Kemerli gelinlik modelleri belki de tam size göre! Denemeden bu klasik modelleri sakın es geçmeyin. Şıklığı kemerli ve kuşaklı gelinliklerle yakalamanın kolay bir kılavuzunu hazırladık. İşte seçtiğimiz en güzel kemerli gelinlik modelleri…

Gelinlik Modelleri ve Moda Evleri İçin Tıklayın

pinar-bent-kemerli-gelinlik
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Seçtiğiniz gelinlikle incecik belinizi daha da ön plana çıkartmak ya da olduğundan daha ince mi göstermek istiyorsunuz? O zaman kemerli gelinlik modelleri tam size göre. İsterseniz ince ve şık bir kemer ile isterseniz de gelinliğinize ayrı bir hava katacak zarif bir kuşakla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

pinar-bent-kemerli-gelinlik
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Klasik gelinlik modellerinden sıkılmış ve sade görünmek istemeyen gelin adayları için kemerli gelinlik modelleri tam bir kurtarıcı. Bu nedenle modası hiç geçmeyecek olan bu kemerli gelinlik modellerini kesinlikle denemelisiniz. En şık kemerli gelinlikler ve kuşaklı gelinlik modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2019 kuşaklı gelinlik modelleri arasından hangisi size yakışacak merak ediyorsanız buyurun yazımıza.

Kemerli Gelinlik Modelleri

2019 Kuşaklı Gelinlik Modelleri

Kemerli Gelinlik Modelleri

Her kadın evleneceği günün hayalini kurar. Elbette o masalsı günde unutulmayacak şeylerden biri de kuşkusuz içinde prenses gibi göründüğünüz gelinliğinizdir. Belinizi daha ince göstermek için belden kemerli gelinlik modelleri en büyük yardımcınız. Hemen hemen her model gelinlikle kullanılabilen kemerler sizin seçiminize kalmış. Unutmayın gelin sizsiniz ve siz ne isterseniz o olur.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Romantik gelin adaylarının seçimi prenses kesim gelinliklerde kemer tamamlayıcı bir işlev görmekte. Kabarık etekli bir gelinlik tercih ettiyseniz kullandığınız kemer ya da kuşak belinizi ön plana çıkartırken gelinliğinize ayrı bir hava katacak. Bacak boyunu daha uzun, belini daha ince göstermek isteyen gelinler için kemerli gelinlik modelleri iyi bir tercih.

Kemerli Gelinlik Modelleri

İsterseniz taşlı bir kemerle gelinliğinize ışıltı katabilirsiniz, isterseniz renkli kemerli gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat dikkat edilecek iki husus var. İlki kemerinizin gelinliğinizle uyumu, diğeri ise kullandığınız kemerin yeri.

Zarif Detaylar Fark Yaratır

Kemerli Gelinlik Modelleri

Etek kısmı uçuş uçuş olan gelinliklerde de belden kemerli gelinlik modelleri sıkça görülmekte. Genç ve rahat görünümlü bu gelinliklere eklenen kemerler gelinliğinizi daha enerjik gösterecektir. 2019 kuşaklı gelinlik modelleri arasında kesinlikle denemeniz gereken modellerden biri olan bu rahat model sizi düğününüzde hem şık gösterecek hem rahat tutacak. İnce askısı ve ince kemerli ile gece boyu özgürce dans edebilir ve gecenin tadını çıkartabilirsiniz.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Altın Bir Kemerle Gelen Masalsı Dokunuş

Kemerli Gelinlik Modelleri

Beyazın saflığını altının gösterişiyle birleştirebilirsiniz. İster sade bir gelinlik tercih etmiş olun isterseniz de güpürlü ve dantelli modellerden birini, altının gösterişi eksik kalmamalı. Renkli kemerli gelinlik modellerinin gelinliğinize katacağı farklılık ve asalet kendinizi iyi hissettirecektir.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Siyah, pudra, mor, krem gibi kuşak tercihleri sizin için fazla iddialıysa altın rengi bir kemer tam da aradığınız şey olabilir. Eğer altın renginden hoşlanmıyorsanız koyu tonlarda bir gümüş kemer de tercih edebilirsiniz. Bu noktada renkli kemerli gelinlik modelleri arasında hangisini seçeceğiniz sizin zevkinize kalmış.

Gelinliğinize renk katın

Kemerli Gelinlik Modelleri

Renkli kemerli gelinlik modelleri denildiği zaman akla sadece altın ve gümüş gelmemeli. Pudra, dore, uçuk mavi ve pembemsi tonlardaki kemerler gelinliğinize renk katacaktır. Uzun kuyruklu bir gelinlik seçtiyseniz arkasından yere kadar uzanan renkli bir kemer tercih edebilirsiniz. Seçiminizi kuyruksuz bir modelden yana kullandıysanız da kemer ya da kuşağınızı gelinliğinizin boyuna göre ayarlamak size kalmış.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Arkadan bir fiyonk ile gelinliğinize canlılık katabilirsiniz. Eğer arkası gösterişli bir model tercih ettiyseniz de fiyonk kullanmayabilir ya da önce küçük bir bağlama yaparak gelinliğinizi renklendirebilirsiniz. Seçtiğiniz belden kemerli gelinlik modeli bu noktada sizin tarzınızı yansıtacaktır.

Rahatlığından Ödün Vermek İstemeyen Gelinler Buraya

Kemerli Gelinlik Modelleri

Son dönemlerde gelin adaylarının en çok istediği şey yıllarca hayalini kurduğu o gecede tamamen rahat olmak. Bu yüzden rahat kesimli bohem modeller bu sene de revaçta olacak. Bohem ve romantik dokunuşlu bu gelinliklerin de tamamlayıcısı kuşkusuz kemer ve kuşaklar. İnce ve sportif görünümlü bir kemer ile tamamlanan bohem gelinlikler 2019’un en şık kemerli gelinlikleri arasında yerini almaya aday. Gecenin tatlı esintisini hissederken vücuduna oturan bir gelinlik istemeyen gelinlerin tercihi olan bohem gelinlikleri kemer ya da kuşakla tamamlamak doğru tercih olacaktır.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Sade bir gelinlik tercih etmek istiyorsunuz ama sıkıcı görünmek istemiyorsanız kemerinizde bulunan ışıltıyı omuzlarınıza taşımayı düşünebilirsiniz. Özellikle omuz kısmı açık bir model tercih ettiyseniz Askı yerlerinde kemeriniz ile aynı parçayı kullanabilirsiniz. Yaz mevsiminde evlenecek gelin adayları bu tarzı askılarında tercih edebilir. Ama kış gelini olacaksanız bu tercihi bileklerinizin olduğu yerde kullanabilirsiniz.

Peri Kızı Gibi Görünmek için Işıltılı Kemerler

Kemerli Gelinlik Modelleri

Bir yıldız gibi parlamak isteyen gelin adayları için parıltılı şık bir kemer hoş bir tamamlayıcı olacaktır. Beyazın sadeliğine zarif ışıltılar katmak isteyen gelinler için işlemeli kemerler hoş bir seçim olabilir. En şık kemerli gelinlikler arasında yerini alan işlemeli kemerler sadeliğinizi korurken size mütevazı bir gösteriş katacaktır. Vücudunuzu saran gelinlik modellerinde sıkça gördüğümüz ışıltılı kemerler aynı zamanda kabarık gelinlik seven gelin adayları için de kullanışlı olabilir.

Kemerli Gelinlik Modelleri Tercih Eden Gelinler Nelere Dikkat Etmeli?

Kemerli Gelinlik Modelleri

Kuşkusuz her gelinlik gibi en şık kemerli gelinlikler de vücudunuza uygun olanlardır. Bu nedenle öncelikle vücudunuzu tanımalı ve gelinlik seçiminizi ona göre yapmalısınız. Kemerli gelinlik modelleri arasından seçim yapacak gelinler ise şu noktalara dikkat etmeli.

  • Eğer balık etli bir gelin adayıysanız kemerli gelinlik modelleri arasından gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz. Kemerin altından açılarak inen gelinlik modelleri sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Kemerli Gelinlik Modelleri

  • Basenlerinizden rahatsızsanız onları kamufle etmek ve kemerle belinizi ince göstermek mantıklı bir seçim olacaktır. Kemerinizi baseninizin üzerinde konumlandırarak ve etek kısmı kabarık inen bir model tercih ederek basenlerinizi saklayabilisiniz.

Kemerli Gelinlik Modelleri

  • Gövde boyu kısa olan bir kadınsanız bunun tam tersiniz yaparak gövde ve bacak oranınızı ayarlamanız mümkün. Belinizin biraz daha altında kullanacağınız kemer gövdenizi olduğundan daha uzun gösterir.Boyunuz çok uzunsa da bu işlemi gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Kemerinizi biraz daha aşağıda konumlandırmak bu durumda da mantıklı bir seçim olacaktır.

Kemerli Gelinlik Modelleri

  • Eğer bel inceliğinden memnun bir gelin adayıysanız kalın kuşaklı gelinlik modelleri listenizde yer almalı. Böylece korsenin sıkıcı havası yerine daha rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kemerli Gelinlik Modelleri

Unutmayın hanımlar düğün gününüz hayatınızın belki de en özel günlerinden birisi. O gecenin yıldızı tabii ki sizsiniz. Bu nedenle de sizin isteğiniz önemli. Hem rahat hem şık hem tarz görünebileceğiniz kemerli gelinlik modelleri ve kuşaklı gelinlik modelleri aklınızın bir köşesinde bulunmalı. İster sade ister gösterişli. Seçim size kalmış. Peki siz hangisini tercih edeceksiniz?

Kemerli Gelinlik Modelleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir gelinlik modelini daha bırakalım; Transparan Gelinlik Modelleri

Övünç Ege

Yanıtla