Gelinlik ve damatlık seçildikten sonra, belki de nikah tarihini izleyen en önemli telaş nikah şekeri malzemeleri araştırılırken yaşanıyor. Hangi malzemeler gerekli, toptan satış yapan yerler neresi? Alışveriş için en uygun ve en ucuz seçenekler Eminönü ile çevresinde mi bulunuyor? İnternetten nikah şekeri malzemeleri alarak en ucuz olasılıkları bulabilir miyim ve kapıda ödeme imkanı var mı? Bütün sorular önünüzde yığılıyor ama korkmayın.

nikah-sekeri-malzemeler (1)

Pinterest

Nikah şekeri malzemeleri kılavuzumuz işte sizlerle! Ankara, Adana, Konya, İzmir veya Bursa’da nikah şekeri malzemeleri bulmak için neler yapabilirsiniz, nerelerde hangi çeşitler bulunuyor sizler için araştırdık. Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazı nikah şekeri malzemeleri raporu, süsleme malzemeleri ve şekerlemelerden cam şişe kullanılan çeşitlere kadar hepsini kapsıyor. Merak ettiğiniz her şey burada.

Nikah Şekeri Malzemeleri İçin Nereye Gitmeli?

nikah-sekeri-malzemeler (2)

Öncelikle toptan satış denildiğinde Eminönü daima en ucuz seçeneklerle mi karşımıza çıkıyor? İstanbul’da durum buysa İzmir için benzeri Kemeraltı mı demek? Evet, Eminönü önde geliyor, yaklaşık olarak bunlar doğru. Bir de Bağcılar’daki İSTOÇ Ticaret Merkezi konusuna ek olarak değineceğiz. Ancak kendiniz nikah şekeri malzemeleri bakıp tasarımı (mesela rustik basit ama zarif bir külah gibi) evde yapmayı düşünüyor ve maliyet hesabını önemsiyorsanız buralar sizin için anahtar mekanlar.

nikah-sekeri-malzemeler (3)

Bedankjes & Gifts

Yağmur Ticarethaneside nikah şekeri yapımı malzemeleri için online araştırma yaparken karşınıza çıkabilecek bir diğer mekan. Burada yalnızca nikah şekeri sarf malzemeleri ve süs malzemeleri bulmakla kalmıyorsunuz. Mevlit veya bebek şekeri ürünleri, tüller ve güller de buradan sağlayabilecekleriniz arasında. Hazır kesilmiş şeker süslemeleri de düğün hazırlıkları için ilginizi çekebilir.

Bunlara benzer dükkanlara rastlayabileceğiniz İSTOÇ Ticaret Merkezi ve İzmir – Konak – Kemeraltı gibi yerlerde özellikle satın alma öncesi fiyat araştırması ve malzeme çeşitleri araştırması yapmanız mümkündür. Pek çok toptancı ve küçük esnaf aradığınız model ve malzeme konusunda size yardımcı olacaktır. Zamandan tasarruf etmek isterseniz de dilediğiniz zaman internet incelemesi yapabilirsiniz. Nikah şekeri ve davetiye gibi konularda gittikçe genişleyen online satıcı yelpazesi genç çiftlerin kurtarıcısı oluyor.

nikah-sekeri-malzemeler (4)

Nikah şekeri seçmek gerçekten kısıtlı bir zamanda çabuk karar vermeyi gerektiriyor. Siz de telefonunuzdan kolayca seçtiğimiz modelleri inceleyip hızlı bir araştırmada neleri sevdiğinizi görebilirsiniz. Nikah ve de düğün zaten yeterince stresliyken, bir de nikah şekeri malzemeleri içinde kaybolup gitmeyin. En ucuz ve en şık olanları inceleyip karar verin.

Nikah Şekeri Yapımı Malzemeleri Çeşitleri

nikah-sekeri-malzemeler (5)

Güzel çeşitlerin kafanızı karıştırmasına meydan vermeyin. Bu kadar da büyütülecek değil şu nikah şekeri yapımı malzemeleri ve çeşitleri… Şimdi en güzel on örneği inceleyerek sizleri rahatlatıp işinizi kolaylaştıracağız. Yapmanız gereken sadece eşinizi de alıp buradan seçim yapmak. Karşınızda nikah şekeri yapımı malzemeleri, çeşitleri ve bu malzemeler sayesinde nasıl uygulamalar yapabileceğiniz… Aralarından en popüler olanlarını sizler için listeledik:

  • cam şişe
  • deniz yıldızı
  • ahşap aksesuarlı nikah şekerleri malzemeleri
  • hoş kokulu yeni seçenekler
  • kutu nikah şekeri malzemeleri

popüler nikah şekeri modelleri için gereken model ve süsleme malzemeleri arasında yer alıyor.

Kutuların içine koyulan mumlar, kokulu sabunlar, şekerlemeler, ahşap etiket ya da stand üstünde duranlar, deniz yıldızı ve deniz kabuğu ile süslenmiş olanlar, şişelere doldurulmuş şeker ya da kum ile tasarlananlar… Bu çeşitlerden biri de nikah şekeri malzemeleri arasından sizin tercihiniz olabilir.

nikah-sekeri-malzemeler (6)

Bu arada büyük bir ipucu! Dilerseniz bunlardan birkaçını kombine edebilir ve sıra dışı bir tasarıma imza atabilirsiniz. Nasıl ki cam şişe üzerine deniz yıldızı uygulamak, içine yerleştirmek mümkünse, cam şişeye ahşap bir etiket iliştirmek de mümkün! Nikah şekeri malzemeleri size ve zevkinize nasıl uygunsa, sizi onun mutlu edeceğini unutmayın.

Aklınızda bunlar gibi bir birleşim varsa mutlaka nikah şekeri malzemeleri satan yerler ve tasarlayan yerlere bunu sorun. En ucuz şekilde, nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenin. Online olarak araştırın, toptan satış kanallarına bakın. Kutu nikah şekeri malzemeleri arasından beğendiğiniz bir modele ahşap baş harflerinizi eklemek elbette harika olur!

Cam Şişe: Nikah Şekeri Malzemeleri Arasında Birinci

nikah-sekeri-malzemeler (7)

Modern ve şık bir seçenek olarak cam şişeler, hakimiyetini sürdürüyor. En çok tercih edilen nikah şekeri tasarımı haline geldi. Bu nikah şekeri malzemeleri arasında koruyacağı bir birinciliğe benziyor. Galiba ahşap ve cam arasında çekişme sürse de; cam, malzeme olarak bu çağın en sevdiği. İkinci sırada tabii ki ahşap var.

Belki de bu cam şişe merakının tek rakibi minik kavanozlar olabilir. Mantarla veya küçük metal kapaklarla mühürlenmiş kavanozları kişiselleştirmek de oldukça kolay. Kuru çiçekler, kurdele ve ipler burada baş yardımcınız. Bir kumaş parçası, bir kurdele, dantel ya da tarzların birleşimi olarak deniz kabuğu her şeyi bambaşka kılıyor.

nikah-sekeri-malzemeler (8)

Nasıl yapabilirim de en ucuz yoldan çevreci ve natürel görünümlü hem de moda bir tasarım yakalarım diyorsanız… İşte nikah şekeri malzemeleri arasından en kurtarıcı süper materyal: Cam! Süsleme kolaylığı, doğal ışıltısı, kalıcılığı, her şeyiyle bir numara. Kolayca ekleme yapabilir ve sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunlara benzer modellerin nasıl yapılacağına dair pek çok detaylı anlatımı her yerde bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı geliştirmek için bunlardan da faydalanmak serbest! Sevdiğiniz renkleri, düğün konseptinizi, eşinizin beğenisini yansıtabileceğiniz pek çok alternatif yapılabilir. Buradaki örnekte sade bir tasarım kullanılmış. Metalik yapma bitki (ki bunu da evde bronz spreyle boyamış olabilir) ve açık renk kağıt iple metal kapak oldukça uyumlu görünüyor.

nikah-sekeri-malzemeler (9)

Dilerseniz süsleme malzemelerini satış sitelerinden veya küçük dükkanlardan birebir temin edebilir ve kolayca bir araya getirebilirsiniz. İçine koyulacak şekerleme, yemiş, bon bon seçimi de tamamen zevkinize ve bütçenize kalmış. Çikolatalı seçenekler de hoş olur! İçini de dışını da farklı farklı tasarlayabilirsiniz.

Sanırım çiftlere özgürlük alanı tanıyan bir malzeme olması da camı vazgeçilmez kılıyor. Bozulma gibi bir derdi yok. Tasarımı beğenmezseniz yeniden düzenleyebilirsiniz de; oldukça kalender bir malzeme… İster mıknatıs ekleyin ister kocaman bir dantel kurdele, bir yapma çiçek, tamamen özgürsünüz!

Kokulu Nikah Şekeri Malzemeleri

nikah-sekeri-malzemeler (10)

Camdan öteye geçmek için beş duyunuzu harekete geçirmeye ne dersiniz? Sırada kokulu seçenekler var, sizi uyarmalıyız. Bu detaylara da bayılacağınız garanti. Taşlar mı, mumlar mı? Mis gibi kokan şık nikah şekerleri ve nikah şekeri malzemeleri için alternatif – ve hoş kokulu- dokunuşlar sizinle buluşuyor.

Neredeyse her modelle birleştirebileceğiniz bu modeller; ya daha önceden birlikte incelediğimiz bazı modeller gibi lavanta benzeri dolgularla öne çıkıyor ya da sabun benzeri malzemeyle yapılıyor. Örneğin kokulu taş, kokulu mum ve sabun içeren romantik tasarımlar ikinci grupta. Söylemeden geçmek istemedik bunlar da oldukça moda.

nikah-sekeri-malzemeler (11)

Aşağıdaki birbirinden güzel örnek arasında dikkatinizi çekecek en zarif ve kibar seçeneklerden biri olan organze keseler, burada da anılmalı diye düşünüyoruz. İçi kokulu malzemelerle doldurulmuş doğal mı doğal harika keseler hemen aşağıda göz alıcı kokulu seçeneklerden biri olmayı başarıyor. Biraz aşağıda görebileceğiniz bu örnek de baştan çıkarıcı. Neden olmasın?

Nikah şekeri malzemeleri denince akla ilk başta gelen seçeneklerde güzel kokulu olanlar bulunuyor. Geleneğe de uyan bir tasarım. Harika çağrışımları ve modern uygulamaları da var. Kutu tasarımlarıyla birleştirmek – yukarıda gördüğünüz gibi – oldukça şık ve müthiş bir fikir olabilir.

nikah-sekeri-malzemeler (12)

Prenses Kutu: Nikah Şekeri Malzemeleri Prensesi

nikah-sekeri-malzemeler (13)

Etsy

Yine nikah şekeri malzemeleri denildiğinde toptan satış mekanlarında (örneğin Eminönü) ve dükkanlarda mutlaka karşınıza çıkacak diğer bir seçenek: kutular. Kutular nikah şekerlerinin prensesi. Asla geçmeyen bu moda, pırıltılı kutular denildiğinde bu fikre bayılan gelin adayları yüzünden mi revaçta? Olabilir. Her zaman!

Eminönü ya da Kemeraltı gibi perakende ve toptan satış ile bilinen, en ucuz nikah şekeri malzemeleri açısından hep karşımıza çıkan düğün alışverişi semtlerinde; çok sayıda kutu nikah şekeri malzemeleri karşınıza çıkacaktır. Davetiye firmaları bile takım olarak kutu nikah şekeri malzemeleri bulundurabiliyor ve satıyorlar. Çok pratik olan kutu nikah şekeri malzemeleri harika kesimler ve renklerle aradığınız çözüm olabilir mi? Modellere mutlaka ama mutlaka bir bakmalısınız.

nikah-sekeri-malzemeler (14)

Modern tasarımlarla karşınıza onlarcası çıkacak. Sakın “Eminönü” veya “en ucuz” kısmına kanıp da bu seçeneğe haksızlık etmeyin. Yeniden yükselişe geçiveren nikah şekeri malzemeleri hangileri biliyor musunuz? Tabii ki kutu nikah şekeri malzemeleri.

Biliyorsunuz ki son nesil kaplama ve muhteviyata sahip kutu nikah şekeri malzemeleri, toptan satış kanallarında inanamayacağınız derecede en ucuz sonuçları sağlıyor. Özellikle çok konuklu düğünler için bunları önermekteyiz. Vaktiniz de azsa bu seçenek tam size göre. Çok gösterişli olanlardan sade ve klasik tasarımlara, hakikaten fazlaca çeşit var!

nikah-sekeri-malzemeler (15)

Minik hediye paketlerini andıran kutular, siz ve konuklarınız için memnuniyet garantisi taşıyor. Biz de nikah şekeri malzemeleri hakkında düşününce kutu tasarımlardan vazgeçemeyenlerdeniz. Tüm renkler, konsept ve şekiller kolayca bu tasarımda demiş miydik? En garantili ve en pratik, hafif ve kolay nikah şekeri malzemeleri, prenseslere layık kutular!

nikah-sekeri-malzemeler (16)

Kutu Nikah Şekeri Tasarımlarında Değişik Model Arayışı

Eminönü Eminönü deyip dururken İstanbullu modelleri düşünmemek olmaz. Toptan aldığınız lokumlar pekala tam bir İstanbul düğünü için harika sade tasarımlı kutularda sunulabilir. Eğer kağıt kutular kullanacaksanız elbette üzerinde Kız Kulesi ya da Galata gibi tarihi mekanlar kullanabilirsiniz. Nikah şekeri malzemeleri arasında kutuların tasarım özelliği tam da burada kendini belli ediyor.

nikah-sekeri-malzemeler (17)

Bir yandan hem en ucuz hem de en havalı olanları ararken, çokça kutu tasarımına rastlayabilirsiniz. Kutular çok önceden beri nikah şekeri malzemeleri içinde göze çarpıyor. Biz de toptan ve perakende satış kanallarından size en ucuz ve en belirgin kutu tasarımlarını derledik. İşte nikah şekeri malzemeleri içinde bir prenses olarak kutu nikah şekerleri:

nikah-sekeri-malzemeler (18)

Kırmızı ve kuşlu kesim bir kutu, badem şekerleriyle dolduğunda harika ve zarif bir seçenek haline geliyor. Eski tip bir dokunuş için renkli kişnişler, badem şekeri, beyaz şeker kaplı leblebi tercih edilebilir. Bir diğer önerimiz de taş görünümlü çikolata parçaları ve çikolata kaplı portakal kabuğu şekerlemesi ile sıra dışı, bambaşka bir tat yakalamanız olabilir. Bu seçimlerin sizi ve eşinizi yansıtması elbette çok önemli.

nikah-sekeri-malzemeler (19)

Tabii bu ipuçlarımız hem tat hem de görüntü için geçerli. Aynı içeriği uygulayabileceğiniz başka bir model… Fransa’ya balayı planlarınız mı var, seyahatleri ve dünyanın özel yerlerini seviyor musunuz? Kutu tasarımlı nikah şekeri malzemeleri her kılığa giriyor demiştik. “Je t’aime!” demenin şık bir yolu size…

Kutuların gözde tasarımlar arasında kalmasının sebeplerini konuşmuştuk. İçeriği gönlünüzce belirleyebilmek de bu özelliklerden biri. Şekerlemeleri, minik sabun kalıplarını ya da mumları kutulara uygulayabilirsiniz. Kutu nikah şekerleri ile çıktığınız yol sağlam, sizden söylemesi.

Kutulara çok benzeyen, bir yandan da epey farklı modellerdeki keseler de moda nikah şekerleri seçimlerimiz arasında. Keseler de kolay ve şık tasarımlardan… Renk ve malzeme seçenekleriyle sizi şaşırtabilir. Uygulaması çok çok kolay ve renk seçenekleri büyüleyici… Toptan olarak internette hemen karşınıza çıkıyor!

Organze Keseler ve Pastel Dünya

nikah-sekeri-malzemeler (20)

Nikah şekeri malzemeleri arasında pek çok element size aslında sıradan görünen şeylerin şık tasarımlara dönüşebileceğini kanıtlayacak. Mesela keseler işte tam da bu grupta… Satenleri hatta pamukluları da olan bu keselerin bize göre organze olanları çok hoş! Hangi kumaştan istediğinizi düğününüze göre veya içine koyacağınız malzemeye göre seçebilirsiniz.

Organze keseler bizim kalbimizi çaldı. Dilerseniz rengarenk kullanabilirsiniz desek! On farklı renk bile bulabilir ve lavanta, gül, papatya gibi kurutulmuş koku veren çiçeklerle içini doldurabilirsiniz. Organze renkli keseler romantik bir dokunuşla imdadınıza yetişiyor.

nikah-sekeri-malzemeler (21)

Rengarenk keseler, nikah şekeri malzemeleri arasında zamanı geçmeyen örneklerden biri. Üstelik toptan satış ile Eminönü ve benzeri semtlerde en ucuz tasarımlar arasında bunları bulabilirsiniz. En ucuz ve en şık çözümlerden biri olarak aklınızın kenarında bulunsun. Yapımı da bir o kadar hızlı.

nikah-sekeri-malzemeler (22)

Joy at Home

Keselerinizi kişiselleştirmeyi düşünürseniz size önerimiz kumaş veya ahşap aksesuarlar olacak. En popüler malzemelerden biri olan ahşap diğer nikah şekeri yapım malzemeleri ile oldukça uyumlu. Bu uyumdan siz de istifade etmelisiniz. Bir tatil mekanında kış düğünü yaptığınızı hayal edin.

Etrafı düşünerek en uygun seçeneği elbette siz bulabilirsiniz. Başka kim olacak? Baş harfleriniz işlenmiş, tarihiniz de altında, belki bir motto bile eklenebilir… Bu tahta etiketler keselere iliştirilmiş, tam size göre olmuş, ne dersiniz? İşte karşınızda nikah şekeri olarak tam bir süper ikili.

nikah-sekeri-malzemeler (23)

Ahşap etiketler şayet ahşap nikah şekerinin geri kalanında kullanılmadıysa bile göze hoş görünüyor. Kalıcılığı ve hafifliği ile çiftlerin sevgisini kazandı. Ahşap nişan tepsisi gibi kütük tasarımların popülerlik kazanması ardından ahşap parlayan bir yıldız. Düğün modası bu malzemeden kolay vazgeçmeyecek gibi.

Ahşap etiketleri konuklarınızın saklaması, sizin de anahtarlık yapmanız yan fikirler olabilir. Dilerseniz kese ve ahşap etiket muhteşem ikilisine, birer mıknatıs eklediniz mi bu güzel tasarım sevdiklerinizin buzdolabı üstünde yerini alır. Eğer kalıcılık amacınız varsa buraya dikkat. Dayanıklı ve kullanışlı bir tasarım olarak size öneriyoruz.

Tarzları Birleştirin

nikah-sekeri-malzemeler (24)

Bunların da (son bahsettiğimiz örneklerin) dilerseniz üzerine en ucuz kurutulmuş veya yapma çiçeklerden, minik bir aranjman ya da kumaş kurdele ekleyebilirsiniz. Tepside iki renk ya da rengarenk çok hoş duracaklardır. Üzerlerine ahşap aksesuar yapıştırma seçeneğiniz de bulunuyor. Bütün düğünlere uyacak yalın ve süslü tasarımlar bu malzemeden kesinlikle çıkar!

Bu gibi bir çok elementin birleştirildiği güzel fikirlerde birkaç noktaya dikkat etmekte fayda var:

  1. Aşırıya kaçmamak
  2. En fazla dört – beş materyal kullanmak
  3. Uyum

Yukarıda örneklediğimiz mıknatıslı, organze kese ile ahşap etiketten oluşan nikah şekeri düşüncesi bu kurallara uygun bir deneme olacaktır. Hem içine hem üstüne dikkat çekici bir şeyler koymak fazla kaçar. Renkleri ve fikirleri uyumlu seçmek gerekir. İşte bu gibi noktalara dikkat…

İki Numara: Ahşap Nikah Şekeri Malzemeleri

nikah-sekeri-malzemeler (25)

Konunun ikinci popüler ve en sevilen malzemesi: Ahşap. Ahşap diğer materyallerle ve pek çok teknikle uyumlu. Bunun da etkisiyle hemen hemen her yerde karşımıza çıkabiliyor. Doğal düğünlerden çevreci çiftlere, herkesle uyumlu…

nikah-sekeri-malzemeler (26)

El yapımı harfler, etiketler, toptan satış yerlerinde(mesela Eminönü dükkanlarında da) göreceğiniz nice aksesuar hep ahşap… Şaşırtıcı derecede gittikçe popülerleşiyor. Bunun birkaç sebebi var. Hem estetik hem de toptan satın alınırken hesaplı olabilen kolay malzeme olması bir etken.

nikah-sekeri-malzemeler (27)

Ahşap aksesuar çeşitleri de çok çekici. Örneğin bir çok modeli toptan satış yerlerinde yani toptancılarda, bahsettiğimiz malzemelerle yapılmış ve kullanılabilir şekliyle kolayca bulabilirsiniz. Harflerden ve yaprak şeklindeki aksesuarlara adınızı yazdırmaktan zaten bahsetmiştik. Her tür ahşap oyma, kutu, küçük kasa ve el yapımı mini eşya nikah şekerinize eklenebilir.

nikah-sekeri-malzemeler (28)

Yine dantel kurdele ile nikah şekerinize iliştireceğiniz ahşap bir aksesuar bambaşka sonuçlar doğuracaktır. İçinizden gelene güvenin. Yukarıda ahşap uygulanmış minik kaşıklar, nikah şekerine çuval keseler üzerinde bir minik çiçek aranjmanıyla uygulanmış. Bu nikah şekerinin benzerini meşhur Eminönü dükkanlarından aldığınız malzemelerle yapmak ne kadar da kolay değil mi? İnternetteki bu gibi pek çok trend olan ilginç modeli kendiniz üretebilirsiniz.

Trendlerden ve internetten bahsetmişken özellikle instagram gibi mecralarda dolaşan biriyseniz mutlaka rastlamış olacağınız bir başka trend ile yola devam etmek doğru olacak: Minik kaktüslerin istilası… Amerika kaynaklı olabileceğinden şüphe duyduğumuz bu trend birkaç yıldır düğün tasarımlarını ve organizasyonları etkisi altına alıyor. Modayı takip ediyor ve bitkileri seviyorsanız bu minikler sizi de etkileyecek.

Sukulent Modası

nikah-sekeri-malzemeler (29)

Büyük ihtimalle başka kıtaların sıcak ikliminden buralara gelen bu minik kaktüsler, “düğün hediyeliği” de diyebileceğimiz geniş alanın en çok arananlarından oldu. Sulu şişman yaprakları ve pek çok dikensiz çeşidiyle sukulentler, kolay yetiştirilebildiğinden güzellikleriyle modern bir hobi olarak evlere yerleşti. Bu istilanın ardından minik ve şirin olmalarının da etkisiyle sukulentli nikah ve düğün hediyelikleri baş gösterdi. Siz de mutlaka internette veya gerçek düğünlerde rastlamışsınızdır.

Hala süren bu tatlı moda minik cam fanuslarda, küçük kağıt saksılarda, metal ya da ahşap yerleştirmelerde yapılabiliyor. Çokça renk ve şekille karşımıza çıkan bu minikler fazla büyümeyen ancak güzelliğini kaybetmeyen halleri ile konuklarınızı mutlu edecek. Sukulent düğün hediyelikleri tam olarak nikah şekeri değil ancak nikah şekerinin yerini alan trendlerden. Siz de denemek ve misafirlerinizi şaşırtmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Süprizler

nikah-sekeri-malzemeler (30)

Sevdiğinizle sizin için en çok anlam ifade eden büyük günde onu ve kendinizi düşünmeye ne dersiniz? Uluslararası trendleri araştırdığımızda nikah şekeri malzemeleri olarak kullanılan neler bulduk neler… Eşinizin en sevdiği şekerlemeyi sadece dış tasarımı değiştirerek kullanmak fikri oldukça popüler. Bu örnek de oldukça uygulanabilir.

Bir yandan yine favori yiyeceklerden yola çıkarak düzenlenen kurabiye kutusu tasarımı var. Tekli kurabiyeleri süslü kutulara yerleştirerek bunu da kendiniz uygulayabilirsiniz. Eğer birleştirecek olan kendinizseniz ürünlerin tazeliğine ve birbirine uygunluğuna dikkat. Yağlanmış kutular veya bayat kurabiyeler kabus olabilir.

Farklı bir tarz yakalamak istiyorsanız magnet nikah şekeri modellerini deneyebilirsiniz.

nikah-sekeri-malzemeler (31)

Böyle hataların önüne geçmek için mutlaka profesyonel firmalarla çalışmalısınız. Eğer nikah şekerinde özel bir şeyler varsa (kurabiye benzeri yiyecek gibi) ona uygun zamanlama ve paketleme için en garantisi firmalardan yardım almak olacaktır. Kutulu kurabiye fikri ne kadar kulağa hoş gelse de araştırmak ve yapabilecek yerleri bulmak gerekiyor. Evde yapacaksanız da bu konuda titiz ve bilgili bir yakınınıza başvurabilirsiniz.

Dilerseniz takip edilen filmler, diziler, sevilen karakterler, özlenen şehirler, deniz yıldızı ya da kumu hemen hemen her şey özendiğiniz nikah şekeri için malzeme olmaya hazır. Kılavuzumuzdaki bu adımlarda sevdiğiniz parçaları birleştirebilirsiniz. Özel tasarım gibisi yok. Siz de mutlaka korkmadan yaratıcılığınızı kullanın.

Dikkat edilmesi iyi olacak küçük noktalarda uyarılarımızı yaptık. Bunları dikkate aldıktan sonra siz de emin ellerde hatta güvenli sulardasınız. Sevdiğinizi ve konuklarınızı şaşırtmak artık sizin elinizde. Küçük sürprizler, şıklık yarışları, lezzetli ve havalı dokunuşlar… Bütün bunları düğününüze davet edecek olan aslında nikah şekerleri. Sayısız malzemeyle siz de kendinize harikalar yaratabilirsiniz.

Nikah Şekeri Malzeme Dedektifinden Şimdilik Bu Kadar

nikah-sekeri-malzemeler (32)

Joy at Home 

Siz de biliyorsunuz ki bu en önemli günlerinizden biri. Nikah şekeri malzemeleri fiyatlarını araştırırken güzel sonuç alabileceğiniz nikah şekeri malzemelerini bulmak da çok önemli. Yoksa tasarımda bir deniz yıldızı mı olsa? Ahşap modeller instagram çevresinde çok popüler ama peki ya Kemeraltı veya Eminönü’nde bunları bulabilir miyim? En moda kutu nikah şekeri malzemeleri için en ucuz satış kanalları neresi?

Sizi nikah şekeri malzemeleri konusunda problemlere ve sorulara boğulmaktan kurtarmaya geldik. İster toptan satış yapan en ucuz mekanları arıyor olun ister yeni bir trendi denemek için nikah şekeri malzemeleri satan Eminönü dükkanları hakkında fikirleri merak edin… İşte buradayız. Tüm alternatifleri sunan yirmi beşi aşkın modeli bu yazımızda belirledik. Şehirlere ve malzemenin doğasına göre tavsiyelerde bulunduk.

nikah-sekeri-malzemeler (33)

İzmir tasarımları, martılarla deniz veya balıklarla şiir de sizin için esin kaynağı olabilir. Düğün yapacağınız mevsim yine bu seçimlerde küçük bir rol oynayacaktır.  Zira kurabiyelerden şekerlemeye, deniz kabuklarından kutulara, nikah şekeri malzemesi listenizde düğün tarihinizle veya mekanınızla ilişkili olacak pek çok şey var.

Ankara ya da Konya’da olun fark etmez, Adana ya da Bursa’da olun yine fark etmez; sizlere en ucuz ve evde yapılabilecek nikah şekeri sarf malzemeleri ve yapım önerilerinden bahsetmeye çalıştık. Nikah şekeri malzemeleri satan yerler ve toptan satış dükkanlarına giderken aklınızda buradaki listelerin olması size yetecektir. Artık ne aradığınızı yaklaşık olarak biliyorsunuz. İşiniz oldukça kolay.

nikah-sekeri-malzemeler (34)

Ellerinizle ürettiğiniz nikah şekerlerinizin dağıtımından sonra aileniz ya da sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz nikah sonrası yemeği mekanlarını incelemeyi unutmayın!

Online ya da dükkanlardan, kendi tasarımlarınız ya da hazır satılan modellere nikah şekeri malzemeleri arıyor olun, şayet sizin kararınıza etki edebildiysek ne mutlu. Seçim yapmayı kolaylaştıran yirmiden fazla modelin incelemesi ile malzeme dosyamız hizmetinizde. Siz de en sevdiğiniz veya uyguladığınız fikirleri diğerleriyle paylaşabilirsiniz! Şeker gibi bir özel gün olsun!

Yanıtla