Nişan mekanları çiftler için sadece yüzük takmanın dışında bir nevi düğün provası yaptırmaktadır. Söz konusu İstanbul’da bir nişan organizasyonu hizmeti almaksa nişan mekanları İstanbul Avrupa yakası sınırlarında çok sayıda bulunmaktadır. Tarihi yarımadaya sahip olmakla birlikte İstanbul’un en değerli kısmını oluşturan Avrupa yakasında çok lüks oteller de bu hizmeti verebilmektedir. Belediyelere ait bazı tesisler de nişan için kullanılabileceği gibi çok sayıda düğün salonu da bu hizmeti veriyor.

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası

Çiftlerin birbirleri, aileleri ve davetlilerle kaynaşmasını amaçlayan nişan mekanları İstanbul Avrupa yakası kapsamında Marmara Denizi’ne sıfır konumda veya ilçe merkezlerinde bulunabiliyor. Yemekli ve yemeksiz olmak üzere çok sayıda nişan mekanı vardır. Yazın ve kışın nişan yapılabilmekte olup, bütün masa süslemeleri, video ve fotoğraf çekimleri, düğün pastası ve düğün yemeği menüsü neredeyse bütün yemekli nişan mekanlarında söz konusu olabilmektedir. Oyun havasından yabancı müziğe kadar geniş repertuarı olan sanatçı ve orkestralarla keyifli bir nişan organizasyonu yapılabiliyor. Ses, ışık ve sahne düzeni de nişan konusunda ince detayları teşkil eder. Bu şekilde hayalleri süsleyen bir nişan süreci yaşanmış olmaktadır.

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası Hizmetleri

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası

Çocuk dostu olarak nitelendirilen nişan mekanları İstanbul Avrupa Yakası için de söz konusudur. Palyaçolarla birlikte çocuk parklarının da bulunduğu pek çok mekanda çocuklar kum boyama, yüz boyama, çeşitli yarışmalar ve etkinliklerle harika zaman geçirebilirler. Kimi nişan mekanları ise engelli girişine sahip olarak takdiri hak ediyorlar. Bazılarında ise otoparkın yanı sıra vale hizmeti bulunmakta olup, davetlilerin doğru zamanlama ile nişana ulaşmalarına yardımcı olunmaktadır.

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası

Söz konusu hizmetlerin yanı sıra nişan mekanları İstanbul Avrupa Yakası için şirket moral motivasyon geceleri, mezuniyet törenleri, doğum günleri, kına geceleri, baby shower, açılış töreni gibi farklı etkinlikler de yapılabilmektedir. Stresten uzak ve kusursuz bir nişan için uğraş veren mekanlar, nişan masası, nişan tepsisi, nişan yüzüğü yükselticisi, nişan magneti, nişan afişi, nişan kadehleri, lokumluklar, damat kahve fincanı ve nişan hediyelikleri gibi nişana has detayları es geçmemektedir. Nişan mekanının süslemeleri de mekanın kalite göstergesi hükmündedir. Balonlarla yapılan süslemelerin yanı sıra canlı çiçeklerle süslemeler de söz konusu olabilmektedir.

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası Fiyatları

Çiftlerin ne tür bir nişan merasimi istediği öncelikle karar verilmesi gereken bir konudur. Zira yemek ikram edilen bir nişan ile kokteyl şeklinde bir nişan için hizmetler ve fiyatlar farklı seyretmektedir. Yemekli nişan mekanları İstanbul Avrupa yakası açısından oldukça fazla alternatifler sunmaktadır. Ayrıca hafta sonu ve hafta içi seçeneklerinden biri seçilerek kesin tarih belirlenmelidir. Hemen hemen her konuda İstanbul’un en pahalı kısmı olan Avrupa yakasında otellerin ve düğün salonlarının yanı sıra lüks restoranlarda bu hizmeti verebiliyor.

Nişan Mekanları İstanbul Avrupa Yakası

Yemekli bir düğünün hafta sonu yapılacağı varsayıldığında fiyatlar kişi başı 30 TL’den başlamak üzere 250 TL civarına kadar yükselebiliyor. Eğer çiftler hafta içini seçerse bu fiyatlar 5 TL ile 25 TL civarında düşüyor. Yemek yerine kokteyl tarzı bir nişan isteniyorsa hafta sonu kişi başı fiyatlar 25 TL ile 225 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar konusunda diğer bir husus ise fotoğraf ve video çekimleri fiyatlarıdır. Kimi nişan mekanı bu konuda çiftlere ve ailelere bu hizmeti verse de bugünlerde çoğu çiftler dış mekan çekimlerine büyük önem vermekte, İstanbul’un harika tarihi ve turistik mekanlarında birbirinden güzel pozlar yakalanması söz konusu olabilmektedir.

İstanbul genelindeki nişan mekanlarının kapasite ve fiyatlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla