İstanbul’da düğün yapmak.. Birçok çiftin rüyalarını süsleyen bu düşünceyi gerçekleştirmenize yardımcı olmak isteriz. Bu yüzden sizin için İstanbul’un En Popüler Düğün Mekanları listesini oluşturduk. Her tarzda, her konseptte, aradığınız ne varsa bulabileceğinizi umuyoruz. Dilerseniz sevdiğiniz, beğendiğiniz mekanlardan da ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. İstediğiniz kadar mekanı karşılaştırıp kıyaslama yapabilirsiniz. Gelin, İstanbul’un En Popüler Düğün Mekanları listesine şöyle bir göz atalım…

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Saklı Deniz Beylikdüzü

Saklı Deniz kır düğünü konseptinde bir düğün hayal eden çiftler için 13.000 m² alana sahip, doğa ile denizi bütünleştiren atmosferiyle ender bir mekan… Aynı zamanda restaurant olarak da hizmet veren Saklı Deniz Beylikdüzü düğün organizasyonu için eşsiz deniz manzarasıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir atmosfer sunuyor.

Kapasite: 13.000 m² alana yayılan Saklı Deniz Beylikdüzü yaz aylarında 1000 kişiye kadar, kışın ise 500 kişilik kapalı salonuyla düğün organizasyonları için hizmet verecek kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda 13.000 m²’lik çim alan üzerine kurulu 80 kişilik teras ve 320 kişilik iç mekan ile toplan 400 kişilik organizasyonlar için hizmet veriyor.

Firma Yetkilisi: Necati Yıldırım & Zeliha Yıldırım

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Kelebek Çiftliği

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Kelebek Çiftliği düğün merasiminiz için doğayla iç içe ve kelebekler arasında bir atmosfer sunuyor. Kır düğünü için dekore edilmiş ve değişik özellikler barındıran alanları ve seçkin yemekleri ile Kelebek Çiftliği rüya gibi bir düğün organizasyonu için tüm detayları düşünüyor. Beykoz Acarkent’e komşu Zerzevatçıköy’de bulunan Kelebek Çiftliği, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 6 dakika mesafede, ulaşım ve otopark sorunu olmayan bir bölgede bulunuyor.

Kapasite: 1500 kişilik açık alan kapasitesiyle kır düğünü konseptiyle hizmet veren Kelebek Çiftliği, yaz ayları dışında ya da olumsuz hava koşullarında kullanabileceğiniz 150 kişilik kapalı salonuyla da hizmetinizde. 1500 kişilik yemekli düğün organizasyonu kapasitesi bulunan mekan, kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Mekanın aynı zamanda 100 araçlık otoparkı ve vale hizmeti bulunmakta.

Firma Yetkilisi: Çiğdem Ünlü

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Gül Sultan Yalısı

Anadolu Yakası’nın en popüler düğün mekanlarından biri olan Gül Sultan Yalısı, iki köprünün tam ortasında denize sıfır konumuyla ve 120 yıllık tarihiyle düğün organizasyonlarınız için Boğaz’ın muhteşem atmosferinde tarihi düğün mekanları arasında yer alıyor..

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Gül Sultan Yalısı’nın muhteşem manzarası eşliğinde fotoğraf çekimiyle başlayan organizasyon, davetlileriniz kokteyl ile ağırlanırken nikah merasimi ile devam eder. Yalı bahçesindeki ilk danstan sonra da leziz yemekler ile geceye devam edebilirsiniz.

Kapasite: Yalı bahçesindeki açık alan 350 kişilik bir yemekli düğün için dizayn edilmiştir. Her hava koşulunda muhteşem bir düğün gerçekleştirebileceğiniz 90 kişilik kapalı alanı ise yılın tüm zamanı organizasyonlarınız için hizmetinizde. Gül Sultan Yalısı kokteyl konseptinde 500 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Otopark kapasitesi 250-500 araç arası olan mekanın aynı zamanda vale hizmeti de bulunuyor.

Firma Yetkilisi: İzlem Bozkurt

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Atapark Kır Düğünü

Atapark Kır Düğünü Avcılar, Avrupa Yakası’nın en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında. Şehrin merkezinde eşsiz deniz manzarasıyla yemyeşil doğanın içinde huzurlu ve eğlenceli bir ortam sunan Atapark Kır Düğünü düğünden doğum günü partisi, piknikten yemek davetlerine kadar birçok farklı organizasyon için hizmet veriyor.

Farklı organizasyonlar için farklı etkinlik alanları bulunun Atapark, Leyla Bahçesi adı verilen alanda kır düğünü organizasyonlarınız için hizmet veriyor. Olası bir hava muhalefetine önlem olarak mekanın 4 ayak otağı tarzı şemsiyeleri bulunuyor.

Yaz ayları dışında düğün salonu konseptinde de hizmet veren Atapark, tüm bahçelerinden bir esinti taşıyan Atapark Balo Salonu ile yılın her mevsiminde muhteşem bir organizasyon gerçekleştirebileceğiniz bir atmosfer sunuyor.

Kapasite: Kır düğünü için 3000 kişilik açık alan kapasitesine sahip olan Atapark Kır Düğünü, yine 3000 kişilik yemekli düğün kapasitesi ile davetli sayısı yüksek organizasyonlarda rahat ve huzurlu bir atmosfer sunuyor. Yılın her mevsimi düğün organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz 500 kişilik kapalı alan kapasitesi bulunan mekanın 1000 araçlık otopark kapasitesi ve vale hizmeti de bulunuyor.

Firma Yetkilisi: İbrahim Telli

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Kemer Botanik Park

Kemer Botanik Park düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lezzetli menüleriyle ve farklı seçenekler sunan dekorasyonuyla hizmetinizde. Kemer Botanik Park’ta doğayla iç içe yemyeşil bir atmosferde kır düğünü organizasyonunuz için aradığınız her detay mevcut.

Belgrad ormanının içinde konumlanan Kemer Botanik Park, özenle hazırlanmış peyzajı, rengarenk çiçekleri ve nilüfer havuzuyla hayalinizdeki kır düğünü için ideal mekanlardan biri.

Kapasite: 1500 kişilik açık alan kapasitesi bulunan Kemer Botanik Park, 1000 kişiye kadar yemekli düğün organizasyonlarınız için hizmet veriyor. Her hava koşulunda kullanılabilen 500 kişilik kapalı salonu tüm yıl hizmet vermektedir. 2000 kişiye kadar kokteyl kapasitesine sahip mekanın 50-75 araçlık bir otopark kapasitesi ve vale hizmeti bulunmakta.

Firma Yetkilisi: Taha Yüksel

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Baler Kır Bahçesi

Baler Kır Bahçesi 27,000 m² alana kurulu, doğayla iç içe geçmiş ve huzur bulabileceğiniz atmosferiyle, hem şehre yakın hem de şehrin gürültüsünden uzak kır bahçesiyle kır düğünü organizasyonu için hizmet veriyor. Kapalı düğün salonu seçeneği de sunan Baler Kır Bahçesi, tüm yıl düğün ve diğer organizasyonlarınız için hizmetinizde.

Kapasite: Baler Kır Bahçesi 1500 kişilik açık alanıyla kır düğünü için hizmet verirken 400 kişilik kapalı salonuyla yılın her zamanı düğün ve kına organizasyon için ev sahipliği yapabiliyor. Yemekli organizasyonlar için 1000 kişilik kapasiteye sahip mekanın 250-500 araçlık otopark kapasitesi ve vale hizmeti mevcut.

Firma Yetkilisi: Serkan İskender

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

Mihrabat Korusu

Beykoz’un en özel mekanlarından biri olan Mihrabat Korusu yıllardır binlerce misafiri yıldızların altında ve muhteşem boğaz manzarasında ağırlıyor. Mihrabat Korusu çiftlerin daha fazla yorulmamaları, yoğun temponun yarattığı stres ve özellikle düğün hazırlıklarının verdiği yorgunluğu da düşünerek “her şey dahil hizmet yelpazesi” konseptini çiftlere sunuyor. Böylece Mihrabat Korusu’nda yapacağınız düğün organizasyonunuz için tüm detayların profesyonelce düşünüldüğünden emin olarak yalnızca mutluluğunuza odaklanabilrisiniz.

Kapasite: 1000 kişilik açık alan ve 200 kişilik kapalı alan kapasitesiyle hizmet veren Mihrabat Korusu 1000 kişilik yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek kapasitede. Kokteyl kapasitesi 2000 kişiye kadar çıkabilen mekanın 500-750 araçlık otoparkı ve vale hizmeti bulunmakta.

Firma Yetkilisi: Şenol Çetinkaya

Mesaj Gönder  Fiyat Teklifi Al

İstanbul’daki bazı bölgelerin düğün mekanlarını incelemek isterseniz;

1- Zeytinburnu Düğün Salonları ve Fiyatları

2- Sultanbeyli Düğün Salonları Fiyatları

3- Küçükçekmece Düğün Salonları ve Fiyatları

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

4- Kağıthane Düğün Salonları ve Fiyatları

5- Beylikdüzü Düğün Salonları Tercihleri

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

sayfalarımıza da göz atmanızı bekleriz.

Yanıtla