Siz de hayatınızın geri kalanını sevdiğinizle geçirmek için evet dediyseniz kısa zamanda düğün var demektir. Hiç şüphesiz ki her çift düğününün en kaliteli mekanda en eğlenceli şekilde yapılmasını ister. Pendik düğün salonları düğün, nişan, kına gecesi ve tüm özel gün davetlerinizde size kaliteli hizmet sunmaktadır. Düğün mekanı seçimi yapmak aceleye gelmez. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp organizasyonu yapılmalıdır. Fakat Pendik düğün salonları sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlamaktadır. Size kalan tek şey istediğiniz konsepti seçmek.

Düğün salonlarımız dekoru, sahnesi, masaları ve aydınlatmasıyla bile kalitesini konuşturmaktadır. Tüm bunların yanı sıra personel açısından da iyi bir niteliğe sahiptir. Tüm personeller güler yüzle, işini severek ve bilerek yapan bir ekipten oluşmaktadır. Ayrıca mutfak bölümü de oldukça hijyenik ve bakımlıdır. Pendik düğün salonları en ince ayrıntısına kadar her şeyde kaliteyi ön planda tutarak en mutlu gününüzde en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Kına Gecesi Organizasyonu

Pendik Düğün Salonları

Bu özel günün olmazsa olmazı düğünün bir parçası, tabi ki kına gecesi. Kültürümüzün büyük bir parçası helede kayınvalidelerin gözdesi kına geceleri için de organizasyon yaptırmanız gerekebilir. Bunun içinde ayrıca hizmet sunan Pendik kına mekanları yine yanınızda. Osmanlı konseptli kına organizasyon konseptinden hint konseptli kına organizasyon konseptine kadar birçok konseptle kına gecenizi daha renkli ve hareketli hale getirebilirsiniz. Pendik kına mekanları deneyimli ekibiyle hayalinizdeki kına gecesini organize ederek en kaliteli hizmeti sunmaktadır. En ufak bir pürüz bütün organizasyonu bozmaya yetebilir. Fakat tüm detaylar ince ince düşünüldüğü için herhangi bir pürüzle karşılaşmazsınız. Kına gecesi yanı sıra bekarlığa veda partilerinizde de size hizmet sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en iyi cevabı vererek mutluluğunuzda etkili olmaktadırlar.

Pendik Kır Düğünleri

Bu özel gününüzde kapalı alanda kalmak istemiyorsanız ve mutluluğunuzu doğaya haykırmak istiyorsanız Pendik kır düğünleri sizin için doğru tercih olacaktır. Siz de kır düğünü için en beğendiğiniz mekanı seçip organizasyona başlayabilirsiniz. Mutluluk ertelemeye gelmez. En özel gününüzü en özel organizasyonlarla taçlandırmak için Pendik kır düğünü mekanları sizin için inanılmaz bir fırsat. Kır düğünü için mekan seçiminden önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey o günün hava durumuna bakmak. Zira en güzel gününüzü daha da güzelleştirmek için çabaladığınızda kötü hava koşulları sebebiyle mutluluğunuz yarım kalmasın. Fakat düğün günü için tek seçeneğiniz varsa kapalı düğün mekanlarını da seçebilirsiniz.

Pendik Düğün Salonlarının Fiyatları

Pendik Düğün Salonları

Genellikle fiyatlar yapılan konsept ve organizasyona göre farklılık göstermektedir. Fakat Pendik düğün mekanlarının size sunduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de uygun fiyatlı olmasıdır. Yemekli düğün fiyatları kuruyemiş, pasta, meşrubat gibi standart kokteyl menülerine göre değişiklik göstermektedir. Düğünün yapılacağı mekanın kapalı mekan, kır düğünü, ya da sahil mekanı olması da fiyat değişimine etki etmektedir. Ayrıca düğün sezonu günü ve saati de fiyatlara direkt olarak etki etmektedir. Kaliteli bir mekanda doğru bir konsept seçimi ile bu özel gününüzü en güzel hale getirebilirsiniz. Fakat biz yine de sizin için en uygun fiyatları belirlemekten kaçınmıyoruz. Düğün paketlerine dahil olan hizmetlerin artmasıyla birlikte fiyatlar biraz daha artış göstermektedir. Orkestra, video çekimi, süsleme, gelin yolu, fotoğraf, ışık, müzik vs. tüm bunların hepsi fiyatlara etki etmektedir. Mekanın büyüklüğüne ve davetli sayısına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra, sezon dışında ya da hafta içi yapacağınız düğünlerde erken rezervasyon yaptırarak %50’ye kadar indirimden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’daki düğün mekanları hakkında genel bir bilgi almak isterseniz sizi İstanbul Düğün Mekanları ve Sunulan Hizmetler sayfamıza bekleriz!

Yanıtla