Her sene gelinlik modasına çok farklı seçenekler ekleniyor. Gelinlerin aklına gelebilecek her seçeneği ve deseni barındıran yeni moda gelinliklerin yanında eski tarzlar da arka planda kalmıyor. Uzun yıllardır popülerliği hiç kaybolmayan tasarımlar arasında V yaka gelinlik modelleri yer alıyor. Gelinlerin en çok tercih ettiği bu modelleri hemen hemen bütün tasarımlarla birleştirmek mümkün.

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

V yaka gelinlik modelleri dantelli, uzun kollu, prenses kesin, derin yala ve askılı olarak gelinlerin tercihine sunuluyor. Her marka ve tasarımda dilediğiniz V yaka gelinlik modelleri ile karşılaşabilirsiniz. V yaka gelinlik modelleri 2019 yılının ilk yarısında da en çok tercih edilen tasarımlar arasında yerini aldı. Düğün sezonunun açılması ile birlikte dekolteli V yaka gelinlik modellerine olan talebin artması olası.

pinar-bent-v-yaka (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

V yaka gelinlik modellerinin en önemli özelliği, tek bir detay ile gelinliğin farklı bir havaya bürünmesi. Çok klasik bir gelinlik tercih etseniz bile, yaka kısmında yaptığınız ufak oynamalar ile mükemmel bir detay yakalayabilirsiniz. Yaka kısmının işlemelere ve dantel detaylarına da müsait olması, özel tasarımlara olanak veriyor.

Özellikle yaz düğünlerinde gelinlerin tercihi kesinlikle V yaka gelinlik modelleri. Rahat ve göğüs kısmını boğmayan özelliği ile V yaka gelinlik modelleri sayesinde, eski zamanların prensesleri gibi hissedebilirsiniz. V yaka gelinlik modelleri çok uzun zamandır var olduğu için fiyatları da ortalama olarak yer alıyor. Gelinliğinize ekleyeceğiniz özel duruşlar ve tasarımlarda fiyat aralıklarının biraz daha değişiklik gösterdiğini söylemek gerekiyor.

pinar-bent-v-yaka (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Derin V Yaka

V Yaka Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modelleri denince öncelikle en çok tercih edilenlerden söz etmek gerekiyor. Gelinlerin yaz düğünlerinde ve dekolteli modellerde en çok tercih ettiği seçenek derin V yaka. Bu modellerde derin kavramının net bir ölçümü bulunmuyor. Gelinlerin tercihine göre göğüs hizasından biraz daha aşağıda da göbek deliğine yakın bir seviyede de olabilir.

Bu tamamen gelinlerin kendilerini iyi hissetmelerine ve nasıl bir model arzu ettiklerine bağlı. Derin v yaka gelinlik modellerinin en önemli özelliği eteklere de özgürlük sunması. Çok kabarık eteklerle de dümdüz inen prenses modellerde de iyi duran derin V yaka gelinlik modelleri bulunuyor. Açık alan düğünlerinde genelde daha salaş ve dar inen modellerde derin V yaka tercih ediliyor. Kapalı alan ya da büyük balo salonu gibi alanlarda ise gelinler çok kabarık etekli gelinliklerini derin V yaka ile süslüyor. Genelde derin V yaka modellerinde askıların çok kalın ya da çok ince olmaması da dikkat çekiyor.

V Yaka Uzun Kollu Gelinlik

V yaka modeller genelde askılı tercih edilse de son dönemlerde uzun kollu olarak da kullanılıyor. V yaka uzun kollu gelinlik modelleri, sonbahar ya da ilkbaharda yani ara mevsimlerde çokça tercih ediliyor. Gelinlerin sürekli üzerinde ağırlık taşımasını ortadan kaldıran uzun kol detayı sayesinde, tüm yoğunluğu V yaka ile göğüs kısmında toplayabilirsiniz. V yaka uzun kollu gelinlik modelleri sade bir şekilde tamamen kapalı inecek şekilde de olabilir. Büyük beden gelin adayları için de bu gelinliği tavsiye ediyoruz.

Fakat gelinlerin daha ihtişamlı bir hava katmak için tercihleri genelde dantel kol ya da desenli kollar oluyor. 2019 modası için de ön planda olan dantel ve desenler, V yaka uzun kollu gelinlik üzerinde de dikkat çekiyor.

V yaka uzun kollu gelinlik modellerinde yaka kısmının derinliği ne kadar fazla olursa, gelinlik o kadar farklı hava kazanıyor. Aynı zamanda dantelli uzun kollarda kullanılan işlemelerin çok küçük olarak yaka kısmında da bulunması devamlılığı olan bir hava katıyor.

Askılı V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlik Modelleri

Sıcak hava düğünlerinin vazgeçilmezi kesinlikle askılı gelinlikler oluyor. Sade ve şık bir düğün tercih edenler için gelinlikler de aynı seviyede olmalı. Yaz ve sadeliği birleştirmek istediğiniz modellerde en çok askılı V yaka gelinlikler dikkat çekiyor. Askılı V yaka gelinlikler için etek kısımlarında özgür davranabilirsiniz.

Bu modeller süslü ve işlemeli hafif kabarık modeller için çok uygundur. Üst kısmın sade ve dekoltenin bu noktada olduğu askılı V yaka gelinlikler ile süsleme yoğunluğunu etek kısmına verebilirsiniz. Bu noktada da önemli olan taş ağırlıklı değil, daha sade süslenmiş desenlerin eteklerde yer alması.

V Yaka Dantel Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modellerine en çok yakışan detay dantel oluyor. Farklı modellerde kullanım sağlayan danteller sayesinde, V yaka dantel gelinlik modelleri, sade ve şık bir seçenek sunuyor.

Son dönemlerde V yaka dantel gelinlik modelleri, yakanın yarı kapalı olduğunu gözler önüne seriyor. Derin yaka olarak tasarlanan gelinliklerin boyun kısmına kadar eklenen ince dantel farklı bir hava katıyor. Bu düz bir dantel olarak işlenirken, aynı zamanda karışık ve şık dantel desenleri ile de süslenebilir. Bu şekilde biraz daha gelinlik havasından uzaklaşıldığı iddia edilse de 2019 yılının gözde modelleri arasında.

V yaka dantel gelinlik modelleri etek kısmında da ön planda. Genelde çok kabarık ya da prenses modellerine eklenen dantellerle, düğün konseptinizi de aynı desenlerle süsleyebilirsiniz. Bu dantellerin göğüs dekoltesinin önüne geçmemesi için oldukça ince işlenmesi gerekiyor.

V yaka gelinlik modelleri fiyat açısından çok fazla seçenek sunuyor. Bahsedilen tüm modeller için farklı ücretlendirme bulabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize özel tasarım yapmak isterseniz de V yaka gelinlik modelleri 2019 fiyat aralıkları değişecektir. V yaka gelinlik modelleri internet üzerinden çok farklı seçeneklerle sunuluyor. Hemen hemen bütün internet sitelerinde farklı modeller ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yine internet üzerinden bulduğunuz modellerin özel tasarımını yaptırmak da çok kolay.

V Yaka Gelinlik Modelleri Vazgeçilmez Oldu

V Yaka Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modelleri için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli noktalar var. Özellikle yakanın derinliğine karar verirken vücut formunuzu ve göğüs bedeninizi iyi ayarlamanız gerekiyor. Sadece şıklık değil, rahatlığın da ön planda olması gereken gelinlik modellerinizde, formunuza uygun V yaka tasarımları seçmeniz gerekiyor. V yakalı gelinliklerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de etek kısmının belirlenmesi. Vücudunuzun yapısına uygun olarak V yaka gelinlik modellerinin etek kabarıklığına da karar verebilirsiniz. Bu noktada düğün mekanınızı ve konseptini de göz ardı etmemeniz gerekiyor.

V Yaka Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modelleri A kesim olarak da koleksiyonlarda yerini alıyor. Çok uzun yıllardır ünlü isimlerden sıradan düğünlere kadar en çok tercih edilen model V yaka gelinlikler. 2019 yılında da V yaka gelinlik modelleri farklı tasarımlarla göz önünde bulunuyor. Tasarımcıların özel olarak üzerinde çalıştığı V yaka gelinlik modelleri ile çok klasik tarzları, akıl almaz şıklıklarla buluşturabilirsiniz. Derin yaka, dantel, uzun kol ya da askılı modellerden formunuza, konseptinize ve düğün mevsiminize göre dilediğiniz V yaka gelinlik modelleri ile gecenizi taçlandırabilirsiniz.

V Yaka Gelinlik Modelleri

Bu modelde cesur V yaka gelinliklerden çekinmiyorsanız, sizleri Sırtı Açık ve Dekolteli Gelinlik Modelleri sayfamıza da bekleriz. Modeller hakkında fikir sahibi olabilir, içlerinden eledikleriniz ile daha kolay karar verebilirsiniz!

Yanıtla