Özellikle bahar ve yaz aylarında, hem şık hem de rahat bir gelinlik tercih etmek isteyen kadınların tercihi tül gelinlik modelleri. Eğer siz de sıcaktan bunalmadan doyasıya eğlenmek istiyorsanız kendinize tül gelinlik modelleri arasından bir gelinlik seçebilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile tüllü gelinlik tasarımları sayesinde şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Tül gelinlik modellerini salon düğünlerinde tercih edebileceğiniz gibi, rustik kır düğünlerinde de tercih edebilirsiniz. Kumaşı ve dokusu itibariyle yaz düğünleri ile özdeşse de gerekli aksesuar ile kış düğünlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tül gelinlik modellerini sadece beyaz renkte tercih etmek zorunda değilsiniz. Tül gelinlikler kumaş yapıları gereği farklı pastel renklerde rahatlıkla kullanılabilir. Böyle bir kullanım sağlayarak, masum görünümden kopmadan farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Tül kumaşları aynı zamanda diğer gelin aksesuarlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelin duvağınızdan, eldivenlerinize, hatta gelin ayakkabınızın süslemesinde bile küçük tül dokunuşlarıyla muhteşem detaylar yaratabilirsiniz. Dilerseniz dantel ile birlikte, dilerseniz de sade tercih edebileceğiniz tüllü gelinlik modelleri hakkında her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Tüllü gelinlik fiyatları, modelleri ve hangi konseptlere uygun olduğunu öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tül Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

pinar-bent-tul-gelinlik (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tül gelinlik denildiğinde tek bir model akla gelmemekte. Dilerseniz A kesim, kabarık ya da balık modelleri tül ile destekleyebilirsiniz. Aynı şekilde askılı, straplez, v yaka ve kayık yaka seçeneklerinizin de olduğunu unutmayın. İstediğiniz her modele uygun olan bu tip gelinliklerde dikkat etmeniz gereken birkaç hususa önem verdikten sonra prensesler gibi bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Tüllü gelinlik ile dilerseniz asi dilerseniz asil bir görünüme sahip olmanız mümkün. Üstelik tüllü gelinlik fiyatları da diğer gelinlik fiyatlarından çok daha pahalı değil. Tek yapmanız gereken giymek istediğiniz modele karar vermek. Daha sonrasında dilerseniz gelinliğe tül detayları eklenebilir ya da tülleri arttırılabilir. Böylece düğün gecenizde adeta peri kızı gibi süzülebilirsiniz.

pinar-bent-tul-gelinlik (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tül gelinlik modellerinin her vücut tipinde olan kadına yakışacağını unutmayın. Bu noktada önemli olan gelinliğinizin kesim ve modeli. Vücut tipinize uygun modeli seçerek sizler de mükemmel görünebilirsiniz. Bunun için Düğün Buketi üzerinde yer alan diğer yazılarımıza göz atarak vücut tipinize uygun olan gelinlik modelini öğrenebilirsiniz. Kendinize uygun modeli seçtikten sonra dilerseniz mağazalarda beğendiğiniz modeli arayabilir ya da diktirebilirsiniz. Tül gelinlik modelinizi seçtikten sonra gelinlik tasarımcınıza çok iş düştüğünü unutmayın. Seçtiğiniz tül kumaş çeşidine göre esneklik gösterme durumu değişken olabilir. Düğün öncesi stres kaynaklı kilo alma ya da verme durumuz değişebileceği için düzenli olarak provalarınıza gitmeyi ihmal etmeyin! Unumayın, bu sizin geceniz ve bu muhteşem gecede her şey kusursuz olmalı.

Tül Gelinlik Modelleri Hangi Konseptlere Uygun?

tullu-gelinlik-modelleri (4)

Tül gelinlik tülün çeşidine göre farklı modeller ve konseptlere uygun olabilir. Kır düğününden salon düğününe her tür temaya uygun modeli bulabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken nokta tüle uygun olarak seçilen gelinliğinizin modeli ve aksesuarlarınız. Tülün dokusuna göre modelin değişmesi gerekebilir. Örneğin kalın dokulu bir tül ile bohem bir gelinlik ya da yumuşak bir tül ile prenses model bir arada hoş görünmeyebilir. Tülün yapısı modeli etkilediği gibi düğün konseptinizi de etkiler. Örneğin sert dokulu bir tül kullanılan gelinlik ile kumsalda rahat edemeyebilirsiniz. Bu tip küçük nüanslara dikkat ederek temanıza en uygun ve içinde rahat edebileceğiniz gelinliği bulabilirsiniz. Gelinlik seçiminizi yapmadan önce kumaş özelliklerini araştırmayı unutmayın!

tullu-gelinlik-modelleri (5)

Bahar ve yaz mevsimlerinde, daha ince kumaşlı, gelinleri terletmeyen ve içinde rahat edebilecekleri gelinlik modelleri daha sık karşımıza çıkıyor. Böyle sıcak havalarda daha ince yapılı, yumuşak tüller tercih edilmekte. Kır ve kumsal gibi açık alan düğünlerde tercih edilen gelinliklerde tüllü modelleri seçebilirsiniz. Özellikle uçuşan, yumuşak dokulu tül gelinlikler sizlere daha kolay hareket imkanı sağlayacağı için tercih edilebilir. Eğer kumsal düğünü yapacaksanız seçeceğiniz tülün arasına kum kaçmaması ve rahatsız etmemesi için kumsalın kum özelliklerine ve tülünüzün deliklerine dikkat etmelisiniz. Dilerseniz etek ucu dilerseniz de kolları tüllü tül gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

tullu-gelinlik-modelleri (6)

Eğer kapalı alanda, kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz bir salon ya da otel düğünü tercih edecekseniz de prenses model ve balık kesim etekli gibi tül gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde daha rahat kesimli ya da uçuşan modelleri de bu tip salon düğünlerinde tercih edebilirsiniz. Salon ve otel düğünü gibi kapalı alan düğünleri açık alan düğünlerine göre daha fazla modeli kaldırabilecek özelliktedir. Bu nedenle bu alanlarda yapacağınız düğünün temasına göre gelinlik seçme şansınız bulunmaktadır. İsterseniz gösterişli ve görkemli bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Eğer sadelikten yana biriyseniz daha minimal modeller de bu alanlarda kullanılabilmekte. Minimal gelinlik modellerinin 2019 yılı itibariyle düğünlerde fırtına gibi eseceğini de hatırlatmak isteriz!

Tül Çeşitleri Nelerdir?

tullu-gelinlik-modelleri (7)

Tül gelinlikler için en önemli husus elbette ki tül çeşididir. Her tül her modele yakışmayacağı gibi rengi de aynı olmaz. Kimi daha mat kimi daha simli ya da pırıltılı olabilir. Farklı örnekleri olan tüller, seçeceğiniz gelinlik modeline uygun olduğunda gerçekten mükemmel görünecektir. Eğer gelinliğinizi diktirmeyi düşünüyorsanız terziniz ile bu konuda konuşmanız en doğrusudur. Seçtiğiniz tül ve model birbirine yakışacak mı? Tül rengi ile kumaş rengini nasıl birbirine uydurmak gerek? Aksesuarlar ve duvak seçimi nasıl yapılmalı? Tüm bu konular hakkında aşağıda bilgi bulabilirsiniz. Ama öncelikle tül çeşitlerini bilmekte fayda var. Tül gelinlik çeşitleri ve tül seçimi nasıl olmalı? Tül gelinlik ve duvak nasıl yıkanır? Tüm bu soruların cevabı burada.

tullu-gelinlik-modelleri (8)

Tül kumaş çeşitleri farklı renk ve dokuda olabilir. Üzeri desenli tüller ya da yakma işlemi ile üzerine desen yapılmış tüllerden sade, desensiz tüllere kadar birçok seçeneğiniz mevcut. Hatta üzerine lazer ile dantel işlenmiş gelinlik tüllerini bile bulmanız mümkün. Bizce tül gelinlik yapısı gereği sade kullanımlarda çok daha estetik bir görünüm yansıtıyor. Özellikle yukarıda gördüğünüz gibi açık yavruağzı renkli gelinlik modellerini 2019 yılı düğünlerinde sıklıkla göreceğiz. Eğer tülünüzü kendiniz alacaksanız bir toptancı ile görüşerek bu tül kumaş çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey gelinliğinize hem renk hem de model olarak uyumu olmalıdır. Bunun için öncelikle modeli seçmenizde fayda var. Peki, hangi tülleri gelinliğinizde kullanabilirsiniz?

Yapısına Göre Tül Çeşitleri

  • Kristal Tül

tullu-gelinlik-modelleri (2)

Kristal tül, simli gibi duran pırıltılı görünüşü ve esnek yapısı ile farklı alanlarda tercih edilmekte. Süsleme malzemesi olarak da kullanılan kristal tül genellikle duvak tülü olarak da bilinmekte. Hem uygun fiyatları hem de şık görünüşü ile tercih edilen bu tül, çocuklar için tütü eteklerde de kullanılmakta. Kabarık durmasını istediğiniz etek bölümünde pırıltı da istiyorsanız kristal tül kullanabilirsiniz. Aynı şekilde hacimli bir duvak tercih etmek isterseniz de kristal tül tercih edebilirsiniz. Bu tül modeli aynı zamanda diğer tüllere oranla daha ağır olduğu için eteklerinin çok uçuşmasını istemeyen gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle salon düğünü tercih edecek gelin adayları için oldukça yerinde bir tül seçimi olacaktır.

  • Hayal Tül ya da Hayalet Tül

tullu-gelinlik-modelleri (9)

Hayal tül, başka bir adı ile hayalet tül, yumuşak dokusu ile dökümlü gelinliklere oldukça yakışmakta. Hayal tül gelinlik başı yapımında sıkça tercih edilen bir tül çeşidi olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle tesettür gelinliklerde sıkça tercih edilen bu tül, sık dokulu ve yumuşak yapılıdır. Bohem gelinliklerde de görülebilen bu tip tül, kabarık modellerde değil, dökümlü modellerde daha çok tercih edilmektedir. Fakat büyükler için dikilmiş bazı tütü eteklerde hayal tül kullanılmaktadır. Oldukça hafif olan bu tül modeli ile uçuş uçul bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Bu tülü etek kısmının dışında göğüs detaylarında da kullanırsanız, muhteşem bir transparan gelinliğiniz olabilir. Bu tül çeşidi hafifliği sebebiyle abartılı işlemeler için pek uygun değildir.

  • Organze Tül

tullu-gelinlik-modelleri (10)

Genellikle gelinlik ve abiye kıyafetlerde sıkça tercih edilen organze, kendi içinde de türlere ayrılıyor. Dilerseniz ince ve şeffaf tül gibi olan kristal organze kumaşlardan tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de satene benzeyen cam organze gibi iç göstermeyen türlerinden de seçebilirsiniz. Bu noktada terziniz ya da gelinliğinizi alacağınız mağazadaki yetkili kişiye bunu sormanızda fayda var. Bir arada da kullanabileceğiniz bu kumaş türü ile gelinliğinizde dökümlü bir ışıltı yakalayabilirsiniz. Her tür modelde kullanabileceğiniz bu kumaş gelinlik ve abiye denildiğinde sık akla gelen kumaşlardan. Organze tül gelinlik modellerinin yanı sıra nişanlıklarda da oldukça rağbet görüyor. Nişan organizasyonunuz için özel bir nişanlık diktirecekseniz, organze tülü size rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

  • Grek Tül ve Desenli Tüller

tullu-gelinlik-modelleri (11)

Grek tül, seçimin en önemli olduğu tüllerden. Doğru tülü seçmek için biraz dikkatli olmanızda fayda var. Bu tüller farklı dokularda olduğu için kıyafet için alınacak Grek tüllerin orta sertlikte ve enine doğru esnediğine emin olunarak alınması gerekmekte. Esneme yapmayan Grek tüller genellikle süsleme tülü olarak tercih ediliyor. Bu nedenle tülü seçerken dikkat etmelisiniz. Dilerseniz krem, beyaz ya da kırık beyaz gibi düz renk dilerseniz de desenli ya da renkli tülleri bir arada da kullanabilirsiniz. Simli tüller ile uyumlu kumaşları bir arada kullanarak gelinliğinize canlılık katabilirsiniz. Aynı şekilde baskılı tüller ile düz dokulu bir kumaşı gelinliğinizde birlikte kullanabilir, asi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Her tarza ve modele uygun olabilen tül gelinlik ile hem rahat hem şık hem de enerjik görünebilirsiniz.

Tül Gelinlik Modelleri Tercih Edeceklere Dikkat!

tullu-gelinlik-modelleri (12)

Tül gelinlik modelleri birbirinden farklı modelleri ile çoğu kişinin kafasını karıştırabilir. Tül gelinlik çeşitleri arasından seçim yapmak isteyen kişilerin yapması gereken birkaç şey var. Öncelikle gelin adayları kendi bedenlerine uygun olan gelinlik modelleri ve bu modeller arasından tarzını yansıtan gelinlikleri seçmeliler. Bu noktadan sonra eğer hazır bir gelinlik almayı düşünürseniz tül eklemesi yaptırabilirsiniz. Eğer diktirmek isterseniz de terziniz ile görüşerek dildiğiniz kadar tül diktirebilirsiniz. Tül gelinlik seçimi her yaş ve bedenden gelin adayına çok yakışacaktır. Fakat tül kullandığınız gelinliklerinizin vücut şeklinize uygunluğunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Örneğin balık kesim gelinlik modelleri kum saati vücut tipine yakışıyorken, a kesim gelinlikler ince yapılı vücutlara uyum sağlar.

tullu-gelinlik-modelleri (13)

Sürekli olarak da söylediğimiz gibi tül çeşitleri ve renklerine dikkat edilmesi gerekir. Daha sonrasında dilerseniz aksesuarlarınızı da aynı tül ile süsleyebilirsiniz. Gelin ayakkabısı dışına tül geçirebilir ya da bir ayakkabıcıya yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde tülü gelin çiçeğinizde ya da duvağınızda kullanabilirsiniz. Duvak tercih etmek istemezseniz de şapka ya da saç aksesuarı olarak bu tülleri kullanabilirsiniz. Eğer kısa kollu tüllü bir model tercih ettiyseniz eğer tülünüz uygunsa aynı tülden bir eldiven de diktirebilirsiniz. Bu noktada sonra iş sadece sizin yaratıcılığınıza kalmış. Bu eklemeleri dilerseniz mağaza ya da moda evinde yaptırabilirsiniz. Eğer dikiş biliyorsanız ya da bu konulara ilgiliyseniz bu aksesuarların yapımı da oldukça kolay. Hiç zorlanmadan ayakkabınızı kaplayabilir, kendinize şık bir şapka ya da eldiven yapabilirsiniz.

tullu-gelinlik-modelleri (14)

Gelinliğiniz için tül seçerken ya da tül gelinlik alacaksanız, gelinliğin kumaşına da özen göstermelisiniz. Astarı rahat mı? Kumaş ve tül birbirine uyumlu renklerde mi? Eğer çok önceden alıyorsanız tülünde solma ya da renginde bozulma olur mu? Nasıl yıkamak gerek? Tüm bu soruların yanıtını mağazadan öğrenerek alışveriş yaparsanız son dakika aksiliği yaşamazsınız. Siz de birbirinden hoş tül gelinlik modellerinden birini tercih etmeyi planlıyorsanız sizler için birkaç model derledik.

Tül Pelerinler Bu Sene de Moda

tullu-gelinlik-modelleri (15)

Tül gelinlikler her senenin olmazsa olmazlarından. Bulutların üstündeymiş hissi veren, gösterişli ya da sade modellerin çokluğunun yanında aksesuarlarını tül tercih eden gelinler de yok değil. Sade, balık etekli bir gelinliğin üzerine İspanyol kollu ya da panço şeklinde pelerinler bu sene de mağazalarda yerini aldı. Bu pelerinler dilerseniz yerlere kadar uzun da olabilir, daha kısa da. Hem asil hem de zarif bir görünüm veren bu pelerinler gelinliğin bir aksesuarı değil, adeta kendisi gibi görünüyor. Dilerseniz sade bir tül ya da simli bir tül tercih edebilirdiniz. Çok durağa gelirse de Fransız dantel gibi malzemeler ile omuz ya da etek ucu kısımları canlandırılabilir. Özellikle kısa kollu gelinlikler ile yakışan bu pelerinin şeffaf ya da mat modellerini bulabilirsiniz.

Tesettür Gelinliklerde Tül Zarafeti

tullu-gelinlik-modelleri (16)

Tüller, tesettür gelinlik modasını da etkisi altına alıyor. Özellikle zarif danteller ile bir arada kullanılan tüller, gelin başında kullanılan tüller ile uyumlu seçildiğinde göz alıcı olmakta. Genellikle iki parçadan oluşuyormuş izlenimi veren bu gelinlikler zengin duruşları ve asil kesimleri ile kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayacak. Dilerseniz etek ve duvak bölümünde aynı tülleri ve gelinliğin üst kısmı ile duvağın çevresinde aynı dantel motifini kullanabilirsiniz. Gelinliğinizde oluşan bu uyum sayesinde bir bütün olarak çok hoş görüneceğinize eminiz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise renk uyumu. Mağazadan satın alırken bu uyuma dikkat etmenizi öneririz. Aynı şekilde tesettür gelin başınızda kullanacağınız tülün kumaşını da oldukça önemli.

Tül ve Dantel Bir Arada

tullu-gelinlik-modelleri (17)

Tül ve dantel duvaklarda bir arada kullanılmakta. Aynı şekilde tül gelinliklerde de dantel zarafeti ile tül ışıltısının bir arada kullanıldığı çokça örnek mevcut. Gelinliğin modeline göre farklı danteller ve tüller bir arada kullanılabilmekte. Eğer şık bir görünüm isterseniz tam ya da yarım balık bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Dilerseniz komple tül üzerine dantel bir model seçebilirsiniz. Dilerseniz de üst kısmı dantel, alt kısmı tül modeller mevcut. Son dönemlerde gelinliğin üzerine giyilen kemerli ikinci eteği tül seçerek içinde dantel bir etek de kullanabilirsiniz. Elbette dantel ve tül renginin birbirinin aynı olması neredeyse imkansız. Dantelin mat görüntüsü ve tülün ışıltısını dengelemek isterseniz de iki farklı rengi bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin pudra bir tül ve beyaz ya da kırık beyaz bir dantel bir arada oldukça şık duracaktır.

tullu-gelinlik-modelleri (18)

Helen model gelinlikler, özellikle bahar ve yaz aylarında yapılan kır ve kumsal düğünlerinde en sık tercih edilen gelinliklerden. Bu tarz gelinliklerden kullanmak isterseniz organze ya da hayalet tül gibi bir kumaş ve danteli bir arada kullanabilirsiniz. Dökümlü ve uçuşan bir model isterseniz bu tarz yumuşak tüller işinize yarayacaktır. Dilerseniz etek uçlarınızı ya da üst bedeninizi danteller ile işleyebilir, gelinliğinize canlılık katabilirsiniz. Aynı dantelden eldiven, şapka ya da bunun gibi gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. İsterseniz gelin çiçeğinizin etrafını gelinliğiniz gibi dantel ve tüller ile de süsleyebilirsiniz.

Tesettür Tül Gelinlik Modelleri

tullu-gelinlik-modelleri (19)

Tesettür gelinliklerde de dantel ve tül bir arada sıkça kullanılmakta. Farklı iki kumaş olarak tercih edilen modellerden farklı olarak tül üzerine dantel işleme modeller de görülmekte. Özellikle mat tül ve parlak işleme ikilisi gelinliklerde çok kullanılmakta. Üst beden işlemeler ile donatılırken etek kısmında kat kat tül ve etek ucunda da dantel modeller mağazalarda bulunabilir. Dantel ya da tülün ışıltısını gelin başında da yakalamak isteyen kadınların saten gibi parlak kumaşları tercih etmesi gerekir. Elbette daha mat bir görüntü yakalamak da isteyebilirsiniz. Önemli olan her iki parçanın da bir bütün gibi görünmesidir. Bu bütünlüğü sağladıktan sonra düğün gecenizde bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Vintage Modeller

tullu-gelinlik-modelleri (20)

Tül denildiğinde birçok farklı model var demiştik. Bunlardan birisi de vintage modeller. Her dönem modasına damga vuran tül ve dantel, bu sene de hem modern hem de vintage gelinliklerde karşımıza çıkıyor. 70’lerin bohem, 60’ların romantik, 50’lerin çılgın gelinlik modellerinin hepsinde tül enerjisini görmek mümkün. Dilerseniz bu tarz vintage tül gelinliklerinizi dönemin modasına uygun aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz. Her dönemin farklı kumaş, renk ve aksesuar seçenekleri ile zenginleşen vintage tül gelinliklerden vücut tipinize uygun olan birini seçebilirsiniz. Tül kollu modeller, ipek ile bir arada kullanılan tül gelinlikler gibi farklı modelleri mağazalardan bulabilirsiniz. Bu modeller özellikle konsept düğün organizasyonu yapan gelin adayları tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Farklı Gelinlik Arayanlar Buraya!

tullu-gelinlik-modelleri (21)

Tül gelinliklerde farklı renk seçenekleri mevcut. Son dönemleri modası olan renkli gelinliklerin de tül ile yapılmışları mevcut. Siyah, lacivert, pudra gibi farklı renklerden tülleri ile renkli gelinlikler farklılık arayan gelin adayları için biçilmiş kaftan. Dikim gelinlik isteyen kadınların kumaş seçiminde birbirine yakışan ve birbirini tamamlayan renkler tercih etmesi gerekmekte. Yapımı beyaz gelinlikler ile aynı olan bu gelinlikler hem asi hem de şık görünüyor.

Dilerseniz renk yerine üç boyutlu modeller tercih ederek de fark yaratabilirsiniz. Üç boyutlu çiçekler ya da benzer motifler ile tül gelinliğinizi daha enerjik ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Bu tarz gelinliklerin motiflerinin ne oranda ya da hangi bölgede kullanılacağını vücut tipinize ve isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Hazır aldığınız gelinlik üzerinde değişiklik yaptırma şansınız var. Sitemizde yer alan moda evlerinin indirim ve avantajlarından faydalanmak için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin.

Tül Gelinlik Nasıl Yıkanır?

tullu-gelinlik-modelleri (22)

Her gelinlik gibi tül gelinlik de kuru temizlemeye verilmesi en sağlıklı olan kıyafetlerdendir. Özellikle düğün öncesinde yıkamak isterseniz kesinlikle kendiniz yıkayarak riske girmeyin. Güvendiğiniz ve bildiğiniz bir kuru temizlemeciye gelinliğinizi emanet edebilirsiniz. Eğer kendiniz yıkamak isterseniz de kesinlikle yüksek ısıda yıkamamalısınız. Gelinliğinizin kumaş ve rengine uygun bir yıkama yapmalısınız. Bu yıkamada da sıkma yapmamanız ve askıya asarak kurutmanız en doğrusu olacaktır. Çamaşır suyu yerine beyazlatıcı tercih etmeniz gelinliğinizin yıpranmasını e aza indirger. Eğer işlemeli, incili ya da taşlı bir model tercih ettiyseniz de tekrar kuru temizleme öneririz. Gelinliğinizi nasıl yıkayabileceğiniz en sağlıklı şekilde satın aldığınız mağazadan ya da terzinizden öğrenebilirsiniz.

Sizin Tül Gelinlik Tercihiniz Ne?

tullu-gelinlik-modelleri (23)

Gelinlik seçimi hem eğlenceli hem de stresli bir iştir. Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda ya da videoları izlediğinizde hayal kırıklığı yaşamamak için içinize en çok sinen modeli tercih etmenizde fayda var. Dilerseniz günlük hayatınızdaki tarzınıza yakın bir gelinlik seçebilir ya da bambaşka modellere göz atabilirsiniz. Önemli olan içine girdiğinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmeniz. İçinde rahat olamadığınız bir gelinlik ile düğünün tadını çıkaramayabilirsiniz. Siz de gelinliğinizi seçtikten sonra bizler ile paylaşmayı unutmayın. Seçiminizi tül gelinlik modellerinden yana kullanacaksanız seçiminizi merak ediyoruz. Eğer başka bir model düşünüyorsanız da sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz. Gelinliğinizi diktirebileceğiniz ya da satın alabileceğiniz mağazalara ulaşmak için sitemizde bulunan firmalara göz atabilirsiniz.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

2019 düğün pastası trendlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla