Çeşitli amaçlarla yaptırılmak istenen organizasyonlar konusunda artık kişiler telaş, panik ve stres yaşamadan işi profesyonellerine bırakıyor. Bu konuda İzmir organizasyon firmaları oldukça zengin hizmet alternatiflerine sahiptir. Firmaların pek çoğu paket olarak sundukları bazı hizmetleri talebe göre değiştirme imkanı sunarak müşteri memnuniyeti oluşturmayı amaçlar. Buna göre açılış organizasyonu, animasyon hizmetleri, kına gecesi, düğün organizasyonları, doğum günü, fuar, mezuniyet töreni, piknikler, havai fişek gösterileri, şişme oyun parkurları ve kurumsal amaçlı organizasyonlar yapılabilmektedir. Bunlar arasında firma, dernekler ve diğer tüzel kişilerin “açılış organizasyonları” ilgili kurum/kuruluşun bilinirliği için ilk adım olması nedeniyle büyük önem taşır.

İzmir Organizasyon Firmaları

Dikkat çekici süslemeler, farklı aktiviteler, çocuklara ve büyüklere oyunlar, zincir balon süsleme, dekoratif uçan balon, palyaço gösterileri ve yeme-içme ikramları açılış organizasyonları konusunda uzmanlık isteyen hususlardır. Resmi kurumlar için protokol hizmet prosedürleri de işletilebilmektedir. Talebe göre fotoğraf ve video hizmeti verilmesi de söz konusu olabilmektedir. Açılış organizasyonları kapsamında AVM açılışı, lansman çalışmaları, şube açılışı, yılbaşı partileri, tesis açılışı, festival, fuar ve şenliklerin yanı sıra temel atma törenleri organize edilebilmektedir.

İzmir Organizasyon Hizmetleri

İzmir Organizasyon Firmaları

Gelişen dünyada firmalar ve İzmir organizasyon firmaları artan rekabette rakiplerine göre fark oluşturma gayesi güderler. Organizasyonun bir proje mantığı çerçevesinde, öncesi ve sonrası ile ele alınması şarttır. Bunun yanı sıra organize edilen husus ne olursa olsun, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmelidir. Müşterinin talep, beklenti ve ihtiyaçları en üst düzeyde karşılanmalıdır. Örneğin düğün organizasyonlarında İzmir organizasyon şirketinin gelin-damada öncelikle farklı düğün salonu alternatifleri sunması önem taşır.

Bazı organizasyon firmaları “LCV” takibini de kendisi üstlenmekte, gelecek davetlilerin sayısı ve bilgilerini liste halinde düğün sahiplerine sunmaktadır. Host ve hosteslerle karşılama hizmetinin yanı sıra, oturma düzeni ve ekipmanlar, çiçek ve kumaş dekorasyonları, ses, ışık, podyum ve sahne düzeni, catering mevzuu, gelin yolu ve nikah masası, LED/LCD ekran, düğün orkestrası ve tanınmış sanatçılar düğün organizasyonları konusunda dikkat gerektiren hususlardır. Ekstra hususlar ise düğün salonuna ulaşım, istek halinde konaklama ve havaalanı transfer hizmeti şeklinde sayılabilir. “Truss” sistemiyle etkileyici bir sahne dizayn edilebilmekte olup, isteğe göre kurulabilmektedir. Barkovizyon, konfeti, volkan, dans grupları, Jimmy Jib çekim, animasyon ve diğer şovlar ekstralar içinde sayılabilir.

İzmir Organizasyon Firmaları

organizasyon-firmalari-izmir

Dönemin öne çıkan eğilimleri manasında kullanılan “trend”in takip ederek insanların eğlence, anma ve kutlama anlayışlarını izlemek her organizasyon firması için zorunluluktur. Doğal olarak bu husus söz konusu İzmir organizasyon kuruluşları için de hayati önem taşır. Örneğin “baby shower” etkinliği bu kapsamda sayılabilir. Annenin ve bebeğin doğumdan sonraki ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen baby shower partileri son dönemde sıkça karşılaşılan ve talep edilen organizasyonlardan birisidir. Pastadan hediyeliklere kadar her detayın üzerinde durulmasını gerektirir.

Doğum günleri de organizasyon hizmetine en sık ihtiyaç duyulan günlerdir. Bunun için eğlenceli palyaço, sosis balon katlama, animasyonlar, sihirbaz gösterisi ve yüz boyama gibi gösteriler artık alışılagelmiş durumdadır. Ancak bazı firmalar “pinyata” adı verilen İspanyol geleneğini de sunarak eğlence dünyasına yenilikler getirebilmektedir. Etrafı “krepon” kağıtlarıyla süslenen pinyatanın içine şekerler, çikolatalar ve hediye oyuncaklar doldurulur. Çocuklar birer defa veya isteğe göre birkaç kez vurarak patlatmaya çalışır. Dağılan oyuncak ve şekerler ile hediyeler toplanır. İpli pinyatada ise herkes pinyata kapağına bağlı ipi çekerek içindekileri düşürmeye çalışır. Görüldüğü üzere organizasyon işi zahmet, bilgi ve enerji gerektiren hizmet koludur.

Düğün organizasyon firmalarının artılarını öğrenmek buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla