Hayalinizdeki gelinliği tam olarak kafanızda oluşturamadıysanız, yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde bulunan gelinlikleri inceleyerek planlamakta olduğunuz düğününüzün en önemli unsurunu dert etmekten kurtulabilirsiniz. Birbirinden farklı alternatifleriyle sizlere çeşitlilik sunan yarım kollu gelinlik modelleri arasından size hitap eden ve içinize sinen en uygun gelinliği bularak, düğününüzdeki bütün herkesi gelinliğinizle büyüleyebilirsiniz.

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde; dantelli, kabarık, tüllü, saten kumaş gibi birbirinden farklı modeller yer alarak sizlere seçebileceğiniz değişik türlerde gelinlikler sağlayarak kendinize en uygun gelinliği bulmanız ve düğününüzde mükemmel bir görünüme kavuşmanız amaçlanıyor.

pinar-bent-yarim-kollu (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Düğün gününüzde büyük bir şıklıkla taşımak istediğiniz gelinliğinizin yarım kollu olmasını istiyorsanız, yarım kollu gelinlik modelleri tam size göre bir tercih oluyor. Kollarınızı saran ya da kollarınıza dökülen gelinlik modellerinin yanı sıra kollarınıza rahat hareket imkanı sağlayan bol kesimli gelinlik modelleri de tercihinize göre size en doğru gelinliği seçebilmeniz için bir diğer alternatif oluyor. Yarım kollu gelinlik modelleri arasında bulunan gelinliklerden, bir türlü karar veremediğiniz gelinliğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle hem üzerinizden bu yükü atmış hem de gelinliğinizi seçmiş olmanın verdiği rahatlıkla mükemmel düğününüzü organize etmeye kaldığınız yerden keyifle devam edebilirsiniz. Minik kollar, dantel ve tüller kurtarıcınız olacak!

pinar-bent-yarim-kollu (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yarım Kollu Prenses Gelinlik Modelleri

yarim-kollu-gelinlik (1)

Mükemmel gelinliğinizi ararken unutmamanız gereken şeylerden birisi, düğününüzün masal gibi olacağıdır. Elbette bu masalın prensesi ise sizsiniz. Bunun için de en güzel modellerden birisi olan yarım kollu prenses gelinlikler, sizi düğününüzün prensesi yapmak için en doğru gelinlikler içerisinde yer alıyor.

Yarım kollu ve kabarık olan prenses gelinliğiniz geleneksel görünümünüzü koruyarak siz gelin adaylarına büyük bir ihtişam sağlayarak bütün dikkatleri gelinliğinizde topluyor. Bedeninize ve vücut hatlarınıza uygun olarak seçeceğiniz gelinliğin kollarının farklı dantellerle süslenmesi size zarif bir görünüm kazandırarak yarım kollu prenses gelinliğinizi layığıyla taşımanıza yardımcı oluyor. Yarım kollu ve kabarık gelinlikler, şık dokusunun vermiş olduğu güzellikle gelin adaylarının üzerinde taşımak istediği gelinlikler içerisinde yer alıyor.

yarim-kollu-gelinlik (2)

Romantik düğününüzün prensesi olmak ve hayranlık uyandırıcı bir sadeliğe sahip olmak için tek yapmanız gereken yarım kollu prenses gelinlikleri içerisinden size en uygun olanını seçmek oluyor. Böylece planlamış olduğunuz düğününüzün mükemmel bir şekilde gerçekleşmesine imkan sağlayarak büyük bir mutlulukla insanları yarım kollu ve kabarık gelinliğinize hayranlıkla bakarken fark ederek doğru bir tercih yaptığınız için kendinizden daha çok gururlanmanız mümkün.

yarim-kollu-gelinlik (3)

Yarım kollu ve kabarık gelinlik modelleri genellikle gelinliğin üst kısmının dantelden alt kısmının ise tülden birleşmesinden oluşuyor. Bir diğer seçenek olarak alt kısmının ipek ya da saten kumaşlarla da renklendirildiği yarım kollu prenses gelinliklere tercihinize göre boncuklu motifler de ekleyerek gelinliğinizi size özgü olarak seçebilmenize imkan veriliyor. Dilerseniz boncuk işlemeleri kollarınızda da tercih ederek gelinliğinizi daha da farklılaştırabilir, gelinliğinize kendinize özgü bir hava verebilirsiniz. Dantelli motiflerin kollarınızdan kayarmışçasına izlenim uyandırması yarım kollu ve kabarık gelinliğinizi daha hareketli bir görünüme kavuşturarak sizlere modernlik sağlıyor.

Yarı Kollu Dantelli Gelinlik Modelleri

yarim-kollu-gelinlik (4)

Yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edilen gelinliklerden biri elbette yarım kollu dantelli gelinliklerdir. Tamamen dantelden oluşan gelinlikleri tercih edebileceğiniz gibi, üst kısmının ve kollarının dantelden oluştuğu alt kısmının ise ipek ya da saten kumaşla birleştiği gelinlikleri de tercih edebilirsiniz.

Gelinliğin tamamının dantelden oluştuğu yarım kollu dantelli modeller özellikle duru bir görüntüyü seven gelin adaylarının tercih ettiği bir gelinlik oluyor. Bu tarz gelinliklerin kollarını isteğinize göre dar ya da bol olarak seçerek, kollarınızı en rahat nasıl hareket ettirebileceğinize karar vermeniz mümkün. Berrak bir güzelliği temsil eden dantel, gelinliğinizle birleşerek sizi düğün gününüzde mükemmel bir görünüme kavuşturuyor.

yarim-kollu-gelinlik (5)

Sadece üst kısmının ve kollarının dantelden oluştuğu gelinlikler, alt kısmının vücudunuzu saran kumaşı ile bütünleşerek düğününüzdeki herkese görsel bir şölen oluşturuyor. Tül üzerine işlenen danteller ya da sadece dantelden oluşan yarım kollu dantelli gelinlikler sadeliği ve zarafeti harmanlayarak gelin adayları için o mükemmel gelinliği bir araya getiriyor. Düğün gününüzde vücudunuzla eşsiz bir uyum sergileyecek olan bu gelinlikler sayesinde kendinizi çok daha mutlu hissetmeniz amaçlanıyor.

yarim-kollu-gelinlik (6)

Tamamen doğallıktan ve duruluktan yana bir gelin adayı iseniz, sade bir kumaşla dikilen ve kollarının küçük bir dantel parçasıyla birleştiği gelinlikler detaylı bir şekilde incelemeniz gereken modeller içerisinde yer alıyor.

Bu yarım kollu dantelli gelinlikler en zarif gelinliklerden birisi olarak sadeliğine düşkün gelin adayları tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkartan bu tarz modeldeki gelinlikler, minik detaylarla renklendirilerek sizi daha da mükemmel hissettiriyor. Bazı modellerde boncuk işlemeli dantel kolu, bazı modellerde de tülün üzerine işlenen dantel kol ile sizlere tercih edebileceğiniz farklılıklar sunuluyor.

yarim-kollu-gelinlik (7)

Kayık Yaka Yarım Kollu Gelinlik Modelleri

yarim-kollu-gelinlik (8)

Zarafet ve sadeliği geniş bir yaka ile birleştiren kayık yaka yarım kollu gelinlikleri çok seveceksiniz. Omuzlarınızı daraltmaya yardımcı olarak daha şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Kayık yaka yarım kollu modeller genellikle köprücük kemiklerinizi dışarda bırakmanıza yardımcı oluyor. Bu gelinlikler boynunuzu ve omuzlarını ön plana çıkartıyor. Kayık yaka yarım kollu gelinlik modelleri çoğunlukla büyük göğüslü olmayan gelin adaylarının tercihi oluyor. Çünkü bu tarz gelinlikler vücudun üst kısmını daha büyük göstermeye katkı sağlıyor.

yarim-kollu-gelinlik (9)

Düşük kollu ya da kolunuzu saran kayık yaka gelinlikler yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde yer alıyor. Zarifliği ve sadeliği temsil eden gelinlikler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Dantelli ya da ipek ve saten kumaş olarak tercih edebileceğiniz kayık yaka yarım kollu gelinlik modelleri de mevcut. Tüm etek kesimleriyle siz gelin adaylarına eşsiz bir uyum sağlıyor. Tercihinize göre, kabarık ya da dar olarak seçebileceğiniz bu tarzdaki gelinlikleri seçebilirsiniz. Vücut tipinize uygun olarak seçerek düğününüzde gelinliğinizi büyük bir gururla taşıyabilirsiniz.

2019 Yarım Kollu Gelinlik Modelleri

yarim-kollu-gelinlik (10)

Hayalini kurduğunuz düğününüzün vazgeçilmez unsuru olan gelinliğini 2019 yarım kollu gelinlik modelleri arasından seçerek kusursuz bir görünme sahip olmanız mümkün. Size yakışan en güzel gelinliği seçmeniz için 2019 yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde bulunan birbirinden farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Düğününüzün unutulmayacak bir parçası olan gelinlik, kendinizi rahat ve konforlu hissedebileceğiniz bir şekilde tercih edilmelidir. Böylelikle düğünüzde bunalmadan rahatlıkla hareket edecek ve gün içerisinde düğününüzden daha çok keyif almaya odaklanacaksınız. Hafızanızda en mutlu günün ve doğru bir gelinlik tercihi yapmış olmanın verdiği mutluluğunuzun canlanmasına sebep olacaktır.

yarim-kollu-gelinlik (11)

2019 yarım kollu gelinlik modelleri içerisinde dantelli ya da boncuklu, kabarık veya sade, kısa kollu ya da daha uzun kollu modellerler mevcut. Siz gelin adaylarına alternatifler sunarak; dilediğiniz gelinliği üzerinizde büyük bir zarafet ve şıklıkla taşımanıza yardımcı oluyor. Bu mükemmel güne hazırlanırken tek yapmanız gereken 2019 yarım kollu gelinlik modelleri arasında bulunan birbirinden güzel gelinlik modellerinden birini seçmeniz. Kendinize en uygun olanını seçtikten sonra düğün gününüzü daha büyük bir heyecanla bekleyeceksiniz.

Yarım kollu gelinliklere yakın bir model olan straplez gelinlikleri görmek için Straplez Gelinlik Modelleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yanıtla