Gösterişin ve farkındalığın odak noktası olan sim, birbirinden güzel elbiselerle bütünleşerek simli abiye ve nişanlık modelleri ile sizlere mükemmel elbise seçenekleri sunuyor. Nişan gününüzde ya da herhangi bir etkinlikte büyük bir zarafetle üzerinizde taşıyacağınız simli abiye ve nişanlık modelleri uzun, kısa, balık, straplez, büyük beden, kapalı ve tesettür olarak değişik renk seçenekleri ile sizlere alternatifler sağlıyor.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Simli abiye ve nişanlık modelleri içerisinde yer alan elbiselerin şık ve zarif duruşu vücut hatlarınızla bütünleşerek sizleri harika bir güzelliğe kavuşturuyor. Son moda trendler içerisinde yer alan simli elbiseler, neon renk seçeneği ile de sizlerin farklı ve marjinal bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Herhangi bir özel günde büyük bir zarafetle giyilebilecek olan simli abiye elbiseler, kesinlikle dolabınızda bulunması gereken abiye elbiselerden birisi olmalı.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Simli Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kısa elbiseler giymeyi tercih eden birisini iseniz, simli abiye ve nişanlık modelleri fiyatları içerisinde bulunan birbirinden güzel ve uygun kısa simli elbiseler tam size göre. Siyah renk bir elbise arayışında iseniz, sırtı dekolteli kısa simli abiye elbiseleri terci edebilirsiniz. Sadeliği ve şıklığı mükemmel bir uyumla bütünleştiren siyah simli abiye elbise modelleri ve fiyatları sizleri en uyumlu şekilde mutlu ederek, harikulade bir elbiseye kavuşmanızı sağlıyor. Yarım kollu ya da ip askılı olarak seçebileceğiniz kısa simli abiye elbisenizi dilerseniz göğüs dekolteli olarak da seçebilmeniz mümkün. Çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz elbisenizi dilerseniz, koton simli abiye modelleri içerisinden seçebilirsiniz.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Biraz daha renkli kısa bir simli abiye elbise arayışında iseniz, bu yılın en çok tercih edilen rengi olan yeşili seçebilirsiniz. Uzun kollu ya da kısa kollu olarak tercih edebileceğiniz simli abiye ve nişanlık modelleri nizi, sıfır yaka veya göğüs dekolteli olarak da tercih edebilmeniz mümkün. Boyunuzun uzunluğuna göre kısalığını kendinizin belirleyebileceği simli abiye elbiseler, vücudu saran yapısı sayesinde vücut hatlarınızla bütünleşerek mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Seçeceğiniz uygun tondaki yeşil simli elbiseniz ile etrafınızdaki ilgi dolu gözleri büyülemeye hazır olun.

Zarif Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Simli abiye ve nişanlık modelleri fiyatları içerisinde oldukça cazip seçenekleri ile sizlere alternatif seçim sağlayan uzun gece kıyafetleri, tercihini uzun bir gece elbisesinden yana kullanmak isteyenler için oldukça ideal. Siyah simli uzun bir abiye elbise tercih ederek, siyah renginin asaletini vücut hatlarınızla bütünleştirerek kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. İp askılı ya da yarım kollu olarak seçebileceğiniz simli abiye elbisenizi, volanlı ya da dar kalıp olarak da tercih edebilmeniz mümkün. Göğüs dekoltesi ile renkli ve daha şık bir görünüm kazanan siyah simli elbiseler sizlerin çok daha güzel bir yapıya sahip olmanızı sağlıyor.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kırmızı renginin göz alıcılığını simli abiye ve nişanlık modelleri, fiyatları ile birleştiren birbirinden farklı güzellikteki elbiseler içerisinden kendi zevkinize ve bedeninize uygun olanı seçerek göz alıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. Askılı ya da yarım kollu seçenekleri ile sizlere alternatifler sağlayan kırmızı simli abiye elbiseleri balık model olarak seçebilirsiniz. Balık model elbisenizi, dizinize kadar vücudunuzu saran, diz hizasından sonra ise genişleyen modelini tercih ederek sınırlı olmayan hareket özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Üstelik göğüs dekoltesi ya da yırtmaç kullanarak simli abiye elbisenizi daha hareketli hale getirebilirsiniz.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tercihinizi uzun kollu simli bir abiye elbiseden yana kullanmak istiyorsanız, gri simli abiye elbiseler tam size göre. Üst kısmının vücut hatlarınızı saran, alt kısmının ise, volanlı ve yırtmaçlı gelen modellerini seçerek daha mükemmel bir görünüme kavuşmanız mümkün oluyor. Çanta, kemer ve küpelerle kombinleyebileceğiniz gri simli abiye elbiseniz 2018 simli kumaş abiye trendleri içerisinde yer alıyor.

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tesettürlü modeller içerisinde oldukça ilgi toplayan simli tesettür abiyeler sizlerin de oldukça beğenerek giyeceği elbiseler içerisinde yer alıyor. Tercihinizi dar olmayan bir elbiseden yana kullanmak istiyorsanız, hafif pileli simli tesettür bir abiye elbise seçebilirsiniz. Ayak bileklerinize kadar uzanan bu modeldeki elbiseler üst kısmınızı tam sarmadan sizlere geniş hareket edebilme imkânı sağlıyor. Giyeceğiniz simli abiye ve nişanlık modelleri canlı bir renk seçerek daha hareketli ve göz alıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kırmızı renginin büyüleyici özelliğini simli abiye elbisenize yansıtmak istiyorsanız, simli kumaşın tüllerle bütünleştiği modeldeki elbiseleri sizler için oldukça uygun oluyor. Yere kadar uzanan simli abiye elbiseniz, elbisenizle aynı kumaştan tasarlanan eşarbınız ile mükemmel bir uyum içerisinde bulunuyor. Elbisenizin göbek hizasından yere kadar uzanan tül parçaları sayesinde daha canlı ve hareketli bir görünüm kazanmanızı sağlayan tüller sizlerin çok daha farklı bir güzelliğe bürünmenize yardımcı oluyor. Modanisa simli abiye ve sefamerve simli abiye ya da puane simli abiye modelleri içerisinden bütçenize uygun olarak dilediğiniz simli abiye elbiseyi seçebilmeniz mümkün.

2018 Simli Kumaş Abiye Trendleri

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Simli abiye elbisenizin biraz daha özgün ve marjinal bir yapıya sahip olmasını mı istiyorsunuz? 2018 simli kumaş abiye trendleri içerisinde yer alan tulum modelindeki abiyeler tam size göre. Üst kısmının bluz şeklinde sırf sim kumaştan, alt kısmının ise şık ve kaliteli kumaşlardan pantolonlar mevcut. Bu şekilde tasarlanan modelde simli abiyeler sizleri çok daha orijinal bir görünüme kavuşturuyor. Pantolon kısmının pileli ve bol paçalı olarak tasarlanan modelleri uzun boylu kişiler tercih edebiliyor. Uzun kollu ya da straplez olarak tercih edebileceğiniz simli tulumunuz farklı renk seçenekleri ile sizlere alternatifler sağlıyor.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

2018 simli kumaş abiye trendleri içerisinde yer alan bir diğer abiye elbise ise neon renkleri bünyesinden barındıran mini abiye elbiseler oluyor. Simli boncuklarla tasarlanan bu modeldeki elbiseler daha canlı ve daha renkli bir abiye elbiseye sahip olmanızı sağlıyor. Kısa kollu ya da askılı olarak tercih edebileceğiniz neon renklerdeki elbiseler, bütün dikkatlerin üzerinizde toplanmasına sebep oluyor. 2018 simli kumaş abiye trendleri içerisinde bulunan elbisenizi sırt dekolteli ya da göbek dekolteli olarak da tercih edebilirsiniz. Simli abiye elbiseler vücudunuzla bütünleşerek sizleri kusursuz bir görünüme kavuşturuyor.

Büyük Beden Simli Abiye Elbise Modelleri

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tercihinizi uzun kollu kısa bir simli abiye elbiseden yana kullanmak mı istiyorsunuz? Büyük beden abiyeler içerisinde bulunan gri renkteki simli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Vücut hatlarınızı sararak daha sıkı bir görünüme kavuşmanızı sağlayan bu modeldeki elbiseleri dilerseniz sırt dekolteli olarak da tercih edebilirsiniz. Simli kumaşın göz alıcılığı sayesinde çok daha canlı bir görünüm kazanacağınız abiye elbiseniz ile bütün dikkatleri üzerinizde toplamaya hazır olun.

Simli Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden simli abiye elbiseler içerisinde yer alan bir diğer simli abiye elbise modellerini seçebilirsiniz. Derin V yaka dekoltesine sahip mini elbiseler ise çok moda. V yaka simli abiye elbisenizi yarasa kol tercih ederek daha hareketli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu modeller vücudunuzu sararak çok daha sıkı bir yapıya bürünmenizi sağlıyor. Bu modeldeki elbiseler esnek olan kumaşları sayesinde sizleri kısıtlamadan rahat hareket edebilme imkânı sağlıyor. Simli abiye modelleri gibi iddialı modellerden hoşlanıyorsanız, büstiyer abiye modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Burçin Fatma Hazar

Yanıtla