Günümüzde evlilik adayı olan birçok damat düğün günü şık bir damatlık giymek istiyor. Mağazaları gezerek aklında model belirlemek istiyor. Birçok çeşit içerisinden kendi tarzına uygun bir damatlık bulmakta çoğu kez zorlanıyorlar. Bu yazımızda sezonun en trend kırmızı damatlık modelleri ve mor damatlık modellerini inceleyeceğiz ve damatlık seçimini sizin için kolaylaştıracağız.
Mor Damatlık Modelleri
Yaka çiçeğiyle kombinlenmiş, mor damatlık modeline Ali Express‘ten ulaşabilirsiniz.

2018 yılı damatlık modelleri içerisinde seçim yapmak oldukça kolay hale gelmiştir. Hepsi birbirinden şık olan damatlık modelleri içerisinden kolay bir şekilde damatlar kendi tarzlarına uygun damatlığı seçebilmektedir. 2018 sezonunda tasarımcılar damatların zevklerini göz önünde bulundurup tasarımları bu yönde uygulamaktadır. Bu yazımızda sezonun en trend kırmızı damatlık modelleri ve mor damatlık modellerini inceleyeceğiz.

Mor Damatlık Modelleri

Mor Damatlık Modelleri
Amazon‘dan siyah papyonlu mor damatlık modelini inceleyebilirsiniz.

2018 yılının şık tasarımlarından olan mor damatlık modeli sezonun en şık modelleri arasında yerini almaktadır. Siyah papyon ile kombinlenen damatlık modeli damat adaylarının beğenisini kazanmıştır. Kiğılı, Altınyıldız, Beymen damatlık mağazalarından ya da internet üzerinden bedeninize uygun olabilecek şekilde bu damatlık modeline sahip olabilirsiniz.

Mor Damatlık Modelleri
Bu tatlı mor renkli damatlık modeline Amazon‘dan ulaşabilirsiniz.

Sezonun dikkatleri üzerine çeken damatlık modeli tatlı mor rengi ile damat adaylarının gözlerini kamaştırmaktadır. Ceket içi yeleği ile uyumlu olan bu damatlık sezonun en dikkat çeken damatlıkları arasında yerini almıştır. Tasarımı ile insanlara enerji veren damatlığa Karaca, Ramsey, Tween damatlık gibi damatlık üzerine satış yapan mağazalardan ve bu mağazaların internet sitelerinden sahip olabilirsiniz.

Mor Damatlık Modelleri
Asos‘tan bu damatlık modelini inceleyebilirsiniz.

İnce ve Sadeliği ile şık bir tasarıma sahip olan mor ceket siyah kravat kombin, açık ve koyu renklerin uyumu ile birlikte tercih edilen damatlık takımları arasında yerini almıştır. Bu damatlık modeline KİP damatlık, Jakamen, Karaca damatlık üzerinden ister satış mağazalarından ya da internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

Mor Damatlık Modelleri
Kısa paça mor damatlık modeli için Asos‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yeni sezonun trend modelleri arasında görüntülenen mor ceket, beyaz gömlek ve lacivert papyonlu damatlık takımı yeni evlenecek birçok damat adayının hayalleri arasında yerini almıştır. Renkli ışıltısı ile gözleri üzerine çeken damatlık modeli birçok moda tasarımcısının onayından geçmiş ve beğenisini kazanmıştır.
Mor Damatlık Modelleri
Marka: Asos

Kolay bir şekilde bu modelin bedeninize uygun olanını bulabilirsiniz. Buna benzer damatlık modellerini yine Sarar, Hatemoğlu, Vakko damatlık gibi damatlık satışı yapan mağazalardan ya da internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Kırmızı Damatlık Modelleri

Kırmızı Damatlık Modelleri
İncelemek isterseniz: Abe’s Formal Wear

Yeni sezon damatlık modelleri arasında öne çıkan modellerden olan kırmızı damatlık modeli şık ve sade görünümü ile damat adaylarını etkilemektedir. Beyaz gömleği, kırmızı ceketi ve siyah papyonu, cep mendili ile kombin olan bu damatlık damat adaylarının tercih ettiği damatlık modellerindendir.

Kırmızı Damatlık Modelleri
DH Gate‘den ulaşabileceğiniz siyah gömlekli kırmızı damatlık modeli…

Bu yılın en gözde damatlık modelleri arasında olan kırmızı damatlık modeli içerisinde siyah gömlek kombini ile birlikte damat adaylarına satışa sunulmaktadır. Ön plana çıkan rengi ile insanları etkileyen bir model olan kırmızı damatlığa Süvari, DS damat, Network damatlık gibi damatlık satışı yapan mağazaların satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Kırmızı Damatlık Modelleri
Koyu kırmızı renkli damatlık modeli için: Amazon

Sezonun trend ürünlerinden olan koyu kırmızı renkli damatlık takımı içerisinde yeleği, siyah desenli kravat ile birlikte uyum sağlamıştır. Siyah bir ayakkabıyla kombinlenen bu ürün damat adaylarının ilk bakışta gözüne çarpan bir üründür. Bu ürüne White Stone, Torres, Pierre Cardin damatlık gibi satış mağazalarından sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Damatlık Modelleri
DH Gate‘den anında inceleyebilirsiniz.

Beyaz gömlek ve beyaz kravatla kombinlenen bu kırmızı damatlık modeli sade ve şık bir modeldir. Bunun gibi damatlık modellerine Vakko, Altınyıldız, KİP damatlık gibi damatlık üzerine satış yapmakta marka olan bu mağazalardan sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Damatlık Modelleri
Tuxedos by American Male sayfasından inceleyebileceğiniz damatlık modeli…

Damatlık modelleri arasında damat adaylarının beğenisini kazanan renkli bir modele sahip olan bu iç kısmı kırmızı yelekli ve kırmızı papyon ile kombin yapılan damatlık modeli sezonun sevilen bir modeli olarak yerini almıştır.
Kırmızı Damatlık Modelleri
Kırmızı iç yelekli ve kırmızı kravatlı damatlık modeline ulaşmak için: DH Gate

Bu yazımızda sezonun en şık modelleri arasından kırmızı damatlık modelleri ve mor damatlık modellerine yer verdik. Bu damatlık modellerine ulaşabileceğiniz markalara da değindik. Peki siz hangi modeli tercih edersiniz?

Enes Boz

Yanıtla