Klasik, taşlı modellerden sıkılmış olabilirsiniz veya tarzınızı yansıtmıyor olabilir. Fakat bir arkadaşınız düğünü, özel bir gece, mezuniyet veya sizin nişanınız için abiye giymeniz gerekebilir. Biz de sizlere, abiye ve nişanlık modelleri için alternatif olan spor abiye ve nişanlık modelleri ni sunacağız. Kendi zevkinize uyan spor abiye elbiseleri, gençliğinize yakışacak spor mezuniyet ve gece elbiselerini, içinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz tesettür spor abiye ve nişanlık modellerini sizler için bir araya getirdik. Ayrıca 2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermeden geçmedik. Bir kıyafeti kişinin kendine ait hissetmesi çok önemlidir. Böylece içinde kendinizi rahat ve özgüvenli hissedersiniz. İşte şimdi size ait olduğunu hissedebileceğiniz spor abiye ve nişanlık modellerini bulmak için yazımıza geçelim.

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Spor ve Şık

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Daha rahat giyinmeyi seviyorsanız, davetlere katılırken taşlı, dar abiyeler giymek zorunda değilsiniz. Son on yıldır kadınlar ve erkekler davetlere spor ve şık kıyafetlerle katılmaya başladılar. Ve git gide de yükselen bir trend haline geldi. Özellikle 20’li yaşlarda evlenen gençlerin düzenledikleri modern düğünlerde klasik abiyeler artık demode olarak görülüyor. Erkekler takım elbisenin altına spor ayakkabı giyip, kadınlarda geceye uygun şort veya tulumlarla düğüne katılıyor. Giydikleri spor abiye elbiselerle de oldukça şık oluyorlar.

Büyük Beden

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden için de spor abiye ve nişanlık modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Büyük beden hanımlar çok fazla seçenek olmamasından şikayet ederler. Haklılardır, genellikle de bulunmaz. Fakat sadece büyük beden abiye satan mağazalarla yetinmeyip, uluslararası satış yapanlar içinde büyük bedenin de olduğu online sitelere bakarsanız göreceksiniz ki çok fazla seçeneğiniz var. Özellikle yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi kayık yaka veya düşük omuzlu salaş elbiseleri sizlere öneriyoruz. Bu model spor abiye elbiseler, fazlalıkları gizleyerek sizi olduğunuzdan daha ince gösterir.

Spor Abiye ve Mezuniyet Kıyafetleri

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Mezuniyet balosu her öğrenci için çok önemlidir. Daha çok vakit olmasına rağmen elbise aranır, günler öncesinden hazırlıklar yapılır. Sıradan olmak istemeyen, spor abiye ve mezuniyet kıyafetleri arayan genç hanımlar için çok güzel bir alternatifimiz var. Spor mezuniyet ve gece elbiseleri için size önerimiz; tül elbiseler. Yukarıdaki elbise gibi asimetrik kesimli, farklı renklerden oluşan elbiseler hem çok şık hem de havalı. Renkleri ise insana enerji veriyor. Ayrıca tam da yaşınıza uygun bir seçim.

Spor Gece Kıyafetleri

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Spor mezuniyet ve gece elbiseleri son birkaç yıldır değişerek daha casual bir tarza büründü. Yani spor gece kıyafetlerini gündüz giyip sokağa çıktığınızda abes durmuyor. Çünkü spor abiye elbiseler daha günü birlik bir çizgide. 2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatları araştırıldığında, genellikle günlük kıyafetlerden daha pahalı olmadıklarını görüyoruz. Elbette tasarıma ve mağazaya göre fiyatlar değişebiliyor. Yine de uygun fiyatlı seçenekleri kolaylıkla bulmak mümkün.

Tesettür Spor Abiye

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kapalı spor abiye ve nişanlık modelleri arayışındaki hanımlar yukarıdaki fotoğraftan ilham alabilirler. Elbise ve etek yerine kumaş pantolon tercih edebilirsiniz. Tesettürlü spor abiye elbiselerde farklı parçaları kombinleyerek, tesettürlü abiye seçeneklerini arttırabilirsiniz. Tesettürlü 2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Fakat çok uyguna birçok seçeneğin sizi beklediğini söylemek mümkün. Uygun fiyatlı ürünler için online tesettürlü kıyafet satışı yapan sitelere bakabilirsiniz.

En Güzel Kombinler

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tabi sadece tesettürlü kıyafetleri değil açık abiyeleri de kombinleyebilirsiniz. Kombinleri etek, şort veya pantolon ile oluşturabilirsiniz. Spor abiye ve nişanlık modelleri arayışındaki hanımlar kendinize özlü farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız, size tavsiyemiz kombin yapın. Yukarıdaki fotoğraftaki gibi saten, desenli, yüksek bel balık etekle dantelli bir bluzu kombinleyerek harikalar yaratabilirsiniz. 2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatları içinde kombin yaparak kendi bütçenize uygun spor abiye elbiseleri yaratabilirsiniz.

Spor Nişan Kıyafetleri

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Spor-şık giyinmekten hoşlanan gelin adayları için spor nişan kıyafetleri ile karşınızdayız. Pamuklu kumaşlarla da şık olabilirsiniz. Pamuklu kumaşa işlenmiş dantelli hazır giyimleri çok rahat her mağazadan bulabilirsiniz. Spor abiye ve nişanlık modelleri fiyatlarını merak ediyorsanız, merak etmeyin çok cüzi bir miktara bu tarz takımları bulabilirsiniz. Tabi yine hatırlatmakta fayda var. 2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatlarına bakarken kumaş kadar nereden aldığınızda fiyatta oynamalara sebep oluyor.

Son Moda Tasarımlar

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Son moda spor abiye ve nişanlık modellerinden biri de tulumlar. Tulumlar hem çok şık ve zarif duruyor hem de çok rahatlar. Farklı desenlerde ve formlarda kendinize uygun bir model bulabilirsiniz. Mezuniyet için spor mezuniyet ve gece elbisesi arayanlar için de çok güzel bir alternatif, abiye tulumlar.

Hem Abiye Hem Spor Elbiseler

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Hem abiye hem spor elbiseler neredeyse her ortama uyan, gece gündüz demeden istediğiniz zaman giyebileceğiniz kıyafetlerdir. Mezuniyet, kokteyl ve kır düğünü gibi birçok özel gece veya davet için harika bir seçenek. Spor mezuniyet ve gece elbiseleri için fotoğraftaki elbise gibi modellere bakabilirsiniz. Böyle bir spor abiye ile göz alıcı ve çok şık görünerek, gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Uzun Spor Abiye Modelleri

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Uzun ve çok şık olan spor abiye ve nişanlık modelleri de var. Düşük omuzlu elbiseye verilen yırtmaç çok şık bir hava katıyor. Düz elbiselerde hareketi sevenler ise göğüs kısmındaki fırfırlı detaylar gibi detayların olduğu, bu senenin de trendi olan elbiseleri tercih edebilirler. Çok uzun, ayak bileklerine kadar gelen elbiseler yerine diz altına gelen, uzun elbiseler daha elegan bir görüntü katıyor.

Siyah Spor Abiye

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Birçok insanın vazgeçilemez rengidir siyah… Siyahı çok sevip gösterişten de ödün veremeyenler için önerimiz bu tulum. Derin v yakasıyla dikkat çeken, rahat ve şık bir spor abiye arıyorsanız; fotoğraftaki gibi tulumlara bakabilirsiniz. Nişanlık olmasa bile mezuniyet veya davetler için giyebileceğiniz sade ve şık bir tulum.

Spor Nişan Elbiseleri

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Daha rahat giyinmek isteyen gelin adayları için spor abiye ve nişanlık modelleri önerimiz var. Şifon, kullanımına bağlı olarak spor şık olan bir kumaştır. Spor nişan elbiseleri için de şifon elbiseleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha şık olmak istiyorsanız ve ışıltıdan hoşlanıyorsanız; gümüş rengi işlemelerin olduğu veya belli kısımlarda taşların olduğu spor abiyeleri araştırmalısınız. Ayrıca bu tarz elbiseler, spor mezuniyet ve gece elbiseleri olarak da kullanılabilir.

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Spor-şık giyinmeyi seven kadınlar için özel günlerde de severek giyecekleri spor abiye ve nişanlık modellerini sunduk. Hangi parçalarla neleri kombinleyebileceğinizi gösterdik. Büyük beden hanımlar için vücut tiplerine yakışacak elbiseleri anlattık. Tesettürlü spor abiyeler için fikir verdik. Mezuniyet kıyafetinden nişanlığa kadar birçok öneride bulunduk. Bu önerilerin dışına çıkıp daha farklı modelleri keşfetmek isterseniz Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

2019 spor abiye elbise modelleri ve fiyatlarını araştırırsanız her bütçeye göre kıyafet bulabileceğinizi de tekrar hatırlatalım. Umarız sizde kendi zevkinize uygun spor abiyeyi bulabilmiş veya fikir alabilmişsinizdir. Spor abiyeler hakkında hala merak ettikleriniz varsa bize yorum yazarak sorabilirsiniz. Peki sizin favori spor abiyeniz hangisi?

Spor Abiye ve Nişanlık Modelleri

Elbise seçiminizi tamamladıysanız bu güzel elbiselerle konsept çekimlere katılabileceğiniz düğün ve nişan fotoğrafçılarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nil Güllü

Yanıtla