Her gelin düğününde hem rahat etmek hem de en güzel gelinliği giymek ister. Bu önemli tarih için kış mevsimini mi seçtiniz? Harika! Aradıklarınızı kış gelinlikileri arasında bulabilirsiniz. Özellikle kış aylarında gerçekleşecek bir düğünde, 2019 – 2019 kışlık gelinlik modelleri ve kış modası örneklerinden yararlanarak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz mümkün. Sizin için uygun olan, en doğru gelinliği, mevsim koşullarını da dikkate alarak seçebilirsiniz. En güzel kışlık gelinlik modelleri sayesinde düğününüzden keyif alarak, bütün dikkatleri kışlık düğününüzle üzerinize toplayacaksınız. Kuzey esintisiyle güzelleşen bir kış düğünü için karlı ve kârlı nice fikirler burada!

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Romantik Bir Kış Düşleyin!

pinar-bent-kislik-gelinlik (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Planladığınız romantik kış düğününde giyeceğiniz gelinlik size özgü olmalı, tarzınızı yansıtmalı. Masalsı detaylarla hayallerinizde oldukça önemli bir yer tutuyor değil mi? Kimi zaman küçük ayrıntılar kimi zaman da gözle görülür farklar ile kendinizden bir parça bulacağınız gelinlikler bu yazımızda sizlerle. 2018 – 2019 kış gelinlik modelleri birbirinden farklı gelinlikler, bolerolar, ceketler, pelerinlerle ve özgün olması özelliği ile öne çıkıyor. Kışlık fikirlerimiz sizi hemen harekete geçirecek. Hemen düğün planlarınıza renk katacak kışlık düğün ve gelinlik seçkimizde neler neler var! Gerçek düğünlerden, denenmiş çılgın fikirler, pek çok kışlık gelinlik, pratik çözümler ve dahası…

pinar-bent-kislik-gelinlik (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son moda trendler arasında yer alan ceketler, peluşlar, kışlık gelinliklerden kendinize en uygun olanını seçerek, gelinlik ve düğün hazırlıkları konusundaki kararsızlığınızı ortadan kaldırabilir ve harika kış düğününüz için fikirler üretebilirsiniz! 2019 kış gelinlik modelleri içerisinde yer alan en şık gelinlikler sizlere farklı kumaşlarda, farklı modellerde ve farklı tarzlarda işte bakın nasıl da çeşitlilik sunuyor!

Kışlık Gelinlik Modelleri

kislik-gelinlik-modelleri (1)

2019 kışlık gelinlik modelleri ile kış aylarında yapılan düğünlerde hava koşullarına uygun seçenekleri değerlendirin, mevsimin güçlükleri için endişelenmeyin. Düğününüzden daha büyük bir keyif almanızı sağlayan modeller kürklü kollu, dantel veya kabarık kışlık gelinlikler… Sizlere farklı seçenekler sunan kış gelinlik modelleri içinde yer alan uzun kollu gelinlikler, kolları tül ya da dantelle kaplayarak sihirli bir şıklık sağlıyor.

kislik-gelinlik-modelleri (2)

Bedeninizin şeklini alan bu tarz ve kumaşlar, bedeninizi rahatsız etmeden, esnek özelliği sayesinde sizlere büyük bir rahatlık veriyor. Gelinliklerin sadeliği doğal bir güzellik sergilemenize yardımcı olarak, farklı kumaş türleriyle sadeliğinize kaliteli bir dokunuş katıyor. Yüksek yaka seçenekleriyle ve uzun kollarıyla bütünlük sağlayan uzun kollu kış gelinlik modelleri modern bir görünüme sahip. Gösterişli ve modern tarzı sevenlerin tercih ettikleri gelinlikler içinde yer alıyor.

Kışlık Gelinliklerde Dantel Kollar

kislik-gelinlik-modelleri (7)

Uzun kollu bir gelinliğim olsun ama o kadar da sade olmasın diyen bir gelinseniz eğer, sırtı açık kış gelinlik modelleri tam size göre olabilir. Sadeliğinin ve modernliğinin yanı sıra sırt dekoltesi ile tarzınızı ortaya koyan bu gelinlikler, kimi zaman küçük nakış işleme, pırlanta boncuklar, kimi zaman da küçük ama bir o kadar da şık düğmeleri ile gelinliğinizi zenginleştirip, farklı dokunuşlar ile özgünleştiriyor.

Tamamlayan Ceketler

kislik-gelinlik-modelleri (14)

Bu tarz kışlık gelinliklerin en güzel yanı, kaliteli kumaşlarıyla bütün çekiciliğini gözler önüne sermesi oluyor. Sırtı veya yakası açık giyinmeyi seven gelin adayları için oldukça popüler olan bu modeldeki gelinlikler, hem tarzınızdan gelinliğinize bir parça katarak hem de usta işçilikleri ile bütün dikkatlerin size yönelmesini sağlıyor.

kislik-gelinlik-modelleri (12)

Kışlık gelinlik modelleri içerisinde yer alan dantelle işlenmiş ve takımı ceketi olan gelinlikler zarifliğinizi ortaya çıkartarak, tülden ya da dantelden kolları sayesinde kış için ideal bir gelinlik oluyor. Kışın düzenlenen düğünlere ekstra modern veya klasik bir hava katabilen dantel, kimi zaman ışıltılı boncuklarla da renklendirilerek düğündeki herkese görsel bir şölen oluşturuyor.

kislik-gelinlik-modelleri (9)

Kışlık gelinliklerde dantel uzun kollar kurtarıcı demiştik. Dantelin gelinliğe ilgi çekici bir hava vermesi düğününüz için ideal bir gelinliğe kavuşmanıza imkan sağlıyor. Peki ama bu görünüme ne eklemelisiniz? Üzerine herhangi bir kombinasyonla gelinliğinizi hava şartlarına hazırlayabilirsiniz aslında. Kabarık etekli veya dümdüz yerlere kadar etekleri inen tül ya da dantel gelinliğinizin üstünde geleneksel görünümü hafifletecek şık bir ceket düşünün! Bir yandan ceket modasında çok daha pratik ve genç işi bir seçenek daha var: deri ceketler! Deri ceket kombinasyonları dikkatinizi seçtiğimiz kışlık stiller arasında dikkatinizi çekmiş miydi? Model ve rengini isteğinize göre kombine edebileceğiniz bu gelin trendi sayesinde hayalini kurduğunuz düğününüz çok daha dikkat çekici ve uzun süre konuşulacak düğünlerden biri olabilir.

Kışlık Pelerinli, Etol veya Bolerolu Gelinlikler

kislik-gelinlik-modelleri (15)

Kış aylarında gerçekleşen düğünlerin vazgeçilmezi omuzlarınıza sıcacık bir şeyler almak. Bunlar bolerolu gelinliklerden, pelerinli olanlara, mevsimin büyüsünü omuzlarınızda taşıyarak düğününüzü romantik bir hale getiriyor. Üstelik kışın havanın değişimine önlem almak için kendini garanti altına almak isteyen gelinlerin, gelinlikleri üzerine alacakları bolero kendilerini güvende hissetmelerine imkan veriyor. Kışlık bolerolu gelinlik modelleri içerisinde yer alan bolerolar, etoller birbirinden farklı modelleri ile gelinliklerle mükemmel bir uyum sağlıyor. Sade gelinliklere işlemeli ağır kumaşlardan veya peluştan seçenekler çok popüler.

kislik-gelinlik-modelleri (13)

Bolero modelleri içerisinde yer alan dantelli bolerolar ve dantel gelinlik üstüne kürklü etoller, gelinliğinize ekstra bir şıklık katarak zarafetinizi gözler önüne seriyor. Tamamı dantelle zarif ve ince detaylarla tasarlanan bu ürünler, kimi zaman da tül üzerine işlenen mükemmel güzellikteki dantellerden oluşuyor kimi zaman da yalın bir suni kürk ile kuzeyin masalsı havasını taşıyor… Düğününüzü etol şıklığıyla tamamlayacaksanız nedimeleriniz, yakınlarınız veya konuklarınızla bu stili paylaşmaya ne dersiniz? Aynı düğünden bir başka öneri:

kislik-gelinlik-modelleri (18)

Kışlık etollü ve bolerolu gelinlik modelleri içerisinde yer alan bir diğer bolero modeli ise boncuklarla özel olarak işlenenler. Tül üzerine işlenen boncuklar ya da bir kumaşı tamamen kaplayan işlemeli Kışlık Bolerolu Gelinlik modelleri farklılığıyla sizlere çeşitlilik sunuyor. Boncuklardan oluşan bolerolar gelinliğinizin havasını tamamen değiştirerek, daha şık ve daha güzel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

kislik-gelinlik-modelleri (11)

Bir diğer bolerolu kışlık gelinlik modelleri mucizesi kürklü bolerolar belki de 2019 kışlık gelinlik modellerinden mevsime en uygun olan ve en çok tercih edilen gelinlik. Görüntüsü oldukça şık ve asil duran kürklü bolerolar ve mini ceketler kullanım kolaylığında da rakipsiz, rahat modellerden. Gelinliğinizin renk tonlarına uygun seçeceğiniz bolerolar, gelinliğiniz ile bir bütün oluşturarak sizi daha güzel bir görünüme kavuşturmaya da yardımcı.

Kışlık Prenses Gelinlik Modelleri

kislik-gelinlik-modelleri (20)

Çoğu kadın çocukluğundan beri nasıl bir düğünü olacağını düşünür ve nasıl bir gelinlik giyeceğini hayal eder. Belki de hayaller içerisinde yer alan en güzel şey de prensesler gibi bir gelinliğe sahip olmak. Düğün gününüzde kendinizi daha güzel ve özel hissetmeniz için prenses gelinlik giymek istiyorsunuz ancak mekan veya mevsim sizi engelleyecek mi diyorsunuz? Birbirinden farklı modelleri ile size çeşitli kışlık gelinlik modelleri gösterirken prenses kesimi kesinlikle unutmadık.

kislik-gelinlik-modelleri-21

Kışlık prenses gelinlik modelleri arasında yer alan görkemli, kürklü, straplez tüllü kabarık gelinlikler, sadeliği ve duruluğu ile şıklığını ortaya koyuyor. Bir yandan kabarıklığı ile de gözdolduruyor. Straplez kabarık gelinlikleri zevkinize uygun olarak dantelli ya da tüllü, dilerseniz boncuk işlemeli de seçerek kışlık prenses gelinlik modelinizi özgünleştirebilirsiniz.

kislik-gelinlik-modelleri (17)

Kışlık prenses gelinlik modelleri içerisinde yer alan uzun kollu prenses gelinlikler, kışın gerçekleştireceğiniz düğüne uygun olduğundan adından sıkça söz ettiriyor. Uzun kollu prenses gelinliklerin üst kısmının dantelli olması gelinliğe ekstra bir zenginlik katarak gelinliğin vücudunuzla bütünleşmesini sağlıyor. 2019 kışlık gelinlik modelleri sayesinde düğününüzün prensesi olacağınız bu gelinliklerin, kabarık uzun kuyrukları peşinizde süzülerek masalsı alımlı bir güzellik sağlıyor. Masalsı bir tarzdan söz etmişken pastel renkler ve truvakar kolların, hafif kumaşların da kış gelinlerini cezbettiğini söylemekte fayda var.

kislik-gelinlik-modelleri (5)

Kışlık gelinlik modelleri arasından seçim yaparken sizin de karşınıza çıkacak önemli özelliklerden biri de kol modellerine göre gelinlikler, yarım kollu, tül kollu ya da askılı pek çok gelinlik gördük. Sizlere çeşitlilik sağlıyor ve bu modeller vücut şeklinizi farklı göstererek imajınıza dilediğiniz etkiyi sağlıyor.

kislik-gelinlik-modelleri (8)

Tercih edebileceğiniz modeller içinde olan yarım kollu modeller boncuk işlemeleri ile çeşitlendirilerek omuzlarınıza ahenk katıyor. Prenses gelinliklerin kendine özgü kabarıklığı arkanızda uzayıp giden kuyruğu sayesinde kendinizi masal gibi bir düğünde hissedecek detaylarla asaleti yaşayabileceksiniz. Bolero ve etollerin altında her biri apayrı bir görünüm getiriyor.

Kış Düğünlerinde “Evet” Demek!

kislik-gelinlik-modelleri (16)

Kış aylarında gerçekleştireceğiniz düğününüz için seçebileceğiniz konseptleri, ipuçlarını, size hitap eden bir gelinlik bulmanın yollarını ve pratik çözümleri düğününüzü hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmeniz için gerekenleri bir araya getirmeye çalıştık. Kış düğününe uygun gelinlik modelleri içinde yer alan birbirinden farklı ve benzersiz gelinliklerle kendinizi eşsiz hissederek düğününüzde bütün dikkatleri toplamaya hazır olun. Bu güzel fikirlerden sizi en çok etkileyen hangisi oldu?

kislik-gelinlik-modelleri (19)

Gelin adaylarına straplez veya uzun kollu, kabarık veya sade, dantelli, boncuk işlemeli alternatifler, ceketler, gelinlik palto veya bolerolar sunan kış düğünü gelinlik modelleri ile şıklığı ve zarafeti bir araya getiren muhteşem bir gelinliği büyük bir gururla taşımanız mümkün. Tek yapmanız gereken kış düğünü gelinlik modelleri içerisinde yer alan gelinlik modellerinden ve stillerden kendinize en uygun olanı seçmek. Gelinliğinizi seçtikten sonra geriye gelinliğinizin büyüsüne inanarak en en mutlu masalı size anlatmasını keyifle dinlemek kalıyor. Hayal gibi bir düğünde kışlık gelinlik modelleri sizinle… Sizin kışlık görünümünüz nasıl? Kış düğününüzle ilgili yaşadıklarınızı ve planlarınızı bizimle mutlaka paylaşın.

Kış gelinlerinin tercih edebileceği bir diğer gelinlik modeli ise uzun kollular… Uzun Kollu Gelinlik Modelleri sayfamıza göz atıp daha farklı model ve daha çok çeşidi inceleyebilirsiniz.

Yanıtla