Bahar mevsimi geldiğinde en sık yapılan düğünler kuşkusuz kır düğünleri. Eğer siz de İstanbul kır düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizde bulunan mekanlara göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı konseptlerde, doğa ile iç içe bir düğünün hayalini kuruyorsanız kır düğünleri tam size göre demektir. Metropol hayatının stresinden uzaklaşmak ve İstanbul’da yer alan kır düğün mekanlardan birini tercih etmek istiyorsanız sitemiz üzerinden arama yapmaya başlayabilirsiniz.

En iyi kır düğünü mekanları denildiğinde akıllara gelen İstanbul kır düğünü mekanları, sandığınız kadar uzak değil. Dilerseniz yeşilin içinde huzur dolu bir düğün gerçekleştirmek elinizde. Dilerseniz de hem ormanın içinde hem de Boğaz manzaralı mekanları bulmanız mümkün. Kendinize sınır koymadan dilediğiniz kadar eğlenebileceğiniz İstanbul kır düğünü mekanları ve çok daha fazlası için yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Kır Düğünü Fiyatları

Düğününüzden almak istediğiniz hizmetler düğün fiyatlarını değiştirmektedir. Aynı şekilde mekanların uygun fiyatlı düğün paketlerine dahil olursanız da düğün maliyetiniz azalabilir. Yine de avantajlı dönemlere denk gelmezseniz üzülmenize gerek yok. Sitemizde bulunan birbirinden farklı mekanlar arasından bütçenize uygun olan mekanı bulabileceğinize eminiz. Her düğünde olduğu gibi İstanbul kır düğünü fiyatları da birbiri içerisinde farklılık gösterebilir. Sitemiz üzerinden yaptığınız arama sonrasında düğününüz için alacağınız ücretsiz fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun düğün mekanını bulabilirsiniz. İstanbul kır düğünü fiyatları hakkında net bilgi almak için sitemiz üzerinden firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Kır düğünü fiyatları 2018’den farklı olarak kır düğünü fiyatları 2019’u sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul’da Kır Düğünü Yerleri

İstanbul Kır Düğünü

İstanbul gerek Boğaz’ın eşsiz manzarasına sahip alanları gerekse tarihi ve doğal güzellikleri ile çiftlerin düğün hayallerini süslemekte. Birçok farklı düğün çeşidini yapabileceğiniz İstanbul’da ise en güzel seçeneklerden biri kır düğünü. Baharın gelişi ile unutulmaz bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler ise İstanbul’un çeşitli bölgelerinde bulunan kır düğünü mekanlarını değerlendirebilir. Anadolu yakası ya da Avrupa yakası fark etmez. Düğün Buketi’nde her iki yakada yer alan kır düğünü mekanlarını görüntüleyebilir, sitemiz üzerinden firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında en doğru bilgiyi firma bilgilerinin bulunduğu sayfadan alabilir, mekanları ile bu sayfa üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Klasik kır düğününün olmazsa olmazlarının hepsini İstanbul kır düğünü mekanları karşılamakta. Bazı mekanlar ise hem kır düğünü hem de eşsiz İstanbul Boğaz’ı manzarası ile misafirlerini memnun etmekte. Dilerseniz kır düğününüzü denizin kıyısında ya da İstanbul Boğazı’na hakim bir tepede yapma olanağı sunan mekanlar ile hayalleriniz gerçek olabilir. Ağaçların yeşili ile Boğaz’ın mavisini bir arada görmek isteyen çiftler sitemizde bulunan bu mekanlara göz atabilirler. İstanbul’da kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin önüne farklı seçenekler çıkmakta. Dilerseniz bir bahçede ya da koruda evlenme şansınız var.

Yeşil ve Mavi Bir Arada

İstanbul Kır Düğünü

Bir koru ya da sosyal tesis fark etmez. Kır düğünü düzenleyen mekan sayısı İstanbul’da oldukça fazla. Ayrıca İstanbul kır düğünü denildiğinde mekanlar sınır tanımıyor. Doğa ile iç içe bir düğün hayali kuruyorsanız koru, kır ya da bahçesi olan kır düğünü mekanlarını tercih edebilirsiniz. Bazı kır düğünü mekanlarının havuz gibi ek seçenekleri de bulunmakta. Yeşilin içerisinde, şehrin stresinden uzak bir kır düğünü için birbirinden kaliteli mekanlar bulmak Düğün Buketi ile oldukça kolay. İstanbul’un sahip olduğu güzelliklerden olan Boğaz’ı da aynı anda görmek isterseniz manzaralı mekanları da seçebilirsiniz. İstanbul kır düğünü mekanları ile hayallerinize sınır koymak zorunda değilsiniz. İstanbul’da dilerseniz Marmara’ya dilerseniz Karadeniz’e ya da Boğaz’a bakan bir kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Siz sadece nasıl bir düğün yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Aradığınız mekanın sitemizde bulunduğuna eminiz.

Her İki Yakada da Farklı Eğlenceler

Sitemiz üzerinden arama yapmadan önce düğününüzü gerçekleştirmek istediğiniz İstanbul bölgesine karar vermeniz gerekir. Elbette İstanbul genelinde bir arama yapmanız da mümkün. Eğer aramanızı daraltmak isterseniz ise arama alanındaki bölge filtreleri ile seçeneklerinizi azaltabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere iki farklı bölgeye ayrılmış durumda. Her iki bölgede de isteklerinizi karşılayacak hizmetler sunan mekanlar olduğuna eminiz. Şehir merkezine yakın ya da uzak fark etmez. Her iki yakada da bulunan mekanlar, sundukları farklı eğlence paketleri ile sizleri memnun edecektir. Her mekanın sunduğu hizmet birbirinden farklıdır. Bu nedenle arama yaparken isteklerinize uygun mekanları görüntülemek için filtreleme yapabilirsiniz. Düğününüz için daha detaylı bilgi almak için ise seçtiğiniz firmaların firma bilgileri sayfasına göz atabilirsiniz. Bu sayfada mekanların özellikleri, hizmetleri ve ulaşım imkanları gibi bilgileri bulacaksınız. Tüm bu bilgileri karşılaştırarak sizler için en uygun olan mekanı bulacağınıza eminiz.

Kır düğünü Avrupa Yakası için filtreleme kısmında Avrupa yakasını seçmelisiniz. Aynı şekilde kır düğünü Anadolu yakası için de İstanbul Anadolu yakasını seçerek arama yapmalısınız. Dilerseniz fiyat karşılaştırmak ya da mekanların özelliklerine göz atmak isterseniz de İstanbul genelinde de bir kır düğünü mekanı taraması yapabilirsiniz.

Adalar Kır Düğünü Mekanları da Burada

İstanbul Kır Düğünü

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Adalar’da kır düğünü mekanları ile Düğün Buketi’nde yer alıyor. Adalar’ın dinlendirici manzarası ile Marmara Denizi’nin ortasında unutamayacağınız bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa yakası ve Anadolu yakası mekanlarından daha izole bir konumda olan Adalar kır düğünü mekanları eğlence olarak diğerlerinden hiç geride kalmayacak. Dilerseniz sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz kalabalık ya da mütevazı düğününüzü Adalar’da gerçekleştirebilirsiniz. Mekanların imkanları dahilinde yapabileceklerinizin bir sınırı yok.

En İyi İstanbul Kır Düğünü Mekanları

İstanbul’un en iyi kır düğünü mekanları Düğün Buketi’nde. Aradığınız her şeye sahip olan bu mekanları bulmak ise oldukça kolay. Sayfamızın en üstünde sol tarafta bulunan arama bölümünde gerekli seçenekleri işaretleyerek hayallerinizdeki mekana en yakın alanları bulabilirsiniz. Bu alanlar arasında seçiminizi yaptıktan sonra ise sitemiz üzerinden mekan ya da mekanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra ise kararınızı verip mekanların sizlere özel sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

1.      Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

Sitemizde bulunan Kır düğünü Avrupa Yakası mekanları bölgelere ayrılmış bir şekilde sizlerin daha kolay sonuca ulaşması için düzenlenmiştir. Kategorili arama sistemi ile farklı lokasyonlardaki mekanların karışmasının önüne geçilmiştir. Örneğin Beyoğlu kır düğünü mekanları ile Avcılar kır düğünü mekanları birbirine bu sistem ile karışmamaktadır. Sitemizde yer alan Avrupa Yakası kır düğün mekanları ana bölgeleri şu şekilde. Sarıyer, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Eyüp, Başakşehir, Beyoğlu, Küçükçekmece, Silivri, Bahçelievler, Çatalca, Esenler, Gaziosmanpaşa, Şişli ve Zeytinburnu. Dilerseniz Sarıyer ilçesinde yer alan Kilyos ve Yeniköy için ayrı arama yapabilirsiniz. Aynı şekilde Eyüp ilçesinde bulunan Kemerburgaz kır düğün alanlarını de diğer aramalardan ayırabilirsiniz. Eğer siz de Avrupa yakasında bir kır düğün gerçekleştirmek istiyorsanız işe koyulabilirsiniz. Avrupa yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında araştırma yapmaya başlayabilirsiniz.

2.      Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Anadolu yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları taraması için de üstteki ile aynı durumlar geçerli. Kır düğünü Anadolu Yakası mekanlarının da aynı Avrupa Yakasında olduğu gibi bölgelere ayrılmış olduğunu göreceksiniz. Maltepe kır düğünü ve Polonezköy kır düğünü seçenekleri gibi farklı yerlerde olan firmalar bu sayede birbirinden ayrılmıştır. Bu ana bölgeler Anadolu Yakası için şu şekilde. Beykoz, Üsküdar, Çekmeköy, Maltepe, Şile, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Tuzla ilçelerinde arama yapabilirsiniz. Avrupa yakasında olduğu gibi Anadolu yakasında da ilçelerin belirli bölgelerinde arama yaparak alanı daraltabilirsiniz. Bu sayede seçenekleriniz azalacaktır ve bu sayede daha kolay karar verebilirsiniz.

Örneğin Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy, Kanlıca ya da Kavacık bölgeleri özelinde arama yapma şansınız bulunmakta. Aynı şekilde Riva kır düğünü seçeneklerini de bu şekilde görebilirsiniz. Üsküdar’da Beylerbeyi ve Çamlıca gibi semtlerde, Şile’nin Ağva bölgesinde ve Kadıköy ilçesinde ise Fenerbahçe’de sınırlama yaparak arama yapabilirsiniz. Her bir bölgenin kendine has özellikleri bulunduğunu unutmamalısınız. Aynı şekilde her firmanın da sizlere farklı avantajlar sunabileceğini bilmeniz gerekmekte. Adalar bölgesinde kır düğünü yapmak isteyen çiftler ise aramayı Anadolu yakası mekanları arasında yapmalı.

Düğün Buketi’nde İstanbul Kır Düğünü Mekan Araması Nasıl Yapılır?

İstanbul Kır Düğünü

Filtreleme özelliği ile Düğün Buketi’nde arama yapmak oldukça kolay. İstanbul kır düğünü yapmak isteyen çiftleri mekanlar ile buluşturan Düğün Buketi sizlere bir çok avantaj da sağlıyor. Sizlere özel fiyat teklifi alabileceğiniz, mekanların ve firmaların özel hizmetlerinizden yararlanabileceğiniz bir sistemi olan sitemizde arama yapmaya hemen başlayın. Sitede arama yaparken ilk yapmanız gereken aradığınız bölgeyi belirlemek. Daha sonrasında İstanbul’un istediğiniz bölgesindeki mekanları taramaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz paket başlangıç fiyatı ya da mekanların özellik ve hizmetleri ile aramanızı daraltabilirsiniz. Aramalarınız sonucunda mekanlar arasında seçim yapma şansınız bulunmakta. İçinize en çok sinen mekanı aramanızın sonunda bulacağınıza eminiz. Daha sonrasında ise sitemiz üzerinden firma ile iletişime geçip düğününüz için yerinizi ayırtabilirsiniz.

İstanbul Kır Düğünü Yapmak İsteyenler Dikkat!

İstanbul kır düğünü birbirinden farklı hizmet ve avantajlar ile dikkat çekmekte. Genellikle bahar ve yaz ayları için tercih edilen kır düğünleri, havaların ısınması ile çiftleri açık alan düğünlerine davet ediyor. Özellikle ılık havalarda tercih edilen bu düğünlerde çiftler enerjik ve eğlenceli düğünler gerçekleştirebiliyor. Dilerseniz kendi konseptinizi de tasarlayabilirsiniz. Mekanın alanı ve imkanları doğrultusunda dilediğiniz tarz ve temada düğün yapmanız mümkün. İstanbul kır düğünü firmaları da çiftlerin isteklerini karşılayacak mekan tasarımları ve hizmetleri ile dikkat çekiyor. Bazı İstanbul kır düğünü mekanlarının hem açık hem de kapalı alanının olması hava şartlarına bağlı tatsız durumların da ötesine geçiyor. Her ne olursa olsun kapalı alanda kutlamasını yapmak istemeyen çiftler için ise bazı mekanların büyük şemsiyeler gibi alternatif çözümleri bulunuyor.

Şemsiyeli mekanlar bu şemsiyeleri günün erken saatlerinde başlayan etkinliklerde konuklarınızı güneşin yakıcı etkisinden korumak için de kullanmakta. Siz yeşilin içinde eğlencenize odaklanmışken mekanlar sizin için her şeyi düşünüyor. Sadece havanın güzel olması sebebi ile değil, atmosferi için de tercih edilen İstanbul kır düğünleri, 2019’da da sıkça görülecek.Tercih ettiğiniz mekanın sizler için sunduğu avantajlar kadar sizlerin dışarıdan alabileceğiniz yardımlar da önemli. Bazı firma catering, organizasyon ve eğlence konularında da sizlere yardımcı olurken bazı firmalar bu konuda dışarıdan yardım alabilmenize olanak sağlamakta. Bazı mekanlar kendi fotoğrafçıları ile çalışırken bazıları fotoğrafçılık hizmetini dışarıdan almanıza izi vermekte. Bunun gibi farklı durumlar ile son dakika karşılaşmamak için dikkatli olmalısınız. Bu nedenle başka firmalar ile anlaşmadan firma bilgilerinin bulunduğu sayfadan mekanın bu hizmetlerine dikkat etmeniz gerekmekte. Gelinlik seçiminden mekan tasarımına farklı konseptler uygulayabileceğiniz kır düğünü için farklı fikir ve önerilere ihtiyacınız varsa blog bölümümüze göz atabilirsiniz. Düğün Hazırlıkları Rehberi sayfamızda düğününüz için orijinal ve farklı fikirler bulabilirsiniz.

Firma Seçimi Düğün Buketi ile Çok Kolay

İstanbul Kır Düğünü

Aradığınız İstanbul kır düğünü mekanını Düğün Buketi’nde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için düğününüzün nasıl olmasını istediğinizi bilmeniz yeterli. Hayallerinizi süsleyen mekanı kısa bir arama ve karşılaştırma ile bulabilirsiniz. Firmaları dilerseniz özellikleri ya da fiyatları üzerinden kıyaslayarak sonuca ulaşabilirsiniz. İstanbul kır düğünü imkanları konusunda elverişli bir şehir. Sizler de bu imkanları sonuna kadar kullanma şansına sahipsiniz.

İstanbul Kır Düğünü Avantajları

İstanbul gerek konumu gerekse tarihi dokusu sebebi ile Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası şehrin her iki yakasından da farklı bir siluet sunmakta. Sizler de İstanbul kır düğünü gerçekleştirerek dilediğiniz manzaraya karşı eğlenebilirsiniz. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi illa tek bir manzara seçmenize de gerek yok. Dilerseniz geniş bir seyir terasında arkanıza geniş bir kır önünüze İstanbul Boğazı’nı alarak da mutluluğa adım atabilirsiniz. Sadece görsel bir şölen sunmayan İstanbul kır düğünü firmalarının avantajlarından bir diğeri ise her bütçeye uygun mekanın bulunabiliyor oluşudur.Birçok firma ve mekan seçeneği arasından hem isteklerinize hem de bütçenize uygun mekanı bulabilirsiniz.Dilerseniz toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz lokasyonda bir mekan tercih edebilirsiniz. Eğer merkezi bir mekanda düğün gerçekleştirmek isterseniz İstanbul’un hem merkezi hem de kır düğünü gerçekleştirilebilen yerlerini de tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma kolaylığının yanı sıra mekanların otopark imkanları da hem siz hem de konuklarınız için büyük bir avantaj. İstanbul’un hızlı şehir yaşamının yanı başında huzur ve eğlence dolu bir düğün için İstanbul kır düğünleri en iyi alternatif.

İstanbul Kır Düğün Mekanlarında Gerçekleştirilen Etkinlikler

İstanbul Kır Düğünü

Düğün mekanlarında düğün dışında da birçok farklı etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde İstanbul kır düğünü yapan mekanlarda da düğün dışında etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel etkinliklerinizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında bazı mekanlar bayi toplantısı gibi kurumsal etkinlikler ve açılışlar, resepsiyonlar gibi etkinliklere de izin vermekte. Gerçekleştirmek istediğiniz etkinlik türünün mekan tarafından gerçekleştiriliyor olup olmadığını firma bilgileri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Mutluluğunuzu Adım Adım Planlayın

Düğün organizasyonu için aradığınız tüm firmaları ve fikirleri Düğün Buketi’nde bulabilirsiniz. İstanbul kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftleri sadece mekanlar ile değil, ihtiyaç duyulan birçok firma ile buluşturan sitemizde aradığınız her şey bir tık uzağınızda. Sizler de mutluluğunuzu sitemiz aracılığı ile kolaylıkla planlayabilirsiniz. Ayrıca konuklarınızın ve kendinizin unutamayacağı bir düğüne imza atabilirsiniz. İstanbul kır düğünü mekanları ve firmaları sizler ile buluşturan Düğün Buketi’nin ayrıcalıklarından sitemizi takipte kalarak haberdar olabilirsiniz.

 

Yanıtla