Rüya gibi bir düğün yaptınız ve bunu ölümsüzleştirmek istiyorsanız İzmir düğün fotoğrafçısı hayallerinizi gerçekleştirmek için hizmetinizde. Düğün sonrası çekilen fotoğraflarınızın albümünü aldığınızda daha da mutlu olacaksınız. Yıllarca albümün sayfalarını çevirip o anı tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Ayrıca rahat ve keyifli bir çekim geçirmenize yardımcı olmaktadırlar. Aslında fotoğraf her anımızı ölümsüzleştirmek için muhteşem bir şey değil mi?

Doğduğun günden hayatının sonuna denk ilk başlangıçlarını, en sevdiklerini, en unutamadıklarını, ilk gördüklerini, bir daha göremeyeceklerini hep fotoğraf karelerine taşır insanlar. Tüm hayatı boyunca en güzel ve en özel günü düğününü en güzel haliyle fotoğraf karelerine taşımak ister. İzmir düğün fotoğrafçısı sizin için unutulmaz fotoğraf kareleri oluşturmaktadırlar. Düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, düğün hikayesi, nişan ve konsept çekim türleri bulunmaktadır.

İzmir’deki en güzel Düğün Dış Çekim ve Hikaye Fotoğrafçıları için tıklayınız!

Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekimleri

Genellikle kapalı mekanlarda düğün fotoğraf çekimi yapan stüdyoların yapabilecekleri sınırlıdır. İzmir düğün fotoğrafçısı dışarıda deniz ve doğa ile iç içe olabileceğiniz kendinizi özgürce bir model gibi hissedeceğiniz dış mekan fotoğraf çekimi imkanı sunmaktadır. Profesyonel fotoğraf makineleriyle istediğiniz dış mekanda fotoğraflarınızı çekebilir daha sonrasında kendi tasarımlarıyla fotoğrafları düzenleyip muhteşem bir görüntüyle size teslim ederler.

Dış mekan çekimleri düğün günü, düğün günü öncesi ve sonrası yapılabilmektedir. Eşinizi seçtikten sonra ki en önemli görev fotoğrafınızı seçmek olacaktır. O gün ki heyecanınızı, mutluluğunuzu, neşenizi, telaşınızı en doğal haliyle fotoğraflarda görebilirsiniz. İlerde doğacak olan çocuklarınıza mutluluğunuzu fotoğraflarla anlatabilirsiniz.

Düğün Fotoğraf Çekim Fiyatları

İzmir Düğün Fotoğrafçısı

Fotoğrafı çekeceğiniz gün düğün gününüze göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı düğün fotoğraf çekim fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Özellikle yaz ayları düğün için çok tercih edilen bir sezon olduğundan dolayı en çok fotoğraf çekimi de bu sezonda olacağından dolayı yoğunluk nedeniyle fiyatlar da artış olacaktır. Ayrıca seçilen konsepte göre de fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Düğün, nişan ya da kına için konsept seçilebildiği gibi fotoğraf çekimi için de konsept seçebilirsiniz. Aynı şekilde fotoğraf albüm paketlerinde de fotoğraf sayısı ve çeşidine göre de farklılık göstermektedir. Fakat tüm kategori ve seçeneklere en uygun fiyat uygulaması yapılmaktadır. Siz de İzmir düğün fotoğrafçısını tercih edin en özel gününüzü ölümsüzleştirin.

Düğün Hikayesi

Düğün hikayesi düğün için hazırlanmaya başladığınız ilk andan itibaren düğün sonuna kadar her kareyi fotoğraflamak. Gün boyu sürecek mutluluğunuza, telaşınıza fotoğraf kareleri eşlik edecektir. Gelinliğinizi giydiğiniz an, kuafördeki anlarınız, makyajınızın yaptığı anlar, sevdiklerinizle olan sohbetiniz, tatlı telaşınız her anınız en ufak detayına kadar her anınız fotoğraf karelerinde yer alacaktır. Daha sonra istediğiniz dış mekan ya da stüdyo çekimleri yapılacaktır. Tüm fotoğraf çekim işlemleri bittikten sonra fotoğraflarınız düzenlenip orjinalleri ile birlikte DVD ortamında size teslim edilmektedir. Ayrıca istediğiniz fotoğraflar küçük, büyük ya da normal boyutlarda basılmaktadır.

İzmir’de düğün yapıyorsanız ilginizi çekebilecek sayfalarımıza göz atmanıznı tavsiye ederiz… 🙂

1- İzmir Kına Organizasyon Paketleri ve Fiyatları

2- İzmir Düğün Salonları ve Fiyatları

Yanıtla