Kusursuz bir düğün hazırlığı yapan gelin adaylarının, kendi mükemmellikleri için arayış içerisinde oldukları şey elbette gelinliktir. Sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri içerisinde yer alan gelinliklerden, vücut hatlarınıza uygun olan aradığınız gelinliği bulabilmeniz mümkün. Gelinlerin düğünlerinde giydikleri birbirinden farklı sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri son zamanlardaki düğünlerde oldukça tercih edilen modeller içerisinde yer alıyor. Hayallerinizi süsleyen gelinliğinizi bu modeller içerisinden seçerek, düğününüzde bütün ihtişamınızla keyif alabilmeniz mümkün hale geliyor. Tek yapmanız gereken sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri içerisinden size en uygun olanını seçmek.

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

pinar-bent-sirti-acik-dekolteli-gelinlik (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Klasik bir gelinliğin aksine dikkat çekici bir gelinliği tercih eden gelin adayları için sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri, gelinlik seçimi için doğru bir tercih oluyor. Üzerinizde büyük bir zarafetle ve gururla taşıyacağınız sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri arasından seçtiğiniz gelinliğiniz kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlayarak düğününüzden büyük bir keyif almanıza yardımcı olacaktır. Hayalini kurduğunuz düğünüzde sırtı açık ya da dekolteli veya hem sırtı açık hem de dekolteli olarak tercih ettiğiniz gelinliğiniz ile düğününüzdeki bütün gözlerin üzerinizde olmasına hazır olun.

pinar-bent-sirti-acik-dekolteli-gelinlik (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Neden Sırtı Açık ve Dekolteli Gelinlik Modelleri?

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (3)

Özellikle açık alan düğünlerinde oldukça tercih edilen dekolteli gelinlik modelleri içerisinde vücudunuza en uygun olan gelinliği seçerek, vücut hatlarınızın daha belirgin olmasına ve gelinliğinizin üzerinize tam olarak uyumlu bir şekilde oturmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Vücudunuzun şeklini alan gelinliğiniz, düğün günü daha rahat hareket etmenize yardımcı olacak böylelikle size büyük bir kolaylık ve rahatlık imkanı sağlayacaktır. Gelinliğinizi dilerseniz dar kesim dilerseniz de kabarık olarak tercih etmeniz mümkün. Dekolteli gelinlik modelleri içerisinde yer alan farklı modeller ve birbirinden değişik ince dokunuşlar ile sizin en doğru gelinliği bulmanız hedefleniyor. Güzellik, doğallık ve çekicilik için…

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (4)

Dekolteli gelinlik modelleri içerisinde tercih edebileceğiniz, ağrılık olarak tülden ve dantelden oluşan gelinlik modelleri inceliği ve zarafeti ile gelin adaylarını etkisi altına alıyor. Genellikle göğüs kısmının dantelli olduğu ve alt kısmının tülden oluştuğu bu tarzdaki gelinlik modelleri zarifliği ile birçok gelinin tercihi oluyor. Vücudun üst kısmını saran farklı dantel modelleri ile çeşitlilik sağlayan gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Tercihe göre tülün üzerine de dantel işlemeleri ile size alternatif bir tercih sunuyor. Dantellerin veya tülün üzerine ince bir işçilikle işlenen boncuklarla renklenen gelinlikler, üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir mükemmelliğe bürünüyor.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (8)

Tülden ve dantelden oluşan dekolteli gelinlik modellerini straplez ya da ince askılı olarak tercih edebileceğiniz gibi omuzlarınızdan kollarınıza doğru düşen modelleri de tercih edebilmeniz mümkün. Straplez türündeki gelinlik modelleri belki de dekolteli gelinliklerin öncüsü sayılarak her zaman seçebileceğiniz gelinlik modelleri içerisinde yer alıyor. Gelinliğinizin biraz daha değişik ve özgün olmasını istiyorsanız eğer, kollarınıza doğru düşen gelinlik modelleri tam size göre.  Düğün gününüzde size ekstradan bir hava katarak büyük bir coşkuyla kendinizden emin olmanızı sağlayacaktır. Bu gelinlikler, dantelden ya da tül üzerine işlenen boncuklar eşliğinde kollarınıza renk getiriyor.

Dekolteli Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (6)

Dekolteli gelinlik modelleri içerisinde bulunan prenses gelinlikler, sizi hayalini kurduğunuz düğününüzün prensesi yapmak için büyük bir asaletle askılarında bekliyor. Dekolteli kabarık prenses gelinlik modelleri içerisinde bulunan dantelli ve tüllü modelleri genellikle dantelin üst kısımlarda tülün ise alt kısımlarda birleşiminden oluşuyor. Dantel modelini kendi zevkinize uygun olarak seçebileceğiniz modeller de mevcut. Kimi zaman da tüllerin üzerine incelikle işlenen dantellerle gelinliğinizi daha şık bir hale getiriyor. Hem dantel hem dekolte hem de kabarık bir prenses gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Masal gibi bir düğün gerçekleştirmenize imkan sağlayarak düğününüzdeki bütün gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (1)

Bir diğer prenses modeli ise straplez gelinlikler. Kimi zaman tülden kimi zaman da kaliteli bir kumaştan oluşarak gelinlik konusunda kararsız kalan gelinlerin tercihlerine yardımcı oluyor. Kabarık prenses gelinliğin üzerinize tam olarak oturması ve üst kısmının vücudunuzu sarmasına özen göstermelisiniz. Gün boyu kendinizi çok daha rahat hissederek düğününüzde daha çok eğlenebilirsiniz.

Sırtı Dekolteli Gelinlikler

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (2)

Özellikle yaz aylarında düğün yapacak bir gelin adayı iseniz, sırtı dekolteli gelinlikler tam size göre. Sırtınızı ön plana çıkartan bu modeldeki gelinlikler, size ayrı bir hava katarak düğününüzdeki herkesin size hayran olmasını sağlıyor. Farklı modellerdeki sırtı dekolteli gelinlikler siz gelin adaylarına; tül, ipek kumaş, saten kumaş gibi çeşitlilikler sunarak tarzınıza en uygun gelinliği seçmenize yardımcı oluyor.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (5)

Saten kumaştan bir gelinliği düşünen gelin adayı iseniz, saten kumaşın vücudunuzu sarmasına izin vererek yaz aylarında gerçekleşecek olan düğünüzde kendinizi hafif ve ferah hissederek sıkılmadan ve bunalmadan hareket edebilme imkanı bulabilirsiniz. Sırtı dekolteli gelinlik modelleri 2019 yılında tercih edilen gelinlikler içerisinde yer alıyor. Üstelik bu gelinliklerin bir güzel tarafı da sırtınıza takacağınız bir aksesuar ile daha da göz kamaştırıcı bir gelin olmanız.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (7)

Bir diğer sırtı dekolteli gelinlikler içerisinde yer alan kabarık tarzdaki gelinlikler modern duruşunun yanı sıra ekstradan dekolteli sırt modelleri ile siz gelin adaylarına çok farklı bir deneyim yaşatarak, bütün ilginin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. İnce askılarla desteklenen sırtı dekolteli gelinlikler size destek sağlayarak çekinmeden rahat bir hareket edebilme imkanı veriyor. Hem kabarık bir gelinliğe hem de sırtı açık bir gelinliğe sahip olmak isteyen gelin adayları için mükemmel bir tercih oluyor.

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (9)

Sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri içerisinde gelin adayları tarafından en çok tercih edilen sırtı açık gelinlik modelleri farklı tarzdaki dokunuşları ile sizlere alternatifler sunuyor. Sırtı açık gelinlik modelleri içerisinde bulunan modellerin en çok beğenilen modeli sırtı dantelle kaplayan gelinlikler oluyor. Gelinliğin tamamın dantelden ya da üst kısmının dantelden oluştuğu bu modeller sırtınızdaki açık kalan kısmın dantelle birleşmesiyle bütünlük sağlıyor. Çok şık ve zarif bir görünüme sahip olacağınız sırtı açık gelinlik modelleri 2019 yılının en çok tercih edilen gelinlikleri içerisinde yer alıyor.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (10)

Dantelin ince yapısı ve hava geçirici özelliği sayesinde bunalmadan hareket edebilirsiniz. Bu tarzdaki gelinlikler tamamen sırtınızın açık olmasına da imkan sağlıyor. İsteğinize göre sadece sırtınızı saran kısımlarında kullanacağınız dantel motifleri ile gelinliğinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Sadeliğinizi ve doğallığınızı gözler önüne serebilmeniz mümkün. Düğme ya da boncuk gibi figürlerle süslenen sırtı açık gelinlik modelleri sizlere alternatif olabilir. Kendiniz için en doğru gelinliğe kavuşmanıza yardımcı oluyor.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (11)

Sırtı açık ve dekolteli gelinlik modelleri içerisinden kendinize ve tarzınıza en uygun bir gelinliği seçerek düğününüzde doğal bir görünüme kavuşmanız mümkün. Çünkü doğru seçim yapmış olduğunuz gelinliğiniz üzerinize tam uyarak sizi motive edecek. Hem de gelinliğinizi üzerinizde gururla taşımanın vermiş olduğu netlik ile düğününüzden çok daha fazla keyif alabilmenizi sağlayacaktır.

Cesur Gelin Adaylarının Tercihi

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (12)

Sırtı açık gelinlik modelleri ya da dekolteli olarak seçebileceğiniz gelinlikler sizin en mutlu gününüzde sizleri onurlandırmak istiyor. Dekolteli ve sırtı açık gelinlik modelleri 2019 yılında fark yaratmak isteyen gelin adayları için hem dekolteli hem de sırtı açık olarak sizlere sunuluyor. Dilerseniz ikisini de birleştirerek çok daha cesur ve şık bir gelin olabilirsiniz. Size kalan en uygun gelinliği seçip, düğününüzün keyfini çıkartmak.

sırt-dekolteli-gelinlik-tasarimlari (14)

Bu modelde cesur dekolteli gelinliklerden çekinmiyorsanız, sizleri V Yaka Gelinlik Modelleri sayfamıza da bekleriz. Modeller hakkında fikir sahibi olabilir, içlerinden eledikleriniz ile daha kolay karar verebilirsiniz!

Yanıtla