İstanbul’un nüfüs bakımından dördüncü büyük ilçesi olan Ümraniye Anadolu yakasının bu konuda en büyüğüdür. Pek çok düğün salonu bulunan Ümraniye bu konuda pek çok alternatife sahiptir. Sundukları hizmetlere, mekanın konumuna ve popülaritesine göre Ümraniye düğün salonları fiyatları değişmektedir. Sunulan bu hizmetlere örnek verilecek olursa, çiçek süslemeleri, catering hizmetleri, ışık ses ve sahne düzeni, masa sandalye kiralama, palyaço ve hostesler, düğün pastası, meşale, sis, Semazen, lazer gösterileri, DJ görevlendirme, masa üstü süslemeleri, havai fişek gösterileri, anı defteri, havuz başı gösterileri sayılabilir.

Ümraniye Düğün Salonları Fiyatları

Bazı Ümraniye düğün salonları fiyatları uçan fener gösterileri, gelin arabası süslemesi, gelin çiçeği, nikah masası süsleme, gelin ve damat yolu, giriş tagı, masa ve sandalye giydirmeleri gibi hizmetler dahil olarak belirleniyor. Video ve kamera çekimleri bu fiyatlara dahil olabildiği gibi ekstra olarak da bu hizmetin satın alınması gerekebiliyor. Düğünü ölümsüz kılan çekim hizmetleri düğünlerin olmazsa olmazıdır. Bir hatıra olarak ömür boyu anılması söz konusu olan bu önemli organizasyonlar genelde hayatta bir defa olmaktadır. Hatta bazı çiftler tekne turuna çıkarak video ve fotoğraf çekimi yaptırmaktadır.

Ümraniye Düğün Salonları Fiyatları Aralıkları

Sunmuş oldukları hizmet çeşitliliğine istinaden Ümraniye düğün salonları fiyatları değişiyor. Yukarıda belirtilen hizmetlerin yanı sıra konfeti, şelale, robot adam, şişme palyaçolar, jonglörler, uçan balonlar, baskılı balonlar, gibi ekstra hizmetler fiyatları doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer alır. Kimi düğün salonları araç kiralama ve gelin aracı süsleme hizmetini bir arada vermektedir. Kimileri de davetlilere vale hizmeti vermekte böylece düğüne geç gelme gibi riskler aza inecektir. Açık hava düğün mekanlarının bazılarında havai fişek atılması yasak. Kimileri de evcil hayvan getirilmesi konusunda kısıtlamalara gitmektedir.

Ümraniye Düğün Salonları Fiyatları

LCV hizmeti ve davetiye konusunda da kimi mekanlar yardımcı olmakta, bu hizmetleri de organizasyon kapsamına almaktadır. Düğün salonlarında aynı zamanda çeşitli açılış törenleri, doğum günleri, mezuniyet törenleri, nişan, partiler, sünnet düğünleri gibi etkinlikler gerçekleştirilebilmektedir. Etkinliğin türüne, davetlilerin sayısı ve sunulacak hizmetlere göre Ümraniye düğün salonları fiyatları farklılık göstermektedir. Yemekli veya yemeksiz düğünler farklı fiyatlarla yapıldığı gibi, hafta içi ve hafta sonu düğün salonu fiyatları da farklılık göstermektedir.

Ümraniye Düğün Salonları Fiyatları Ne Kadar?

Düğünün tarihi bu konudaki en önemli etkendir. Sezon içinde Ümraniye düğün salonları fiyatları sezon sonuna göre pahalıdır. Kimi lüks oteller ve restoranlar düğün hizmeti verebilmektedir. Buna göre hafta içi ve hafta sonu fiyatlar değişmektedir. Düğünün hafta sonu bir gün ve yemekli bir şekilde organize edileceği düşünüldüğünde kişi başı fiyatlar 50 TL’den başlamak üzere 200 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Hafta içi ise fiyatlar 30 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Yemek yerine atıştırmalık kokteyl ikramlar düşünüldüğünde ise hafta sonu fiyatlar 30 TL ile 125 TL arasında değişirken hafta içi ise 25 TL ile 120 TL fiyat aralığında seyrediyor.

Ümraniye Düğün Salonları Fiyatları

Mekanın konumu ve popülarite durumu da fiyatları etkiliyor. Kimi oteller ise düğün organizasyonu kapsamında çiftler ve ailelerine konaklama hizmeti de sunuyor. Düğün günü de başarılı bir organizasyon ile harika bir düğün süreci geçirilebiliyor. Düğün salonlarında video ve fotoğraf çekimleri paketin içinde yer alabildiği gibi ekstra olarak da bu hizmetin alınması gerekebiliyor. Fotoğraf ve video hizmeti düğünün yıllar boyu güzel anılarla hatırlanması için bir zorunluluktur. Seçilen fotoğraflardan harika albümler ve videolardan oluşan klip/belgeseller ömür boyu bir anı olarak kalmaktadır.

Anadolu Yakası’ndaki nişan mekanlarını incelemek ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için Anadolu Yakası Nişan Mekanları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Yanıtla