Güzel İzmir’de bulunan düğün salonları, hayallerin gerçekleştiği bir gün olan düğün sürecinde çeşitli konseptlerle hizmet vermektedir. Tercihe göre kır düğünü ve havuz başı düğünü yapılabiliyor. Kişi başı fiyatlandırma söz konusu olabildiği gibi kapasiteye göre de fiyat verilebiliyor. Işık, ses ve görüntü sistemleri konusunda İzmir düğün salonları kaliteli donanımlar sayesinde görsel yönden de zengin düğün organizasyonları yapmaktadırlar. Kır düğünü temalı mekanlarda geniş metrekareli, çim kaplı alanlar ön plandadır.

Söz konusu düğün tesislerine ayrıca davet ve resepsiyonlar, parti, doğum günleri, mezuniyet törenleri, nişan gibi merasimler gerçekleştirilebilmektedir. Bazılarında çocuklar için oyun alanları ve bebek bakım odası da bulunmaktadır. Ayrıca İzmir düğün salonları içerisinde kır düğünü temalı olanların şehir dışında olduğu sanılmamalıdır. Şehir merkezinde veya merkeze çok yakın konumda ve doğal atmosfere sahip olan pek çok düğün salonu bulunmaktadır.

İzmir Düğün Salonları ve Hizmetler

Romantik bir düğün vaat eden İzmir düğün salonları çeşitli paketler sunarak, düğün sahipleri ile gelin ve damada alternatifler sunmaktadır. Örneğin yemekli ve yemeksiz düğün seçenekleri bulunmaktadır. Hafta içi düğünlerde ekstra indirimler söz konusu olabildiği düğün salonları için erken rezervasyon fırsatları da bulunmaktadır. Paketlerdeki ortak hizmetler, düğün pastası, orkestra, sandalye ve masa giydirmeleri, düğün pastası, meşrubat, belirli süreli kamera çekimi, belli sayıda fotoğraf çekimi, gelin masası çiçeği ve masanın süslenmesi şeklindedir. Ekstra paketlerde ise havai fişek gösterileri, volkan, konfeti, sis, köpük gibi görsel şovlar, çerezler, davul ve zurna ekibi, su, cips, gelin yolu süslemesi gibi hizmetler bulunmaktadır. Genel itibariyle davetli başına hesap çıkaran düğün salonları söz konusudur. Talebe göre alkol servisinin yapıldığı düğün paketleri de bulunmaktadır. Bu konsepte uygun olarak kırmızı et, salata, peynir/yoğurt gibi ikramların bulunduğu paketler sunulabiliyor.

İzmir Düğün Salonları ve Fiyatlar

İzmir Düğün Salonları

Yemekli İzmir düğün salonları menü örneğinde başlangıç tabağında acılı ezme, haydari, yaprak sarma, sigara böreği, salatalık ve domates bulunmaktadır. Ana yemek olarak et sote (tercihe göre beyaz veya kırmızı et) ve pilav, garnitür olarak patates püre, biber ve domates, içecek olarak alkolsüz meşrubat, çay ve kapalı su yer almaktadır.

Düğün organizasyonu ile ilgili ise orkestra, sanatçı, badem şekeri, kolonya, palyaço, aile resmi, DVD kamera kaydı, gelin ve damada tahsisli hostesler, gelin yolu süsleme, pasta göreni ve anı defteri gibi hizmetler bulunuyor. Bazı paketlerde ise profesyonel ışık efektleri, lazer şov, yemek ikramına ilave olarak sosis, salam, Rus salatası, küçük ekmekler ilave edilebilmektedir. Sayılan hizmetlere göre İzmir düğün salonları fiyatları değişiklik arz etmektedir. Bu nedenle doğru olan, talep edilen hizmetlerin sıralanması ve buna göre düğün salonlarıyla görüşerek fiyat alınmasıdır.

İzmir’de düğün yapıyorsanız ilginizi çekebilecek sayfalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz… 🙂

1- İzmir Kına Organizasyon Paketleri ve Fiyatları

2- İzmir Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Yanıtla