Nişan tepsisi denilince akla düğününüz için hazırlık yapmaya başladığınızda attığınız ilk göz kamaştıran adımlardan biri geliyor. Size de üstüne titrediğiniz bu dünya evine girme adımlarında her şeyin dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Mükemmel planlanmış bir söz kesme törenine ya da nişan organizasyonuna kavuşabilmeniz için en yeni moda nişan ve söz tepsisi modellerini araştırdınız mı? Ahşap nişan tepsisi ve kütük nişan tepsisi seçeneklerini incelediniz mi? Siz de en güzel törene sahip olmak için elbette can atıyorsunuz. Eğer nişan tepsisi fiyatları bütçenizi zorlayacaksa nişan tepsisi süsleme fikirleriyle kendiniz de yaratıcı modeller bulabilirsiniz. İnceliklerle düşünülmüş en özel detayları bile tam size göre olan bir tören için pek çok konuya dikkat etmelisiniz. En minik ayrıntıyı bile atlamamak gereken bu dönemde sizin de organizasyonunuz için heyecanınız giderek artıyor değil mi? Heyecanınızı azaltacak ipuçları ile kullanmayı düşüneceğiniz en gözde modelleri sizin için sıralamak istedik. Sizin de ne tarz bir nişan tepsisi kullanacağınıza dair soru işaretleriniz varsa işte yanıtlar!

  • Aynalı Nişan Tepsisi
  • Pleksi Nişan Tepsisi
  • Ahşap Nişan Tepsisi
  • Kütük Nişan Tepsisi
  • Kasnak ve Kanaviçe Söz – Nişan Tepsisi
  • Döküm ve Cam Nişan Tepsisi
  • Gümüş ve Döküm Nişan Tepsisi
  • Çiçekli Nişan Tepsisi
  • Doğal Taş Nişan Tepsisi Modelleri

Aynalı Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Nişan tepsisi için kullanabileceğiniz özel mi özel konseptler var. Ahşap ve aynalı nişan tepsisi modelleri modası asla geçmeyenler arasında yer alırken, biraz daha natürel bir tarza sahipseniz kütük nişan tepsisi seçeneklerine de bakmalısınız. Söz nişan tepsisi modası ve nişan tepsisi nedir ve nasıl olmalı soruları gelin adaylarının en çok merak ettikleri arasında bulunuyor. Aynalı nişan tepsisi fiyatları sizin de beğendiğiniz modeli almanıza olanak tanıyacak şekilde malzemelere göre değişkenlik gösteriyor.  Hoşunuza gidecek söz nişan tepsisi çeşitlerini ayna uygulamalarda bulabilirsiniz. Bunların en hesaplı ve en şık olanları aynı zamanda nişan organizasyonunuza damga vuracak. Nişan tepsisi nedir, yüzüklerinizi konuklarınıza göstermek ve törende de taşımak için düşünülmüş bir tasarımdır. Nişan töreninizin şık parçalarından biri olmalıdır. Eğer nişan tepsisi ve söz tepsisi ya da düğününüz için kullanılabilecek olan yüzük yastığı birbirinden farklı mı diye düşünüyorsanız aslında yanıt çok kolay. Hayır. Bu yüzden en moda seçenekler arasındaki aynalı nişan tepsisi modeli tam size göre.

Pleksi Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Nişan tepsisi ne işe yarıyorsa diğer yüzük taşıyıcıları da yaklaşık olarak aynı işe yarar. Nişan tepsisi ve diğer aksesuarlar aslında sandığınızdan daha fazla birbirine benziyor. Tüm yüzük taşıyıcılarının tasarımları birbirinden çok da farklı değil. Aklınızda soru işaretleri kalmaması açısından bunları belirtmekte fayda var. Yabancı ülkelerde yer yer yastık ve tepsi kullanımı, modern kutular göze çarpıyor. Biz de bu modalardan etkileniyoruz. Kısaca nişan tepsisi, gelin adaylarının nişan törenleri esnasında, kardeş ya da arkadaşlarına emanet ettiği ve de nişan yüzüklerini getirmeye yarayan şık tasarlanmış özel bir tepsidir. Ayna ve pleksi malzeme bu tasarıma çok yakışıyor. Nişan töreninde evlenecek çiftlerin sağ el yüzük parmağına takılacak olan nişan yüzüklerinin yuvası bu tepsiler… Nişan tepsisi modasında bu yıl karşımıza, ayna modeller çeşitli malzemelerle süslenerek kullanılıyor. Bir yandan da tül, organze, ahşap, ayna ve metal gibi çeşit çeşit materyaller görülüyor. Bütün bunları zevkli bir şekilde bir araya getirmek hakikaten önemli.

Ahşap Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Ayna nişan tepsisi ile beraber popülerliğini koruyan bir model de ahşap nişan tepsisi. Bütün bu gördüğünüz farklı farklı materyalleri kullanıp hem de harika tasarımlar ortaya çıkarmak müthiş…  Nişan tepsisi tercihleri genellikle hayal edilen tören ve konsepte göre şekilleniyor. Sade ahşap modeller, şatafatlı süslemeler, kuru çiçekler ve yapma süsler gibi her materyali görmek mümkün. Siz de dilerseniz tepsinize kendiniz eklemeler yapabilirsiniz. Bir nişan tepsisi modelini özgün ve çekici kılan da zaten tam size göre olması. Dilerseniz sizin ve eşinizin kıyafetlerine uygun çiçeklerle süslü modeller düşünebilirsiniz. Saç aksesuarlarınıza ya da kıyafetlerinizde kullanılan kumaşlara uyumlu bir nişan tepsisi töreninizi güzelleştirecektir.  Ahşap nişan tepsisi süsleme modası hakkında birkaç ipucu vermek gerekirse Beyoğlutaşları, gümüş aksesuarlar, püsküller ve renkli kurdeleler çiçeklerle birlikte çok moda, unutulmamalı.

Kütük Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Söz nişan tepsisi denildiğinde ilk akla gelen seçenekler arasında kütük nişan tepsisi ve ahşap nişan tepsisi akla geliyor. Kütük nişan tepsisi birkaç yıldır en çok sevilen model oldu. Ayna ve pleksi modeller gibi dilediğinizce süslemek ve malzeme satıcılarından kendiniz aksesuar alarak yapmak da seçenekleriniz arasında.  Ancak şuanda popülerlik kazanmakta olan o kadar çok farklı fikir var ki dilerseniz çok hoş tasarımlarla alışılanın dışına çıkabilirsiniz. Sizi de nişan tepsisi süsleme konusunda biraz araştırma yaparken cezbedecek çok şey var. Bir yandan kimi aksesuarlı modellerde söz konusu olan yüksek nişan tepsisi fiyatları konuyu farklı değerlendirmenize sebep olabilir.

Hayalinizin nişanına yaraşır bir nişan tepsisi için biraz yaratıcılık da gerekiyor. Aslında ahşap nişan tepsisi veya kütük nişan tepsisi dendiğinde çeşitli süsleme olanaklarıyla farklılık yakalayabileceğimizi unutuyoruz. Bir yandan nişan tepsisi modelleri için keman şeklinden, ressam paletine, kutular ve yastıklara kadar tam bir özgürlük ile değişik formlar da ahşap ve kütük malzemeyle yapılanlarda söz konusu. Söz nişan tepsisi eğer vakit ayırabilirseniz keyifli bir süreçte kararlaştırılabilir. Farklı nişan tepsisi süsleme fikirleri için internet zengin bir kaynak.

Kasnak ve Kanaviçe Söz – Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Nişan tepsisinin önemi nedir diye düşününce sizin aslında önemli olan sizin içinize sinmesi. Düğün hazırlıklarının en çok telaşa sebep olduğu aşamada karar vermek zor olabilir. Profesyonel organizasyon hizmeti almak bu yüzden bu süreçte sizin için bir kurtarıcı olacak. Hem bütçeye dikkat edelim hem stres yapmayalım ve zamanlama da önemli derken zorlanmayın. Biliyorsunuz nişan tepsisi seçerken kalbinizi dinlemeniz gerekiyor. Evlilik yüzüklerinizin sol elinize geçmeden önce sağdaki parmaklara yerleştirileceğini biliyorsunuz. Bu kutsal evlilik bağının simgesi olan yüzüklerin ilk durağı da yüzük taşıma aksesuarınız! İşte romantizme uygun olarak, nişan tepsisi modelleri arasından en tatlısı son moda farklı yaklaşımlardan biri…  Yabancı kaynaklı trendler arasında göze çarpan ve nişan tepsisi süsleme malzemeleri nereden alınır sorusunu araştırırken birden karşınıza çıkacak kanaviçe nişan tepsisi önerisi! Nişan, düğün ve kına malzemesi satan dükkanlarda tüm çeşitler için malzemelere rastlayabilirsiniz. Ayrıca kaneviçe veya kasnak nişan tepsisi çok yalın ve özel bir seçenek olarak kesinlikle geleceğin nişanlarına damgasını vuruyor.

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Alışılmış nişan çikolatası tepsisi ya da nişan tepsisi seti gibi geleneksel imajların çok ötesindeki kaneviçe, gergef, tül alternatifler yükselişte. Nişan tepsisi seçiminiz için araştırma yaparken en çok karşınıza çıkacak popüler seçeneklerden ikisi ahşap nişan tepsisi ve kütük nişan tepsisi oluyor. Naturel malzemelerin çok tercih edildiği piyasada en kolay ve uygun fiyatlı ulaşılanların bunlar olmasından da anlaşılıyor. Bir yandan da kendiniz süsleyerek bunları bambaşka konseptlere uyarlayabilirsiniz. İğne oyası nişan tepsisi, diğer dantelleri ve hatta tül ve kumaş çeşitlerini de kullanabileceğiniz gergefe geçirilmiş tasarımlar yükselen trendler olarak aklınızda bulunsun. Doğal taş nişan tepsisi ve keçeden nişan tepsisi yapımı ile alternatiflere her gün bir yenisi ekleniyor. Nişan tepsisi fiyatları artık kendiniz süsleyerek özel kılabileceğiniz örnekler sayesinde bir sıkıntı olmaktan çıkıyor. Örneğin nişan tepsisi sözleri, pleksi baş harflerin eklenivermesi veya nişan tepsisi isimli işlemeler ile klasik örnekler bir anda değişiveriyor. Şıklık yarışını kazanmak için seçeneğiniz çok!

2019 Nişan Tepsisi Trendlerinden: Döküm ve Cam Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Nişan tepsisi yapımı için ihtiyaç duyacağınız nişan tepsisi malzemeleri kına ve düğün aksesuarları satan dükkanlarda kolayca bulunabilir. Unutmayın ki son moda nişan tepsisi modelleri için yaratıcı olmalısınız. Bir bakıyoruz ki bambu nişan tepsisi modayken sonra da nişan tepsisi cam olmalı mı tartışması yaşanıyor. Bir yandan bu yıl en moda renklerden mor nişan tepsisi popülerlik kazanırken çiçek, yaprak, sadelik ve metal de gündemde… En çok tercih edilen rustik nişan tepsisi modelleri arasında çiçekli nişan tepsisi yapımında da kullanılan metal çerçeveli tasarımlar öne çıkıyor. Bunları hem yalın olduğu için tercih eden çiftler oluyor hem de modayı takip edenler bayılıyor.

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Modern nişan tepsisi denildiğinde de bu farklı formları düşünmekte fayda var. Döküm nişan tepsisi aynı zamanda dikdörtgen nişan tepsisi modasına da uyacak şekilde karşımıza çıkıyor. İşte nişan tepsisi trendlerinde popüler olan cam kutular… Ahşap nişan tepsisi ve kütük nişan tepsisi hakimiyetinin biraz dışına çıkacak olursanız bu seçenekler karşınıza geliyor. Süsleme konusunda tamamen özgür davranmanız da mümkün. Bu yıl bütün materyaller serbest.

Gümüş ve Döküm Nişan Tepsisi

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Sözünü ettiğimiz bütün bu göz kamaştıran nişan tepsisi modelleri sizin için doğru söz nişan tepsisi seçeneğini de aralarında saklıyor! Öncelikli olarak nişan tepsisi fiyatları araştırmanızı yapıp yaklaşık bütçenizle hareket edebilirsiniz. Gümüş nişan tepsisi geleneksel olarak en elegan seçim olabilir ancak bu şıklığa fiyat avantajıyla döküm modeller ve metal – cam tasarımlar rakip oluyor. Sizin de beğeneceğiniz bir nişan tepsisi süsleme tarzı olacaktır.

Aynalı ve gümüş modellerden sonra ahşap ve kütük tepsiler de karşımıza nişan tepsisi damat fincanı set seçenekleri ile çıkıyor. Buna rağmen şimdi döküm ve metal seçenekler fiyat avantajıyla gayet fazla rağbet görüyor. Artık moda, daha ziyade tepsilerin anlattıklarıyla ilgili… Romantik güller ve yapma çiçekler süslemelerde gördüğünüz gibi her tepside vazgeçilmez oluyor. Görünüşe bakılırsa bu yıl rose gold modasıyla gümüşlerin tahtını gold nişan tepsisi ve cam – metal kutu modeller biraz sallayacak.

Nişan Tepsisi Seçimi Size Özel Olmalı

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Supla nişan tepsisi alternatifinden tutun da deniz kabuklu nişan tepsisi veya kutusuna kadar çeşit çeşit muhteşem model karşınızda. Bir yandan da nişan tepsisi nasıl süslenir diye arayınca en çok karşılaşacağınız kaneviçe, kuru çiçek ve tabii kasnaklı tül – dantel vintage modeller öne çıkıyor. Dantel ve tül olanların yükselişine bakılırsa bu gibi alternatifler şık nişanlarda çok kullanılacak. Nişan tepsinizin size özel olması ve yüzükleri taşıyan bu aksesuarın eşinizle size hitap etmesi aslında en önemlisi… Dilediğiniz gibi tasarlayabilir, kendiniz katkıda bulunabilir ve nişanınıza anlam katabilirsiniz.

Nişan Tepsisi Modelleri 2019

Dükkanlarda karşılaşacağınız ve kendi düşüneceğiniz sayısız aksesuar ve malzemeyi bu konuya uygulamanız için imkan var. Kendi nişanınızı ve bu yüzük takacağınız belki de ilk töreni güzelleştirmek elinizde. Durum böyleyken bu fırsatı kaçırmamalısınız. Şimdi hemen, düğün hazırlıkları telaşesi içinde en yaratıcı fırsatlardan biri olan bu tasarımı iyi düşünün. Siz de özel anlardan biri olan bu konuyu değerlendirip aşkınızı ortaya dökebilirsiniz. Tanışmanızı, hatıraları, nişan konseptinizi yansıtacak ya da özgür ruhunuzu ifade edecek bir fikir üretin. Nişan tepsiniz böylece benzersiz olacaktır. Unutmadan aşağıda görebileceğiniz doğal taş modası size bambaşka seçenekler sunuyor. Sizin favoriniz hangisi? Nişanınızla adım attığınız bu güzel dünya evinin size büyük mutluluk getirmesi dileklerimizle!

 

Yanıtla