Kır düğünleri açık ve temiz bir havada yeşillikler içinde yapılan ve iyi bir organizasyonla büyüleyici bir atmosfer oluşturulabilen düğün tarzıdır. Adeta bir yaz şenliği tadında hafızalarda yer almaktadır. Manzara olarak salon düğünlerine göre bir adımda olan kır düğünlerinde mevsim çiçekleri eşliğinde harika kareler yakalanacaktır. Bu niteliklere sahip Kartal kır düğünü mekanları en iyi düğünü yaşatmak için hizmet vermektedir. Düğün organizasyonunun yanı sıra çeşitli davetler, toplantılar, şirket yemekleri ve mezuniyet törenleri gibi etkinliklere de sahne olabilmektedir.

Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Geniş kır bahçelerinde yemekli ve yemeksiz (ikramlı) düğünler yapılabiliyor. Sezon dışında kahvaltı mekanı olarak da kullanılabiliyor. Yemekli düğünlerde ana yemekler, ara sıcaklar, zeytinyağlılar, salatalar, mezeler ve meşrubatlar sunulmaktadır. Söz konusu Kartal kır düğünü mekanları arasında içkili olanlar da bulunmaktadır. Çocuklar için park ve oyun havuzlarının da söz konusu olabildiği bu mekanlarda ücretsiz geniş otopark imkanı var. Kiminde ise vale hizmeti de bulunmaktadır. Kır düğünü mekanları dış çekimler için ideal ortamlar olduğundan profesyonel düğün fotoğrafçısı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Işık, sahne ve ses sistemleri için de düğün organizasyon firmaları ile çalışarak her şeyin kusursuz olduğundan emin olabilirsiniz.

Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kartal Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Kır düğünü denince önceden şehirden epey uzakta, ulaşım zorluğu yaşanmayan yerler akla gelirdi. Şimdi ise bu hizmetler peyzaj ve diğer tasarımlarla şehir içinde kır keyfi yaşatabiliyor. Bu şekilde hizmet veren Kartal kır düğünü mekanları yemekli düğünlerde çiftlere, ailelerine ve davetlilere zengin menüler sunmaktadır. Vejetaryen, diyabet ve çocuk menüler seçme, menü üzerinde değişiklik yapabilme ve menü yemeklerinin tadılması gibi seçenekler mümkün olabilmektedir. Gece saat 23 civarında düğünler sona ererken, bazı mekanların havai fişek etkinliği hizmeti bulunmamaktadır.

Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bütün bu hususlar hakkında mekanlar gezilerek ve gerekirse ikramlıkların tadına bakarak karar verilebiliyor. Çocuklara özel palyaço, kum boyama, çeşitli oyunlar ve yüz boyama gibi etkinlikler bulunuyor. Bazı mekanlar ise sadece yer kiralaması yapmaktadır. Masa ve sandalye giydirmeleri, nikah masası, taht, gelin yolu süslemesi, konfeti, volkan, kar, köpük ve sis gibi görsel şovlar ile yemek veya ikramlıklar organizasyon firmalarıyla anlaşmak suretiyle gerçekleştirilebiliyor. Ulaşım bakımından problem bulunmayan Kartal kır düğünü mekanları fazla zorlanmadan bulunabilecek konumda yer almaktadırlar.

Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kartal Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli ve yemeksiz olarak çeşitli kapasitelerin söz konusu olduğu Kartal kır düğünü mekanları kişi başı fiyat uygulaması yapmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlar değişiklik gösterir. Açık ve kapalı alanları mevcuttur. Yemek yerine kokteyl ikram düşünülüyorsa oturma düzeni buna göre yapıldığından kapasitesi buna bağlı olarak değişmektedir. Ortalama fiyatlara bakılacak olursa hafta sonunda yemekli bir düğün düşünülüyorsa kişi başı başlangıç fiyatı 50-80 TL arasında değişmektedir. Hafta içi bu rakam 30 ile 50 TL arasında değişiyor.

Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kokteyl düğünlerde ise hafta sonu 30-50 TL, hafta içi ise 10-50 TL arasında değişen kişi başı fiyatlar söz konusu olabilmektedir. Kokteyl kapasitesi 1000 ile 2000 arasında değişirken, yemekli kapasite ise 500-1000 arasında değişiklik göstermektedir. Engellileri de düşünen kır düğünü mekanları, engelli rampasına sahip olarak hizmet veriyor. After party adı verilen ve yeni dönemde trend olan etkinlikler de söz konusu olabiliyor. Güler yüzlü ve işinin profesyoneli olan servis personeli, sanatçılar ve orkestralar, ışık – ses – görüntü düzeni ve ikramlıklar konusunda uzmanlık sahibi bu mekanlar en kaliteli düğünün vaadini veriyor. Bu mekanlarda farklı konseptlere göre ve taleplere istinaden farklı temalarda düğünler de organize edilebilmektedir.

Ayrıca bakınız;

1- En Kaliteli Kartal Düğün Salonları ve Fiyatları

2- Kartal Kına Mekanları Alternatifleri

3- En İyi Kartal Nişan Mekanları

4- Kartal Düğün Salonları ve Hizmet Seçenekleri

Yanıtla