Düğün mekanı seçimi; düğün hazırlığında olanların üzerinde titizlikle durduğu ve tercih yaparken pek çok kriteri göz önünde bulundurduğu kararların başında geliyor. Yeni evlenecek çiftler ve aileler hayallerindekine en yakın olan mekanı bulmaya çalışırken aynı zamanda uygun fiyatlı olmasına da dikkat ediyor.  Düğün mekanları fiyatları İstanbul ve ilçelerinde mekanın konseptine ve sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösteriyor. Dekorasyon, mimari, konsept ve hizmet içeriği açısından pek çok alternatif sunan düğün mekanları İstanbul Anadolu Yakası’nda ve İstanbul Avrupa Yakası’nda değerli misafirlerini ağırlıyor. İstanbul Anadolu Yakası düğün mekanları arasında oteller, butik düğün mekanları, tarihi köşkler, salon düğünü konseptinde hizmet veren kapalı düğün mekanları ve kır düğünü mekanları yer alıyor.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Benzer seçenekler ve şık konseptler sunan düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nda da karşınıza çıkıyor. Deniz kenarında ya da doğa ile iç içe konumlanmış tesisler, tarihi köşkler ve yalılar İstanbul düğün fotoğraf mekanları arasında ilk sıralarda tercih ediliyor. Yılın 4 mevsimi hizmet veren İstanbul düğün mekanları her zevke ve her bütçeye uygun yüzlerce seçenek sunuyor.  İstanbul mekanları kına, düğün, nişan ve sünnet düğünü gibi özel günleriniz için yemekli, yemeksiz, alkollü ve alkolsüz organizasyonlar düzenliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul Düğün Mekanları

İstanbul tarihi düğün mekanlarına sıklıkla rastlayabileceğiniz Anadolu Yakası’nda kokteyl düğün mekanları, bohem düğün mekanları ve kış düğünü mekanları da ilgi çekiyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapan düğün mekanları, kalitesi ve şıklığı ile göz dolduruyor. Modern konseptlerin yanı sıra klasik çizgilerin de yer aldığı düğün mekanları hem açık havada hem de kapalı salonlarda düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. İstanbul uygun düğün salonları arasında ise kapalı salonda, salon düğünü konseptinde hizmet veren tesisler öne çıkıyor. İstanbul açık hava düğün mekanları kır düğünü, havuz başı ve deniz kenarı gibi romantik seçenekler sunuyor. Açık hava düğün mekanları İstanbul Anadolu Yakası’nın en seçkin düğünlerine ev sahipliği yapıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda da düğün salonu olarak hizmet veren yemekli düğün mekanları birbirinden lezzetli düğün menüleri sunuyor.

İstanbul düğün salonları Anadolu Yakası’nın her ilçesinde ve semtinde sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlıyor. Beykoz, Kadıköy, Tuzla düğün mekanları Anadolu Yakası’nın en eğlenceli ve en renkli düğün organizasyonlarının gerçekleştiği adresler arasında yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren yüzlerce düğün mekanı Düğün Buketi’nde yaratıcı konseptler ve uygun düğün fiyatları ile sizleri bekliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Sahil düğün mekanları ve kapalı düğün mekanları açısından oldukça fazla seçeneğin yer aldığı Avrupa Yakası’nda deniz ve doğa manzaralı tesisler dikkat çekiyor. İstanbul boğaz düğün mekanları, eşsiz panoraması ve romantik atmosferiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Deniz manzaralı düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nın en çok tercih edilen düğün konseptleri arasında yer alıyor. Açık hava düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nda bazen otel, bazen kır düğünü bahçesi bazen de şık bir restaurant olarak karşınıza çıkıyor. Denize sıfır konumda hizmet veren oteller ve tesisler İstanbul deniz kenarı düğün mekanları arasında ilk sıralarda tercih ediliyor. İstanbul düğün salonları Avrupa Yakası’nın her ilçesinde ve her semtinde yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor.

Beşiktaş, Sarıyer, Zeytinburnu gibi ilçelerde hizmet veren mekanların yanı sıra Büyükçekmece düğün mekanları, Fatih Düğün mekanları ve Beylikdüzü düğün mekanları düğün hazırlığında olanlardan yoğun ilgi görüyor. Grand İstanbul Düğün Salonu, Bahçelievler’de sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlıyor. Uygun fiyatları ile dikkat çeken mekan, dönemsel indirimler ve avantajlı kampanyalar sunuyor.  İstanbul Avrupa Yakası’nın en güzel düğün mekanları Düğün Buketi’nin fırsatlarla dolu dünyasında sizleri ve değerli davetlilerinizi bekliyor.

İstanbul Düğün Salonları

İstanbul, en iyi düğün mekanları ve en iyi düğün salonları açısından oldukça renkli ve cazip alternatifler sunuyor. 5 yıldızlı oteller, köşkler, yalılar, sosyal tesisler ve restaurantlar göz kamaştıran konseptleri ile İstanbul lüks düğün mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. İstanbul kış düğünü mekanları ile İstanbul otel düğün mekanları zarafette birbirleriyle yarışıyor. İstanbul düğün mekanları arasında yıllarını hizmet sektörüne adamış pek çok düğün salonu işletmesi de göze çarpıyor. Hem açık hem de kapalı alanda yılın 12 ayı hizmet veren düğün salonları ihtişamlı mimarileri ve modern dekorasyonlarıyla ön plana çıkıyor. Kapalı alanda salon düğünü konsepti sunan düğün salonlarının yanı sıra açık havada hizmet veren kır düğünü tesislerine de sıklıkla rastlanıyor. Düğün dış çekim mekanları İstanbul Anadolu Yakası’nda da İstanbul Avrupa Yakası’nda da en güzel düğün albümlerine sahne oluyor. İstanbul’da düğün salonu olarak hizmet veren otellerin, düğün mekanlarının ve restaurantların yanı sıra İstanbul belediyesi düğün mekanları da adından övgüyle bahsettiriyor.

Belediye bünyesinde hizmet veren İstanbul Belediyesi düğün mekanları şık ve nezih bir atmosfer sunuyor. Uygun fiyatları ile dikkat çeken belediye düğün mekanları yemekli ve yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. İstanbul’da ayrıca sosyal tesis statüsünde hizmet veren polis evi, ordu evi ve öğretmen evi gibi işletmeler açık ve kapalı alanlarda düğün organizasyonları gerçekleştiriyor.  Modern dekorasyonu, hizmet kalitesi ve konforu ile 5 yıldızlı otelleri aratmayan sosyal tesisler hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda konuklarını ağırlıyor. İstanbul’un en lüks düğün mekanları, butik düğün mekanları, en şık sosyal tesisler ve oteller tüm zarafetini Düğün Buketi’nin fırsatlarla dolu dünyasında gözler önüne seriyor.

İstanbul Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

İstanbul Düğün Mekanları

İstanbul’da düğün salonu olarak hizmet veren mekanlar birbirinden şık ve birbirinden ihtişamlı konseptler ile karşınıza çıkıyor. Kapalı alanda hizmet veren İstanbul mekanları kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlarda düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiriyor. İstanbul düğün mekanları aynı zamanda mezuniyet, doğum günü, açılış, baby shower, kokteyl, davet ve toplantı gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Açık havada hizmet veren düğün salonları ise havuz başı, bahçe, teras ve deniz kenarı gibi açık alan seçenekleri sunuyor. İstanbul’da hizmet veren 1000 kişilik düğün mekanlarının yanı sıra butik hizmet veren 150 kişilik düğün mekanları da yoğun ilgi görüyor. İstanbul mekanları düğün hazırlığında olanlar için avantajlı düğün paketi ve kına paketi seçenekleri sunuyor. Zengin içeriklerden oluşan düğün ve kına paketleri dünya evine girmeye hazırlanan çiftlere ve ailelere çifte mutluluk yaşatıyor. Hem yemekli hem de yemeksiz düğünler için hizmet veren İstanbul mekanları lezzetli ikramlardan oluşan menüleri iştah kabartıyor.

Usta aşçıların kimi zamansa ünlü şeflerin mutfaklarından çıkan lezzetler Türk ve Dünya mutfaklarının seçme tariflerinden oluşuyor. İstanbul düğün salonları arasında yer alan pek çok düğün mekanı, menünün tadına ve kalitesine duyduğu güven ile düğünden önce menü tadımı gerçekleştiriyor. İstanbul düğün salonları sizin için özel olan davetlilerinizi de titizlikle düşünüyor. İstanbul mekanları; çocuklara özel menüler, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüler ile müşteri odaklı hizmet anlayışlarını kanıtlıyor. Son derece göz alıcı masa, salon, bahçe ve havuz başı süslemeleri ile fark yaratan İstanbul mekanlarından bir çoğu dilerseniz dışarıdan catering firması, organizasyon şirketi ve fotoğrafçı kabul ediyor. İstanbul mekanları düğün organizasyonlarında salon ve masa süslemeleri için farklı renk seçenekleri sunuyor. İster canlı ister seniz de pastel tonlarda son derece şık renk seçeneklerinin yer aldığı İstanbul mekanları sizlere ve davetlilerinize unutamayacağınız anlar yaşatıyor.

Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışı

İstanbul Düğün Mekanları

İstanbul düğün mekanlarında organizasyonun çeşidine göre kına tahtı, sünnet tahtı, gelin damat tahtı, gelin yürüyüş yolu ve gelin odası gibi özel alanlar da sunuluyor. İstanbul mekanlarının tüm ihtiyaçları düşünerek titizlikle hazırladıkları düğün paketleri içinde; ışık, ses, sahne sistemi, canlı müzik, video çekimi, canlı çiçek ve organizasyon sorumlusu gibi hizmetler sunuluyor. İstanbul mekanlarının bir çoğunda sinevizyon gösterisi, barkovizyon gösterisi, volkan show, kar gösterisi, sis, ve hava fişek gibi görsel showlar yer alıyor. İstanbul’da hizmet veren düğün mekanlarının birçoğunda otopark, vale ve özel davetlileriniz için engelli girişi bulunuyor. İstanbul’da hizmet veren yüzlerce düğün mekanı, düğün ve özel gün organizasyonlarınıza kattığı değerle sizi hayallerinizin bir adım ötesine taşıyor. Birbirinden şık yüzlerce düğün salonunun yer aldığı Düğün Buketi’nde alternatif düğün mekanları sizlerle tanışacak olmanın heyecanını yaşıyor.

İstanbul Düğün Konseptleri

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda yüzlerce şık mekan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Tarihi köşkler ve tarihi yalılar hem butik düğünlerin hem de bohem düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Mistik dokusu ile sizleri ve değerli davetlilerinizi zamanda keyifli bir yolculuğa çıkaran tarihi düğün mekanları romantik ve nezih atmosferi ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda en revaçta olan konseptlerden birisi olan kır düğünü, İstanbul’da hem şehir içinde hem de doğal yaşam parklarında karşınıza çıkıyor. Peri masallarını aratmayan sunumları ile göz dolduran kır düğünü mekanları özellikle bahar ve yaz aylarının en çok tercih edilen konseptleri arasında yer alıyor. Açık havada gerçekleştirilen düğün organizasyonları için havuz başı ve deniz kenarı konseptleri de İstanbul’da yoğun ilgi görüyor. Sahilde hizmet veren tesisler hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda misafirlerini ağırlıyor. Şıklığının yanı sıra muhteşem boğaz manzarasına veya adalar manzarasına hakim konumları sebebiyle İstanbul düğün mekanları arasında ilk sıralarda tercih ediliyor.

Restaurantta düğün yapmak isteyenler içinse hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda birbirinden kaliteli restarurantlar düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. İstanbul mekanları arasında yer alan şık restaurantlar unutulmaz lezzetler eşliğinde rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Konforu ve hizmet kalitesi ile farkını ortaya koyan oteller İstanbul’un her iki yakasında da kapılarını sizlere ve değerli davetlilerinize açıyor. İstanbul’da düğün salonu olarak hizmet veren 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra butik oteller de göze çarpıyor. Konaklama hizmeti de sunan İstanbul otelleri, otel düğünü konseptinde oldukça iddialı seçenekler sunuyor.  Hem açık hem de kapalı alan seçeneği sunan İstanbul otelleri yılın 12 ayı rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

İstanbul Düğün Mekanları

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

İstanbul düğün konseptleri arasında yer alan ve kapalı alanda gerçekleştirilen salon düğünleri de yeni evlenecek çiftlerden ve ailelerden yoğun ilgi görüyor. İstanbul’un hem Avrupa Yakası’nda hem de Anadolu Yakası’nda neredeyse tüm semtlerde karşınıza çıkan kapalı düğün salonları her zevke ve her bütçeye uygun düğün fiyatları sunması ile dikkat çekiyor. İstanbul düğün mekanları, Düğün Buketi’nin avantajlarla dolu dünyasında birbirinden şık konseptler ile sizleri bekliyor.

Yanıtla