“Düğün” ifadesi iki insanın hayatlarını birleştirme kararından sonra, bu kararlarını bütün dünyaya duyurmaları için düzenlenen organizasyon anlamına gelir. Bu nedenle, organizasyonun kusursuzluğu için her düğün salonu gayret sarf etmektedir. Bunlardan Maltepe düğün salonları da ferah ve şık dekorasyona sahip mekanlarıyla hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu düğün organizasyonu yapılabilmektedir. Tecrübeli servis ekibi ve sanatçı/orkestraya sahip düğün salonları, hayallerini gerçekleştiren çiftlere ve davetlilere unutulmaz bir düğün vaat ediyor.

Bir nevi ev sahipliği hizmeti veren mekanlar düğün sahiplerine ise sadece davetlilerle eğlenme kısmını bırakıyor. Söz konusu Maltepe düğün salonları 200 kapasiteli salonlardan 2000 kapasiteli olana kadar çeşitliliğe sahiptir. Müzik ve ikramlar da bu salonların ortak uzmanlık alanı denebilir. Taze ve kaliteli kuru pastalar ile meşrubatlar özenle ikram edilmektedir. Düğünlerin en önemli parçası sayılan düğün pastası ise her zaman taze ve leziz olarak sunulur.

Maltepe Düğün Salonları ve Hizmetler

Maltepe Düğün Salonları

Bazı düğün salonları yemekli hizmet vermekte olup, tercihe göre beyaz et menüsü veya kırmızı et menüsü sunabilmektedir. Her iki menüde de ordövr tabağı standarttır. Ana yemek ve ara sıcak ikramı da en iyi şekilde servis edilmektedir. Piyanist şantör, sanatçılar, slayt gösterisi, lazer ve sis şovu, konfetiler, video çekimi, volkan ve çok katlı düğün pastası bu mekanların itina ile verdiği hizmetlerdir. Bunların yanı sıra meşale, canlı düğün yayını, gelin başı ile makyajı, davetiye, gelinlik, gelin arabası süslemesi ve panoramik albüm de Maltepe düğün salonları tarafından sunulan hizmetler arasında sayılabilir. Bu hizmetlerden hepsinden veya kısmen yararlanmak isteyenler, kendilerine uygun düğün paketlerini seçmelidirler. Bunun için de mekanın gezilmesi ve her hususun kayıt ve imza altına alınması kesinlikle tavsiye edilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan düğün salonları, etik değerlere ile ticaret ahlakına bağlılık vaadi vermektedir.

Maltepe Düğün Salonları Fiyatları

Maltepe Düğün Salonları

Standart bir paket ile her şey dahil paketler arasında doğal olarak bir miktar fiyat farkı bulunmaktadır. Düğün öncesi, düğün süreci ve düğün sonrasını kapsayan ve çeşitli paketler dahilinde sunulan hizmetlere göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Gelin, damat ve düğün sahipleri aralarında anlaşarak nasıl bir düğün istediklerine karar vermelidirler. Düğün dışında nişan, şirket toplantıları ve yemekleri, sünnet düğünü, doğum günü ve diğer davetler konularında da hizmet vermektedir. Kışın kalorifer sistemi ile sıcak, yazın ise klima ile serin bir düğün atmosferi bulunan salonlar, son derece ferah, konforlu olup iyi tasarlanmış harika dekorasyonlara sahiptir.

Ayrıca bakınız;

1- En İyi Maltepe Düğün Salonları

2- Maltepe Kına Mekanları Alternatifleri

3- Maltepe Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

4-  En İyi Maltepe Nişan Mekanları

Yanıtla