En ucuz nikah şekeri modelleri denilince aklımıza neler geliyor? Nereden satın alınabilir? En ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan mı satılıyor? Bilmek istediğiniz her şeyi araştırdık. İmalattan ucuz nikah şekeri fikirleri ve fiyatları için, en şık tasarımlara hesaplı şekilde ulaşmak için bizim yazımızı takip edin.

ucuz-nikah-sekeri (1)

Ali Express

İmalattan ya da toptan en ucuz nikah şekeri dediğimizde güzel şeyler bulamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bütçeniz kısıtlı ve vakit sıkıntınız mı var? Üzülmeyin, muhteşem fikirlerle ve yirmiden fazla çok güzel örnekle işte karşınızdayız. Ucuz nikah şekeri rehberi işte sizlerle.

ucuz-nikah-sekeri (1)

Eminönü nikah şekeri fiyatları nasıl? İnternet nikah şekeri fiyatları arttı mı? Toptan veya imalattan ucuz nikah şekeri bulabileceğiniz yerler neresi? Sorularınızın yanıtlarını bir bir vereceğiz.

Fiyatları da düğün sahiplerini üzmeyecek muhteşem modelleri sizler için seçtik. Hemen dört ana maddede seçenekleri değerlendirelim:

ucuz-nikah-sekeri (1)

Amazon

  • Kutular (karton, kağıt, lazer kesim, süslü, kare ve piramit katlanmış kutular)
  • Keseler (organze, tül, kumaş ya da mini çuvallar)
  • Şişeler (cam şişe ve fanus modeller)
  • Çevreci ve modern yaklaşımlar (kese kağıdı, bir tutam yeşil, doğal malzemeler)

Bunlara ek olarak el yapımı kağıt çiçekten nikah şekeri fikirlerini ve genel olarak tasarımınıza eklenebilecek aksesuarları konuşacağız. Sakın kaçırmayın!

En Ucuz ve Gözde Modeller: Kutular

Üzerine yapma çiçek yapıştırılmış kutular, üçgen ve kare kutular… Bazen kırmızı bazen de beyaz. Toz pembe olanları gördünüz mü? Dantel gibi oyulmuş ve kesilmiş modern seçeneklerden klasik tip olanlara kadar bin bir çeşit…

ucuz-nikah-sekeri (1)

Etsy

Eğer ucuz nikah şekeri almak istiyorum ama bunun belli olmamasını istiyorum diyorsanız, satın almanız gereken model kutu olacaktır. Kutu nikah şekerleri arasında çok çeşit var. Ancak kutular size sıradan bir nikah şekeri tecrübesi sağlayabilir. Çoğunlukla katlanmamış şekilde satılan nikah şekeri kutularını kurdele ile bağlayıp içini doldurunca işiniz tamam.

ucuz-nikah-sekeri (1)

Renkleri ve desenleriyle gittikçe şaşırtan sayıda ve tasarımda kutu nikah şekeri etrafta görülüyor. Siz de bir araştırma yapınca fark edeceksiniz ki kırmızı çiçekli tasarımlardan, flamingolu piramitlere kadar her zevke ve her düğüne göre çılgın bir kutu var. İyi tarafı, kolayca internette ve dükkanlarda bulunuyor olmaları. Taşınmaları ve katlanmaları kolay olduğu için de çok ucuzlar.

ucuz-nikah-sekeri (56)

Tropik desenlerle bezenmiş bir kutu sanılandan çok daha dikkat çekici olabilir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kutu nikah şekerlerinde karar kılabilirsiniz. Merak etmeyin o kadar yaygınlar ki sizin en ucuz nikah şekerini tercih ettiğiniz kimsenin aklının ucundan bile geçmeyecek. Nikah şekerlerinde kutu tasarım devri asla kapanmaz, emin olun.

ucuz-nikah-sekeri (57)

Kutu Seçimi: Metalik Dantel Şıklığı

Kutu nikah şekerleri içinde tasarımlar temelde iki yöne doğru gitmekte… Dantel gibi kesimli ve metalik modern kutular veya üzerine çiçek aranjmanı eklenmiş aksesuarlı ancak klasik kutular. Metalik ve kesimli kutular oldukça popüler. Genellikle internet satıcıları bu modelleri organze kurdele ile birlikte satıyor.

ucuz-nikah-sekeri (58)

Uygulaması, katlaması ve hazırlaması o kadar kolay ki bu seçeneğe karşı koymak imkansız… Bir çok zorlu tasarımın yanında bunlar çok pratik kalıyor. Az vaktiniz varsa ve kısıtlı bir bütçeyle şık bir düğün organize etmeye çalışmaktaysanız tam size göreler. Tabii ki dilediğiniz büyüklüğe ve renklere göre de sipariş verebilme olanağı tanıması bu modeli iyice çekici kılıyor.

Düz kutular ise bahsettiğimiz ikinci gruptu. İyi ki de düz dedik, çiçekleri ile yakaladığı şıklığa bakar mısınız? Yapma çiçek ve yaprak süslemesiyle sade kare tasarım ve tozpembenin tatlılığı nasıl da uyumlu! Pembe tonlarında tasarlanmış bir düğün veya nikah için tam da size yakışacak bir seçim olurdu. Bir kere görünce aşık olmamak elde değil ki!

ucuz-nikah-sekeri (59)

Amazon

Dantel Zarifliği ile Renkli Seçenekler

Kutuların en özel modern tasarımlarından olan metalik seçeneklerde karşımıza göz alıcı renkler çıkıyor. Aradığınız ucuz nikah şekeri malzemeleri ise toptan ve online olarak imalattan satın alabileceğiniz çeşitler çok… Bu güzel çeşitler fiyatları sayesinde de hoşumuza gidiyor. Beğendiğiniz modellerin renk ve büyüklüklerine kolayca buradan ulaşabilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (60)

Diğer yandan benzer modelleri dükkanlarda aramak da mümkün… Eminönü nikah şekeri malzemesi dükkanlarında da yaygın olarak bulunan dantel görünümlü kutular şıklıkta bir numara. Sade kullanabilir veya üstüne aksesuar ekleyebilirsiniz. Bir boncuk, abartılı kurdele ya da nazar boncuğu yapıştırmak bambaşka bir görünüme kavuşturacaktır.

ucuz-nikah-sekeri (61)

Sevdiğiniz rengi bulma garantili olan bu kategoride o kadar çok marka ve model seçeneği var ki çeşitlere ve tabii fiyatlara inanamayacaksınız. Kırmızı üzerine metalik baskılı bu kare kutu bulabileceğiniz çeşitlerden sadece bir tanesi. Morlar, sarılar, çiçek baskıları, kelebekler, çeşit çeşit katlanabilen kutular ucuz nikah şekeri arayan çiftleri bekliyor. Online araştırma yapmadan sakın karar vermeyin, karamsarlığa da düşmeyin.

ucuz-nikah-sekeri (62)

Keseleri Keşfedin!

Çilekler, çiçekler, güller, flamingodan deniz atına her şey! Özel bir konseptiniz, aradığınız bir renk ya da desen, bir amblem veya işaret istiyorsanız, müthiş tasarımlara harcayacak paranız da yoksa kendi tasarımcınız kendiniz olun. Bütün bunlarda keseler yine size kurtarıcı olarak sunduğumuz bir çözüm.

ucuz-nikah-sekeri (63)

İnternet üzerinden toptan satış yapan, imalattan ucuz nikah şekeri yapan ve direkt satın alma şansı tanıyan pek çok markaya veya üretici kişiye rastlayabilirsiniz. Bir yandan evde dikme seçeneğini de unutmamakta fayda var. Eminönü gibi yine kurtarıcı semtlerden kumaş alarak yapmayı deneyebilirsiniz. Maliyet hesaplarından kabaca değip değmeyeceği belli olacaktır. Fikir olarak hayli rahatlatıcı ve sevimli olduğunu belirtmeliyiz.

ucuz-nikah-sekeri (64)

Pinterest

İster imalattan satış yapan kişilere, isterseniz de nasıl yapılır tariflerine bakmak için sitelerde araştırma yapabilirsiniz. Bu keseler dükkanlarda da bulabileceğiniz en ucuz modeller arasında yer almakta. İçini nelerle dolduracağınız ise müthiş bir özgürlük alanı. Kutularda geçerli olan seçenekler söz konusu.

El Emeği ve Hayal Gücünüzü Birleştirin!

Şayet toptan satın alarak, fiyatları çok uygun imalattan dağıtılan keseler bulursanız bunlara dilediğiniz aksesuarı ekleyebilirsiniz. Yine dolgu malzemesi de çok çeşitli olabilir. Gül kurusundan lavantaya, kişniş ve badem şekerinden paketli minik çikolatalara, her şey Eminönü gibi semtlerdeki dükkanlarda bulunabiliyor. Eklemeler sizlere kalmış.

Eğer düğün konseptinize özel bir tasarım arıyorsanız, kese üzerine baskı tekniği ilginizi çekebilir. Keseler dünyasında bir diğer moda olan çuval kumaşı üzerine renkli baskılar yalın ama bir o kadar da özel tasarımlar ortaya çıkarıyor. İşte burada tropik bir düğün konsepti için flamingolardan tutun da denizatına kadar pek çok baskı motifi var. Bu arada baskı motiflerini keseleri aldıktan sonra yaptırmayı da düşünebilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (65)

Mady Bella Designs

Renkli kumaşlar kadar tercih edilen mini çuval tasarımlı keseler birer etiketle süslenmiş. Bu sade tasarımlara inci eklemek gibi seçenekleriniz de var. Maliyeti yükseltmeden birkaç ekleme yapabilirsiniz. Nazar boncuğu da kurdele de olabilir.

ucuz-nikah-sekeri (66)

Fikirlere açık olun; eğer magnet nikah şekeri modası içinizde kaldıysa küçük keselerin arka yüzüne birer mini mıknatısı silikon tabancası veya yapıştırıcı ile yapıştırmak size çözüm üretir. Bu keselerin önüne birer iri kumaş kurdele, arkasına da mıknatıs yerleştirdiğinizi düşünün.

Ucuz Nikah Şekeri Denilince Aklımıza Alternatif Neler Gelir?

ucuz-nikah-sekeri (68)

Aksesuarlarla mini çözümler üretmeye var mısınız? Olur da yabancı sitelerde modellere bakarsanız karşınıza “charm” olarak da çıkabilecek, bileklik ve anahtarlıklarda da rastlayabileceğiniz boncuklar… Bu kıymetli boncuklar toptancılardan alındığı taktirde en ucuz nikah şekeri yapımı için anahtar kelime oluyor. Nasıl mı? Sade tasarımlara minik eklemeler sağlayarak.

Eminönü gibi semtlerdeki dükkanlarda, tuhafiyecilerde ve malzeme satan kırtasiyelerde rastlayabileceğiniz yarı kıymetli boncuklar, doğal taşlar, bileklik parçaları, ahşap boncuklar sizin için müthiş nikah şekerleri yaratacak. Bize güvenin.

ucuz-nikah-sekeri (69)

İncili, gümüş rengi, altın rengi pek çok minik aksesuar herhangi sade bir nikah şekeri modelini benzersiz kılmaya yeter de artar bile. Krem rengi dantel kesim kutunun üzerinde, yine krem rengi gül şeklindeki sallantılı boncuklar her iki tasarımın da bambaşka bir hal almasını sağlayabilir. Bir anda kendi şıklığınızı yaratabilirsiniz. İki kombinasyonlarla en ucuz nikah şekeri için çabalarken benzersiz güzellikler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kutu ve keselerle kombine edebileceğiniz pek çok ıvır zıvır karşınıza çıkacaktır. Hazırda satılan çiçek detaylı kutuların renk kombinasyonlarını veya tarzlarını kendi birleşimlerinizi denerken kullanabilirsiniz. Benzer kombinasyonlar yaratmaktan çekinmeyin.

ucuz-nikah-sekeri (70)

Devir Geri Dönüşüm ve Çevre Sevgisi Devri

ucuz-nikah-sekeri (71)

Amore Vita Photography

Pinterest ve Instagram gibi etkileşimin çılgınca olduğu sitelerde bir yandan da pek çok çevreci ve basit fikre rastladık. Bunların içinde kağıt kullanılarak ortaya çıkarılmış dekoratif ve estetik yönü güçlü tasarımlar ilgimizi çekti. Yalnızca nikah şekeri seçiminizi değil tüm düğün konseptinizi etkileyebilecek güzellikte kağıt tasarımlar var. Konseptiniz ne olursa olsun buraya uğramadan geçmemelisiniz!

ucuz-nikah-sekeri (72)

Martha Stewart

Kağıt çiçek yapımı ilginizi çekiyorsa işte fırsat… Özellikle yıldız çiçeği (dalya) yapımı görselleri nefes kesiyor. Kağıt dalya tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederiz. Nikah şekeri için uygun uygulamaları harika tasarımlarla sizler için seçtik. En ucuz nikah şekeri güzellik yarışmasının bir numarası!

ucuz-nikah-sekeri (67)

Bütün bu bohem ve vintage modası nereye gitti dersiniz? Tabii ki hiçbir yere gitmedi. Günümüze sımsıkı tutunmuşa benziyor. Tüm düğün organizasyonunuzu her an sarabilir. En ucuz nikah şekeri için olan arayışımızda kağıt da bu modaya dokunan yegane materyal oldu. Kağıt olmadan boho düğün de, nikah da, parti de olmaz!

ucuz-nikah-sekeri (73)

Düğün ve dekorasyon fikirleriyle ünlü sitelerde bulunabilen nasıl yapılır makalelerinden sizin için seçtiğimiz bu dalya çiçeği yapım dosyası her ölçekte uygulanabiliyor. En iyisi deneme yaparak tam istediğiniz büyüklüğe karar vermeniz diyebiliriz.

Adım Adım İlerleyin!

  • Dörde katladığınız renkli kağıdın köşesine daha önceden kalıp olarak hazırladığınız şekli yerleştirip, keserek; kenarlarından çiçeğin taç yaprakları şekline sahip yuvarlak bir form oluşturmak ilk adım.
  • Daha sonra ortaya istediğiniz (minik bir sepette veya karton kapta olabilir) ikramlık nesneyi yerleştiriyorsunuz. Küçük bir bohça yapar gibi nesneyi kaplayıp artanlar taç yapraklar gibi görünecek şekilde ağzını bağladınız mı tamam! Bu bağlama işlemi için zıt renkte bir saten kurdele kullanılmış pek çok örnekte. Sarı, krem, çağla yeşili ve koyu pembeler tercih edilmiş…
  • Bir taraftan da baş harflerin yazıldığı yuvarlak etiketlere tarihin de belirtildiğini görebilirsiniz. Bunlar bir hayli zarif ve yalın tutulmuş. Kağıttan çiçek ile sağlanan bu bohem tarza uygun olan da bu tabii. Yine biraz daha renk katmayı dilerseniz düşünebilirsiniz. Mesela etiketler çiçeğinizin bir açık tonu olacak şekilde renkli seçilebilir.

ucuz-nikah-sekeri (74)

Gelelim bu tarifi uygularken dikkat edileceklere: Biliyorsunuz ki ilk başta kalıbı, dörde katlanmış renkli kağıdınızın köşesine yerleştirerek başladık. Bu yerleştirmede çakışan köşelerin kağıdın ortası olmasına dikkat edin. Eğer konuk sayınız çoksa el işlerinden hoşlanan arkadaşlarınızdan yardım isteyin.

Turuncuyla uygulanan örnekte ortasına eklenen uzun ince detaylar çiçeğe hareket katmış. İnandırıcı ayrıntılar eklemekten ve birkaç renkte nikah şekeri tasarlamaktan korkmayın. Turuncu ve pembenin benim düğün konseptimde yeri yok diyorsanız unutmayın ki pek çok model ile renk, bu uygulamada mümkün. Vaktiniz varsa birkaç denemede gönlünüzde yatanı bulabilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (75)

Kağıt çiçeklerle düğününüzde yapabileceklerinizin sınırı yok. Bunu önemle belirtmekte fayda var. İster nikah masanızın arkasına bir dekor ister gelin çiçeği olsun hepsi için en ucuz seçenek burada; en ucuz nikah şekerleri arasında bulduğumuz kağıt çiçek fikrinde yatıyor.

ucuz-nikah-sekeri (26)

More Paper than Shoes

Renk ya da form olarak çok çeşitli kağıt çiçekler yapılabilmekte. Dev çiçeklerle nikah şekeri tepsinize şıklık katmak ister misiniz? Belki de her kutuya koymaktansa bu seçenek size daha pratik gelir. Dilerseniz kutuların üstüne de yapıştırabilir, veya bazılarına çiçek ekler bazılarını sade bırakabilirsiniz. Tamamen tasarım sizin zevkinize kalmış.

ucuz-nikah-sekeri (27)

White Room

Evde Yapmak

Arayışınıza hizmet edecekse en ucuz olan bazen evde yapmak ya da evde parçaları birleştirmek oluyor. Bunu sıkıntı haline getirmeyin. Dilerseniz toptan aldığınız şeyleri bir araya getirin dilerseniz uygun fiyatları olan malzemelerden neredeyse imalattan itibaren kendiniz tasarlayın.

ucuz-nikah-sekeri (28)

İnsanlar en ucuz nikah şekerini ararken bunu hep güzel olmayacak veya belli olacak endişesi taşıyarak deniyor. Halbuki bir kere daha söylemeli, burada gördüğünüz yirmiyi aşkın modelin hiç biri güzel görüntüsünden bir şey kaybetmiş değil. İster rengarenk ister natürel modeller olsun hepsini kolayca yapabilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (29)

Hep renklerden bahsederken damadı da unutmamak lazım… İsterseniz hem gelin hem damat kılığında küçük kutular da seçilebilir. Böylece küçük espriyle sizin de nikah şekerleriniz düğünün odağına oturacak. Kadın ve erkek kıyafetli kutular en ucuz nikah şekerleri arasında sizin için seçtiklerimizden. Hele ki sağdıçların kıyafetine uygun bir seçenek çok güzel olmaz mı?

ucuz-nikah-sekeri (30)

Sağdıçlardan bahsedip nedimeleri unutmak olmaz. Nedimelerinizden giymelerini istediğiniz deseni kutulara uygulamak da çok hoş görünecektir. Pembe ve çiçek desenli kutular, takım kurdeleler ile şık ve ucuz bir çözüm… Nikahınızda bir nikah elbisesi giyecekseniz kendi giysinizi de kutulara uygun düşünebilirsiniz. Bu uyumlar sayesinde göz dolduran bir organizasyon sizi ve misafirlerinizi sevindirecek.

ucuz-nikah-sekeri (31)

Kırmızıdan vazgeçmeyenler için çok şık, sade ve en ucuz nikah şekeri kategorisinden pek çok örneği burada taşıdık. Yine ucuz nikah şekeri deyince es geçmememiz gereken bir renk. Çünkü aşırı popüler. Kına gecesi kültürüyle de paralellik taşıyan kırmızı aşkı kimi düğünlere damga vuruyor. Öyle olmasa bile bu güzel kırmızıyı bir kış düğününde veya minimal bir dizaynda da görmek güzel olur.

ucuz-nikah-sekeri (32)

El Yapımı Güzelliği

ucuz-nikah-sekeri (33)

Cam aşkına geçmeden hemen önce belirtmeliyiz. Siz toptan fiyatları araştırır, imalattan satış fiyatları ile uğraşırken kimi zaman el yapımı güzellikler kenarda köşede kalabiliyor. Sakın küçük üreticileri de es geçmeyin. En şık ve güzel şeyler, ufacık bütçelerle ve emekle mümkün olabilir.

Semtinizde imalattan anlayan kadın kooperatifleri veya topluluklar varsa ucuz nikah şekeri konusunu, en ucuz nikah şekeri için arayışta olduğunuzu onlarla görüşün. İnternet sitelerinde karşılaştığınız pek çok modeli size yakın birileri de üretebilir. Kutu, püskül, gül ve inci birleşiminin ne kadar güzel bir sonuç ortaya çıkardığını bakar mısınız?

ucuz-nikah-sekeri (34)

Çok Şık Minyatür Şişeler

Yine imalattan teslim etmeye, tasarımın ve üretimin her dakikasına kendini ve ruhunu katmış bir minik markanın fikirlerini sizler için seçtik. Kenara ayırdığımız en minimal, en gösterişli hem de en ucuz nikah şekeri tasarımlarından biri bu olmalı. Nasıl mı bu kadar şeyi bir arada bulunduruyor? Her açıdan mükemmel olarak…

ucuz-nikah-sekeri (35)

Renk seçenekleriyle karşımıza çıkan şaşırtıcı derecede zarif ama bir o kadar da basit bu tasarım tam anlamıyla avuç içi kadar. Ancak ilk görüşte aşk garantili. Söylemeye gerek var mı bilmem ama tasarımcısını kıskandık. Benzerlerini görmüş olabiliriz ama fanus uygulamaları içinde en dikkat çekecek güzellik bu olmalı.

ucuz-nikah-sekeri (36)

Kırmızı detayları olan bir başka modeli yine kırmızı severler için burada da yavaşça bırakıyoruz. Gerek iç dizaynının bir terraryumu andırması gerek üzerinde durduğu kaide olan mantarın etrafında yerleştirilmiş tüy yine eski bir çağrışım yaratıyor. Sanki 1920’lerden gelen bir zarifliği var, değil mi? Minik bir ampul büyüklüğündeki bu tasarım incelik istemekte.

Malzeme araştırmasına çıktınız; en ucuz ve toptan alabilecekleriniz arasında bunun gibi malzemeler de var mı? O halde şanslısınız. Aslında gördüğünüz tasarımların fiyatları bu güzelliğe ve zarafete değecek durumda. Ama siz yine de benzer tasarımları kendiniz yapmayı da deneyebilirsiniz.

Cam Nikah Şekerleri En Güzel Ucuz Seçeneklerden

ucuz-nikah-sekeri (37)

İnternette imalattan direkt satışı olan, en ucuz ve toptan alınabilecek seçenekleri araştırırken minik hediyelik fanuslar ve şişeler dikkat çekiyor. En şık seçenekler arasında da bu modern trendlerin olduğunu söyleyebiliriz. Bazı açılardan şanslı bir çağdayız. Üreticiler ve tasarımcılar bazen size bir şans verip nasıl yapılır videoları gibi yardımcı bilgilendirmeleri de blog ve sitelerine ekliyor.

Eğer bunun gibi korkusuz bir tasarımcıyla karşı karşıyaysanız, aşık olduğunuz nikah şekerini, fiyatları yüzünden unutmanız gerekmiyor! Yapım adımlarını inceledikten sonra denemeniz kafi… Eğer uygun malzemeyi bulursanız, evde yapmanız tabii ki mümkün. Ama maliyet hesaplarına ve ayrı ayı malzemelerin fiyatları konusuna dikkat etmeye mecburuz.

ucuz-nikah-sekeri (38)

Biliyorsunuz ki, hesaplar hazır olanını aşacaksa evde yapmanızın çok da anlamı yok. İmalattan ucuz nikah şekeri almak bu durumda daha mantıklı olabilir. Bunun için de şehrinizdeki semtleri biraz gezmeniz ve toptan en ucuz fiyatları bulabileceğiniz yerler keşfetmeniz gerekiyor. Vaktiniz varsa yine birkaç arkadaşınızla bu keşifleri yapmak da güzel olur.

ucuz-nikah-sekeri (39)

Şişeye ve fanusa koyulabilecek minik nesnelerin fiyatları düşündüğünüzden oldukça az. Bazen tasarımı kendiniz yapıp uygulamanız bu yüzden çok daha hesaplı olacaktır. Bir kumaş çiçeği ve iç kısma koyacağınız bir başka plastik çiçeği bir tutam boncuk ya da deniz kabuğuyla süslemek ne kadara mal olur ki? Tabii bir de yaratıcılığınız eklenince içine deniz kabuğu, sim, tohum, konfeti koymak gibi pek çok seçenek fanus veya şişe tasarımınızı vazgeçilmez kılacak.

ucuz-nikah-sekeri (40)

Yalın Seçimler

Bunlar bana göre değil, hem uğraşamam hem vaktim yok diyenlerden misiniz? Belki düğün konseptiniz gereği oldukça sade kutular içeren bir ucuz nikah şekeri fikri size göre olabilir. O halde internette yine pek çok sade seçeneğin olduğunu size hatırlatmalıyız. Normalde başlangıç fikri olarak kullanılabilecek sade tasarımlar sizin ihtiyacınızı da görebilir. Ayrıca nikah şekeri hakkında bilmeniz gereken her şey ve nikah şekeri firmalarına buradan ulaşabilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (41)

Teslimat günü belli olsun elime hazır gelsin diyorsanız bunlar gibi kutuları seçebilirsiniz. Üstelik riskli seçimler de değil bu kutu tasarımları. Fikriniz mi değişti? Yukarıda önerdiğimiz kimi süsleme yöntemlerini hemen kolayca bu kutulara uygulayabilirsiniz.

ucuz-nikah-sekeri (42)

Yine oldukça sade seçilmiş keselere, kumaş paketçiklere de ekleme yapmak ne kadar kolay. Çok şık bir tasarım için internetten ilham alın. Bütün bu kolay uygulanabilir hatıra ve hediyelik mini şeyler nikah şekerleri için bize fikir veriyor.

Hatırlatmak gerekirse bir kuru çiçek, kurdele, kumaş eklemesi baştan aşağıya yeniden yorumlanmış bir tasarım ortaya çıkaracaktır. Sade kutularla başlayıp oradan ilerleyebilirsiniz. İster nikah şekeri olarak direkt bu şekilde kullanın ister düşünüp bir geliştirme fikri uygulayın.

ucuz-nikah-sekeri (43)

Beau

Romantik Kutular

Sıradan bir kutuyu nasıl güzelleştirebiliriz?

ucuz-nikah-sekeri (44)

Etsy

Ev yapımı havasını yaşatacak nice modelde katlama işi sizlere ait. Yine arkadaşlarınızı topladığınız minik bir bekarlığa veda akşamında, dilerseniz hazırlık akşamıymış gibi nikah şekerlerinin yapımını da kolaylaştırabilirsiniz. Birlikten güç doğar. Eğlenceli bir yapım aşaması geçirmek için yarı hazır modellere girişmek bize göre çok uygun.

ucuz-nikah-sekeri (46)

Takım kurdeleleri ve bağlama bantlarıyla beraber gelen bu gibi kutular işinizi oldukça kolaylaştırıyor. İşterseniz kurdele ve kutuları çaprazlayıp rengarenk bir sepet dolusu ucuz nikah şekeri neşesi elde edebilirsiniz. Kimse internetten alınmış en ucuz modellerden olduğuna inanmayacak!

ucuz-nikah-sekeri (47)

Eğer siz de basit bir kutu satın alıp üzerinde oynama yapmayı düşünüyorsanız kişiselleştirme için fildişi, metalik, eflatun, krem rengi gibi açık tonlar ve pastel seçenekler üzerinde durabilirsiniz. Bunlara ekleyeceğiniz herhangi güçlü bir aksesuar sizin de tasarımınızı zenginleştirir. En ucuz nikah şekeri modelleri arasında yalın başlangıç olacak çok model var.

ucuz-nikah-sekeri (48)

Online Nikah Şekeri Kutuları Çok Seçenekli

İnternet satıcılarında bulabileceğiniz kutu nikah şekeri malzemelerini toptan fiyata alırken, avantajlı olan üç boyuttan birini de seçebilirsiniz. Örneğin 12 x 5, 16 x 6, 18 x 7 santimetre olarak değişik ölçüler size sunulmuş durumda. Diğer yandan, modelin adının yanında belirtildiği gibi tam on farklı renk seçeneği sunulmuş. Online ucuz nikah şekeri işte bu yüzden diğerlerine fark atıyor.

ucuz-nikah-sekeri (49)

Kaliteli ve göz alıcı güzellikteki malzemeleri internet aracılığıyla kolay ve ucuza bulmak bu çağın nimeti. Fiyat araştırmalarınızda bu gibi müthiş fırsatları sakın kaçırmayın. Şehrinizdeki firmalarla iletişim kurup fiyat teklifi alırken de internet aynı kolaylığı sağlamış oluyor. Tüm düğün firmalarının bir arada elinizin altında olması arayışları kolaylaştırıyor.

ucuz-nikah-sekeri (50)

En Ucuz Nikah Şekeri Kovalamacasında İyi Şanslar!

En ucuz nikah şekeri modellerini konuşurken sizin için onlarca fikir seçtik. Renk trendlerinden ve materyallerden bahsettik. Nelere uyumlu bir fikir üretmelisiniz bunu konuştuk ve nerelerden nasıl malzeme satın alabileceğiniz üzerinde durduk. Siz de aklınıza takılanları bizimle paylaşabilirsiniz. Diliyoruz ki küçük fikirler sizinle büyük mutluluklara dönüşür.

ucuz-nikah-sekeri (51)

Confetti Flowers

Eğer evde kendiniz yapmayı düşünürseniz, Toptan Nikah Şekeri Malzemeleri adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yanıtla