Damatlık tercihinizi lacivert renginin büyüsüyle bütünleştirmek isteyen bir damat adayı iseniz, lacivert damatlık modelleri sizlere birbirinden farklı seçenekleri ile alternatifler sağlıyor. Lacivert renginin farklı tonları ile tasarlanan damatlıkları; lacivert ceketli, lacivert yelekli, lacivert kuşaklı, koyu lacivert, açık lacivert olarak tercih edebilirsiniz.

Lacivert Damatlık Modelleri
Kip İndigo Smokin Takım Elbise

Birbirinden farklı lacivert smokin damatlık modelleri, acaba bana lacivert damatlık olur mu sorunuzu olumlu yönde cevaplamak için değişik tarzdaki birbirinden güzel smokinler ile sizlere yardımcı oluyor. Farklı kumaş seçenekleri ile siz damat adayları için en ideal smokine kavuşmanızı amaçlayan lacivert damatlık modellerini, Kiğılı damatlık, Altınyıldız damatlık, Beymen damatlık, Vakko damatlık, Ds damat damatlık ve Ramsey damatlık markaları içerisinden seçebilirsiniz.

Lacivert Damatlık Modelleri
Network Black Seri, İndigo Smokin

2018 Lacivert Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Lacivert Damatlık Modelleri
Jakamen klasik damatlıklarıyla öne çıkmanızı sağlayacak koleksiyonlara sahip…

Sizin için en uygun olan lacivert smokin damatlığınızı 2018 lacivert damatlık modelleri ve fiyatları arasından bütçenize uygun olarak seçerek ideal smokininize kavuşabilirsiniz. Lacivert smokinin şıklığını ve zarifliğini vücut hatlarınızla bütünleştirerek mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlayan 2018 lacivert damatlık modelleri ve fiyatları usta ellerde özenle tasarlanarak siz damat adaylarına sunuluyor. Burak Özçivit damatlık, Kenan Doğulu damatlık, Kenan İmirzalıoğlu damatlık ve Kıvanç Tatlıtuğ damatlık modelleri, smokin seçiminizde ünlülerden faydalanabileceğiniz damatlık modelleri arasında bulunuyor.

Lacivert Damatlık Modelleri
Ramsey Zero Weight özel kumaş ve dokumalarla takım elbisede rahatlık ve hafifliği ön planda tutan bir seri olarak beğeni topluyor.

Koyu renk tonlarını tercih eden birisi iseniz, 2018 lacivert damatlık modelleri ve fiyatları içerisinde bulunan koyu lacivert damatlıklar sizler için oldukça ideal. Belki de lacivert rengini en güzel şekilde yansıtan koyu lacivert tonu, damatlığınız ile bütünleşerek sizi mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Papyon ya da kravatla bütünlük sağlayan damatlığınızı; Damat damatlık, Karaca damatlık, Damat Tween damatlık ve Jakamen damatlık markaları arasından seçerek, arzuladığınız lacivert damatlığınıza kavuşabilirsiniz.

Lacivert Damatlık Modelleri

Geçişli tonları seven bir damat adayı iseniz, lacivert takım elbise damatlık modelleri içerisinde bulunan mavinin tonlarıyla bütünleşen damatlıkları tercih edebilirsiniz. Pantolonunuzu normal bir lacivert renginde, yeleğinizi koyu lacivert tonlarında ve ceketinizi ise çok daha açık bir lacivert renginde ya da mavi tonlarında seçerek, sizin için en uygun lacivert smokin damatlığa kavuşabilirsiniz. Giyeceğiniz beyaz gömleği, Karaca beyaz damatlık, Hatemoğlu beyaz damatlık, beyaz damatlık Sarar, Damat Tween beyaz damatlık, White Stone damatlık ve Süvari beyaz damatlık markaları arasından seçebilirsiniz.

Lacivert Siyah Damatlık Modelleri

Lacivert Damatlık Modelleri
Beymen Canali Smokin, damatlıklar arasında dikkat çeken smokinler içinde…

Damatlığınızda lacivert rengi tercih ediyor fakat siyah rengini de kullanmak istiyorsanız, tercihinizi lacivert ceket siyah pantolon olarak kullanabilirsiniz. Lacivert takım elbise damatlık modelleri arasında tercih edilen bir diğer model ise, lacivert üzerine siyah süsleme yapan damatlıklar oluyor. Koyu lacivert veya normal tonlardaki lacivert smokin damatlığınızı, Pierre Cardin damatlık, Network damatlık, Tween damatlık markaları içerisinden bedeninize ve zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Beyaz Lacivert Damatlıklar

Lacivert Damatlık Modelleri
Altınyıldız Ekstra Slim Fit Desenli Smokin

Tamamen lacivert bir görünümün aksine daha hareketli ve renkli bir damatlık arayışında mısınız? Beyaz lacivert damatlıklar tam size göre! 2018 lacivert damatlık modelleri ve fiyatları ile sizlere alternatifler arasından size sunanları inceleyebilirsiniz. Beyaz lacivert smokin damatlığınızı beyaz gömlek ve açık lacivert tonlarındaki bir ceket ile kombinleyebilirsiniz. Lacivert takım elbise damatlığınızı, lacivert kadife damatlık modelleri içerisinden seçebilirsiniz. Ya da kip damatlık, sarar damatlık ve torres damatlık markaları içerisinden seçebilirsiniz.

Açık Lacivert Damatlıklar

Lacivert Damatlık Modelleri
Wessi Yelekli Bebe Mavi Damatlık Takım Elbise açık renk damatlık modelleri için hoş bir örnek oluşturuyor.

Açık tonlarda bir damatlık arayışında olan bir damat adayı mısınız? Lacivert smokin damatlık modelleri içerisinde bulunan açık tonlardaki damatlıklar tam size göre. Koyu lacivert bir yelek ile bütünlük sağlayacak olan açık tonlardaki lacivert takım elbiseleri deneyebilirsiniz. Damatlık tercihiniz için çok doğru bir tercih olarak vücudunuzla mükemmel bir uyum sergiliyor. Papyon ve yaka mendili ile renklendirebileceğiniz damatlığınızı vücut hatlarınıza uygun olarak tercih etmelisiniz. Damatlığınızın üzerinizde çok daha iyi oturmasını sağlayarak daha şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Burçin Fatma Hazar

Yanıtla