Hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan düğün gününüz için ilginç düğün davetiyeleri modellerini sizler için derledik. Bu özel güne çağıracağınız yakınlarınız ve misafirlerinizin yüzünü güldürecek komik düğün davetiyesi fikirleri edinebilirsiniz. Hem yıllar sonra açılıp bakıldığında neşeyle hatırlanır hem de bu mutlu gününüzde mutlu yüzler olmuş olur. Bu yüzden komik düğün davetiye sözleri bulmalısınız veya size sunulmuş olanlardan kendinize uygun olanı seçmelisiniz.

İlginç Düğün Davetiyeleri
Çift olarak sevdiğiniz veya ortak olan bir hobiniz ile ilgili en ilginç düğün davetiyeleri tasarımları bulabilirsiniz. Hatta eğer hayalinizde kurduğunuz ilginç düğün davetiyeleri örnekleri var ise davetiyeciler ile iletişime geçerek farklı tasarımınız ile misafirlerinizi çağırabilirsiniz. Bu özel günde yanınızda olacak yakınlarınız için de çok özel bir hediye olacaktır. Bu yüzden çift olarak birlikte seçmeniz daha iyi olacaktır.

İlginç Düğün Davetiyeleri

İlginç Düğün Davetiyeleri Modelleri

İlginç Düğün Davetiyeleri
İlginç düğün davetiyeleri için birçok farklı kaynak araştırabilirsiniz. Davetiye basan yerleri gezebilir canlı canlı görüp dokunarak kağıt kalitelerini hissedebilirsiniz.O kadar farklı ve ilginç düğün davetiyeleri modelleri var ki. Kumaşlı modellerden kağıtlı modellere, katlamalı modellerden sargılı modellere çeşit çeşit düğün davetiyeleri…Eminiz ki kendi aşk hikayenize uygun bir model bulabileceksiniz. Şık, modern veya sade ilginç düğün davetiyeleri fiyatları da kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Farklı yerlere bakarak kendi kesenize uygun modeller bulabilirsiniz.

İlginç Düğün Davetiyeleri Sözleri

İlginç Düğün Davetiyeleri
İlginç düğün davetiyeleri arasından elemeler yaptınız ve seçmek üzeresiniz. Peki bu özel günün davetiyesinde ne yazacak? Yakınlarınızı, akraba ve arkadaşlarınızı nasıl davet edeceksiniz? Bunun için ilginç düğün davetiyeleri sözleri bulmanız gerek. İlginç ve ilgi çekici olan davetiyenize aynı oranda ilginç sözler yazarak farkınızı gösterebilirsiniz. İlginç düğün davetiyeleri yazıları için bazı örnekler:

İlginç Düğün Davetiyeleri
“Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın Nişan gününde Bizleri onurlandırmanız dileğiyle…”

“Soruyordunuz bize

Ne zaman evleneceksiniz diye.

Evleniyoruz işte.

Bekleriz sizleri ailece nikahımıza”

İlginç Düğün Davetiyeleri
Komik Düğün Davetiyesi Modelleri

İlginç Düğün Davetiyeleri
İlginç düğün davetiyeleri modellerini inceledikten sonra komik düğün davetiyesi modelleri de bu kategoriye girebilir. İnsanların yüzünde bir gülümseme oluşturarak düğününüze gelmelerini sağlayabilirsiniz. İlaç kutusu şeklinde yapılan ilginç düğün davetiyeleri gerçekten diğer sıradan davetiyelerden çok farklı. İnsanlar ne olduğunu anlamak için baya uğraşacaktır. Üzerinde düğün ve kına tarihi de son kullanma tarihi gibi yazar. Hem eğlenceli hem de komik düğün davetiye modeli ile siz de farklı bir tarz yapabilirsiniz.

İlginç Düğün Davetiyeleri

Komik Düğün Davetiye Sözleri

Diyelim ki komik davetiye modeli yaptırmaya karar verdiniz ve komik düğün davetiye sözleri arıyorsunuz. Bunun için eski fıkralara veya güncel şakalara bakabilirsiniz. Çoğu kişinin bildiği bir konu üzerinden kendinize has komik düğün davetiyeleri sözleri de oluşturabilirsiniz. Eğer eğlenceli bir çift iseniz sizin için de komik şeyler bulmak eminiz ki kolay olacaktır. İşte size komik davetiye sözleri için örnekler:

İlginç Düğün Davetiyeleri
“Bu gün dedik yarın dedik hep erteledik, baktık ömür geçiyor, yeter dedik. Sonunda bizde evlenelim dedik… Bu tarihi günde sizleri de görmek istedik.”

“Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?”

Eğer fotoğraf veya resim içeren davetiyeler ilginizi çekiyorsa Fotoğraflı ve Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İlginç Düğün Davetiyeleri
Sizler için ilginç düğün davetiyeleri ve komik düğün davetiyesi modellerini inceledik. Özel düğün gününüze çağırmak üzere yakınlarınıza yolladığınız bu özel davetiyeler ile umarız mutlu olursunuz. Her keseye göre çeşidi bulunan ilginç düğün davetiyeleri fiyatları için davetiyecilerle iletişim kurmalısınız. Boyutu, yazı stili, rengi ve kullanılacak görseller gibi ince detaylar ile davetiye fiyatları değişebilmektedir. İçinize sinen ve sizi yansıtan bir düğün davetiyesini seçebilmeniz dileğiyle. Mutluluklar…

Sevin Doruk Yılmaz

Yanıtla