İster gelin adayı olun, ister bir düğünün yakın davetlisi, isterse yaz aylarının da gelmesiyle sayısı artan gösterişli davetlerden birinin davetlisi; her kadın abiye arayışı içindeyken kabarık abiye ve nişanlık modelleri gördüğünde kendini onun içinde hayal etmiştir. Davetteki sıfatınız ne olursa olsun en gösterişli olmaya ve prenses gibi hissetmeye hazır mısınız? O zaman hep birlikte 2018 kabarık abiye ve nişanlık modellerini en ince ayrıntısına kadar inceleyelim.

Abiye, Nişanlık, Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Son zamanlarda moda genel anlamda sadeleşmeye başlamıştı ancak bu sene abartıya yeni bir bakış açısıyla geri dönüş var. Uzun ya da kısa, çok kabarık ve abartılı ya da işlemesiz ve tek hareketi kabarıklığı olan.. Kabarık abiye ve nişanlık modelleri bu sene biraz değişerek ama sık sık karşımıza çıkacak. Özellikle elbiselerde kabarıklık o kadar moda ki aklınızdaki her rengi ve modeli kolayca bulabilirsiniz. Bu kadar yeni moda iken kabarık abiye ve nişanlık modelleri fiyatları konusundaki endişenizi hisseder gibiyim. Özel tasarım düşünenler için biraz cep yakabilir tabii ki fiyatlar. Ancak pek çok markada elbiseler için birkaç farkı seçenek oluyor. Biraz araştırma yaparak hayalinizdeki bütçenize uyan modeli bulabilirsiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tesettür abiyelerinde işlemeler hep moda olmuştur zaten. Bu sene bu işlemelere farklı etek şekilleri eşlik ediyor. Ancak son senelerde kapalı kabarık abiye ve nişanlık modelleri kabarıklığını yavaş yavaş azalıyor. Tamamen prenses model kabarıklık değil daha sade bir gösteriş moda olacak. İşleme ve dantellerin her yerde olduğu çok kabarık modeller yerine kumaş ve işlemelerin birlikte mükemmel bir uyum içinde olduğu daha az kabarık etekler gündemde. Tesettür kabarık abiye ve nişanlık modelleri fiyatları ise yine hazır giyim ve özel dikim olmasına bağlı olarak geniş bir aralıkta yer alıyor.

Mezuniyetin En Güzeli

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Davet ve abiye denince akla gelen ilk yerlerden biri şüphesiz ki mezuniyet. Mezun olmanın hayali bile çok güzelken bir de mezun olmanın kutlanacağı o günü hayal etmek tarif bile edilemez sanırım. Her gün gördüğün herkesin o güne kadarki kendine en dikkat ettiği en özenerek çıktığı güne sen hazır mısın peki? Kabarık bir şeyler giymek ama biraz da abartmamak mı istyorsun? İşte eteğindeki hareketler sayesinde az kabarık hale gelmiş bu tarz modeller tam sana göre. Kabarıklığı abartılı olmadığı için üst kısmını işlemeli seçebilir veya görünümünü bol bol takı kullanarak tamamlayabilirsin.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İddialı olmayı seviyorsanız kısa kabarık mezuniyet kıyafetleri arasından işlemesi ve sırt dekoltesiyle sıyrılan bu tarz elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bele oturan ve sonrasında kat kat tüllerle kabaran diz seviyesindeki koyu renk bu elbiseyle gece boyu istediğiniz gibi rahatça dans edip hem de herkesin içinde parıl parıl parlayablirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şeyse ayakkabı seçimi. Etek boyundan dolayı ayakkabılarınız dikkat çekecek dolayısıyla elbisenize nasıl bi hava katacağınızı iyi düşünmelisiniz. Seçtiğiniz ayakkabının modeline göre son yıllarda çok moda olan halhalı da takı olarak kullanabilirsiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Cıvıl cıvıl rengi ve çiçek desenleriyle bakınca bile gençliği ve tazeliği haırlatan bu kabarık baskılı elbise mezuniyetinizde giymeniz için mükemmel bir tercih. Biraz araştırma yaptıysanız bu sene tafta kabarık abiye modellerine eskisinden sık rastladığımızı fark etmişsinizdir. Özellikle ince belini ortaya çıkarmak isteyenler bu tarz belden saran ve sonrasında etekleri kabayan abiyelerle amacına tam olarak ulaşailir.

Bu Senenin En Modası: Çiçekler

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kadınların çiçeklere olan zaafını bilmeyen yoktur. Bu nedendir ki bu seneki abiyelerdeki çiçek modası hepimizi mutlu ediyor; istediğimiz kadar çiçeği istediğimiz kadar kullanıp abartabiliriz! Her renge her modele çiçeklerin çok yakıştığı doğru ancak su yeşili ile çiçeklerin uyumu tüm abartıya rağmen sizce de çok zarif durmamış mı? Ayrıca siz de uzun kollu kabarık abiye ve nişanlık modelleri içinden tercih yapmak istiyor ama yaz geldiği için tereddüt ediyorsanız bu modeldeki gibi omzu açık ve kolları sıkı şekilde sarmayan modellere bakabilirsiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

”Abartı olmayayım ama çiçekleri de isterim.” diyorsanız bu tarz eteği kabarık abiyeye bayılacaksınız. Eteğin kat kat inmesi ve pembe tonlu çiçek patlamalarıyla çok romantik bir görüntü karşımıza çıkıyor. Elbise zaten hareketli diye düşünürseniz önden dekolte vermek yerine sırt açıklığı tercih edebilirsiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Çiçek deseni demişken baskı çiçekleri de atlayamayız. Son senelerde karşımıza özellike ilkbahar ve yaz sezonlarında çıkan çiçek baskılı eteği kabarık abiye ve nişanlık modelleri özellike kır davetleri için en ideal elbiselerden. Düşük omuz ve göğüs dekoltesiyle devam eden görünümünüz için çok fazla takı kulanmanızı önermiyoruz; zira renk renk çiçekleriniz ve kabarık eteğinizin büyüsünü bozmayı istemeyiz.

Romantik, Büyülü ve Farklı

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tül, dantel, kabarıklık, düşük omuz ve pembe tonlarının bu kadar uyumlu olabileceğini kim düşünebilirdi ki? İddialı olmayı seven bir gelin adayıysanız ve nişanınızın mekanının bu tarz bir abiyeyi kaldırabileceğini düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden bu modeli seçmelisiniz. Saçınız dışında herhangi bir aksesuar kullanmanızı önermiyoruz bu elbise ile. Zaten elbise başlı başlına bir sanat eseri..

Herkes Kendi Kırmızısını Bulsun!

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

En dikkat çekici kıyafet renklerinden biri olan kırmızı karşımıza diğer renklerden farklı olarak sade kabarık şekilde çıkıyor bu sene. 40’ların modası olan kabarık kırmızı abiye klasik haliyle biraz değişerek günümüz modasına göre yeniden şekillenmiş. Boyundan bağlaması bize eskiyi anımsatırken öndeki ufak dekoltesi tamamen günümüz modası. Bu sene birçok koleksiyonda bu tarz kabarık kırmızı abiyelere rastlamak mümkün. Tek renk olarak kırmızı kadar kırmızı siyah kabarık nişanlık modeller de profesyonel ellerde çok güzel elbiselere dönüşebiliyor.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İnce askılar ve kalp şeklindeki yaka ile biraz daha romantik bir görüntü sağlayabilirsiniz. Ancak kırmızı ile ilgili dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle herkese yakışan kırmızı tonu farklıdır; ten ve saç renginize en çok yakışan kırmızıyı bulup onu taşımalısınız. Genellikle sarışın ve renkli gözlülere mavi alt tonlu soluk kırmızılar yakışırken esmer ve koyu renk gözlülere bordoya yakın koyu kırmızıyı öneriyoruz. Koy renk saçlı e renkli gözlüler ise parlak kırmızı ile muhteşem görünebilirer. Kırmızıyla ilgili bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise zaten cesur bir renk tercih etmişken abiyenizi nasıl kombinleyeceğiniz. Takılarınızı ve makyajınızı da yine seçtiğiniz kırmızının tonuna göre ayarlamalısınız.

Abiyede Yeni Dönem: İki Parça Şıklığı

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Daha genç ve spor tercihlerde bulunmak isteyenler için en ideal tercih iki parça kabarık abiye ve nişanlık modelleri . Belinizin inceliğini ortaya çıkarmak istiyorsanız kendi belirleyeceğiniz kadar belinizde açıklık bırakabilirsiniz. Saten ve renkli eğlenceli baskılar bu modellerde çok revaçta. Kırmızı mavi ve kırmızı siyah uyumu şaşırtıcı ama bizden tam not aldı.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Daha romantik bir görünüm için ise dantel kollu kabarık abiye ve nişanlık modellerini öneriyoruz. Dantel ve baskı kafanızda bir soru işaretine neden olduysa yukarıdaki elbise fikrinizi değiştirmeye yetecektir. Omuzlarınızı modeldeki gibi açıkta bırakan bir üstle veya kısa kollu yine eteğe göre daha sade bir üstle kabarık eteğinizi kombinleyebilirsiniz.

Büyük Beden Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden deyince ilk başta akla kabarık abiye modelleri gelmediğini biliyoruz. Ancak her kıyafette olduğu gibi kabarık elbiseler de doğru ellerde harikalar yaratıyor. Kabarıklık sizi yanıltmasın; aslıda kabarık elbiseler kapatmak istediğiniz fazlalıklarınızı kapatırken hayallerinizdeki gibi görünmeniz için çok müsait. Çünkü çok fazla kumaş var ve belli etmek istemediğiniz hatlarınızı kolayca saklayabilirsiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Çiçekli modamıza ek olarak etek kısımdaki hareketin farklılığı da bu tarz modelleri 2018’de öne çıkarıyor. Önü kısa arkası uzun kabarık abiye modellerini beğeniyorsanız ama özellikle göbek bölgesindeki fazlalıklarınızı gizlemek mi istiyorsunuz? Hiç tereddüt etmeyin bu model tam size göre. Eteğin ön kısmındaki hareket önden ve yandan tüm dikkatleri kendine çekiyor. Yaka kısmı ise siz nasıl isterseniz öyle olabilir. Dekolte ermek isterseniz kalp yaka, istemezseniz de tek omuzlu ve yakasında açıklık olmayan bir model tercih edebilirsiniz. Elbette ayaklarınız göz önünde olacağı için böyle bir elbise ile ayakkabı seçimine de özen göstermelisiniz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Midi boy abiyeler herkes için kurtarıcı olmuştur. Bu boya eşlik eden kollardaki danteller ise çok romantik duruyor. Midi boy az kabarık abiye ve nişanlık modellerinde isterseniz abartıya kaçmadan daha klasik bir görüntü elde edebilirken, isterseniz parlak veya payetli kumaşlar tercih ederek daha ağır bir görüntü elde edebilirsiniz, karar sizin..

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kabarık Balık Abiye Olur Mu Demeyin

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Balık kesim abiyeler karşımıza genelde sade veya taş işlemelerle çıkıyor. Ancak modanın her alanında olduğu gibi abiyelerde de farklılıklara gidiliyor. Altı kabarık balık nişanlık modellerini bu seneden itibaren daha sık görmeye başlayacağız. Fiziğine güvenenlerin kesinlikle denemesi gereken bir tarz. Aynı anda üst vücudunuzun vurgulamak istediğiniz yerlerini vurgularken, etekteki kabarıklık da dikkatleri size çekecektir.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yumuşak Renklerin Büyüsü

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yenilik, moda seviyoruz hepimiz ancak bazen yeni moda şeyleri herkes hemen kabul edip uygulayamıyor. Siz de yeni moda şeylere alışmakta zorluk çekenlerdenseniz ufak değişikliklerle başlayalım. Bu model klasik kabarık tüllü bir abiyeye renk katımasıyla ortaya çıkmış. Pastel tonlar her zaman göze çok güzel gelmiştir ve kabul etmeliyiz ki ten rengi ile pastel mor tonları birbirine çok yakışmış.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Ten rengi kumaş üzerinde altın sarısı parıltılar.. Hareket ettikçe ışıl ışıl parlayacağınız ve buna eteklerdeki hareketlerin de eşlik edeceği rüya gibi bir gece için mükemmel bir kumaş ve mükemmel kesim. ”Sade mi olsayım yoksa abartayım mı?” ikileminden sizi her şeyin tam kararında olduğu bu kumaş kurtaracak. Az kabarık eteği, dekoltesi ve ışıltıları ile her şey tam kararında bir elbise.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tülün romantik görünümü bir de pudra pembesi ile birleştiğinde feminen ve şık bir görüntü karşımıza çıkıyor. Elbette bunda etek boyunun diz hizasında olması da etkili. Çok mini sayılmayan bu modeller özellikle rahat rahat dans etmek isteyenler için tasarlanıyor. Ama eğer isterseniz tül kısmı daha kabarık olan mini hallerini de kolayca bulabilirsiniz.

Koyu Renk Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Koyu renkler özellikle nişanlık olarak çok tercih edilmiyordu. Ancak koyu tonların özellikle de gece mavisi ve siyahın asaleti neden en özel gecelerinizden birinde kullanılmasın ki? Elbette kabarık etekler her zaman görüntünüze ihtişam katar fakat bu ihtişam koyu renklerle birleştiğinde çok çok güçlü bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Takı tercihinizin ise biraz daha klasik ve sadelikten yana olmasını öneririz.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Siyah kabarık abiye ve nişanlık modelleri denince aklınıza sadece kabarık prenses modeller gelmesin; gönlü az kabarıktan yana olanlar için de alternatifler bu sene çok. Klasik siyah elbise herkesin dolabında vardır ve kurtarıcıdır ancak özel günler için biraz kabarıklık ve hareket katılmış halini tercih etmelisiniz. Özellikle uzun boylular bu tarz A kesim ile kabarık prenses kesim arası hareketli elbiseleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri İçin Saç Modelleri

Kabarık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Genellikle çok kabarık ve hareketli abiyeler ile saç toplu kullanılır diye biliyoruz. Ancak her şeyde olduğu gibi burada da kalıpların biraz dışına çıkmak fena olmaz. Kabarık etekli bir elbisenin üzerine yaptığınız sımsıkı topuz tabi ki sizi şık gösterir; aksini iddia etmiyoruz. Ancak bunu herkes yapar. Kabarık olmayan dalgalar veya örgülerle süslenmiş düz fön veya yarım açık saçınızla kendinize has bir tarzınız olur. Burada unutulmaması gereken nokta bunları aşırıya kaçmadan yapmanız.

Eğer bu modellerin dışına çıkmak istiyorsanız Spor Abiye Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Tutku Ayaz

Yanıtla