Evlenecek olan kişilerin düğün provası niteliğinde gerçekleştireceği nişan törenlerinde giyecekleri elbiseler gün boyu göz önünde olacağından dolayı nişan töreninde çok önemli bir yer tutar. Yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri sezonun trendlerinden!

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Seçmiş olduğunuz abiye ve nişanlık modeliniz vücut tipinizden organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekâna, nişanlınızın kıyafetinden ten renginize kadar birçok ayrıntıya uygun olmalıdır. Nişan törenimize evde gerçekleştireceksiniz kısa nişanlık modellerini tercih etmeniz daha yerinde bir davranış olur.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Kısa nişanlık modelleri hareket etmesi rahat olmasından dolayı ev gibi ortamlara daha fazla uyum sağlayacaktır. Kısa nişanlık modellerini tercih etmek istemezseniz arkası uzun önü kısa midi boy yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri ni de tercih edebilirsiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

2019 yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri arasında nişan organizasyonunuza uygun birçok seçenek bulunur. Kısa nişanlık modellerini tercih etmezseniz tulum abiye modellerine göz atabilirsiniz. Rahatlık ve şıklığı bir arada yaşamak isterseniz tulum abiye ve nişanlık modelleri tam da size uygun olacaktır! Kokteyl tarzında gerçekleştirilecek olan söz ve nişan törenlerinizde giyeceğiniz tulum abiye asil bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Siyahın Asaleti!

Ne olursa olsun siyahtan vazgeçmem diyorsanız yarım kollu siyah abiye modelleri arasında sizin renginize uygun modeller kolaylıkla bulunabilir.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Siyah abiyenin asaleti içerisinde nişan geceniz boyunca asilce salınabilirsiniz! Beside Couture by Gemy siyah abiye gibi sizde abiyenizde siyah tül detayı kullanabilirsiniz. Yarım kollu, kayık yaka olarak şekillendirilmiş ve küfür detaylardan oluşturulmuş siyah abiyeniz nişan gecenize asalet ve ağırlık katacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Farklı renklerde tercih edeceğiniz abiyelerinizin üzerine siyah tül detayı kullanabilirsiniz. Özellikle gri ve siyahın uyumunu yarım kollu abiye ve nişanlık modeliniz arasında tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz.

2019’da de Pudra Rengi Abiyeler Ön Planda ve Dikkat Çekici!

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Söz ve nişan etkinliklerinizde tercihleriniz her mekâna uygun nitelikte renklerden bir tanesi de pudra rengidir. Sizde söz ve nişan arasında kullanacağınız yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri nizin rengini pudra rengi olarak tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz balık model taşlarla süslenmiş pudra rengi abiye modelleri içerisinde bir kuğu gibi gözükeceksiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Pudra rengi detaylardan meydana getirilmiş olan abiyelerinizin üst kısımlarını çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz özellikle yaz gelinlerine üst tarafları çiçeklerle süslenmiş olan pudra renkli abiye ve nişanlık modelleri çok yakışacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

2019 Yarım Kollu Tesettür Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tesettür abiye modellerinden bir tanesini tercih edecekseniz 2019 yılı içerisinde birçok özgün ve şık abiye modellerini görme fırsatı yakalayacaksınız. Kabarık etekli tesettür abiyeler, balık etekli tesettür abiyeler ve daha birçok model bulunur.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Tesettür abiyenizi öncelikle vücut tipinize uygun bir biçimde tercih etmelisiniz. Daha sonra istediğiniz renge karar verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tesettür model abiyenizi çeşitli taş detayları ve çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Uzun veya kısa abiye modellerini kullanmak istemiyorsanız midi boy abiye ve nişanlık modelleri tam da size göre! Üst tarafı dantel detayı ile hareketlendirilmiş, işlemelerinde taş kullanılmış, etek bölgesi tüllerden meydana gelmiş nişan abiyelerine göz atabilirsiniz.

Nişanına Ahenk Kat!

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Nişanımıza bütün detaylarını ahenk içerisinde olabilmesi için konseptine uygun kıyafetler seçmeyi göz ardı etmeyin. Nişan töreninizi evde yapacaksanız özellikle kısa kıyafetler ilk tercihleriniz arasında olmalı. Evde yapacağınız nişan organizasyonlarınızda tercih edeceğiniz kısa yarım kollu abiye modelleri nişan mekânınız ile ahenk içerisinde olurken nişan gecenizde size konfor sağlayacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Nişan organizasyonlarınız ev tarzı mekânlarda olacak ise yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri mekâna uygun bir biçimde sade ve abartıdan uzak olmalı. Abartılı taşlarla işlenmiş kabarık nişanlık modellerinden uzak durmalısınız. Hafif işlemeli ve güpür detaylı elbiseleri tercih ederek elbiseniz ve mekânınız arasında bir ahenk yakalayabilirsiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Mekânınıza uygun bir biçimde tasarlanmış yüzlerce 2019 yarım kollu abiye ve nişanlık modeli vardır. Bu abiye modellerinden herhangi birini evde yapacağınız nişanınızda tercih edecekseniz kullanacağınız ayakkabının modeli de önemli olacaktır. Yüksek topuklu olmayan uzun süre kullanıldığında ayakları rahatsız etmeyen ayakkabılar evde yapacağınız nişanınız için uygun bir tercih olacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Yarım Kollu Abiye ve Nişanlık Modellerinde Tercih Edeceğiniz Kumaş Seçimini Yaparken Dikkat Edin!

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Yarım kollu gece kıyafetleri seçilirken seçeceğiniz kıyafetin kumaşı çok önemli bir detaydır. Seçeceğiniz yarım kollu gece elbiselerini modeli nasıl olursa olsun yanlış kumaş tercihinde bulunduğunuzda elbisenizin kalitesiz ve özensiz görülmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple tercih ettiğiniz kumaşın kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Abiye ve nişanlık modelleri tercih edilen kumaşlar İpek Fransız danteli, saten, şifon, tafta ve organzedir. Kış mevsiminde en çok mikado ve saten kumaşları tercih edilir. Yaz mevsiminde iste en çok şifon ve tül kumaşlar tercih edilir.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Vücut Tipinize Uygun Kumaş Tercih Edin!

2019 yarım kollu abiye ve nişanlık modelleri ni tercih ederken abiyenizde kullanılacak olan kumaşın vücut tipinize uygun olmasına özen gösterin. Kilolarından şikâyetçi bir kadınsınız saten kumaş size göre olmayacaktır. Saten kumaş vücut hatlarını ortaya çıkaran bir kumaş olmasından dolayı kilo problemi olmayan kadınlar için uygundur.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Vücut hatlarınızın belli olmasını istiyorsanız nişanlık ve abiye elbiselerinizi kumaşlarını tül kumaşlardan tercih edebilirsiniz. Elbiselerinizde farklı kumaş çeşitlerini bir araya getirerek özgün tasarımlarda oluşturabilirsiniz. Örneğin; Fransız dantelinden meydana getirilmiş bir balık elbisenin üzerine tül kumaş geçirerek kullanabilirsiniz. Gecenin ilerleyen vakitlerinde tül kısmı eteğinizden çıkararak farklı tarz bir elbise kullanarak göz doldurabilirsiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Edward Arsouni – Divina koleksiyonu en trend yarım kollu uzun abiye modelleri arasındadır. Nişanınızda farklılık yaratmak istiyorsanız trendlere göz atarak nişan kıyafetinize karar vermeniz gerekir. Aksi halde başka birisi ile elbiselerinizin pişti olması gibi kötü bir durum ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

Sıradan olmak istemeyen bir kişiliğe sahipseniz Edward Arsouni – Divina koleksiyonundaki nadide parçalara göz atarak değişik yarım kollu abiye elbise fikirlerinizi geliştirebilirsiniz.

Yarım Kollu Abiye Modelleri

2019 yarım kollu abiye elbise modelleri ve fiyat çeşitliliği oldukça fazladır. Her bütçeye uygun yarım kollu abiye modeli bulmak mümkün. Bu sebeple öncelikle yapmanız gereken size en uygun abiye modeline karar vermek. Bu yazımızda size yarım kollu abiye modelleri hakkında fikirler vermeye çalıştık. Siz de fikirlerinizi bize yazarak faydalanmamızı sağlayabilirsiniz.

Dekolte modelleri beğeniyorsanız, sizleri Açık ve Dekolte Abiye ve Nişanlık Modelleri sayfamıza da bekleriz!

Nuray Karaca

Yanıtla