Söz ve nişan, evliliğin ilk olmasa da ikinci ve üçüncü adımıdır. Bazıları için “ilk adımları” olarak görülebilir. Söz ve nişan çikolata tepsisi de bu önemli basamakların en dikkat çeken materyalleridir.
Yüzlerce hatta binlerce çeşit nişan tepsisi arasından seçim yapmak elbette çok zor. Hele bir de bu önemli ritüele sayılı günler kalmışsa stresiniz, doğru karar vermenizi zorlaştırabilir. Sizin için söz ve nişan çikolata tepsisi modelleri hakkında ilginizi çekebilecek bilgileri derledik. Karar vermeniz için mutlaka faydası olacaktır. Makalemize göz atmanızı şiddetle öneriyoruz!

Söz ve Nişan Mekanlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Romantik modellerin için sizi böyle alalım!

Aradığınız söz nişan çikolata tepsisi modelleri için öncelikle nasıl bir söz nişan çikolata tepsisi hazırlama planınız var, bunu belirlemelisiniz. Elips, dörtgen, dikdörtgen, gümüş, ahşap, oval, aynalı, metal, figürlü, desenli, kişiselleştirilmiş ve özel tasarım gibi onlarca söz ve nişan çikolata tepsisi arasından seçim yapmanız gerçekten çok zor. Sadece araştırmak bile başlı başına bir iş. Ki daha sonra bir de seçim yapmalısınız. İlk aşamada size şu siteyi önerebiliriz. Devamı için paragrafları dikkatle okuyun!

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Gülü sevenler için ideal bir söz nişan çikolata tepsisi alternatifi… Bu çikolata tepsisi, güllerle dekore edilmiş. Nişan törenlerinin nadide bir üyesi olabilecek kapasiteye sahip. 

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Fine Art tasarımı söz ve nişan için çikolata gobleti.

Farklı kültürlere hitap edebilen özellikteki söz ve nişan çikolata tepsisi modelleri belki de aradığınız tepsilerden birini içeriyordur. Antik kültürünü seviyorsanız kesinlikle bu modeli incelemelisiniz. İhtiyacınız olan tasarımı birebir elbette bulamazsınız. Ancak Antik Dönemlerde “goblet” olarak isimlendirilen bu özel tasarımlar farklı ve şık bir seçenek.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri

Hint geleneklerini seviyorsanız, size güzel önerilerimiz var. Belki Hindistan’dan böyle bir tepsiyi sipariş vermeniz zor olabilir. Ancak kişiselleştirilmiş üretim yapan firmalara, önereceğimiz sitedeki modelleri tasarlatabilirsiniz. Handicraftsshilpa, Hint düğünleri geleneklerini ve duygularını içeren söz ve nişan çikolata tepsisi süsleme sanatları ile bezeli söz nişan çikolata tepsisi modelleri sunuyor. Hint düğünleri, ritüellerle doludur. Ritüellerdeki en önemli parçalardan biri de tepsi gibi materyallerdir. Bu söz ve nişan çikolata tepsisi modelleri ritüellerin vazgeçilmez parçalarından biridir. İlginizi çekerse bir göz atın!

Sadeliğin Zarafetini Barındıran Söz ve Nişan Tepsisi

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Picluck, farklı söz ve nişan çikolata tepsisi seçenekleri sunuyor.

Planladığınız tören ne kadar görkemli veya sade olursa olsun söz nişan çikolata tepsisi modeli olarak her türlü düğünde tercih edilebilecek bir model. Bu söz nişan çikolata tepsisi modelleri, standart bir söz nişan çikolata tepsisi yanında sadeliğin zarafetini ve görkemini aynı anda barındırıyor. Söz ve nişan töreniniz ne kadar cömert veya görkemli olursa olsun, zarafeti ile dikkatleri üzerine çekebilecek söz ve nişan çikolata tepsisi alternatifleri sunuyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Camila Home Luxury modelleri göz kamaştırıyor.

Bir sadelik ve zarafet örneği daha… Bu model, cam ile altın rengi çiçekleri sevgiyle buluşturmuş. Camların üzerindeki parlak taş süslemeler de törenin ruhuna katkı sağlıyor. Söz ve nişan çikolata tepsisi süsleme sanatını oldukça zarif bir tarzda sunuyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Sadelik ve ihtişam bir arada!

Söz ve nişan çikolata tepsisi dendiğinde aklınıza kolay kolay gelmeyecek ihtişamda bir model. Bir söz ve nişan için çikolata tepsisi nasıl süslenir diye sorulsa, cevap olarak bu model gösterilebilir. Cam ve altın rengin muhteşem uyumuyla göz kamaştıran bu söz ve nişan çikolata tepsisi modelleri, törene katılanların diline pelesenk olabilecek tasarımlar içeriyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Bu güzel söz ve nişan çikolata tepsisi modelini Etsy’de bulabilirsiniz.

Benzer bir model de, altın rengi ile sunulmuş. Etsy’de satışa sunulan nişan söz çikolata tepsisi fiyatları Türkiye şartlarında fahiş rakamlar olarak görülse de, maddi sorunu olmayan çiftlerin düşünebileceği söz ve nişan çikolata tepsisi olabilir.

Zarif Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri

Kadınların pek reddedemeyeceği söz nişan çikolata tepsisi modelleri tasarlayan La Vita Boune, çeşitli ebatlarda gümüş, altın kaplama, aynalı veya figürlü söz ve nişan için çikolata tepsisi alternatifleri tasarlıyor. Benzer örneklerini içeren Oleg Cassini tepsilerde yüzük kutusu, kurdele kesme makası gibi parçalar da standart olarak sunuluyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Zarif bir La Vita Boune modeli daha. Oldukça etkileyici bir söz ve nişan çikolata tepsisi süsleme sanatı kullanılmış.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Fine Art özel tasarımı gümüş söz ve nişan çikolata tepsisi.

Ender bulunan söz ve nişan için çikolata tepsisi modellerinden biri. Gümüş rengi söz ve nişan çikolata tepsisi, çiçeklerle metalin iç içe harmanlandığı bir manzara barındırıyor. İdeal bir söz ve nişan çikolata tepsisi olarak çiftlerimizi bekliyor.

Türk Tipi Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Türk gelenek ve göreneklerinin vazgeçilmezi gondol çikolata tepsisi modelleri her zaman çokça tercih ediliyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Otantik motiflerle süslenmiş tasarımlardan hoşlanıyorsanız…

Hem söz nişan çikolata tepsisi hem de nişan söz çikolata tepsisi fiyatları konularında zevkinize ve kesenize uygun bir model arıyorsanız, bu model tam size göre. İhtişamlı motifleri ile dikkat çekiyor.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Fine Art geleneksel kültürü modern motiflerle süslüyor.

Söz ve nişan çikolata tepsisi modelleri için geleneksel örnekler ile modern sanat motifleri birleştirildiğinde ortaya harikalar çıkıyor.

Ev Yapımı Söz Nişan Çikolata Tepsisi

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Sade, şık ve farklı bir model!

Tüm bu modeller içinize sinmediyse artık kolları sıvamalısınız! Ev yapımı bir söz nişan çikolata tepsisi modelleri tasarlayabilirsiniz. Süsleme malzemelerini temin ettikten sonra, yapıştırıcılar ve silikon tabancası gibi aletlere ihtiyacınız olacak. Tabi bu işe girişmeden önce, bu konudaki yeteneklerinizi gözden geçirmelisiniz. Sandığınız kadar kolay olmayabilir! Çevrenizde söz ve nişan çikolata tepsisi süsleme konusunda tecrübeli bir yakınınız veya akrabanızdan da destek alabilirsiniz.

Söz ve Nişan Çikolata Tepsisi Modelleri
Aynalı söz ve nişan çikolata tepsisi modellerini isterseniz kurdele isterseniz çiçeklerle süsleyebilirsiniz!

Söz nişan çikolata tepsisi modelleri konusunda tecrübelerinizi paylaşarak, özellikle müstakbel gelinlere yardımcı olabilirsiniz. Vereceğiniz fikirler, bir çifti önemli bir külfetten kurtarabilir! Özellikle nişan söz çikolata tepsisi fiyatları konusundaki tavsiyeleriniz bu zor süreçte yeni çiftlere faydalı olabilir.

 

Uğur Eskier

Yanıtla