Nikah şekeri malzemeleri toptan alınırken cebinizi memnun eder mi? Kapıda ödeme fırsatı sunan ve toptan satış yapan nereleri var? Toptan nikah şekeri malzemeleri Eminönü ve Kemeraltı’nda nasıl alınır? Aklınızdaki soruları bir bir yanıtlamak için buradayız.

Toptan Nikah Şekeri

Nikah şekeri kutusu toptan alınabilir, evet. En ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan aldığınızda nelere dikkat edilmeli? Ev yapımı tasarımlarınız ve bütçenizi zorlamayan düğün hazırlıkları için sizlere birbirinden güzel modellerle bir yol haritası çıkaracağız. Nereden, nasıl almalısınız, merak ettiklerinizi derledik. Minik kaktüslerden, sukulentlerden şişelenmiş şekerlemelere, çeşit çeşit kutulardan aynalı tasarımlara, minyatür arabalar vosvos nikah şekeri ve nikah şekeri şişesi çeşitlerine… Yok yok! Sizin için seçtiğimiz çok sayıda toptan satışı olan model karar vermenize yardımcı olacak. En güzel nikah şekerleri sizin olmalı.

Nikah Şekeri Malzemeleri için Minik Listeler Yapın

Toptan Nikah Şekeri

Bize göre de en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan alınsa bile aradığınızın ne olduğunun sınırlarını çizerek işe başlamakta fayda var. Siz de aramaya başlamadan ve alışverişe çıkmadan küçük kontrol listeleri yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 • Kapıda ödeme olanağı var mı?
 • Nikah şekeri kutusu toptan satışı var mı?
 • Hangi modeller bulunuyor?
 • Renk seçenekleri neler?
 • Teslimat süresi ne kadar?
 • Sipariş teslimatı nasıl işliyor?
 • Nikah şekerlerine sepet de dahil mi?

Toptan Nikah Şekeri

Bu gibi soruları kendinize ve toptan satış yerine yöneltebilirsiniz. Belirsizlikten olabildiğince kurtulmak stresli karar verme süreçlerinde yardımcınız olacaktır. Bir yandan kendi beğeniniz için de benzer kararlar almanız yine size rahatlatıcı bir etken olabilir.

 • Aradığınız renk seçenekleri neler?
 • Hangi modeller üzerinde duruyorsunuz?
 • Olmazsa olmaz özellikler neler?
 • Konseptinize uygun yanı ne?
 • Malzeme özelliği ve dolgu özelliği nasıl olmalı?

Toptan Nikah Şekeri

İşte bu ipuçlarıyla yola çıktığınızda daha net bir alışveriş sizi bekliyor olacak. Her ne kadar en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satın alınsa da bu büyük riskleri taşımadığı anlamına gelmiyor. Sevmediğiniz bir modeli sırf toptan satış ve kapıda ödeme olanakları yüzünden almanız sizi pişmanlığa sürükleyebilir. Aman dikkat! Nikah şekeri alırken, toptan nikah şekeri malzemeleri markalarını tanımaya çalışın. Nikah şekeri kutusu toptan alındığında gerçekten hesaplı bir tablo mu ortaya çıkıyor dikkat edin. Bazen en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan alınır kuralını ihlal edecek durumlar karşınıza çıkabilir. Bunları yakalamaya hazırlıklı olun.

Toptan Satış Seçeneklerinden En Şık Kutular

Toptan Nikah Şekeri

Lokumluk nikah şekeri veya sarf malzemeleri olarak da arayabileceğiniz türler burada toplanıyor. Farklı renk ve model seçeneklerinde nikah şekeri kutuları tüm toptan satış kanallarında bulunabiliyor. Minik kurdele, çiçek gibi türlü aksesuarlarla bir çok farklı seçenek bu kutu tasarımları için de mümkün. Metalik iç aksamı olan ve tül ile tamamlanmış bir model pembe – gümüş rengi kombinasyonuyla oldukça şık. Pembe seven gelin adaylarının kaçırmayacağı yalın ve tatlı bir tasarım. Buna benzer iç dış kombinasyonlu nikah şekerlerini kolayca toptan satış yerlerinde bulabilirsiniz. Bir diğer kutu seçeneği olarak karşımıza şekilli kutular çıkmakta. Her şeyi bulabilirsiniz; deniz kabuğu şekli, kelebek ve çiçek formları, kuş kafesi gibi pek çok form satışta.

Toptan Nikah Şekeri

Çok moda olan bu kutular nikah şekeri seçerken ilk durağınız olacak. Genellikle bir kurdele ile tamamlanan kutularda renk ve malzeme seçimi birbirinden farklı pek çok sonuç sağlıyor. Biliyorsunuz ki toptan satış ve kapıda ödeme olanakları bulunan diğer bir model de elbette kutu nikah şekerleri. Eminönü gibi semtlerde toptan nikah şekeri malzemeleri satan dükkanlarda çeşit çeşit kutu modelleri bulunabiliyor.

Toptan Nikah Şekeri

Siyah beyaz çeşitlerden düz renklere ve desenli, dantelli ve kafes görünümlü olanlara kadar gönlünüze göre her desen ve rengi bulabilirsiniz. Nikah şekeri kutusu toptan satış yapan yerlerden alınırsa sizin için hem kapıda ödeme bir kolaylık olacaktır hem de uygun fiyatları yakalama şansınız artacaktır. Bu yüzden en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan dükkanlarda ve internet satış kanallarında bulunur diye ekliyoruz. Nikah şekeri kutusu toptan alınarak düğün hazırlıkları bütçenizi kolayca rahatlatabilecek giderlerin başında geliyor.

Nikah Şekeri Şişesi

Toptan Nikah Şekeri

Eminönü gibi semtlere giderek bir ön araştırma yaptıysanız, dikkatinizi çok moda olan nikah şişesi çeşitleri mutlaka çekmiştir. Şu sıralar en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satıcılarında da karşılaştığınız gibi cam şişe çok moda. Hatta cam kavanoz ve fanuslar da bu grupta karşımıza çıkıyor. Şekerleme, kum, boncuk ya da deniz kabuğu eklenebilen ve bu dolgularla çeşitlenen şişe ve tüpler birbirinden güzel. Gösterişli etiketlere de imkan sağlayan bu tasarımların da kapıda ödeme seçeneğiyle satışa sunulanlarını tercih edebilirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Yaratıcılığınızı Ortaya Koyun

Şişeler toptan nikah şekeri malzemeleri arasında alımı en kolaylaşanlardan. Taşıma masrafı ve zorlukları aşıldığında size sadece süslemek kalıyor. Bu da tasarımın en heyecan verici ve keyifli tarafı. Diyelim ki kapıda ödeme olanağı sağlayan toptan nikah şekeri malzemeleri satıcısından şişelerinizi sipariş edip aldınız. Şişeler istediğiniz adrese geldi. Buraya kadar her şey harika değil mi? Şimdi renklere, dolgu malzemelerine kısaca sarf malzemelerine odaklanmak için çokça vaktiniz var. Dilediğiniz eklemeyi yapabilirsiniz. 

Toptan Nikah Şekeri

Şekerlemeler, kurdeleler, etiket, hepsini toparlayacak bir sepet, minik çiçekler, fırfırlar, mantar kapaklar, badem şekerleri veya lavanta dolgusu… Eminönü gibi semtlerde sonsuz çeşit bulabileceğiniz bütün bu malzemeler, nikah şekeri kutusu toptan alınınca veya şişeler eve gelince sizin yaratıcılığınıza göre bir araya gelecek. Şimdi pembe mi mavi mi buna karar vere zamanı. Taşlı mı sade mi süslü mü zarif mi?  En ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satıcılarını araştırmanın en güzel yanı, toptan satış yelpazesinde yer alan sarf malzemeleri ve türlü şekerlemenin de karşınıza çıkması oluyor.

Toptan Nikah Şekeri

Elmas ve değerli taş görünümlü çokça şekerlemeyi başka yerde bulamazsınız. Rengarenk metalik kaplamalı çikolatalar, orman meyveli tatlar… Aradığınız lezzet ve görünüm bu malzemecilerde mutlaka vardır. Mantarın çevresine yerleştirilen çizgili bir ip, şişenin içinde bir mesaj ve metal aksesuarlarla kumsal düğününüze hazır şipşak şişe nikah şekeri modelleri de mümkün. Lacivert etiketler ve metal aksesuarları ile bir hayli çarpıcı. Üstelik şık ve hesaplı da. Toptan nikah şekeri malzemeleri arasında bulabileceğiniz çok havalı setlerden yalnızca biri.

Toptan Nikah Şekeri

Fıstık ve badem şekeri gibi malzemeleri de, kurdele ve çiçek tasarımı gibi farklı seçenekleri de size sunan toptan satış siteleri işinizi kolaylaştıracak. Nikah şekeri kutusu toptan satan yerlerin çeşitleri sayesinde en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan olarak bulunabiliyor. Bir de size uygun aksesuar seçenekleri ile tamamlanabilir seçenekler karşınıza çıkıyor. Üstelik çoğunlukla sunulan kapıda ödeme olanağı toptan nikah şekeri malzemeleri fikrini daha da çekici kılmakta.

Canlı Renkler

Toptan Nikah Şekeri

Kokulu taş kullanacağınız minik saksılar tasarladıysanız, sukulentleri sizin için toptan satış mecralarından alan, ambalajlayan ve tam vaktinde size teslim eden bir nikah şekerciniz olmasını istersiniz. Sizin için en güzel renkleri kombine edip her şeyin yerli yerinde bulunmasını sağlayacak bu gibi dükkanlara Eminönü ve Konak gibi semtlerde (İstanbul ve İzmir için) sıkça rastlayacaksınız. Pembe arka planda pırıl pırıl yapraklarını alabildiğine gösteren minik kaktüsler sizi mutlu kılar.

Toptan Nikah Şekeri

Siz de toptan nikah şekeri malzemeleri hazırlayan profesyonellerle çalışırsanız tüm bu rahatlığı yaşayacaksınız. Düşüneceğiniz tek şey kapıda ödeme kolaylığı ve toptan satış sayesinde uygun olan süper fiyatlar. Sukulentleriniz harika bir şekilde saksılarıyla size kendileri gelecek. Bütün malzemeleri tamam ve konuklarınıza verilmeye hazır. Seçiminizin tadını çıkarıp toptan satış tercih ettiğiniz için derin bir nefes alacaksınız. 

Toptan Nikah Şekeri

Eminönü toptan nikah şekeri malzemeleri satıcılarında artık bu çok popüler minik kaktüs modellerine ve başka toptan satış ürünü olan minik bitkilere rastlayabilirsiniz. Nikah şekeri kutusu toptan satıcılarında bunlara uygun etiket ve kaplar, renkli minik saksı veya kurdeleler bulunabiliyor. Popüler bir tercih olduğundan aksesuarları ve çeşitleri bol. Bu fikri sevdiyseniz işiniz zor değil.

Aynalı Şıklık

Toptan Nikah Şekeri

Bu grupta hem pleksi ayna isimlikler, tepsili setler ve nikah şekerleri hem de gerçek ayna hediyelikler bulunuyor. Biz daha çok ikinci grubu tercih ediyoruz. Minik çanta boyu aynalar ve el aynaları bezemelerle hediyelik şekline giriyor. Bunun bir kısmını kendiniz evde yapabilir, eklemelerde de bulunabilirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Toptan satış ile bulduğunuz işlemeli veya sade aynalar ister nikah şekeri eklemesiyle ister minik bir tül ile paketlenerek konuklarınıza verilmeye hazır hale geliyor. Bu şekilde teslimat yapan ve kapıda ödeme fırsatı sağlayan üreticiler olduğu gibi kimi değişiklikleri isterseniz siz de yapabilirsiniz. Tamamen hazır hizmet sağlayanlar tahmin edersiniz ki bazen fiyatları açısından biraz daha yüksek segmentte oluyor. 

Toptan Nikah Şekeri

Katlanan aynaları toptan satış yerlerinden aldığınızda arkası boşsa süsleme malzemeleri ile iş başa düşüyor. Merak etmeyin süslemeli modeller de var. Yeteneğinize, uğraşmak isteğinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Rengarenk olanlar ve pastel renkli, sade, şık tasarımlar da mevcut. Yine taşıması zor olacak bu materyali de sipariş verip kapıda ödeme olanaklarından faydalanabilirsiniz. 

Özgürce Tasarlayın

Toptan Nikah Şekeri

İkiye katlanan menteşeli minik çanta aynaları çok moda. Kına hediyelikleri ve aynalı nikah şekeri olarak sıkça karşımıza çıkan bu nesne şık nikah şekerlerini garantiliyor. Siz de her iki model aynaların arkasına silikon tabancasıyla inci ve de taşlar yapıştırılmış haline bayılmadınız mı? Bu modeli Eminönü çevresinde ve toptan nikah şekeri malzemeleri bulunan pek çok dükkanda bulabilirsiniz. 

Toptan Nikah Şekeri

Gelelim şık el aynalarına. Aslında sıradan bir aynanın toptan satışla edinilip arka kısmına harika bir bezeme yapmak ne kadar hesaplı inanamazsınız! İstanbul, İzmir ve Ankara’daki nikah şekeri kutusu toptan satıcılarında (İSTOÇ Ticaret Merkezi veya Yağmur Ticarethanesi gibi lokasyonlarda) bu tür bezeme malzemelerini bulabilirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Ankara, İzmir, İstanbul en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satıcılarından ayna arkasına yapıştırılacak taş ve pul almanız gerekebilir. En güzel ayna nikah şekeri tasarımları da bu şekilde ortaya çıkıyor. Aynanızı ahşap ya da plastik seçebilir, rengarenk veya renk uyumlu inci boncukla bezeyebilirsiniz. Ayna tasarımınızın eşsiz ve uygun fiyatlı olması harika iki özellik. İsterseniz toptan satış ile bulduğunuz anahtarlık veya magnet gibi bir nikah hediyeliğini nikah şekeri fikrine dönüştürebilirsiniz. Bu fikir için karşınıza çıkan herhangi bir nesneyi nikah şekeri olarak tasarlamanız yeterli olacaktır. Minik hediyelikler konuklarınızın çok hoşuna gittikten sonra geri kalanı zaten sizin mutluluğunuz değil mi!

Zarif İnci Aksesuarlar

Toptan Nikah Şekeri

İncili modeller fark etmişsinizdir ki, en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan Eminönü satıcılarında da, internet dünyasında da oldukça popüler. Binbir türlü çeşidini sürekli gördüğümüz bu inci çılgınlığı geçecek bir moda değil. Hal böyle olunca bu düğünle özdeşleştirilen inci modası nelerde görülüyor diye araştırdık. Toptan satış ile edinebileceğiniz kutularda sıkça karşımıza çıkıyor.

Toptan Nikah Şekeri

Eminönü toptan nikah şekeri malzemeleri arasında karşımıza çıkabilen aranjmanlarla da eğer gerekirse kutularımızın zarafetine çok daha fazla zarafet katabiliyoruz. Nikah şekeri kutusu toptan satıcılarının Eminönü dükkanları ve internette bulabileceğiniz seçeneklerle süsleme yapabilirsiniz. İster en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satıcısı olan dükkanlarda dolaşın ister internette…

Toptan Nikah Şekeri

İncelediğinizde toptan satış kataloglarında hep üstteki gibi süsleme buketleri, minyatür çiçekler karşınıza çıkacak. Siz de toptan nikah şekeri malzemeleri alırken bunun gibi çok şık süs nesnelerini sade birer kutu ya da ayna ile birleştirebilirsiniz. Böylece çok hesaplı iki güzelliği birleştirmiş olursunuz. Bu şekilde kombine edeceğiniz toptan satış ürünleri size ulaşılması imkansız şıklıklar vaat ediyor. Böylece başka kimsede görmediğiniz bir tasarıma kolay yoldan sahip olabilirsiniz. Sizin de nikah şekeriniz şıklık yarışında birinci olmayı hak etmiyor mu ki?

Mutluluğu Koklayın

Toptan Nikah Şekeri

Eminönü çevresinden alarak birleştirebileceğiniz bir başka inci şıklığı daha! Harika kokan doğal sabunlar ve kokulu taş ya da mum tasarımları! İnanılmaz popüler olan bu tasarım çok basit. Yine ister toptan satış yapan yerlerden bu şekilde alın, ister kendiniz birleştirin, harika bir model… Sabun kalıplarını (kokulu taş ve mum da aynı şekilde uygulanabilir) tek tek tüle sarmış şekilde nikah şekeri olarak armağan etmek modası geçmeyen bir seçenek. Bu sene de çok sık karşımıza çıkıyor.

Toptan Nikah Şekeri

Bir çift mini pembe gül ve bir dizi inci ile pek çok tasarım elde edebilirsiniz. Dilerseniz rengarenk tüller kullanmanız da olası. Sabunların da çokça çeşidi olduğundan, takım güllerle süslediğiniz kocaman bir sepete renkli tüller ve çeşit çeşit kokulu sabunlar sıralayın. Böylece gökkuşağı neşesini nikah şekerlerinize yansıtın. Çeşit çeşit malzemeyi bu tasarım için gereken her şeyi toptan satış yapan yerlerde hemen bulabilirsiniz. İnternet satıcılarında kapıda ödeme olanağı da bulunuyor.

Toptan Nikah Şekeri

Fıstık ve badem şekeri gibi malzemeleri de, kurdele ve çiçek tasarımı gibi farklı seçenekleri de size sunan toptan satış siteleri işinizi kolaylaştıracak. Nikah şekeri kutusu toptan satan yerlerin çeşitleri sayesinde en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan olarak bulunabiliyor. Bir de size uygun aksesuar seçenekleri ile tamamlanabilir seçenekler karşınıza çıkıyor. Üstelik çoğunlukla sunulan kapıda ödeme olanağı toptan nikah şekeri malzemeleri fikrini daha da çekici kılmakta.

Toptan Nikah Şekeri Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Toptan Nikah Şekeri

Eminönü civarındaki dükkanlara uğramadan karar vermeyin dedik durduk. Ancak nikah şekeri kutusu toptan alınırken ne gibi sorunlara hazırlıklı olmalısınız? Bunları önceden bilmekte fayda var. Anladığınız gibi bariz en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan alınıyor, elbette. Ama burada da dikkat edilecek pek çok detay var.

Toptan Nikah Şekeri

Aklınızda Bulunması Gerekenler!

Mesela ne kadar vaktiniz kaldı? Kapıda ödeme sizin için önemli bir opsiyon mu? Hangi modeller size uygun? Öncelikle toptan nikah şekeri malzemeleri alırken yeterli vakit olduğuna emin olmalısınız. Modeliniz ek süre gerektiriyor mu? Hazır bir malzemeden mi? Bitirilerek mi teslim edilecek? Kaç güne ihtiyacınız var? Eminönü gibi büyük semtlerde arayışa başlamadan pek çok konuya karar vermiş olmalısınız. 

Toptan Nikah Şekeri

Ek olarak satın alacağınız toptan satış ürünlerinde masmavi ve pespembe detaylar sizi bekliyor olacak. Deniz kabuğu, deniz yıldızı, mantar, kağıt ip ve şişe bir arada bulunacak. Toptan satış fikrinin en güzel yanı da setlerdeki müthiş tasarımlar, renkler… Mavi deniz ve okyanus konseptli şişedeki mesaj modeli şişe nikah şekerinizin hazır olarak evinize gelmesi ne büyük rahatlık öyle değil mi? Kapıda ödeme size kalan tek şey. 

Toptan Nikah Şekeri

Nikah şekeri kutusu toptan bir şekilde satın alınmazsa aksaklık yaşama riskiniz de artıyor. Buna dikkat etmekte fayda var. Dilerseniz online seçenekleri düğün firmaları arasından bulup inceleyebilirsiniz. Diğer türlü Eminönü gibi semtlerde aşırı vakit kaybetmeniz söz konusu olabilir. Hele ki kapıda ödeme seçeneği arayışındaysanız, bunu önceden kararlaştırmakta fayda var.

Toptan Nikah Şekeri

Tatlı bir telaşa düşen sevgili çiftler, en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satın almalarda karşımıza çıkıyor demiştik. Bu modelleri nasıl bulacağım diye dert etmeyin. Tabii ki kapıda ödeme seçeneğiyle karşımıza çıkmakta olan bu şık tasarımlar da sizin tercihiniz olabilir. Nikah şekeri kutusu toptan alışverişlerinde daha hesaplı sonuçlar elde edildiği ortada.

Toptan Nikah Şekeri

Siz de toptan nikah şekeri malzemeleri satan dükkanları bolca görebileceğiniz Eminönü veya nikah şekeri kutusu toptan satışı ile öne çıkan online dükkanlarda buna benzer tasarımları kolayca bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan satın alma, Eminönü gibi semtlerde oluyor. 

Toptan Nikah Şekeri

Nikah şekeri kutusu toptan alınmadığı taktirde sizi zorlayacak fiyat artışları söz konusu olabilir. Dilerseniz en ucuz nikah şekeri malzemeleri toptan olarak nerede satılıyor ve kapıda ödeme seçeneği nerelerde var diye önceden araştırma yapabilirsiniz (Kapıda ödeme kolaylığı size uygunsa, siz de yalnızca kapıda ödeme fırsatı olan yerlerden alışveriş yapmalısınız). Bu durumda nikah şekeri kutusu toptan satıcıları ile irtibata geçmekte fayda var.

Renk Uyumu İçin İpuçları

Toptan Nikah Şekeri

Satın almanın tüm zorluklarını aştınız. Dönelim tasarım açısından ipuçları sunmakta kaldığımız o tatlı noktaya. Çekici renkler, konseptinize ve mevsime uygun renkler. Bunları nasıl seçmeniz gerektiğini de biliyor musunuz? Favori renginiz veya düğün konsepti renginiz belirginse nikah şekeri rengi aramanıza gerek yok. Büyük markaların ve prestijli dükkanların önerilerine yani modaya kulak verebilirsiniz. Size aynı rengin onlarca tonunda bir tasarım tavsiye edebilirler. Belki birden çok nikah şekeri tasarımıyla ortamı hareketlendirmek mümkün olur ya da bu model size daha uygun diyebilirler.

 Toptan Nikah Şekeri

Fikir almaktan ve profesyonelleri dinlemekten çekinmeyin. Evde nikah şekeri yapımı için en estetik örneklerden bazılarını bu kısımda görüyorsunuz. Şıklık yarışında kesinlikle birinci olacak tasarımlar aslında uyuma ve yaratıcılığa dayanıyor. Lavanta gibi hep moda bir renk sizi yanıltmaz. Çokça kese kağıdı dokusu ve tonu (çuval tasarımlar) karşınıza çıkacaktır. Bunlar en popüler olan seçenekler. 

Toptan Nikah Şekeri

Sizin de özel olarak istediğiniz çok farklı bir tasarım yoksa, karşınıza çıkan ve sunulan belli popüler nikah şekeri tasarımlarından yola çıkarak bir seçim belirlemekte serbestsiniz. Lavanta ve çuval tonları, pembenin farklı tonları, siyah beyaz tasarımlar, canlı tropik birleşimler… Diğer yandan kırmızılı seçimler (özellikle sonbahar düğünlerinde önerilen tonlar) zaman zaman öne çıkıyor.

Sade ve Beyaz Tasarımlar

Toptan Nikah Şekeri

Gelelim beyazlıkların inanılmaz dünyasına. Vintage görünümlü tasarımların çoğunlukla bu grupta olması şaşırtıcı. Toptan satışla sipariş edebileceğiniz antik anahtar aksesuarlı ve beyaz detaylı oldukça güzel çeşitler mevcut. Takım olarak bu zarif nikah şekeri setlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Vintage gelinliklerin tamamlayıcısı ve bohem düğünlerin vazgeçilmezi olarak karşımıza dantelli, antik anahtarlı ve beyaz ağırlıklı modeller çıkmakta.

Toptan Nikah Şekeri

Trend alarmı! Bu (krem ve) beyaz tasarımların genellikle lüks düğün mekanlarında da görüldüğünün altınız çizmek gerek. Sizin de günlünüz böyle romantik bir görünümdeyse sakın vazgeçmeyin deriz. Güpür ve dantel eski görünümlü bir gelinliğe, taşra ve bahçe düğünlerine yurt dışındaki tasarımcılar tarafından yakıştırılan bu seçenekler hakikaten pırıl pırıl ve pespembe seçeneklerden çok farklı. Huzura odaklanan ve daha samimi organizasyonlara yakıştıkları aşikar…

Toptan Nikah Şekeri

Gönlünüzden geçen bu alçak gönüllü modeller olabilir. O zaman beyazın zarafetine elinizi verin! Keselerden kutulara hemen hemen her modelde beyazı ve beyazın masumiyetini yakalama şansınız bulunuyor. Kafes nikah şekeri modelleri de, ayna nikah şekeri ve uygun fiyatlı (fiyatları toptan satış bandında) bisiklet nikah şekeri modelleri de bu kısımda karşınıza çıkacaktır. Üstelik lokumluk nikah şekeri bile arıyor olsanız yine de beyazlı seçeneklerde şaşmayın, bu mümkün…

En Özel ve Şık Süsleme Önerileri

Toptan Nikah Şekeri

Sadelik ardından elbette süsleme ipuçlarında son kontroller geliyor. Beyaz seçimlerinize bile yakışacak küçük çiçek içeren tasarımları göz ardı etmeyin. Minik çiçekler tabii ki çok moda. Organze kurdele veya aranjmanlarla ortaya çıkan, minik demetlerle kullanılan, şişe – kutu – keselere uygulanabilen bu detaylar bambaşka bir hava ortaya çıkarıyor. Oldukça prestijli eklemeler gözünüze çarpacaktır.

Toptan Nikah Şekeri

Dükkanlarda incili ve taşlı (broş benzeri) şık tasarımlar kutu ve keselere eklenmek üzere satılıyor. Eğer fiyatları size sorun olacaksa bunları elbette kendiniz yapmayı da deneyebilirsiniz. Belli modeller üzerinden siz de ilham alıp kendi dantel, kurdele, inci ve metalli aksesuarlarınızı yapabilirsiniz. Eğer tüm nikah şekerlerine uygulamak size çok abartılı gelirse bunları da nikah şekeri sepetinize takmanız veya dörtte bir şekeri kurdele, dörtte bir şekeri inci, diğerlerini dantel ve bir grubu da süslü şekilde hazırlamanız mümkün. Birazına takacağınız böyle bir süs harika bir şıklık ortaya çıkaracaktır.

Uzak Doğu Esintisi

Toptan Nikah Şekeri

Kına gecelerinde  popülerliği artan Hint kıyafetleri yalnız değil. Hint konseptleri ile beraber karşımıza sıkça nikah şekeri dizaynlarında da Hint işi elementler çıkıyor. İthal toptan satış seçenekleriyle ucuza alabileceğiniz nikah şekeri malzemeleri arasında müthiş seçenekler var. Renklerin büyülü dansına bu bölümde hazır olun! Modern Sangeet olarak da geçen Hint işi ipek keseler fiyatları ile sizi sevindiriyor. Şıklık yarışında bu seçimle garantili birinci gelirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Üzerine tek aksesuar eklenmiş bordo keseler şimdi çok moda. Hint işi nikah şekeri seçeneklerinde capcanlı renkler bir arada enerjisiyle göz kamaştırıyor. Hint işi ipekli keselerin ve kutu tasarımların üstündeki oldukça şık işlemelere bakın… Minik kutulara bu şıklığın işlendiği seçenekler toptancılarda popüler bir satış durumunda. Eğer aklınızda hint temalı bir düğün varsa bu hayalinizi düğün organizasyon firmaları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Renkleri, kumaşları, taşlı işlemeleriyle Hint esintisini hissettiren bu gibi tasarımları artık daha sık göreceğiz. Hint işi nikah şekerleri İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerdeki dükkanlarda rafların en üstünde yer bulmaya başladı. Kumaş bolluğu ve bereketiyle de meşhur olan bu neşeli ve renkli coğrafyanın şıklığı özellikle tarihi düğün mekanlarına çok yakışıyor. Siz de Hint esintisini düğününüze konuk edebilirsiniz. Güzellik ışıltınıza ışıltı katacak.

Sevdikleriniz Bayılacak!

Toptan Nikah Şekeri

Yapma çiçeklerden kutulara, inci bezemelerden aynalı modellere her renkten her telden sepetler sabunlar şekerleme sunumlarını karşınıza getirdik. İnternetin engin dünyasından size sunduklarımız bu güzel okyanusta belki de bir damla. Şişedeki mesaj konseptinden kalp sabunlara ve kokulu taşlara kadar, sukulentlere varan öyle çok tasarım var ki… Sizin kalbinizde yatan hangisi? En önemlisi de bu! Sizlere en güzel model seçenekleri ile harika bir seçki sunduk. En son moda nikah şekeri modelleri ile buluşmanızı sağladık. Bu kılavuzun sizler için yararlı ve aydınlatıcı olmasını umuyoruz. Bizimle toptan nikah şekeri arayışına katıldığınız için teşekkürler. Ayrıca en güzel nikah şekeri modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Toptan Nikah Şekeri

Sevgili telaşlı çiftler, lütfen aklınıza takılanları ve toptan nikah şekeri satın alma macerasında başınızdan geçenleri burada paylaşmaktan geri durmayın. En büyük mutluluk burada bizimle seçimlerinizin kolaylaştığını ve rüyalarınızdaki o modeli bulduğunuzu duymak olacaktır. Düğününüzün ruhunu yansıtacak, konuklarınızı şaşırtıp sizleri bir adım daha da mutlu kılacak bir dokunuş olmalı nikah şekeriniz. Toptancılara çıktığımız bu yolculuğun sonuna geldik. Nikah şekersiz kalmayın, toptancıdan en güzellerini alın; size tatlı mı tatlı bir düğün dileriz!

Ucuz nikah şekeri modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla