Nişan davetiye sözleri arıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz demektir. Nişan, düğün gibi organizasyonlarda ağırlanacak kişileri davet etmek için genellikle davetiye kullanılır. Son zamanlar da konuklar internet yoluyla da davet edilebiliyor. Davetiye yöntemini kullanacak olanlar ise davetiyelerin de ne yazacağına karar vermek de zorlanabilir. Biz de sizler için nişan davetiye yazıları arasından güzel olanları seçip kategorilere ayırdık. Eminiz aralarından doğru sözleri bulacaksınız.

Düğün ve Nişan Davetiyesi Modellerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Sade Nişan Davetiye Sözleri

Her çiftin kendine has bir davet şekli olacaktır. Bizim davetiyemiz sade, ve öz olsun diyorsanız. Aşağıdaki nişan davetiye sözleri sizler için uygun olacaktır.

“Sonsuz bir ömre kocaman bir imza atarken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.”

“Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.”

“Bu güzel ve mutlu günümüzde, siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

“Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

“Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.”

“Gönlümün sahibini bulduğum bu mutlu günümde sizi de aramızda görmekten sevinç duyarız.”

“Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.”

Uzun Nişan Davetiye Sözleri

Bizim davetiyemiz sade olmasın diyorsanız. Nişan davetiye sözleri arasından uzun olanlar sizler için uygun olacaktır.

“Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nişan törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.”

“Biz bir aşk diledik hesapsız…biz bir sevgi diledik karşılıksız…biz bir yola çıktık sonsuz bitmeyen… biz bir nişan hayal ettik rüya gibi… bizim rüyamıza katılmanız dileğiyle nişan törenimize bekliyoruz…”

“Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

“Hayatın bize getireceği güzelliklerine, kötülüklerine, hastalığına, sağlığını kısacası her şeyine söz verirken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız…”

“Hayatımız da değişik bir heyecan yaşarken, huzur için yeni bir kapı aralarken.. Siz değerli dostlarımızı nişan törenimiz de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.”

“Her gecenin bir sabahı vardır, her yeşilliğin bir suyu, her insanın bir diğer yarısı… biz diğer yarısı bulmuşken hayatlarımızı birleştirdiğimiz bu günde siz dostlarımız da yanımız da görmek istiyoruz.”

Esprili Nişan Davetiye Sözleri

Eğlenceli enerjisi yüksek çiftlerin özellikle tercih ettikleri esprili davetiye sözleridir. Nişan davetiye sözleri için arama yaparken karar vermekte güçlük çekiyor olabilirsiniz. Siz de birlikteliğinizi eğlenceli, enerji dolu görüyorsanız bizce aşağıdaki sözler tam size göre.

“TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla karımı seveceğime alışveriş mağazalarından, moda dergilerinden, en güncel dedikodulardan daha fazla kocamı seveceğime söz veriyoruz sözümüze şahit olmaya sizi de bekliyoruz.”

“Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?”

“Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için nişanımıza katılın. ”

“Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.”

“Büyüdük şimdi nişanlanıyoruz bu mutlu günümüzü görmeye sizleride bekliyoruz.”

“Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelirseniz seviniriz. ”

Dini Nişan Davetiye Sözleri

Son kategori olarak da dini değerler barındırıyor olan nişan davetiye sözleri sizler için uygun olabilir.

“Bu anlamlı günümüzde düzenlemiş olduğumuz nişanımızda sizleri de hayır dualarınızla birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

“Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, buyurun dostlar gelin, beraber yapalım nişanımızı.”

“Allah’ın emridir yaşantı böyle Mesut olmaya sen dua eyle Gelip nişanımızıa bir şeref eyle Gelmeyen dostlara sen selam söyle.”

“Nasip etsin mevlam hepinize rabbim bir yuva kurdu bize dostlar darısı hepinize sevenler hep mesut olsun nişanımız var haberiniz olsun.”

Yanıtla