Düğün hazırlıklarına başladın ve artık düğün salonunu netleştirmenin vakti mi geldi? Öyleyse seni Kağıthane’nin en uygun fiyatlı düğün salonlarıyla tanıştıralım. İçeriğimizde Kağıthane düğün salonları hakkında merak ettiğin her şeyi bulabilirsin. Üstelik tüm bu mekanların fiyatları, özellikleri ve hizmet detayları da yazımızda seni bekliyor. ??

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Lafı daha fazla uzatmadan seni yazımızın devamına bekliyoruz. ?

Beşyıldız Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Kusursuz bir düğün gerçekleştirmek Beşyıldız Düğün Salonu ile zor değil. Çünkü mekanın hizmetleri içerisinde yok yok diyebiliriz. Tasavvufi müziklerden yöresel müziklere kadar geniş bir repertuara sahip olan bir orkestra grubu bulunuyor.

Bununla da kalmıyor, düğün boyunca yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimlerin yapılıyor. Bunlar ise düğün sonrası hazırlanıp sana teslim ediliyor. Yani sana ve davetlilere unutulmaz bir gün yaşatmak için her türlü hizmetten kaçınmıyor. ?

Beşyıldız Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane’nin en uygun fiyatlı salonları arasında yerini alan Beşyıldız Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 10 TL’den başlıyor. Paket fiyatlarını merak eden çiftler içinde ufak bilgi verelim.

Yemeksiz paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Hafta sonu bu fiyatlar 5.000 TL’ye kadar değişebiliyor. Düğün paketine neler dahil diye soracak olursan orkestra, fotoğraf çekimi, pasta ve meşrubat ikramı şeklinde cevaplayabiliriz. ??

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • En uygun fiyata sınırsız hizmet seçeneği sunuyor.
 • Mekanın içinde ufak bir büfe bulundurması da bir diğer artısı olarak öne çıkıyor. ?

Beşyıldız Düğün Salonu adresi: Gürsel Mah. 28 Nisan Cad. No: 15 Kağıthane / İstanbul.

Nurtepe Sosyal Tesisleri

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Kağıthane Belediyesi bünyesindeki Nurtepe Sosyal Tesisleri, doğa ve şehir manzarası eşliğinde bir düğün gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Mekanın en güzel artılarından biri de hem kapalı hem de açık hava davet alanı bulundurması oluyor.

Yemekli düğün gerçekleştirmek istiyorsan eğer bunun içinde doğru adres diyebiliriz. Usta aşçıları sayesinde lezzetli sunum ve tatlardan oluşan bir menü yelpazesi bulunuyor. Haliyle düğün pastan da özenli ellerle yapılıyor. ?

Nurtepe Sosyal Tesisleri Fiyatları

Peki, Nurtepe Sosyal Tesisleri’nde düğün fiyatları ne kadar? İşte bu konuda sana güzel haberlerimiz var. Yemekli bir düğün organizasyonu için fiyatları kişi başı 50 TL’nin altında görülüyor.

Mekan uygunluğu ve hizmetleri sebebiyle çok tercih ediliyor. Bu sebeple mekanı kaçırmamak için en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz. 🙂

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL400 – 500 kişi

Avantajları

 • Mekanda kolon olmaması dağınık görüntüyü engelleyerek misafirlere daha ferah bir ortam sunuyor.
 • Camlardan dolan ışıkla aydınlanan davet alanı doğa ve şehir manzarasıyla da göz alıyor. ?

Nurtepe Sosyal Tesisleri adresi: Nurtepe Mahallesi, Sınır Sokak, No 28/1, Kağıthane, İstanbul.

Sosyal tesis mi arıyorsun?: İstanbul’da düğün yapılabilen tüm sosyal tesisler burada.

Urfadan Palace Düğün Salonu

Urfadan Palace 2 adet davet alanıyla hem ufak organizasyonlara hem de 750 kişi kadar ağırlayabileceğin büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Her masanın üzerine bulunan çiçek aranjmanları ve loş ışıklarıyla mekan zarif bir ambiyans kazanıyor.

Salona görkemli girişinden çiçek atma seremonisine kadar gerçekleşen özel anlarda volkan ve konfeti gösterileriyle büyüleyici anlar yaşamana ortak oluyor. ??

Urfadan Palace Düğün Salonu Fiyatları

Urfadan Palace Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlayarak 50 TL’ye kadar değişiklik gösterebiliyor. Fiyatların değişikliğe uğramasındaki en büyük etken menü seçimi ve salon organizasyonu oluyor.

Kağıthane düğün salonları arasında güzel bir yere sahip olan bu mekanın paket fiyatları ise 10.000 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL750 – 1.000 kişi

Avantajları

 • Müzik yayını hız kesmeden 24.00’a kadar sürüyor. ??
 • 500 araç kapasitesindeki otopark ve vale hizmeti ek avantajları içerisinde bulunuyor.

Urfadan Palace Düğün Salonu adresi: Hamidiye, Anadolu Cd. No:28, 34408 Kâğıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Koral Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Kağıthane düğün salonları incelememizde sıra renkli dekorasyonuyla çokça sevilen Koral Düğün Salonu‘na geliyor. Mekanda en çok ışıklarla süslenmiş olan gelin yolunu beğeneceğini söyleyebiliriz.

Ardından gelin masası da çiçeklerle ve ortamın ambiyansına göre dekore ediliyor. Elbette tüm bu dekorasyonda en büyük söz sahibi sen oluyorsun. İstediğin renkte ve tasarımda mekanı süslemeye özen gösteriyorlar.

Koral Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane konumunda hizmet veren Koral Düğün Salonu fiyatları yalnızca 10 TL’den başlıyor. Fiyatların belirlenmesinde en başta menü seçimi ve organizasyon tarihi etkili oluyor.

Yemeksiz ve hafta içi gerçekleştireceğin düğünlerin çok daha uygun olacağını belirtelim. ?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 -750 kişi

Avantajları

 • Hayallerini gerçekleştirmen için önüne hiçbir engel koymuyor. Bu sebeple dışarıdan organizasyon ve catering firması getirmene olanak sağlıyor.
 • Merkezi bir konumda bulunması ve toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla ulaşımı kolaylaştırıyor. ?

Koral Düğün Salonu adresi: Ortabayır Mah, Talatpaşa Cd. No:68 K:1, 34413 Gültepe-Kâğıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Pembe Köşk Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Pembe aşığı gelinler burada mı? Kağıthane’de faaliyet gösteren bu salon ışıklarından sandalyelerindeki tüllere kadar pembe renklerle bezenmiş. Mekanın geri kalanında ise beyaz tonlar ağırlık gösteriyor.

Böylece pamuk şekerinden hallice bir davet alanı Pembe Köşk Düğün Salonu ile gerçek oluyor. Salonun tasarımı üzerinde çok durmamız onun hizmetlerinin az olduğunu göstermiyor. Profesyonel ekibiyle ikramdan, canlı müziğe ve fotoğraf çekimine kadar her hizmeti burada bulabilirsin. ??

Pembe Köşk Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane’nin en tatlı mekanlarından biri olan Pembe Köşk Düğün Salonu çiftlere cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Bu yanıyla da gönülleri fethettiğini söyleyebiliriz.

Kokteylli bir düğün için kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor. Paket fiyatları ise 2.000 TL’den başlayarak 7.000 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1.000 kişi

Avantajları

 • Düğün öncesi prova yapmak kaç çifte nasip olur? Eğer Pembe Köşk Düğün salonunu tercih edersen ilk girişten dansa ve ikramlara kadar prova imkanın oluyor.
 • Davet alanında havalandırma ve soğutma sistemiyle yaz ve kış düğününü gerçekleştirebilirsin. ☂?

Pembe Köşk Düğün Salonu adresi: Merkez, Mermerciler Sk., 34406 Kâğıthane / İstanbul.

Vur patlasın çal oynasın: İstanbul’un en iyi düğün orkestraları burada.

Barbisos Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Bu mekanımız ise Kağıthane’de kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için güzel bir alternatif oluyor. Barbisos Düğün Salonu yalnızca kapalı alanı bulunsa da bahçe içinde olmasıyla kır düğününü aratmıyor.

Görsel olarak mekana girer girmez misafirleri büyüleyecek bir bahçesi, salonun içerisinde tüllerle donanmış yüksek bir tavanı ve yuvarlak şık masaları bulunuyor. Açılır kapanır tavan özelliğini de belirtmeden geçmeyelim. ?

Barbisos Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane’nin merkezinde böylesine güzel bir düğün salonunun çok pahalı olduğunu düşünebilirsin. Fakat bu seni hiç yanıltmasın çünkü Barbisos Düğün ve Davet Salonu fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Hem hayallerini hem de bütçeni önemseyen mekanın fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin: ??

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Açılıp kapanabilen hem de çok şık bir tavana sahip olması mekanı ön plana çıkartıyor.
 • Mekanın ortasındaki bahçe ve çevresindeki yeşil alanla kır düğününü aratmıyor. ?

Barbisos Düğün Salonu adresi: Merkez Mahallesi, Eyüp Sultan Caddesi, No: 52, Kağıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Prestij Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Seninle tanıştırmak istediğimiz bir diğer mekan ise Prestij Düğün Salonu oluyor. Kağıthane’de 20 yılı aşkın süredir hizmet veren mekan, tüm tecrübesiyle isteklerini anlıyor ve en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Tek artın bununla da kalmıyor. Fotoğraf ve video çekimlerini de yıllarca eskimeyecek kalitede sağlıyor. Böylece nesilden nesile tüm anılarını saklama imkanın oluyor. ?✨

Prestij Düğün Salonu Fiyatları

Prestij Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğin bir düğünün maliyeti minimum 2.000 TL’den başlıyor. Yemeksiz düğünlerde geçerli olan bu fiyat yemekli organizasyonlarda 5.000 TL’ye kadar artabiliyor.

Mekanın kişi başı fiyatları ise sadece 10 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL500 – 700 kişi

Avantajları

 • Işıklandırılmış gelin yolu eminiz ki çok hoşuna gidecek. ✨✨
 • Düğün başta olmak üzere kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, söz ve kurumsal etkinlere de kapılarını açıyor.

Prestij Düğün Salonu adresi: Yeşilce, Yunus Emre Cd. No:19, 34418 Kâğıthane / İstanbul.

Çağlayan Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Çağlayan Düğün Salonu mor renkli tasarımıyla dikkat çekiyor. Eğer mor renk seven bir gelinsen buraya bayılacağını şimdiden söyleyelim.

Elbette yalnızca mor renkle kalmıyor, istediğin başka bir renk veya konsepti seçebilmene de olanak sağlıyor. Mekanın kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahip olması da çiftlerin tercih etme sebeplerinden biri oluyor.

Çağlayan Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane’nin hem en uygun hem de şık mekanları arasında gördüğümüz Çağlayan Düğün Salonu paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

Bu başlangıç fiyatı yemeksiz ve hafta içi düğün gerçekleştirmek istediğinde geçerli oluyor. Pakete dahil olan hizmetlerin başında ise fotoğraf çekimi, orkestra ve ikramlar geliyor. ?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Eğer yemekli bir düğün organizasyonu istersen öncesinde menü tadımı ve menü değişikliği yapma imkanın bulunuyor. ??
 • Profesyonel bir ışıklandırma sisteme sahip oluşuyla en özel anlarını büyülü kılıyor.✨

Çağlayan Düğün Salonu adresi: Çağlayan, Vatan Cad. Bahar Sokak No:15, 34403 Kâğıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Aydın Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

İç açıcı bir aydınlatma ve dekorasyona sahip Aydın Düğün Salonu ilk görüşte beğenileri topluyor. Mekanın dekorasyonu, mimarisi ve ışık sistemiyle profesyonelliğine sözümüz yok.

Bir de orkestra hizmetinden bahsetmek gerekiyor. Çünkü her yöreye ve zevke uygun müzik listesiyle misafirlerinin doyasıya eğleneceği bir gün yaşamasını sağlıyor. Öyleyse bir salondan beklenen her şeyi karşılıyor diyebilir miyiz? Bizce diyebiliriz.

Aydın Düğün Salonu Fiyatları

Düğün hazırlıkları bütçeyi oldukça zorlasa da Aydın Düğün Salonu cep dostu fiyat yelpazesiyle karşımıza çıkıyor. Kokteylli ve hafta için düğün seçeneklerinde kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Menü seçimi, organizasyon tarihi, kişi sayısı ve ekstra hizmetlerde fiyatlar değişebiliyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Dışarıdan organizasyon ve catering firması getirme imkanı sunuyor.?
 • 750 kişilik davet alanı ve geniş pistiyle kalabalık bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Aydın Düğün Salonu adresi: Gürsel Mah, 28 Nisan Cad, Bilim Sk. No:3 Kağıthane / İstanbul.

Salon Yıldırım

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Kağıthane’nin en sevilen düğün salonlarından biri olan Salon Yıldırım, kurulduğu günden bu yana çiftlerin heyecanlarına ortak oluyor. Mekan bu kadar eski senelere dayansa da kendini yenileyen dekorasyonu ve mimarisiyle günümüzde de fazlasıyla tercih ediliyor.

Gold ve beyaz tonlarla tasarlanmış yuvarlak masalar üzerinde supla, şamdan ve çiçek detayları çok hoşuna gidecek. Ayrıca mekanın sunduğu canlı müzik imkanıyla beraber 3 ayrı sanatçı seçeneğin bulunuyor. ??

Salon Yıldırım Fiyatları

Kağıthane Salon Yıldırım düğün fiyatları kişi başı sadece 10 TL’den başlıyor. Paket fiyatları ise yemeksiz olmak üzere 3.000 TL ile 5.000 TL aralığında değişiyor.

Fiyatların hafta sonu tercihlerinde 7.000 TL’ye kadar değiştiği de görülüyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Düğünün olmazsa olmazı müzikleri profesyonel bir orkestra ekibiyle gerçekleştiriyor. ?
 • Düğün gününü baştan sona planlayabileceğin ve provasını yapabileceğin bir organizasyon sorumlun bulunuyor.

Salon Yıldırım adresi: Hürriyet Mahallesi, Yurt Sk. No: 48, 34403 Kağıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Nis Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde bulunan Nis Düğün Salonu unutulmaz anlar yaşaman için elinden geleni yapıyor. Kına gecesi, düğün, sünnet ve nişan gibi her türlü etkinliğinde salon organizasyonu kendi ekibiyle gerçekleştiriyor.

Bünyesindeki catering firması ve salon mutfağıyla damağına uygun istediğin menüde lezzetli yemekler servis ediyor. ?

Nis Düğün SalonuFiyatları

Nis Düğün Salonu başlangıç paket fiyatları 5.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketine orkestra, kokteyl, fotoğraf ve video çekiminin dahil olduğunu görüyoruz.

Mekanın kişi başı fiyatları ise aşağıdaki tabloda yer alıyor:

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL400 – 500 kişi

Avantajları

 • Diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.
 • Okmeydanı Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafesiyle ulaşım açısından kolaylık tanıyor. ?

Nis Düğün Salonu adresi: Gürsel Mahallesi, Evim İş Merkezi, 28 Nisan Cad. No: 19 Kağıthane/ İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Salon Gonca Teras

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Kağıthane’nin ferah mekanlarından biri olan Gonca Teras Düğün Salonu gökyüzü görünümlü tavanıyla dikkat çekiyor. Öyle ki bu tavanıyla aydınlık bir atmosfer oluştururken dört bir yanının camla kaplı olması mekanı ekstra aydınlatıyor.

Üstelik nefes alabileceğin veya ufak kutlamalarda kullanabileceğin bir terası da bulunuyor. Kapalı alanıyla ise 1.000 kişilik davet vermen mümkün oluyor.

Salon Gonca Teras Fiyatları

Salon Gonca Teras ekonomik fiyatlar sunuyor. Yemeksiz kişi başı fiyatları 10 TL’den başlarken paket fiyatlarının 3.000 TL’den başladığı görülüyor.

Fiyatları ise özellikle menü seçeneklerine göre belirliyor. Menüden sonra fiyatlar üzerindeki bir diğer etken ise organizasyon tarihi oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1.000 kişi

Avantajları

 • 1000’den fazla araç kapasitesine sahip otoparkıyla tüm park sorunlarını çözüyor.
 • Profesyonel ışık ve ses sistemleriyle eğlencene eğlence katıyor. ?✨

Salon Gonca Teras adresi: Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Demet İş Merkezi, D:No:55 Kat:5, 34406 Kâğıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Organizasyon firması mı arıyorsun?: İstanbul’un en iyi düğün organizasyon firmalarını hemen incele.

Barbaros Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Sade ve şık bir mekan arayışındaysan seni Salon Barbaros ile tanıştıralım. Kağıthane ilçesinde faaliyet gösteren mekan, düğün gününe ait ne varsa düşünmüş. Kuaför için bile ayrı bir arayışa girmekten seni kurtarıyor.

Salon bunu anlaşmalı olduğu kuaförlerle sağlıyor. Bunun yanında 20 poz aile fotoğrafı, 3 adet stüdyo fotoğrafı ve düğünün ilk 60 dakikalık video çekimini sana hediye ediyor. ??

Barbaros Düğün Salonu Fiyatları

Barbaros Düğün Salonu geniş hizmet yelpazesine rağmen fiyatları cep yakmıyor. Seçtiğin menü ve tarihin büyük etkiye sahip olduğu kişi başı fiyatları ortalama 30 TL olduğu görülüyor.

Yalnızca ikram tercihlerinde ise başlangıç paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Müzik yayını ve yemek servisi saat 23.00’a kadar hiç durmadan devam ediyor. ?
 • Sınırsız meşrubat hizmeti veriyor. ?

Barbaros Düğün Salonu adresi: Seyrantepe, 70, Kağıthane Barbaros Cd., 34418 Kâğıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Salon Afrodit

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Otantik atmosferi seviyorsan eğer bu mekanı da seveceğine eminiz. Salon Afrodit duvar kabartması ve yer yer heykel dekorasyonuyla benzersiz bir mimari sunuyor. Sırf bu sıra dışı dekorasyonuyla bile unutulmayacak bir gece yaşayacağına emin olabilirsin. ?

Son olarak istersen kırmızı veya beyaz et ağırlıklı yemek menüsü tercih et, istersen de pasta ve meşrubattan oluşan kokteyl menü seçeneğini tercih et. Her ikisinde de hem lezzet açısından hem de sunum açısından harikalar yarattıklarını söyleyebiliriz.

Salon Afrodit Fiyatları

Kağıthane düğün mekanları içerisinde benzersiz tasarımıyla ön plana çıkan Salon Afrodit fiyatları 30 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar hafta içi ve kokteylli tercihlerinde geçerli oluyor.

Eğer hafta sonu ve yemekli bir düğün gerçekleştirmeyi planlıyorsan fiyatların 50 TL ile 80 TL aralığında değiştiği görülüyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Salon minikleri de düşünerek çocuklara özel menü seçenekleri sunuyor. ??
 • Seni ekstra bir arayıştan kurtararak kendi bünyesinde orkestra veya DJ temin ediyor. ?

Salon Afrodit adresi: Çağlayan, Park Sok. No:31, 34403 Kâğıthane / Istanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Bahar Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

Son olarak Kağıthane’nin gözde mekanlarından Bahar Düğün Salonu’nu inceliyoruz. Davet alanı iki katlı ve yüksek tavanlı mimarisiyle 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

İlk dans, gelin çıkışı gibi pek çok özel anında profesyonel ışık sistemleriyle heyecanını ikiye katlıyor. Ayrıca müzik listende çalmasını istediğin parçalarını önceden söyleyebilmene de imkan sunuyor. ?

Bahar Düğün Salonu Fiyatları

Bahar Düğün Salonu paket fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar 3.000 TL ile 5.000 TL aralığında görülüyor.

Yemekli servis seçeneği bulunmayan mekanda, pasta ve meşrubat ikramları fiyatlara dahil oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1.000 kişi

Avantajları

 • Fotoğrafçı, organizasyon ve catering firmasını dışarıdan temin edebiliyorsun.
 • 100 araç kapasitesinde otopark ve vale hizmeti sunuyor. ?

Bahar Düğün Salonu adresi: Örnektepe Mah. Etibank Cad. No: 58 Kağıthane / İstanbul.

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazlası burada: Kağıthane’deki en iyi düğün salonlarını buradan incelemeye devam edebilirsin.

Kağıthane’de en uygun fiyatlı düğün salonları özelinde yaptığımız araştırmalarımızı burada sonlandırıyoruz. DüğünBuketi.com ekibi olarak yeni yaşamına attığın tüm adımlarında yanında olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda yorumların bizim için çok önemli. Aşağıdaki yorumlar kısmında görüşlerini bizimle paylaşabilirsin. ?

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Son olarak ufak bir hatırlatma yapalım. Kağıthane düğün salonu yetkilileri tarafından yalnızca DüğünBuketi.com’a sunulan özel tekliflerden yararlanmak ve mekanlar hakkında daha fazla bilgi almak istersen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. ??‍♀️

Yanıtla