2019 yılının kabarık nişanlık modelleri, hem tasarımları hem de renkleri ile göz kamaştırıyor. Kabarık nişanlık modelleri 2019 tasarımlarında hem pastel tonlar hem de canlı renkler yer alıyor. Canlı renkler arasında sarı, mavi, pembe, kırmızı, yeşil ve mor renkli tasarımlar gelin adaylarından yoğun talep görüyor. Yeşilin tüm tonları nişanlık tasarımlarında kullanıldığı gibi özellikle zümrüt yeşili nişanlık tasarımları daha fazla dikkat çekiyor. Mavinin tonlarından olan petrol mavisinin tercih edildiği nişanlık modelleri ise zarafette birbiri ile yarışıyor.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Pastel tonlarda ise pudra, lila, gri, toz pembe, açık yeşil ve açık sarı gibi renkler daha çok tercih ediliyor. Kabarık nişanlık modelleri 2019 yılında da taşlar ve dantellerle süsleniyor. Kabarık nişanlık modellerinin yanı sıra hafif kabarık nişanlık modelleri ve nişanlık olarak giyilebilecek birbirinden şık abiye tasarımları da gelin adaylarının ilgisini çekiyor. 2019 yılının en iyi tasarımları, göz kamaştıran nişanlıklar, en şık abiyeler, kabarık nişanlık modelleri ve fiyatları Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (15)

Kabarık Nişanlık Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (1)

Gelin adayları nişanda giyecekleri kıyafeti nişan organizasyonunun konseptine göre belirliyor. Nişan organizasyonunun gerçekleşeceği mekan ve hava koşulları nişanlık modelinin en belirleyici etkenleri arasında yer alıyor. Mekan ve iklim koşullarının yanı sıra gelin adayının beden ölçüleri ve vücut yapısı da nişanlık modelinin seçiminde belirleyici rol oynuyor. 2019 yılının kabarık nişanlık modelleri arasında her vücut tipine uygun yüzlerce göz alıcı tasarım yer alıyor. Taşlı kabarık nişanlık modelleri, dantelli kabarık nişanlık modelleri ve uzun kollu kabarık nişanlık modelleri ihtişamı ile dikkat çekiyor.

Askılı kabarık nişanlık modelleri, yarım kollu kabarık nişanlıklar ve tek omuzlu kabarık nişanlık modelleri her zaman olduğu gibi 2019 yılında da gelin adaylarından yoğun talep görüyor. Kayık yaka kabarık nişanlık modelleri zarif ve estetik duruşu ile hayranlık uyandırıyor. 2019 yılında tesettür kabarık nişanlıklar da zarafeti ile büyülüyor. Her bedene uygun birbirinden şık kabarık nişanlık modelleri çarpıcı renkleri ile de övgüyü hak ediyor. 2019 yılının kabarık nişanlık modelleri her zevke hitap ederken kabarık nişanlık fiyatları ise her bütçeye hitap ediyor.

Büyük Beden Kabarık Nişanlık

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (19)

Büyük beden kabarık nişanlık modelleri arasında kayık yaka, askılı, uzun kollu, yarım kollu ve straplez tasarımlar oldukça dikkat çekiyor. Büyük beden kabarık nişanlık seçiminde gelin adayının vücut tipi son derece önem taşıyor.  Büyük beden kabarık nişanlıklarda mavi, yeşil, mor ve kırmızı renklerin yanı sıra bu renklerin koyu tonları da sıklıkla tercih ediliyor. Büyük beden kabarık nişanlık modellerinde siyah tasarımlar hem şık hem zarif bir duruş sergiliyor.

Büyük beden kabarık nişanlık modelleri arasında taşlarla süslenmiş tasarımlar göz doldururken, dantel detaylara sahip tasarımlar ise şıklığı ile dikkat çekiyor. Büyük beden kabarık nişanlık tasarımlarında estetiğe daha fazla önem verildiği görülüyor. Büyük beden kabarık nişanlıklar arasında; gelin adaylarının kabarık nişanlığı en iyi şekilde taşıyabileceği tasarımlar ön plana çıkıyor.  Zarif ve göz alıcı büyük beden kabarık nişanlık modelleri, 2019 yılının en iyi tasarımları ve uygun fiyatlı kabarık nişanlık modelleri Düğün Buketi’nin avantajlarla dolu dünyasında sizleri bekliyor.

Pastel Tonlarda Kabarık Nişanlık Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (9)

Düğün hazırlığında olan gelin adayları için 2019 yılında pastel tonlardaki kabarık nişanlık modelleri zarafeti ile ön plana çıkıyor. Pastel tonlardaki kabarık nişanlıklar arasında son derece zarif tasarımlar yer alıyor. Dantel ağırlıklı kabarık nişanlıklarda açık sarı, gri, lila, açık mavi, açık yeşil, toz pembe ve pudra renkleri göze çarpıyor. Parlak saten kumaşlar, ipek kumaşlar ve tafta kumaşlardan tasarlanmış kabarık nişanlık modelleri arasında sade tasarımların yanı sıra gösterişli tasarımlar da yer alıyor.

Pembe kabarık nişanlıklar arasında hem taşlı hem de dantelli tasarımlar dikkat çekiyor. Nişanlık seçiminde en çok tercih edilen renklerden birisi olan pembe, 2019 yılında gelin adaylarından yoğun talep görüyor. Yakası açık modeller, straplez modeller ve askılı modeller özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen kabarık nişanlık modelleri arasında bulunuyor. Pastel tonlardaki tesettür kabarık nişanlık modelleri de zarafeti ile göz kamaştırıyor.

Canlı Renklerde Kabarık Nişanlık Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (12)

Kabarık nişanlık modelleri 2019 yılında oldukça canlı renklere sahip olması ile dikkat çekiyor. Zümrüt yeşili kabarık nişanlıklar her sene olduğu gibi 2019 yılında da yoğun ilgi görüyor. Petrol mavisi kabarık nişanlık modelleri, mavi kabarık nişanlıklar, kırmızı kabarık nişanlıklar ve bordo kabarık nişanlıklar birbirinden şık tasarımları, estetik çizgisi ve kalitesi ile göz kamaştırıyor. Mor kabarık nişanlık modelleri her gelin adayı tarafından taşınabilecek zariflikte olması ile dikkat çekiyor. Mor kabarık nişanlık modellerinde;  kayık yaka, askılı, straplez ve taşlı tasarımlar şıklığı ile göz dolduruyor.

2019 yılının en iyi tasarımları arasında gri kabarık nişanlıklar da övgüyü hak ediyor. Son derece sade çizgilere sahip gri kabarık nişanlıkların yanı sıra dantel detayların ağır bastığı modeller de oldukça dikkat çekiyor. Zarif ve şık tasarımları tercih eden gelin adayları, gri kabarık nişanlık modelleri arasından seçimini yapıyor. Siyahın vazgeçilmez asaleti ise siyah kabarık nişanlık modellerine imzasını atıyor. Siyah kabarık nişanlık modellerinin en iyi örnekleri Düğün Buketi’nde gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Sade Kabarık Nişanlık Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (2)

Kabarık nişanlık modelleri arasında yer alan son derece sade tasarımlar hem estetik açıdan hem de fiyat açısından fark yaratıyor. Sade kabarık nişanlıklarda hem pastel tonlar hem de canlı renklerdeki tasarımlar yer alıyor. Kırmızı, siyah, gri, yeşil, bordo, mor gibi renklerin yanı sıra, pudra, açık bej, açık pembe, açık mavi, açık yeşil ve açık sarı gibi ferah renkler dikkat çekiyor. Sade kabarık nişanlık kumaş ağırlıklı olması ile dikkat çekiyor. Sade kabarık nişanlık modellerinde taşlı süslemelere ya çok az yer veriliyor ya da hiç yer verilmiyor. Tasarım olarak da abartıdan ve gereksiz detaylardan uzak olan sade kabarık nişanlık modelleri her beden tipine uygun seçenekler sunuyor. Sade kabarık nişanlıklar, fiyatları açısından da gelin adaylarını cezp ediyor. Düğün Buketi’nde yer alan sade kabarık nişanlık modelleri arasında her bütçeye uygun bir seçenek yer alıyor.

Kabarık Abiye Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (7)

Düğün hazırlığında olan gelin adayları, nişanlık modelleri arasından seçim yapmakta çoğu zaman zorlanıyor. Kabarık nişanlıklar gelin adaylarının ilk sıralardaki tercihleri arasında yer alıyor. Gelin adayları nişanlık kıyafet araştırması yaparken mutlaka abiye modellerini de detaylı bir şekilde inceliyor. Düğün Buketi’nde yer alan kabarık abiye modelleri arasında, nişanda giyilebilecek pek çok alternatif bulunuyor. Birbirinden şık kabarık abiye modelleri her zevke, her bedene ve her bütçeye hitap ediyor. Düşük omuzlu kabarık abiye modelleri renkleri ile göz kamaştırırken straplez kabarık abiye modelleri ise her zaman olduğu gibi 2019 yılında da cazibesini koruyor.

Kalp yaka kabarık abiye modelleri dantel ve taş süslemeli tasarımlar ile gelin adaylarının karşısına çıkıyor.2019 yılının en iyi abiye tasarımları arasında iki parçalı modeller dikkat çekiyor. İki parçalı kabarık nişanlık modelleri 2019 hem yaz hem de kış aylarında gelin adayları tarafından tercih ediliyor.  Tarzı ile fark yaratmak isteyen gelin adayları ise midi kabarık abiye modellerinden vazgeçemiyor. Midi kabarık abiye modelleri farklı renklerdeki tasarımları ile dikkat çekiyor. Taşlı kabarık abiye modelleri ise modası asla geçmeyen tasarımların başında yer alıyor. 2019 yılının en çok tercih edilen ve en güzel taşlı kabarık abiye modelleri birbirinden avantajlı kampanyalar ile sizleri bekliyor.

Kabarık Nişanlık Fiyatları

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (14)

Kabarık nişanlık fiyatları düğün hazırlığındaki gelin adayları ve aileleri yakından ilgilendiren detaylar arasında yer alıyor. Düğün hazırlığında olanlar nişanlık kıyafet ve abiye seçiminde kaliteye ve şıklığa önem verdiği kadar uygun fiyatlı olmasına da önem veriyor. Kabarık nişanlık fiyatları, mağazanın konseptine ve markanın gücüne göre değişiklik gösteriyor. Kabarık nişanlığın modeli, kumaşı ve kullanılan aksesuarlar da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. İpek kumaştan tasarlanmış kabarık nişanlık modelleri ile tamamen dantelden tasarlanmış nişanlık modelleri diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip olması ile dikkat çekiyor.

Saten kumaş ve tafta kumaştan oluşan kabarık nişanlık modellerinde her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Haute couture yani özel dikim kabarık nişanlık modellerinde ise fiyat biraz daha yukarılara çıkabiliyor. Kişiye özel tasarım yapan dikim evleri ve moda evleri kumaş seçiminden aksesuar tercihine kadar rehberlik hizmeti de sunuyor. Göz alıcı tasarımların beraberinde indirim fırsatları ve avantajlı kampanyalar da dikkat çekiyor. Her bütçeye uygun satın alma seçenekleri sunan nişanlık ve abiye mağazaları, moda evleri, dikim evleri birbirinden şık tasarımları hayranlık uyandırıyor.

En Şık Nişanlık ve Abiye Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-2019 (17)

2019 yılının en iyi tasarımları ve avantajlı nişanlık fiyatları Düğün Buketi ayrıcalığı ile gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. En şık kabarık nişanlık modelleri 2019 ve abiye modellerinin yer aldığı Düğün Buketi’nde birbirinden şık mağazalar ve moda evleri gelin adayları ile buluşuyor. Düğün Buketi’nde yer alan haute couture yani özel dikim evleri gelin adaylarını hayallerindeki nişanlık kıyafetler ve abiyeler ile buluşturuyor. Düğün öncesi hazırlıklarınız için rehberlik hizmeti veren Düğün Buketi, en özel günlerinizden birisi olan nişan organizasyonunuz için kıyafet seçiminizde size yardımcı oluyor. En doğru tercihi yapabilmeniz için size en yakın mağazaları ve moda evlerini listelemenizi sağlıyor. Düğün Buketi; 2019 yılının en iyi tasarımlarını inceleyebileceğiniz, modeller hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir eğlenceli ve kaliteli bir portal sunuyor.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Düğün Buketi’nde yer alan firmaların verdiği hizmetler, nişanlık modelleri, nişanlık fiyatları, abiye fiyatları, indirimler ve kampanyalar düğün hazırlığında olanlardan yoğun ilgi görüyor. Düğün Buketi’nin avantajlı dünyasında sizlerle buluşan, kalite ve şıklığı bir arada sunan yüzlerce firma; düğün öncesinde nişanlık seçiminiz için sizlere son derece cazip seçenekler sunuyor. En şık kabarık nişanlık tasarımları ile tanışacağınız ve en uygun kabarık nişanlık fiyatlarını bulabileceğiniz Düğün Buketi’nde son moda tasarımlar sizleri bekliyor. Tüm gözleri üzerinde hissetmek isteyen gelin adayları Düğün Buketi’nde yer alan firmaların sunduğu göz kamaştıran nişan kıyafetleri ve abiyeler arasından güvenle tercihini yapıyor. Düğün Buketi kabarık nişanlık arayanlar için her zevke, her bedene ve her bütçeye uygun bir alternatif sunuyor.

Yanıtla