Düğün mekanı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Senin için hazırladığımız Silivri düğün salonları önerilerini inceleyerek hem zamandan hem de bütçenden tasarruf edebilirsin. Çünkü bu içeriğimizde mekanların özellikleri, fiyatları, kapasiteleri ve adresleri kadar birçok detaya yer verdik.

Bu sayede mutlaka kendine uygun bir mekan bulacağından eminiz. Hazırsan önerilerimize başlayalım. 🙂

Family Resort Hotel

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Silivri’nin en güzel açık ve kapalı düğün salonları yazımıza klasik düğün mekanlarının aksine çok farklı bir mekanla başlamak istedik. Çünkü bu mekanın sunduklarıyla seni şaşırtacağından eminiz. Family Resort Hotel aynı mekanda hem sahil düğünü, hem havuz başı düğün, hem otelde düğün, hem de deniz kenarında düğün konseptlerini bir arada sağlıyor.

Doğal güzelliklerinin yanı sıra hizmet konusunda da çalışanların profesyonelliğinden ve müşteri memnuniyetinden şüphen olmasın. Burada düğün yapan çiftlerin ve davetli olarak gelen misafirlerin hayli mutlu ayrıldığını ve olumlu yorumlarını esirgemediğini eklemek isteriz. Yalnızca açık hava düğünü ile değil, kapalı salon imkanı ile de cezbedici mekanlar arasına giriyor.

Family Resort Hotel Silivri Düğün Fiyatları

Bu düğün otelinin çok çeşitli imkanlar sunduğunu belirttik. Haliyle fiyatlar da bu hizmetlerin hangisi isteyip istemediğine göre farklılaşıyor.

Yemekli bir düğün istersen ortalama kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor. Kokteylli davetler için ise kişi başı 75 TL üzerinden bir bütçe oluşturabilirsin.

Fiyatları Kapasitesi
75 – 130 TL 250 – 1500 kişi

Mekanın Artıları

 • Düğünün bitince bir balayı mekanı arayışına gireceksin. Ama bu mekanın otel olmasının avantajını kullanırsan düğünden sonra hiç uzaklaşmadan burada balayı tatili yapabilirsin.
 • Düğününü yemekli yapmak istiyorsan menüler arasından damak tadına uygun olana karar vererek özel menüler oluşturabilirsin.?
 • Kapalı ve açık alanları bulunmasının yanında havuz başı ve kumsal gibi çeşitli konseptlerde alanlar da bulunması avantajları arasında.

?Family Resort Hotel nerededir, nasıl gidilir dersen işte adresi: Selimpaşa Mahallesi, Ayazma Mevkii, İstifkent Sitesi, 3072. Sokak, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazla otel burada: İstanbul’un en iyi düğün otellerini hemen incele.

Palmiye Düğün Salonu

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Silivri düğün mekanları arasında bütçene hitap edecek bir yer arıyorsan sana Palmiye Düğün Salonu’nu öneririz. Kına gecesi, sünnet düğünü, nikah töreni, nişan merasimi gibi davet organizasyonlarındaki başarısı ile adını duyuran mekan, düğün organizasyonu konusunda da Silivri’nin popüler salonları arasında yer alıyor.

İşlemeli beyaz masa örtüleri ve altın rengi aksesuarlar salona güzel bir ahenk katıyor. Bu kapalı salon, düğününe davet edeceğin 750 kişiyi ağırlayabiliyor.

Palmiye Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın uygun fiyatları ile sıklıkla tercih edilen mekanlar arasına girdiğini belirttik. Sen de 10 TL’den başlayan cazip fiyatları değerlendirerek bütçene yüklenmeden şahane bir düğün gerçekleştirebilirsin.

5.000 TL olan başlangıç paket fiyatları ise yararlanabileceğin bir başka seçenek.

Fiyatları Kapasitesi
10 – 30 TL 750 kişi

Mekanın Artıları

 • Sinevizyon ekranında müstakbel eşinle birlikte yer aldığın fotoğraf albümü, özel hazırlanmış videolar ve sunumları tüm salona yayınlayabilirsin.?
 • Aklında trend olmuş mekan süslemeleri varsa dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak mekanı süsleyebilirsin.

? Palmiye Düğün Salonu adresi: Cumhuriyet Mahallesi, Ahmet Bircan Sokak, No: 36, Silivri / İstanbul.

Silivri Garden

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Yemekli bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsan sana kaçırılmaz bir önerimiz var. Restoranda düğün konseptine ne dersin? Restoran olarak hizmet veren Garden Silivri davetler için özel hazırlanan salonlarında düğününü adeta bir yemek şölenine çeviriyor.

Üstelik kapalı alanlarının yanında kır düğünü yapabileceğin yemyeşil bir bahçe de düğünün için hazırlanıyor. Lezzet şöleni yaşatan bu mekana davet edebileceğin tam 2000 kişilik kapasite bulunuyor.

Silivri Garden Düğün Fiyatları

Mekanın önceliğinin yemekler olduğunu belirttik. Haliyle fiyatlar da düğününü yemekli mi yoksa kokteylli mi istediğine göre değişiyor.

Yemekli düğün fiyatları 80 TL’den başlarken, kokteylli menülerde 50 TL’ye kadar düşüyor. Tabi dj ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi gibi yan hizmetlerin de bütçeni etkileyen diğer etmenler arasında olduğunu belirtelim.

Fiyatları Kapasitesi
50 – 100 TL 2000 kişi

Mekanın Artıları

 • Düğün için sunduğu birçok konseptin yanında dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmana da müsaade ediyor.
 • Müzik ve servis saat 02.00 olana kadar devam ediyor. Arkadaşlarınla after party yapmanın keyfine varmanı sağlıyor.?
 • Kalabalık düğünler için park yerinin büyük sorun olduğunun farkındalar. Bundan dolayı burada 1000 araca kadar otopark kapasitesi ve vale hizmeti ile bu sorunun üstesinden geliyorlar.

? Garden Silivri adresi: Yeni Mahallesi, Çizgi Sokak, No: 30, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Ömür Düğün Salonu

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Silivri düğün mekanları içinde panoramik deniz manzarasına hayran kalacağın bir mekanla devam edelim. Ömür Düğün Salonu & Ömür Teras hem 2 farklı kapalı salonda, hem de açık alanda teras konseptiyle gözlerini alamayacağın bir atmosfere sahip.

750 kişilik bu iki salonun altın dekorasyonu ile çok şık bir dizayna sahip olduğunu da ekleyelim. Yemekli düğün de düzenleyebileceğin bu mekanda, 9 farklı menü seçeneği arasında mutlaka bütçene uyan bir alternatifin olması da cabası.

Ömür Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Fiyatları Kapasitesi
50 – 100 TL 750 – 1000 kişi

Mekanın Artıları

 • Kalabalık bir düğün yapmak istiyorsan kapalı alanları ve geniş terası tercih edebilirsin.
 • Bütçen ne olursa olsun mutlaka sana uyacak bir seçenek mevcut. Çünkü bu mekanda 9 farklı menü seçeneği bulunuyor. ? Üstelik bu menülerden tadım yaparak kendine özel menüler oluşturma imkanı da sağlıyor.
 • 5 kişilik profesyonel orkestra düğün boyu kesintisiz devam ediyor. ? Yani tam anlamıyla müziğe doyuruyor.
 • Fotoğraf ve video çekimi için masraf yapman gerekmiyor. ?Çekimler mekanın anlaşmalı profesyonel fotoğrafçıları tarafından yapılıyor
 • Işık sisteminde son teknoloji kullanılıyor. Lazer gösterisi, efektli ışıklar ve sis makinesi gibi özel şovlar düğününe renk katıyor.

? Nasıl gidilir diyorsan işte Ömür Düğün Salonu adresi: Pirimehmetpaşa Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 62, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Silivri Kalepark

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Tarihi ve turistik bir kır bahçesinde aynı zamanda da eşsiz deniz manzarasında bir düğüne ne dersin? Silivri düğün mekanları arasındaki Kalepark Sosyal Tesisleri’nde hepsi mümkün. Üstelik buraya 700 kişiye kadar misafiri davet edebilirsin.

Düğünün yapılacağı yeşil kır bahçesinin renk konseptine de sen karar veriyorsun. İstersen sade bir mavi veya pembe, istersen de gösterişli altın renginde bir dekorasyon seçebilirsin. Yemekli düğünler için de menü seçimlerini kendin damak tadına göre yapıyorsun. Kısacası bu mekanda her şey senin seçimlerine göre şekilleniyor. Düğününün kontrolü tamamen senin elinde oluyor.

Silivri Kalepark Düğün Fiyatları

Yemekli menü seçimlerinde kararın sana bırakıldığını belirtmiştik. Dilersen kokteyl menülü bir düğün de yapabilirsin.

Yemekli menü fiyatları 50 TL ile 80 TL arasında belirlenirken, kokteyl tercih etmen halinde 30 TL’ye kadar indirim yapılıyor. Bütçe senin için önemliyse bu fırsatın çok işine yarayacağından eminiz.

Fiyatları Kapasitesi
30 – 80 TL 300 – 700 kişi

Mekanın Artıları

 • Mekan süsleme ve giydirmelerinde bolca seçenek barındırıyor. ?İstediğin gibi bir düğün konsepti sağlanıyor.
 • Organizasyon konusunda çok çeşitli alternatifler sunmasına rağmen dışarıdan organizasyon firması ile anlaşırsan bunu anlayışla karşılıyor. Kısacası bu mekan senin mutluluğun için elinden geleni yapıyor.
 • Dilersen standart menüleri seçebilir dilersen de kendi damak tadına uyan menüler oluşturabilirsin.

? Silivri Kalepark Kır Bahçesi açık adresi ise şöyle: Fatih Mahallesi, Şaban Demiray Caddesi, No: 6, Silivri / İstanbul.

Fotoğrafçını hala seçmediysen: İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçılarını hemen incele.

Mega Düğün Salonu

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

“Davetli listem kalabalık, bana geniş bir mekan lazım.” diyorsan, Silivri düğün salonları arasında 1500 kişilik kapasitesi ile Mega Düğün Balo ve Toplantı Salonu imdadına yetişiyor.

Beyaz ve gold dekorasyonun hoş bir uyum yakaladığı bu kapalı salon, aldığı olumlu yorumlarla kalitesini ispatlıyor. Nikah töreni, kına gecesi gibi birçok organizasyonun altından bugüne kadar başarıyla kalkan mekan, senin de “Evet!” sesinin salonda yankılanmasını amaçlıyor.

Mega Düğün Salonu Fiyatları

Salonun paket fiyatı çok çeşitli hizmeti ücretsiz olarak kapsıyor. Genel olarak kişi başı fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında düğününde olmasını istediğin hizmet içeriklerine göre belirleniyor.

Fiyatları Kapasitesi
30 – 50 TL 300 – 1500 kişi

Mekanın Artıları

 • Müziğin ve dans keyfine bu salonda varacaksın. ? Canlı orkestra ekibi ve dj performansları ile düğün eğlencesi bitmesin dedirtiyor.
 • Masa ve sandalye süslemelerinin seçimi kendin yapıyorsun.
 • Düğün yemeklerinde menü oluşturulması konusunda da seni özgür bırakıyor. Gönlünce bir düğün olması için tüm organizasyonu senin isteklerine göre hazırlıyor.

? Mega Düğün ve Balo Toplantı Salonu adresi nerededir diyorsan: Mimarsinan Mahallesi, Hakan Sokak, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Hotel Selimpaşa Konağı

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Denize sıfır konumda, otel konforunda bir kır düğünü kulağa nasıl geliyor? Deniz kenarı manzaralı Hotel Selimpaşa Konağı’nda değerlendirebileceğin çok çeşitli açık ve kapalı alanlar bulunuyor.

Her biri farklı konseptlere sahip olan bu alanlar tek bir çatı altında harika bir deneyim sunuyor. Kışın kapalı balo salonunda, yazın havuz başında, sonbaharda otelde, ilkbaharda da kır bahçesinde ayrıcalıklı bir düğün yapma imkanı hiç kaçırılır mı? Kısacası dört mevsim Hotel Selimpaşa Konağı’nda anlam kazanıyor.

Hotel Selimpaşa Konağı Düğün Fiyatları

Silivri düğün mekanları arasındaki bu otel hizmetlerinde ve salon seçimlerinde sağladığı esnekliği fiyatlarında da sağlıyor. Yemeksiz, kokteyl ve yemekli organizasyon seçimlerine göre fiyatlarda değişim yapıyor.

Yemeksiz davet fiyatları 75 TL’den başlarken, kokteyl davetlerde fiyatlar 110 TL ile 130 TL arasında değişiyor. Yemekli düğün organizasyonu için ise fiyatı 140 TL olarak belirleniyor.

Fiyatları Kapasitesi
75 – 165 TL 150 – 1000 kişi

Mekanın Artıları

 • Burada düğün stresine yer yok! Çünkü düğün stresini atabilmen için gelin hamamı, masaj ve spa gibi hizmetler sağlıyor. 🙂
 • Çok çeşitli mekan alternatifleri sunuyor. 150 kişilik kapalı balo salonu, 750 kişilik havuz başı veya 1000 kişilik kır bahçesi istediğin şekilde kapılarını açıyor.
 • Balayı tatilini uzaklarda arama, çünkü ayağına geldi. Düğünün ardından otelde konaklayarak düğünü bir balayı tatiline dönüştürebilirsin.

? Hotel Selimpaşa Konağı adresi: Selimpaşa Merkez Mahallesi, 3062 Sokak, No: 15, Selimpaşa, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Bon Düğün Davet

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Düğününün planlanmasından bitişine kadar tüm aşamaları profesyonel ellere bırakmak ister misin? İşte Bon Düğün Davet Salonu bu aşamaları deneyimli ekibi ile en kusursuz şekilde hallediyor.

Sana sadece düğün günü bol bol eğlenmek kalıyor. Masalsı bir kır düğünü veya nezih bir kapalı salon, hangisini istersen o konseptte bir düğün deneyimli ekip tarafından hazırlanıyor.

Bon Düğün Davet Fiyatları

Bu mekanın fiyatlandırması hafta içi veya hafta sonu tercihlerine göre belirleniyor. Her şey dahil paket hafta içi 4.500 TL olarak fiyatlanıyor.

Hafta sonu ise 5.500 TL ile 7.000 TL arasındaki fiyatlara dayanarak bütçeni oluşturabilirsin.

Fiyatları Kapasitesi
10 – 50 TL 750 kişi

Mekanın Artıları

 • Düğün bitiminde ücretsiz konaklama imkanı sunuyor. Düğün yorgunluğunu atmak için bu fırsatı kaçırmamanı tavsiye ederiz.
 • Düğüne girişinden çıkışına kadar tüm anlar ücretsiz bir şekilde kayıt altına alınıyor.?
 • Aracını güven içinde park edebileceğin bir otoparka sahip.
 • Slayt, volkan, konfeti, ışık gösterisi gibi şovlarla düğününe farklı bir eğlence katıyor.
 • Müzik için dışarıdan anlaşma yapıp ek harcama yapmana gerek yok.? Mekan, canlı müzik ve dj hizmeti de sunuyor.

? Bon Düğün Davet Salonu adresi nerededir diyorsan: Selimpaşa Mahallesi, 2087 Sokak, No: 12, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Grandma’s Wonderland

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Silivri düğün mekanları arasında çiftlik düğünü yapmak isteyenlere tavsiyemiz Grandma’s Wonderland oluyor. Şehrin gürültüsünden uzakta, toprağın kokusunu doyasıya içine çekip huzurla dolacağın bir düğün istemez misin?

Etrafı meyve ağaçlarıyla çevrili bu kır davet alanında birbirinden farklı mekanlar da mevcut. Tüm bunların üzerine bir de bu mutlu anlarına 1000 kişinin eşlik edebileceğini söylesek. 😉 Kısacası Grandma’s Wonderland bir düğünden öte unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Grandma’s Wonderland Düğün Fiyatları

Grandma’s Wonderland birbirinden güzel düğün paketlerine sahip. Fiyatları etkileyen en önemli unsur ise düğününü ne şekilde yapmak isteyeceğin oluyor.

Yemekli organizasyon istersen ortalama fiyatlar 180 TL’den başlıyor. Kokteylli menülerde fiyatlar daha uygun. Kokteyl tercihinde ise 100 liradan başlayan cazip fiyatlar sunuyor.

Fiyatları Kapasitesi
100 – 270 TL 600 – 1000 kişi

Mekanın Artıları

 • Kır düğünün en büyük problemi genelde araç park yeri bulunmaması oluyor. Ama burada bu da dert değil. 100 araçlık otopark alanı ile sorunlar ortadan kalkıyor.
 • Mekanın güzelliğini görünce buradan gitmek istemeyeceksin. O halde mekanın sunduğu konaklama imkanından rahatça faydalanabilirsin.
 • Düğünden sonra mekanın otelinde konakladın. Sabah kalktığında çiftlikten toplanmış malzemelerle organik kahvaltın sunuluyor. Dahası, kahvaltıdan sonra mekanın kendi bağından topladığın üzümlerle kendi şarabını yapma imkanı sunuluyor. Düğünden öte bir deneyim diye boşuna demedik.?

? Grandma’s Wonderland nerededir, nasıl gidilir diye meraklandığının farkındayız. İşte senin için açık adresi: Ören Çiftlik Evleri, Yeni Mahalle, Akören Caddesi, No: 114, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Klassis Resort Hotel

Silivri Düğün Salonları Fiyatları, Kır Düğünü Mekanları

Silivri düğün mekanları arasında otelde düğün konsepti denilince Klassis Resort Hotel’e yer vermemek olmaz. Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasına sırtını dayayan bu mekanın manzarasını görünce büyüleneceksin.

Ayrıca mekan, birbirinden farklı açık ve kapalı alanları bünyesinde barındırıyor. 200 kişiye kadar davet ettiğin kişi varsa sana deniz manzaralı amfi tiyatroda bir düğün daha uygun. Ama davetli sayın 500’ü bulacaksa balo salonu kapılarını açıyor. Her iki durumda da mekanın sağladığı seçkin hizmetlerin ve ayrıcalıkların keyfini çıkarmak sana kalıyor.

Klassis Resort Hotel Düğün Fiyatları

Klassis Resort Hotel’de düğün bütçeni etkileyen en önemli şey tercih ettiğin organizasyon türü. Bundan sonra ise düğününü hafta içi mi yoksa hafta sonu mu yapmak istediğine göre fiyatlar farklılaşıyor.

Fiyatları Kapasitesi
80 – 150 TL 100 – 500 kişi

Mekanın Artıları

 • Düğün öncesi stresini atmak için düğün sonrası ise yorgunluğunu atmak için otelde konaklama fırsatından daha iyi ne olabilir.
 • Düğün menüleri mekanın ihtişamına yakışacak şekilde hazırlanıyor. Ama sen kendine özel menüler hazırlamak istiyorsan bu konuda seni özgür bırakıyor.
 • Fotoğrafçı için ekstra bütçe ayırmana da gerek kalmıyor. Mekan bunu pakete dahil olarak sağlıyor. Fotoğraflarda yüzünü güldürdüğü gibi cebini de güldürüyor. ??

? Klassis Resort Hotel nerededir, nasıl gidilir diyorsan işte adresi: Mimarsinan Mahallesi, Prof. Dr. Muammer Aksoy Caddesi, No: 101, Silivri / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazlası için: Silivri’deki tüm kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

Bu yazımızda farklı konseptlerde ve farklı bütçelere yönelik mekanlar arasından seçkilerimizi sunduk. Otelde düğün, kır düğünü, havuz başı düğün, çiftlik düğünü, kapalı salon düğünü, teras düğünü gibi pek çok alternatiften pek çok mekana yer verdik.

Peki sen bu mekanlar arasında hangisinde düğün yapmak istersin? Yorumlarda belirtmeyi ve beğendiğin mekanları arkadaşlarınla paylaşmayı unutma. Ayrıca Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak beğendiğin mekanlardan fiyat almayı ve indirim kampanyalarından faydalanmayı da kaçırmamanı öneririz. Kusursuz ve eğlence dolu bir düğün geçirmeni dileriz.?

Yanıtla