Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararını almadan önce tabi ki ona da sormanız gerekecek. Kadınların bu konudaki hassasiyetini fark ediyorsanız, evlenme teklifi yapmadan önce iyi bir seçim yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Kadınlar alacağı evlenme teklifinin hayalini uzun süre kurarlar. Tasarladıkları evlenme teklifini almadan önce sizin yapmanız gereken en iyi evlilik teklifi fikrini bulmak olacaktır. Yazımızda paylaşacağımız evlilik teklifi fikirleri içinden kendinize ve sevdiğinize uygun olanı oluşturabilirsiniz. Orijinal evlilik teklifi yapmak oldukça zor. Kendi fikrinizi oluşturabilmeniz için kategorilere ayırdığımız yazı sayesinde en iyi evlilik teklifi fikrini bulacağınızdan eminiz. “En güzel evlenme teklifi nasıl yapılır?” Sorusuna cevap olarak paylaşımlarımıza başlıyoruz.

Romantik Evlenme Teklifi Fikirleri

Romantizm yaratılması oldukça kolaydır. “Evet” cevabını sevinçle duyabileceğiniz romantik bir evlenme teklifi yapmak için çok fazla seçeneğiniz var. Romantik evlenme teklifi yapmak için ilk yapmanız gereken:

Mekan Seçimi

Romantik Evlenme Teklifi Fikirleri

Mekan seçiminizi ev ve dış mekan olarak 2 kategoriye ayırın. Evde evlilik teklifi yapacaksanız birazdan ona da ayrıca değineceğim. Dışarıda bir mekan seçilecekse romantizmi doruklara taşıyacak bir manzara bulmanızda fayda var. İstanbul’da evlilik teklifi yapacaklara müjde! Boğaz manzarası oldukça inanılmaz. Kış ayları için açık alanları tercih etmek çok doğru olmayabilir. İnsanların bulunduğu bir kapalı mekan seçebilirsiniz. Herkesin için de yapılacak bir evlilik teklifi oldukça romantik olacaktır.

Evlilik Teklifi Çiçeği Seçimi

Çiçek seçiminizi iyi yapın. Romantizm temasını temsil etmesi için kırmızı gülü tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin hoşuna gitmiyorsa diğer çiçeklere de bakabilirsiniz. Eğer seçmekte zorlanıyorsanız sizleri Kadınların En Beğendiği Evlilik Teklifi Çiçekleri sayfamıza bekleriz!

Müzik

Evlilik teklifi dendiğinde hoş bir restoranda otururken arkadan yaklaşan keman sesini hayal ettiğinize eminiz. Solo bir keman eşliğinde evlilik teklifi yapmak oldukça romantik olacaktır.

Mekan Süsleme

Evlilik teklifi gerçekleştireceğiniz mekanı belirledikten sonra mekan, ev yada dışarısı olsun fark etmez. Ufak bir süsleme romantizm eşiğini yükseltecektir. Mum veya yere serpilmiş güller oldukça hoş görünecektir.

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlenme teklifi genellikle kadına haber verilmeden yapılacağı için sürpriz olacaktır. Yine de aniden yapılacak bir teklif şaşkınlık ve sevinçle karışacak mükemmel bir “evet” cevabını verecektir. Gerçekten beklenmeyen bir zaman kollanırsa sevdiğinizin şaşkınlığını gözlerinizle göreceğinizden eminiz. Bir sinema salonu, kafede otururken, hatta bir futbol maçı esnasında bile olabilir.

Sürpriz Evlenme Teklifi Fikirleri

Evde Evlilik Teklifi Fikirleri

Mekan seçimini ev olarak belirlediyseniz, beklemediği bir anda onu davet etmeniz çok güzel olacaktır. Evde evlilik teklifi fikirleri için bir belirleme yapacaksanız:

Süsleme

Süsleme yapmak oldukça önemli. Eve girer girmez yolları serpilmiş güller teklifi gerçekleştireceğiniz yere doğru ona yol gösterebilir. Mum ışıkları ya da yüzlerce balonla hoş bir ortam yaratılabilir.

Konuşma

Evlenme teklifi yaparken ne söyleyeceğiniz de büyük önem taşıyor. Doğru sözleri belirleyerek evlenme teklifinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Evde Evlenme Teklifi Fikirleri

Yüzüğü Verme Anı

Yüzüğü sevdiğinize uzatış şeklinizi de belirlemenizde fayda var. Ayakta mı olacaksınız? Dizlerinizin üstüne mi çökeceksiniz? Ya da bir içeceğin içinden mi çıkacak? Belki de siz hiç yanında olmadan yüzüğü takmasını sağlarsınız.

Orijinal Evlilik Teklifi Fikirleri

Orijinal bir teklif yapmak için kendi imkanlarınıza ve yaratıcılığınıza güvenmeniz gerekiyor. Unutmayın başkasından aldığınız bir fikri kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır. Önemli olan sizin yapıyor olmanız. Hoşunuza giden değişik evlilik teklifi fikirleri varsa uygulamaya koyabilirsiniz. Orijinal olanı yapmak her zaman en iyi diye bir şey yok. Fazla yaratıcı olacaksınız derken abartıya kaçabilirsiniz. Evlilik teklifi fikrinizi nasıl yaparsanız yapın, karşınızdaki kişi hazır ise “evet” cevabını almanız kaçınılmaz. Yazımız hoşunuza gittiyse sizleri En Güzel Evlilik Teklifi Hediyeleri sayfamıza da bekleriz.

 

Yanıtla