Yaz sezonunun da başlamasıyla, davetler aldı başını gidiyor! Çarpıcı bir görünüm yakalamak istiyorsanız, önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modelleri tam size göre.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

İster bir kır düğününde, ister nişanda, isterseniz mezuniyetinizde giyip davetin en güzel kadını olabilirsiniz. Hadi gelin modellere beraber bakalım!

Abiye, Nişanlık, Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Pudranın Softluğuyla Sade Görünümü Yakalayın

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerinden bu Zac Posen tasarımı pudra elbise, hem bronz hem beyaz tene mükemmel duracaktır. Altına giyeceğiniz topuklu gold bir sandalet elbisenizi tamamlayacaktır. Saçınızı dağınık bir örgü ya da sıkı bir balerin topuzu şeklinde yapabilirsiniz. Aksesuar olarak inci küpe kullanıp mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun elbise modelini tercih ederseniz kısa mı uzun mu giysem ikileminde rahatça kurtulabilirsiniz. Değişik ve cool görünmenizi sağlamakla kalmayıp; dilediğinizce dans edeceksiniz!

Önü Kısa Arkası Uzun Mezuniyet Elbiseleri

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Mezuniyetinizde önü kısa arkası uzun mezuniyet elbiselerindenden dilediğiniz modeli seçip o gece göz doldurabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Bu çiçekli muhteşem elbiseyi fotoğrafta gördüğünüz şekilde ipli sandaletle kombinleyebilirsiniz. Saçınızı düz ya da hafif su dalgası yapıp duru bir görünüme ulaşabilirsiniz. Çok dans ettiğinizde, eğer ayaklarınız topukludan dolayı ağrırsa altına düz bir sandalet de harika duracaktır! E sonuçta mezuniyet!

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri ve Fiyatları

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Son trend olan 2018 önü kısa arkası uzun abiye modellerinde çok çeşitli fiyat seçenekleri mevcut. Bütçenize göre modelleri bulabilirsiniz. İster gösterişli ister mütevazi; dilerseniz önü bilekte biten tesettür modellerinden de tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Trendyol, Sefamerve, Modaselvim, Lc Waikiki gibi markalardan seçim yapabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Genelde üst vücuda oturan, altı daha uçuş uçuş modeller karşımıza çıkıyor. Uzun kollu, askılı, düşük omuzlu seçenekleriyle binlerce modeli mevcut. Bu yüzden ılık bir yaz akşamında önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Önü kısa arkası kuyruklu, şifon, kırmızı, siyah, beyaz, dantelli, çiçekli… Listeyi uzatmak pek tabii mümkün.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Gördüğünüz altı kabarık bu modeli düğününüzde bile tercih edebilirsiniz. Hafif gri, belinde çiçekli bir kemeri olan, üstü işlemeli v yaka bu önü kısa arkası uzun model sizce de büyüleyici durmuyor mu? Gelinlik tercihiniz beyazdan yana olacaksa, nişanınız için tam sizlik olabilir. Saçınızı fotoğraftaki gibi sıkı bir topuz şeklinde tercih edebilirsiniz. Altı kabarık, üstü işlemeli olduğu için abartı aksesuar ve saç modelinden kaçınmalısınız. Tabii benim fikrim.

Klasik Modellerden Sıkıldınız Mı?

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Klasik kafadan çıkıp farklılık mı yaratmak istiyorsunuz? Ya da bacaklarınıza güveninizden mi geliyor önü kısa arkası uzun model arayışı? Özellikle bronz bacaklarınızla mükemmel uyum yakalayacağınıza eminim. Tabi bu benim tercihim laf aramızda:)

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Sherri Hill’in 2018 NY moda haftasından… Kadife, straplez, hafif kabarık eteğinin kenarlarında işlemeler bulunan önü kısa arkası uzun bu havalı elbiseye siyah severler bayılacak! Davetin en havalısı olacağınıza şüphe yoktur umarım. Altına yine işlemelerin tonunda, açık, topuklu bir sandalet giyebilirsiniz.

Ayakkabı Tercihine Dikkat!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modeli tercih ederken sanırım en dikkat çekici yer ayaklar oluyor. Hal böyle olunca ayakkabı seçimi önemli bir konu. Açık ve topuklu sandaletler en çok tercih edilen modeller oluyor. Açıkçası kapalı ayakkabıya tercihen daha mantıklı bir seçim olacaktır. Kapalı ayakkabı bacak boyunuzu kesebilir. Çünkü elbisenizin arkası uzun olduğu için bacaklarınız daha ön planda oluyor. İşte tercih edebileceğiniz birkaç model:

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Dior’un bu nude Diorall modelini pek çok renkteki kıyafetinizin altına giyebilirsiniz. Nude olduğu için bacak boyunuzu kesmeyecek; aynı zamanda gösterişli bağcıklarıyla elbisenizi tamamlayacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Valentino gold sandaletler ince ve yüksek topuğuyla boyunuzu yükseltecektir, fakat uzun süreli giyimde canınızı yakabilir. Ama güzelliğin de bir bedeli oluyor ne yazık ki, özellikle biz kadınlar için…

Önü Kısa Arkası Kuyruklu Abiye Elbiseler

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Kuyruk her zaman bir elbiseye ihtişam katmıştır. Bir de önü kısa olunca kuyruk daha çarpıcı görünür. Kuyruğun uzunluğu ve şekli modele göre değişiklik gösterebilir. Uzun, kısa, tül veya dantel olabilir.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerinden biri olan bu kuyruklu, üstü taş işlemeli, kuyruk kısmı tül ve kısmen yana doğru uzanmış bu model mezuniyet için mükemmel olabilir. Rengi ve dokusuyla genç ve dinamik bir görünüm yakalamış. Eğer bu veya bunun gibi bir model tercih edecekseniz aksesuar seçimine de dikkat etmelisiniz.

Peki ya Hangi Aksesuar?

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun bir model tercih ediyorsanız aksesuar seçiminizin önemi de devreye giriyor. Genel olarak sade elbiselere nazaran daha gösterişli modeller olduklarından, aksesuarda daha sade tercihlere gitmelisiniz. Örneğin kuyruklu bir model tercih ediyorsanız; dikkati zaten kuyruğa çektiğiniz için aksesuarlar sadece tamamlayıcı olmalı.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun etek kombinleri de farklı tarzları ve renkleri birleştirmek açısından tercihiniz olabilir. Üzerine farklı bir renk veya kumaş isteyebilirsiniz. İşte o zamanlar tül, sade, şifon, pileli, çiçekli modeller tercih edebilirsiniz. Eteğe göre üzerini tamamlamak daha kolay olacaktır.
Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Fotoğrafta gördüğünüz pullu, elastik belli, üzeri tül, önü kısa arkası uzun eteği, üzerine beyaz şifon bir gömlek, gümüş küpeler ve siyah minik bir çantayla kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde hem spor hem de şık bir tarz yakalamış olacaksınız.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Bir diğer seçeceğimiz de önü kısa arkası uzun balık etek modeli. Basen bölgesini saran, bacaklara doğru uzanan bu modeli de kombinleyip bir davet havasına çevirebilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Nikah Elbisesi

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Nikahta da önü kısa arkası uzun model tercih ederek klasik havadan çıkabilirsiniz. Hem kabarık gelinlik kadar ağır durmayacak hem de düz bir elbise de olmayacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun tüllü abiye modelleri de bu sezon çok konuşulacak gibi duruyor. Tasarımcıların koleksiyonlarında önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerini sık sık görüyoruz. Tülün hafifliği ve sadeliğinden yararlanarak çok çeşitli modelleri yeni sezonda görmemiz mümkün. Büyük beden, pullu, kuyruklu… Sadece biraz yaratıcılık ve hayal gücüyle alternatifler önümüze seriliyor.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Krem rengi, üstü saten, V yaka, altı hafif kabarık elbise, önü kısa arkası uzun tüllü abiye modellerine güzel bir örnek. Nikahınızda veya nişanınızda da tercih edebilirsiniz. Fotoğraftaki gibi kombinlemeniz sizi gecenin güzeli yapabilir.

Biraz Da Cesur Olalım Mı?

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerinde biraz dekolte ve cesaret olsa nasıl olur? Fotoğraftaki gibi derin bacak ve sırt dekolteli, payetli siyah model nefes kesici görünüyor. Şık bir davette tüm gözleri üzerinizde toplayabileceğiniz bu görünüm için DHgate sitesine göz atabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Cesurluk denince akla gelen kelimelerden biri de “ Kırmızı “. Bu kırmızı şifon, önü kısa arkası uzun gece kıyafetlerine müthiş bir örnek olan elbiseye Promgirl sitesinden ulaşabilirsiniz. Tam bir balo elbisesi değil mi?
Her sezon adından söz ettiren bu modeli, tasarımcılar değişik kumaş ve renkler kullanarak bu sezon da kullanmışlar. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri ve fiyatları da her sezon çeşitlilik gösteriyor tabii.

İşlemenin Parıltısıyla Ahenk

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

İşleme bir elbise için zarafet aynı zamanda tehlike! İşlemenin doğru kumaşta, doğru renkte kullanılması gerekir. Aksi halde şık olmaktan uzak bir görüntüye bürünüverir. Yukarıda gördüğünüz işlemeli uzun kollu Asos abiye doğru kullanıma bir örnek.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Önü kısa arkası uzun bu siyah asil abiye, dantelle beraber tasarlanmış. Kolları uzun dantelli, önü diz üstünde; arkası uzun, hafif kabarık. Siyahın kurtarıcılığı ve güzelliğini kullanarak davetlerde şık görünümü yakalayabilirsiniz.

Düğününüzde de Fark Yaratın!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Düğününüzde böyle bir elbiseyi tercih eder miydiniz? Rengi ve kısalığı dolayısıyla en çok tercih edilen model olmayabilir tabi. Fakat gerek saten kumaşıyla, gerek işlemeleri, gerek gold rengiyle çok ihtişamlı görünüyor. 2018 önü kısa arkası uzun abiye modellerinden nişanınızda da tercih edebileceğiniz harika bir model.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

İnce askılı, krem rengi, önü kısa arkası uzun model sizce nasıl? Belindeki kemeri ve eldivenle kombinlenmiş haliyle çok zarif duruyor. Saçınızı fotoğraftaki gibi dağınık topuz şeklinde tercih edebilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Dekoltenin çekiciliği ve satenin ihtişamı lacivertle buluşunca… Biraz iddialı olabilir bu model kabul ediyorum fakat doğru aksesuar ve ayakkabıyla hayalinizdeki görünüme ulaşabileceğinize eminim.

Önü Kısa Arkası Uzun Romantik Bir Görünüm

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Romantik bir görünüme ne dersiniz? Etek uçlarında çiçekler bulunan, tüllü, üzeri gri vücuda oturan bu model nişanınızda, mezuniyetinizde veya herhangi bir davette giyebileceğiniz çok tatlı bir model. Ayakkabıyı sade tercih etmelisiniz çünkü etek uçları çok hareketli. Dikkati birden çok yere çekip, karışık bir görünüm istemeyiz değil mi?

Davetlerde Öne Çıkmak İçin

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Davetlerde sürekli aynı tarz giymekten ve görmekten sıkıldınız mı? Ya da çok fazla davete katıldığınız için seçenekleriniz mi azaldı? Önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modelleri bu soruların cevabı olabilir. Çok çeşitli alternatiflerini bulabileceğiniz bu modeller sizi farklı bir basamağa taşıyacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Derin v yakalı, bel kısmı drapeli, acı yeşil bu elbiseyi siyahla veya krem tonlarla kombinleyebilirsiniz. Gündüz altına beyaz sneaker giyip, geceye geçerken siyah topuklu bir sandaletle kombinleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerinden bu ana parçamızı bulduktan sonra ufak dokunuşlarla gündüzden geceye geçmek mümkün!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Rengine bayıldım! Tam bir prenses gibi hissedeceğiniz önü kısa arkası uzun bu kabarık elbisenin içinde kötü hissetmenizin mümkünatı yok! Üzerindeki taşların renginde sade bir ayakkabıyla harika duracaktır!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Bu yaz da davetlerin gözdesi olmak istiyorsanız, son trend olan 2018 önü kısa arkası uzun abiye ve nişanlık modellerini derledik. Size ilham olduğumuzu düşünüyoruz, sağlıcakla!

Ayrıca Bakınız:

1- Japon Stili Abiye ve Nişanlık Modelleri

2- 2019 Abiye Pantolon Ceket Takımları

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Büşra Er

  1. Avatar
    Yurdagul

    elbiselere bayıldım. Birkaç favorim var. Fakat fiyat bilgisine rastlayamadım. Fiyatlarına nereden bakablirim?

Yanıtla