süsleniyor. Bu da çok sade bir kıyafetin bile bir anda gösterişli bir hale dönüşmesini sağlıyor. Genelde önü kısa arkası uzun modellerde de çok fazla kullanılan tek omuz detayı, uzun ve derin baca dekolteli salaş elbiselerde de çok şık duruyor.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Derin Dekolteli Yazlık Abiyeler

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezi dekolte. Ferah ve özgüvenli bir hava katan dekolte bacak, göğüs ve sırt bölgesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Genelde hepsini bir arada bulunduran yazlık elbiseler çok abartılı olduğu için 2019 trendleri arasında tercih edilmiyor. Göğüs dekolteli bir elbise tercihiniz ise uzun, dar ve oldukça sade bir model tercih edebilirsiniz. Sırt dekoltesinde de aynı şekilde sadelikten yana olmak, vücut hatlarını ön plana çıkartmak hiçbir süse gerek kalmadan şık, aynı zamanda dikkat çekici olmanızı sağlayacak. Bacak dekoltesi ise yaz aylarının en çok tercih edilen modelleri arasında. Uzun elbiselerden verilen derin yırtmaç, elbisenin modeli ne olursa olsun bir adım önde olmanızı sağlıyor. Özellikle uçuşan etekleriniz ile daha da ön plana çıkartabileceğiniz derin bacak dekoltesi, 2019 trendleri içinde nişanlık ve abiye olarak çok fazla tercih ediliyor.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Renkli Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yaz aylarında herhangi bir davete koyu renklere bürünerek gitmek eskinin modasında kaldı. Mevsimin gerekliliklerini yansıtan cıvıl cıvıl bir havaya bürünmek ise renkli yazlık abiyeler ile gerçek oluyor. mavi, pembe, kırmızı, turuncu, yeşil gibi doğayı yansıtan renklerin bir arada bulunduğu abiyeler ile taze bir görünüm kazanabilirsiniz. Çok rengi bir arada kullanmak istemiyorsanız, bunlardan teninize en uygun olanını elbisenin geneli için seçebilirsiniz. Bohem, dökümlü elbiseler için ise bu renklerin çiçek desenleri ya da küçük çizgilerle bir araya geldiği tasarımlar daha çok ön planda. 2019 modasının içinde de yerini alan renkli yazlık abiyeler, gösteriş sevmeyen kadınlar için nişanlık olarak da çok tercih ediliyor. sadece renkler sayesinde tüm dikkatleri bir anda üzerinizde toplayabilir ve abartıdan uzak olduğu için günlük hayatınızda da bu modelleri kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Salaş Yazlık Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri Olarak Elbiseler

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bohem modasının her geçen gün trend hale gelmesi, yazlık abiyeleri de etkiledi. Rahatına ve özgürlüğüne düşkün kadınlar bohem elbiselere bayılıyor. Salaş yazlık elbiseler sayesinde, dilediğiniz gibi hareket alanına sahip olabilirsiniz. Genelde çok sade bir görünüm kazandıran bu modeller, artık mini elbiselerde de ön plana çıkıyor. Uçuşan etekler ve incecik kumaşlar ile tasarlanan salaş yazlık elbiseler tercih sebebi oluyor. Rüzgarlı ortamlarda zorluk çıkartsa da kır düğünleri ve açık hava etkinliklerinde göz dolduruyor. Boyundan ipli, tek omuzlu, derin yırtmaçlı, düşük omuzlu, robadan bollaşan, dapdar ama ferah yapısı  ile öne çıkıyor. Göz önüne çıkan salaş yazlık elbiseler sayesinde, mükemmel bir gece geçirebilirsiniz.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yazlık abiye ve gelinlik modelleri dendiğinde en çok tercih edilenlerden biri de tulumlar oluyor. Elbisenin verdiği sürekli kontrollü olma duygusundan uzak, rahat bir seçenek sunan tulumlar sayesinde, yazın tadını her ortamda çıkarabilirsiniz. Mini şortlu ya da uzun olarak kullanılabilen yazlık tulumları tercih edebilirsiniz. Renkli desenler ve dökümlü kumaşlar ile farklı bir hava kazanıyor. Topuklu ayakkabı ya da şık bir çanta ile günlük olmaktan tamamen uzaklaşan yazlık tulumlar, son dönemlerde nişanlık olarak da çok fazla tercih ediliyor. Özellikle bacakların yanından verilen geniş dekolte, sırt dekoltesi ya da göğüs dekoltesi seviliyor. Çok sade bir elbisenin ihtişamlı bir hale dönüşmesini sağlıyor.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yazlık abiye ve nişanlık seçerken, vücut formunuzu, renk uyumunu ve etkinliği göz önünde bulundurmalısınız. Derya deniz seçenekler sunan mağazaları ve internet sitelerini elbise trendleri ile değerlendirerek, kendinize en uygun seçenekten yararlanabilirsiniz. 2019 tasarımları yazlık tesettür abiyeler içinde de çok büyük seçenekler sunuyor. Gecenin, etkinliğin ya da nişan törenlerinin en dikkat çekici ismi olabilirsiniz.

Yazlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yaz düğününüzde giyebileceğiniz birbirinden güzel değişik modeller için Kısa Abiye ve Nişanlık Modelleri sayfamıza da bekleriz!

Gökçe Türkmen

Yanıtla