Dokuz aylık hamilelik süreci sağlıkla bitti, heyecanla beklediğiniz gün sonunda geldi ve şimdi bebeğinizi kucağınıza alma vakti! Bu tatlı heyecan, hem yeni anne babalar hem de aile büyükleri için, hayatlarının belki de en önemli günlerinden biri. İşte bu heyecanı, doğum odası süsleri ile hastane odasına, sevimli bebek malzemeleri ve tatlı atıştırmalıklar ile yansıtmak artık çok moda!

Doğum odası süsleri malzemeleri ile hastane odası süsleme organizasyonları, değişen hizmet paketleri ve fiyatları ile etkinlik planlama firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Doğumunuzdan önce doğum odası süsleri ve ikramlıklarınızı yapacak organizasyon firmanıza karar vererek hayatınızın bu en özel gününü adeta parti havasına büründürebilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere özel hazırlanan doğum odası süsleri, yeni anneye moral sağlarken davetliler için ise tatlı bir anı oluyor.

Doğum heyecanınızı hastane odanıza yansıtmanızı sağlayacak geniş kapsamlı bir doğum odası süsleri dosyası hazırladık sizin için! Sitemizden size en yakın hastane odası süsleme firmalarını inceleyebilir, doğum odası süsleri ve malzemeleri hakkında detaylıca fikir edinebilirsiniz.

Doğum Odası Süsleme Organizasyonları

Doğum odası süsleri, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmekte, genellikle hastane odasında gerçekleştirilen hoş geldin bebek organizasyonlarına renk katmaktadır. Ailenin en küçük üyesinin aranıza katılmasını daha hastane odanızdayken tatlı bir partiye dönüştürmek doğum odası süsleri ile elinizde! Üstelik hastane odası süsleme organizasyonları hem anne hem de ziyaretçiler için unutulmaz birer anıya dönüşüyor.

Doğum odası süsleri ve tasarımları, doğum yapacağınız hastane yetkililerinin olanakları ve izinlerine göre artabilmekte ya da azalabilmektedir. Örneğin devlet hastanelerinde yoğunluktan dolayı kimi zaman çiçeklere bile izin verilemezken özel hastanelerde doğum odası süsleri, koridordan başlayabilmektedir. Bu sebeple, hastane odası süsleme organizasyonları firmanız ile tasarım malzemeleri kararınızı vermeden, mutlaka doğum yapacağınız hastaneye karar vermenizde fayda vardır.

Hem ziyaretçileri hem de bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşayan anne babaları mutlu eden doğum odası süsleri, organizasyon firmalarının paketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bebek şekerleri, ikramlar, hediyeler, süslemeler, konsept masa tasarımı, oda süsleri, anne için tasarım lohusa tacı ve terliği organizasyon firmalarının paketleri içinde bulunmaktadır.

Hastane doğum odası süsleme organizasyonları gerçekleştiren firmaların bazıları, doğum videosu, fotoğraf çekimi ve hikâye çekim hizmeti de vermektedir. Bu gibi hizmetleri doğum için hazırladıkları paketleri içinde bulunduran firmalar, bu özel gününüzde ayrıntılara boğulmadan günün tadını çıkarabilmenize fırsat tanımaktadır. Seçtiğiniz tasarım firması, video, fotoğraf hizmeti vermese bile sadece doğum odası süsleri ile size ve ziyaretçilerinize rüya gibi bir ortam hazırlamaktadır. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız o özel günü tatlı bir partiye dönüştürmek kulağa hiç de fena gelmiyor öyle değil mi?

Sitemiz üzerinden organizasyon firmalarına ulaşmanız bir tık uzağınızda! İstediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, dilediğiniz kadar firmayı birbirleri arasında karşılaştırabilirsiniz.

Hastane Doğum Odası Süsleme Organizasyonları ve Paketleri

Ailenin en minik üyesinin aranıza katılmasını, doğum odası süsleri ile sevimli bir hastane partisine dönüştürebilirsiniz. Günümüzde birçok etkinlik planlama ve organizasyon firması, doğum odası süsleme ve ikramlıkları hazırlama işlerini de üstlenmektedir. Doğum odası süsleme firmalarının tasarımcıları, doğum için hastane girişi yapacağınız gün, sizden önce odanızda olur, siz gelmeden odanızı istediğiniz konseptte hazırlar. Böylelikle hastane odanız sevimli bir parti alanına dönüşür ve doğum yapacağınız günün stresi üzerinizden uçup gider!

Doğum odası süsleri içerisinde, kız ve erkek bebek yatağı ve annenin yatağı için özel tasarlanmış cibinlik olmazsa olmazdır! Hastane odası için cibinlik istemezseniz, yine yataklar için hazırlanan, süsleme konseptinize uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Organizasyon şirketleri doğum odası süsleri için öyle fazla alternatif sunuyor ki, tüm bunların içinden kendi zevkinize uygun tasarımları muhakkak bulabileceksinizdir! Kapı süsleri, balonlar, bebek şekerleri, ikramlar, içecekler, hediyelikler, anne ve bebek için özel tasarım takı, toka ve süsler… Doğum odası süsleri hizmeti veren organizasyon şirketlerinin hizmetleri saymakla bitmez!

Hastane doğum odası süsleme tasarımları yapan event firmaları, hizmetlerini çeşitli ihtiyaçları karşılayacak farklı ve cazip bebek paketleri halinde sunmaktadır. Bu hizmet paketleri sayesinde, fiyatları ile uygun, tasarım ve hizmetleri ile tam olarak ihtiyacınızı karşılayan doğum odası süsleri ve organizasyonları bulabilirsiniz.

Doğum odası süsleri ve malzemeleri için firmaların tasarımlarını satın alabileceğiniz gibi kiralama hizmetlerinden de faydalanabilmeniz mümkündür. Hastane odanızı tasarlayan firmayla anlaşmanızın başından, sizde kalmasını istediğiniz süsler ve kiralamak istediklerinizi konuşarak, hayallerinizdeki tasarımları uygun fiyatları ile elde edebilirsiniz. Doğum odası süsleri tasarımları yapan firmaları keşfetmek ve bu şirketlerin hizmet paketleri fiyatları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Hastane Bebek Odası Süsleme

Hastane bebek odası süsleme modasının, son dönemlerde giderek daha da popüler bir hale geldiğini görmekteyiz. Artık anne adayları çok uzun zaman önceden doğum yapacağı hastaneyi ve doğum odasına karar verebiliyorlar. Böylece hiçbir şey şansa bırakılmadan hoş geldin kutlaması hazırlıkları mükemmel bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Bu mükemmel doğum hazırlıkları beraberinde harika hoş geldin seremonilerini getirmektedir. Yani doğum anından sonra taze anne adaylarını ve bebeklerini ziyaret etmek isteyen misafirlerin ağırlandığı bebek odası süslemeleri ayrıca önem kazanıyor.

Pek çok hastane bu artan talep doğrultusunda, hastane bebek odası süsleme hizmetleri vermektedir. Fakat bazı aileler bu süslemeleri kendileri yapmayı tercih ederken, bazı aileler ise profesyonel ekipler ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Bu detaylı organizasyon ve süsleme işlemlerinin oldukça ince ayrıntıları olduğu unutulmamalıdır. Özellikle hastane bebek odası süslemesini kendileri yapmak isteyen ailelerin bu noktada bilmeleri gereken pek çok detay vardır. Özellikle doğum telaşından dolayı, bu organizasyona pek vakit ayıramayacak aileler olabilir. Bu ailelerimiz dilerse biraz profesyonel bir firmadan yardım alarak biraz da kendi dokunuşları ile hayallerindeki bebek odasına kavuşabilirler. Sitemiz üzerinden organizasyon firmalarını bulup, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hastane doğum odası süsleme fiyatları, dilediğiniz içerik ve konseptlere göre değişiklik göstermektedir. Doğum odası ikramları, bebek beşiği tülleri, bebek çikolataları, masa arkası pano, masa süsleme ve daha pek çok hizmet seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu hizmetlerden sizin arzuladıklarınızı seçerek sevdikleriniz ile mutlu ve heyecanlı bir günün tadını çıkartabilirsiniz.

Hastane bebek odası süsleme fiyatlarını ikramlıklarınızın sayısının da etkileyeceğini unutmamalısınız. İçecek ve yemek ikramlarının kaç kişilik hazırlanması gerektiğini önceden net olarak belirlemelisiniz.

Peki, giderek daha da popüler bir hal alan hastane bebek odası süsleme işlemleri nasıl yapılır? Aileler, yeni doğacak bebekleri için nasıl organize olmalıdırlar? Hastane bebek odası süsleme malzemeleri nelerdir? Aileler, kendi başlarına hastane bebek odası süslemesinde başarılı olabilirler mi? Hastane bebek odası süsleme fiyatları nasıldır? Gelin bu soruların cevaplarını hep birlikte yakından inceleyelim! 

Kendim Yapmak İstiyorum Diyenlere…

Doğacak bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun hastane bebek odası süslemesi yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok ortak nokta vardır. Öncelikle, yeni anneler ve bebekleri için düzenlenecek bu bebek odalarında en çok yine anneler ve bebekleri rahat etmelidirler.

Taze annelerin zaten yorucu bir süreçten yeni çıktıkları göz önüne alarak hastane bebek odaları süslemeleri yapılmalıdır. Örneğin, abartıya kaçmadan süslemelerin yapılması oldukça önemlidir. Taze annelerin ve misafirlerin gözlerini yormayacak şekilde dekorasyona izin verilmemelidir. Göz yoran renklerden ve yoğun süslemelerden kaçınılmalıdır.

Diğer önemli olan nokta ise hastane bebek odanızın ne kadar büyük olduğudur. Eğer çok geniş bir hastane odanız yok ise yoğun ve kalabalık süslemelerden özellikle kaçınmalısınız. Çünkü dar ve küçük bir hastane bebek odasında yoğun süslemeler ile huzursuz bir ortamın oluşmasını istemezsiniz. Bunun yanında, kısıtlı oda alanından dolayı yer yüzeyine misafirlerinizin takılıp düşeceği dekorlar koymaktan çekinmelisiniz

Hareket alanının kısıtlı olduğu böyle mekanlarda sade şıklık sizler için oldukça mantıklı olacaktır. Fakat geniş ve ferah bir hastane bebek odasına sahipseniz seçebileceğiniz süsleme imkanları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu önemli unsurlar göz önüne alınarak hastane bebek odası süslemelerine karar verilmelidir.

Hastane Doğum Odası Süsleme Malzemeleri

Elbette ki her ailenin hayal gücüne ve isteklerine göre birbirinden farklı hastane bebek odası süslemeleri yaratmak mümkündür. Hayal gücünün ve isteklerin sınırı olmadığı için süsleme malzemelerinin de sınırı olmamaktadır. Her ailenin zevkine ve bütçelerine göre birbirinden güzel bebek odası süsleme metotları ve malzemeleri vardır. Fakat en temelde en çok kullanılan süsleme malzemelerini sıralayabiliriz.

Bebek odası kapısı aksesuarları ve tülleri en başta gelen süsleme malzemelerinin başında gelmektedir. Dilediğiniz renk ve konsepte uygun kapı süsleri ve kapıya dolanan tüller neredeyse her bebek odasında mevcuttur. Dilerseniz kapı süslerini kişiselleştirebilirsiniz. Yeni doğacak çocuğunuzun adını taşıyan bir süsleme ile bebek odasının kapısını daha ilgi çekici kılabilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz kapı süslerini, evinize geçtikten sonra da bebeğinizin odasında kullanabileceğinizi unutmayın.

Balonlar ise diğer popüler malzemelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Kimi zaman uçan balon, kimi zaman normal balon kimi zaman ise konseptli ve desenli balonlar ile hastane bebek odaları donatılmaktadır. Balonları, bebek odasının kapı süslemesinde de kullanabilirsiniz. Yeni doğacak bebeğiniz için bebek beşiği seçimi de ihmal edilmeden temin edilmelidir.

Tüller ve ışıltılar ile süsleyebileceğiniz birbirinden güzel bebek beşikleri bebek odasının olmazsa olmazlarındandır. İsteğe bağlı olarak annenin yatağını da aynı tül ve ışıltılar ile süsleyebilirsiniz. Böylece anne ve bebeğinin muhteşem uyumu tüm misafirleri büyüler.

Mis kokulu çiçekler ise hem bebek odanızın güzelliği hem de ferahlığı için en önemli malzemelerdendir. Belirlediğiniz ana renkleri içeren mis gibi çiçekler ile konseptinizi tamamlarken harika ferahlığın tadını çıkartabileceksiniz.

Dilerseniz bebek anı defteri hazırlayarak bebeğinize seneler sonra okuyabileceği harika bir hediye hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz ikramlık masasının yakınına bir defter ya da ajanda koyarak misafirlerinizin bu büyülü gün hakkındaki görüşlerini yazmalarını isteyebilirsiniz. Diğer sık görülen süsleme malzemelerini şöyle sıralayabiliriz: kurdeleler, yeni doğan bebekler için duvar süsleri, danteller, boncuklar, ikram masası…

Bu listeyi daha da uzatmak elbette ki mümkün. Fakat unutulmamalıdır ki konseptiniz ve süsleme malzemeleriniz ne kadar çok olur ise, süsleme maliyetleriniz de o kadar çok olacaktır. Bu yüzden dilediğiniz konsepte karar verdikten sonra süsleme malzemelerini de titizlik ile inceleyerek doğru süsleme şekline karar vermelisiniz.

Kişiye Özel Tasarımlar

Doğacak bebeğin cinsiyetine göre mavi ya da pembe tonlarındaki renkler ile süslenmesi hastane bebek odası süslemelerinde en çok karşılaştığımız unsurlardan biridir. Cinsiyete göre renk seçiminin biraz daha ilerisine bakarsak yeni gelen bebeğe özel süsleme yöntemlerinin de oldukça popüler olduğunu görebiliriz.

Örneğin yeni gelen bebeğin isimleri ile süslenmiş ikram masası ile hatıra fotoğrafları çok daha anlamlı bir hal alabilir. İsim nakışlı takı yastıkları, isimli ikram çantaları ve isimli çikolata paketlemeleri kişiselleştirilen süslemelere örnek gösterilebilmektedir. Kişiye özel hazırlanan ajanda ve defterler ile bebeğiniz için harika bir anı defteri oluşturabilirsiniz.

Kişiye özel hastane bebek odası süsleme fikirlerinin uygulanmasın, biraz daha maliyetli olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Kişiye özel tasarımlar ile bebek odası süslemesi yapıldığında, daha fazla süsleme malzemesine ve yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle kişiye özel tasarımlar ile süsleme yapmak isteyen aileler, profesyonel ekipler ile çalıştıkları takdirde çok daha kusursuz bir bebek odasına sahip olabilirler. Kişiye özel yapılan tasarım süslemeler ile kendi evinize geçtiğinizde bile süsleri bebeğinizin odasında sergileyebilirsiniz.

Kız Bebek Odası Süsleme

Genelde aileler doğacak bebeklerinin cinsiyetine göre konseptlerini ve ana renklerini belirlemektedirler. Kız bebekler için en çok tercih edilen renk, tahmin ettiğiniz gibi, pembe ve tonlarıdır. Pembe renginin yanında aileler pudra rengi, lila ve yavruağzı tonlarını da tercih etmektedirler. Kapı süslemelerindeki boncuklar ve tüller, balonlar, ikram masasındaki ikramlıkların rengi ve daha pek çok detayda bu renkleri görebilirsiniz. Pembe ve lila tonlarının çağrıştırdığı prensesler ya da masal kahramanlarından birini tercih ederek muhteşem bir konsept yaratabilirsiniz.

Yine kız bebek odası süslemesi yaparken melek figürlerine bolca yer verebilirsiniz. Melek figürünün yanında kelebek desenlerine de bolca yer verebilirsiniz. Kız bebek beşiği süslemesi esnasında da tülleri konseptteki renkleriniz ile süsleyerek ışıltılar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı renk tül ve ışıltıları annenin yatağını süslemek için de kullanabilirsiniz. Böylece daha uyumlu bir bebek odası ışıltısı yakalayabilirsiniz. Peri kızı gibi güzel bir kız çocuğu için masalsı bir hastane bebek odası dizayn etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Erkek Bebek Odası Süsleme

Erkek bebek odası süsleme yöntemleri temelde kız bebekler ile aynıdır. Fakat süslemeler ve tüllerdeki pembe rengin yerini mavi ve tonlarına bıraktığını görebiliriz. Mavi ve mavi tonları ile ferah bir gökyüzü teması tercih edebilirsiniz. Ya da meşhur çizgi film karakterleri ile eğlenceli konseptler yaratabilirsiniz. Mavi renginin yanında tercih edeceğiniz diğer ana renk ile süslemelerinizi erkek bebeğinize uygun düzenleyebilirsiniz.

Kapı süslemelerinizdeki tüller, masa süslemenizdeki çiçekler ve balonlar olmak üzere her noktada dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Erkek bebekleriniz için birbirinden iddialı ve şık hastane doğum odası süsleme fikirleri üretebilirsiniz. Dilerseniz popüler kültürün öne çıkarttığı figürler ile dilerseniz sade bir gökyüzü konsepti ile arzuladığınız bebek odasına kavuşabilirsiniz.

İkramlık Masaları Süsleme

İkramlık masalarının süslenmesi sürecinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta söz konusudur. Öncelikle hastane bebek odası ikramlıkları hazırlanırken aşırıya kaçmamaya özen gösterilmelidir. Misafirlerinizin kolaylıkla tüketebileceği ikramlıkların seçilip hazırlanması gerekmektedir. Bu ufak atıştırmalıklar ile bebek odası daha temiz ve ferah kalabilecektir.

Küçük kanepeler, küçük poğaçalar, kurabiye ve çikolata gibi ufak atıştırmalıklar tercih edilmelidir. Küçük ve lezzetli atıştırmalıkların yanında içecek ikramı da yapılabilmektedir. Dilerseniz meyve suyu çeşitlerinden birini dilerseniz de lohusa şerbeti ikramı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ikramlık yemek ve içeceklerin hazırlanmasını aile bireylerinin de kolaylıkla yapabileceğini unutmamalısınız. Fakat yoğun tempo ile çalışan aileler için organizasyon firmaları ile görüşüp birkaç saat içerisinde ikramlıklara kavuşmak oldukça kolaydır. Bu noktada dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bu mutlu gününüze özel hediyelikler hazırlayarak ikram masanızda gelen misafirlerinize armağan olarak sunabilirsiniz. İkram masasının süslenmesi esnasında genel konseptte seçtiğiniz renkleri göz önünde bulundurmalısınız. İkram masasının süsleme malzemelerinde bolca tül ve dantel kullanabilirsiniz. Yine ikram masanıza şık mumluklar ve mis gibi çiçeklerinizi taşıyacak gösterişli vazolar yerleştirebilirsiniz.

Hastane odanızın büyüklüğü ikram masanızın varlığını doğrudan etkilemektedir. Örneğin eğer küçük ve dar bir hastane bebek odasına sahipseniz ikram masasını es geçebilirsiniz. Bu noktada doğum yapmak istediğiniz hastaneye ve bebek odanıza karar verirken odayı görmeniz oldukça önemlidir. Doğumdan önce yapacağınız kısa bir ziyaret ile ikramlık masanın ve daha pek çok dekorun varlığına karar verebilirsiniz.

Doğum Fotoğrafçısı

Büyüleyici doğum anlarınızın profesyonel fotoğrafçılar tarafından ölümsüzleştirilmesi, şüphesiz ki her anne ve baba adayının istekleri arasındadır. Bu özel anların kameraya alınması son yıllarda giderek daha popüler bir hal almaya başlamıştır. Bu artan ilgi ve talebe bağlı olarak pek çok hastane bebek odası süsleme firması, paketlerine doğum fotoğrafçısı hizmeti de eklemektedir.

İsteğinize bağlı olarak seçebileceğiniz doğum fotoğrafçısı hizmetini hastane bebek odası süsleme firmaları ile önceden görüşmelisiniz. Pek çok hastane bebek odası süsleme firması sizler için uygun fiyatlı doğum fotoğrafçısı listesi sunabilir. Hastane bebek odası süsleme sürecinizi planlarken iletişimde olduğunuz firmadan sizler için müsait olabilecek doğum fotoğrafçılarının listesini istemeyi unutmayın.

Hastane Bebek Odası Süsleme Fiyatları

Hastane doğum odası süsleme süreci daha önce de belirttiğimiz gibi tamamen sizin arzularınıza ve hayal gücünüze göre şekillenmektedir. Hastane bebek odası süslemesinin belki de onlarca farklı konsepti vardır. Bu noktada anne ve baba adaylarının yeni doğacak bebeklerini nasıl karşılamak istedikleri çok önemlidir. Sade ve mütevazı bir bebek odasından büyük ve gösterişli bir bebek odasına kadar seçim yapabilirsiniz.

Yazımızın ilk kısımlarında bahsettiğimiz süsleme malzemelerinden hangilerini tercih edip etmeyeceğiniz de fiyatları doğrudan etkilemektedir. Süsleme yapılacak bebek odasının büyüklüğü ve genişliği de fiyatlandırmayı oldukça etkilemektedir. Daha geniş odalara daha fazla süsleme ve dekor eklenirken sizlere sunulacak fiyatlar da yükselecektir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman, hastane bebek odası süsleme fiyatlarını etkileyen pek çok unsurun olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat hastane bebek odası süsleme fiyatları için genel bir fiyat verecek olursak 1000₺’den başlayan fiyatlardan söz edebiliriz. Seçeceğiniz ek hizmetler ile verdiğimiz bu rakamın altına inmeniz ve üstüne çıkmanız oldukça olağandır. Dilediğiniz konseptleri, hizmetleri ve ikramlık sayılarınıza karar verdikten sonra titizlikle firmalar ile görüşmenizi önermekteyiz.

Hastane doğum odası süsleme firmalarının sunduğu fiyatlar sizler için fazla olduğu takdirde süsleme paketleri kiralayabilirsiniz. Süsleme paketlerini satın alabileceğiniz gibi kiralama seçeneğine de sahip olabilirsiniz. Aile içerisinde bir daha kullanılmayacağı takdirde süsleme paketlerinin kiralanması oldukça akıllıca bir seçim olacaktır. Süsleme paketleri kullanmaya karar verilirken tüm kurulumun sizin tarafından yapılacağını hatırlamanızda fayda vardır. Gerekli vaktiniz ve enerjiniz olduğu sürece bu alternatifi de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Hastane Doğum Odası Süsleme Pratik Bilgiler

  • Zorlu bir dokuz ay sonrasında yaşayacağınız bu büyüleyici anı kusursuz kılmak istediğinizi biliyoruz. Hayallerinizdeki hoş geldin karşılaması için göz önünde bulundurmanız gereken en önemli maddeleri yukarıda listeledik. Zamanınız ve enerjinizin olduğu takdirde kendi hayalleriniz ve bütçeniz doğrultusunda harika bir iş çıkartabilirsiniz. Fakat heyecanlı ve gergin bekleyiş esnasında enerjinizin ve zamanınızın az kaldığını da düşünmeniz çok olağandır. Böyle bir his içerisindeyseniz sizin için en uygun bebek odası süsleme firması ile en kısa sürede görüşmenizi önermekteyiz.
  • Bu heyecanlı ve bir o kadar endişeli süreçte aileniz ve çevrenizden destek istemekten çekinmemelisiniz. Özellikle süsleme süreçlerinde ailenizden birinin genel akışı kontrol etmesi sizlere güven ve rahatlık verecektir. Yine süsleme sürecine başlamadan daha önce çevrenizde bebek odası süslemesi yapmış kişiler var ise onlarla iletişim kurmanız sizler için oldukça rahatlatıcı olacaktır.   
  • Doğum fotoğrafçınızı bebek odası süsleme firmasında ayrı olarak da ayarlama imkânınız olduğunu unutmamalısınız. Pek çok süsleme firması doğum fotoğrafçısını sizler için paketlerine daha uygun bir fiyat ile dahil edecektir. Fakat dilediğiniz doğum fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz. Böylece güvendiğiniz profesyoneller ile en büyüleyici anlarınızı sonsuza dek ölümsüzleştirebilirsiniz.
  • Hastane bebek odasını süslerken anne adayının hamilelik süreci boyunca çekilmiş fotoğraflarını kullanabilirsiniz. Şık bir ışıklandırma ve arka fon ile en büyüleyici fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Böylece en özel anlarınız eşliğinde yeni doğacak mucizenizi karşılayabilirsiniz
  • Hastane doğum odası süsleme firması çalışanlarının sizin isteklerinizi doğru ve net bir şekilde anladıklarından emin olmalısınız. Belirlediğiniz konsept ve temalara uygun ilerlemesi gereken programınızın kusursuz bir şekilde işlemesi firmanız ile aranızdaki iletişime bağlıdır. Bu yüzden firma çalışanları ile aranızda açık bir iletişim olduğundan emin olmalısınız. Yine dilediğiniz noktada firma çalışanlarına fikirlerinizi açık açık iletmekten çekinmemelisiniz.            
  • Satın aldığınız süsleme paketlerini aile içerisinde gerçekleşecek farklı organizasyonlarda kullanabileceğinizi unutmayın. Böylece daha sürdürülebilir bir organizasyon gerçekleştirmiş olursunuz.

Dilediğiniz büyüklükte ve içerikte hastane bebek odası süslemesi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz organizasyon firmaları ile çalışıp dilerseniz kendi elleriniz ile büyüleyici bir bebek odası süslemesi yapabilirsiniz. Unutmayın ki hayal gücünüz ile benzersiz hastane doğum odası süsleme konseptleri yaratabilirsiniz!

Peki siz daha önce hastane bebek odası süslediniz mi? Sizce dekorasyonları nasıl olmalı?

Olmazsa Olmaz: Hoş Geldin Bebek Şekerleri

Hastane doğum odası süsleme detaylarınıza tat katacak en güzel ayrıntı elbette ki hoş geldin bebek şekerleridir. Birbirinden güzel süslemeler ile paketlenmiş, sevimli görsel ya da biblolar ile renklendirilmiş olan bebek şekerleri, doğum odası süsleme ayrıntılarını tamamlar niteliktedir.

Görsel olarak doğum odası süsleme ve dizaynını tamamlayıcı nitelikte olan hoşgeldin bebek şekerleri, hastane ziyaretinize gelen sevdiklerinizin de ağzını tatlandıracaktır. Üstelik sadece ziyaretçilerinizi değil, sizi de mutlu edecek sevimli lezzetlerdir bebek şekerleri. Hastane ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlıklarınıza karar vermek için sitemizde bulunan birbirinden güzel bebek şekerleri alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Tasarımı ile oldukça geniş yelpazesi bulunan bebek şekerleri ve doğum odası süsleri fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğum odası süsleri ile uyumlu ve belirli bir konsepte sahip olan bebek şekerleri istiyorsanız, organizasyon firmanızdan bu hizmeti talep edebilirsiniz. Elbette ki kız ya da erkek bebek şekerlerinizin modeline karar verip, birkaç nasıl yapılır projesi ile kendi tasarımınızı da yapabilmeniz mümkün. Hem bu işi gözünüzde büyütmenize hiç gerek yok; birkaç sevdiğiniz arkadaşınızla bir araya gelip, hayalinizdeki süslemeleri doğumdan önce keyifle hazırlayabilirsiniz! Üstelik bu hazırlama süreci, sizin için de dostlarınız ile birlikte bir nevi stres atma yöntemine dönüşebilir.

Bebek şekerleri ve hediyelikleri tercihinizi çeşitli sivil toplum kuruluşlarından tercih ederek, bebeğiniz adına faydalı bir bağışta bulunabilmeniz mümkün. Eğitim, sağlık, kadın hakları, sokak hayvanları gibi önemli değerler için çalışan kuruluşların hediyelikleri hem işlevsel hem de toplumsal fayda sağlayacak cinsten olacaktır. Bebek şekerleri ve hediyelerinizi satın alabileceğiniz sivil toplum kuruluşlarını, sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilir, hediyelik kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Kız Bebek için Doğum Odası Süsleri

Dokuz ay boyunca büyük bir heyecan ile beklediğiniz kızınız, birkaç gün sonra kucağınızda olacak. Peki henüz güzel kızınızı kucağınıza almadan, hastane odanızın nasıl bir dizayn ile tasarlanmış olması sizi mutlu edecektir? Doğum odası süsleri malzemeleri satan yerlerde, instagram sayfalarında ve hastane odası süsleme organizasyonları yapan firmalarda, kendi hastane odanızın dizaynı için fikirler bulabilirsiniz.

Kız bebekler için doğum odası süsleri, hastane odasının kapısından başlamaktadır. Ahşap, kumaş, alçı ya da daha farklı materyallerden hazırlanmış, üzerinde kızınızın adı yazan kapı süsleri, adeta odanızdaki süslemelerin habercisi gibidir. Üzerinde isim yazan kapı süsü, tasarım konseptinize uygun olacak renk seçimi ile tül veya saten gibi kumaşlar ile kapıya sabitlenebilmektedir. Hastane odası süslemelerinizin daha sade olmasını isterseniz, tül ya da saten gibi kumaşlar yerine, yalnızca kapı süsünü kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kız bebek için doğum odası süsleri için genellikle pembe, beyaz, mor gibi renkler tercih edilmektedir. Tıpkı erkek bebek süslemelerindeki gibi, kız bebek için de renk konusunda yelpazenizi geniş tutmak, farklı ve hayalinizdeki gibi bir tasarımı ortaya çıkaracaktır. Masallardan, çizgi filmlerden, mesleklerden; ama en önemlisi de hayallerinizden yola çıkmak, kız bebek doğum odası süsleri için sevimli bir tercih olacaktır.

Erkek Bebek için Doğum Odası Süsleri

Biricik oğlunuzu ilk defa kucağınıza alacağınız günü hem kendiniz hem de davetlileriniz için minik bir parti havasına büründürmeye ne dersiniz? Sevimli bir kapı süsü, tatlı ikramlar, minik hediyeler ve hastane odanıza renk katacak erkek bebeklere özel tasarlanmış konsept bir parti köşesi… Doğum yaptığınız günün heyecanı zaten anlatmakla bitmeyecekken, bir de böyle tatlı tasarımdaki doğum odası süsleri, neşenize neşe katacaktır.

Doğum odası süsleri yapan organizasyon firmaları, hayallerinizden ilham alarak, hastane odanızın dizaynını profesyonel, şık ve kullanışlı bir şekilde hazırlamaktadırlar. Çeşitli hizmet paketleri bulunan hastane odası süsleme organizasyonları firmaları, siz daha odanıza yerleşmeden odanızın dizaynını hazır etmektedirler. Böylelikle hastane odanıza girişinizden doğum anınıza kadar, süsleme ve organizasyon hususunda hiçbir şey ile ilgilenmek durumunda kalmaz, anın tadını çıkarırsınız.

Erkek bebek doğum odası süsleri için mavi, yeşil gibi renklerin çeşitli tonları tercih edilmektedir. Ancak kız bebek süslemelerindeki gibi, erkek bebek için de renk konusunda sınırlı davranmamak, farklı ve hayalinizdeki gibi bir tasarım ortaya çıkaracaktır. Erkek bebek doğum odası süsleri için, masallar, çizgi film karakterleri, arabalar ve çeşitli mesleklerden ilham alabilirsiniz. Erkek bebek oyuncakları, erkek kıyafetleri yine, erkek bebek konseptli süsleme için fikir alabileceğiniz noktalardır.

Doğum Odası Süsleri Nasıl Yapılır – DIY Projeleriyle Süsleme Fikirleri

Doğum odası süsleri ve oda tasarımınızı kendiniz yapmayı planlıyorsanız, internette bulunan nasıl yapılır projelerine göz atmanızda büyük fayda vardır. Eğer ki yeteri kadar zamanınız ve az da olsa el beceriniz varsa, kendi doğum odası süsleri ve tasarımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz

Pinterest, instagram, facebook, youtube gibi sosyal medya kanallarında ve çeşitli tasarım sayfalarında birbirinden güzel doğum odası süsleri fikirleri bulabilmeniz mümkündür. Bebek şekerleri ve parti malzemeleri satışı yapan mağazalarda, doğum odası süsleri için birbirinden güzel alternatifler bulabilirsiniz. Doğum odası süsleri ve tasarımlarınızı nasıl yapılır projeleri ile kendiniz yapmak istiyorsanız, çeşitli süsleme paketleri seti satın alarak işe başlayabilirsiniz.

Malzemeleri bulabilmek artık bu kadar kolayken ve sizin de nasıl yapılır projelerine ilginiz varken neden kendi tasarımınızı kendiniz yapmayasınız ki? Doğum odası süsleri ve tasarımınızı yapabilmek için sizin için gerekli olan bolca ilham, biraz hayal gücü, biraz kumaş, biraz yapıştırıcı… Öyle değil mi? Küçük Dokunuşlar ile Bebek Odası Süsleme Fikirleri yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz!

Doğum Odası Süsleri Malzemeleri ve Fiyatları

Doğum odası süsleri malzemeleri ve hastane odası süsleme organizasyonları yapan firmaların hizmetleri ve fiyatları, şehirden şehre hatta semtten semte değişebilmektedir. Ama günümüzde doğum odası süsleri ile hastane odası süslemeleri oldukça yaygınlaştığı için, malzemeleri lüks ya da uygun fiyatları ile bulabilmeniz mümkündür. Hatta artık neredeyse marketlerde bile hoş geldin bebek malzemeleri süsleme paketleri bulunabilmektedir.

Doğum odası süsleri malzemeleri için satın al kararı vermeden, internet mağazalarını ve parti organizasyonları için süs satan yerleri gezmenizde fayda vardır. Bu sayede hem hayallerinize hem de cebinize en uygun doğum odası süsleri malzemelerini bulabilmeniz kolaylaşacaktır.

Hastane odası süsleme paketleri nerede satılır, nereden alınır, modelleri, fikirleri derken, bu sürecin sizin için yorucu olma ihtimali de oldukça fazladır. Zira kabul edelim ki, en ucuz fiyatları ile en güzel doğum odası süsleri ve malzemeleri bulabilmek her zaman mümkün olmayabilmektedir. Başka deyişle, her şeyiyle kendinizin uğraştığı doğum odası süsleri, ikramlar ve hediyeliklerin fiyatları bir araya geldiğinde maliyeti oldukça yüksek tutabilmektedir. Bu nedenle hastane odası süsleme organizasyonları yapan firmalardan hizmet paketleri ve fiyatları hususunda fikir almanız, maliyeti karşılaştırmak açısından işlevsel olacaktır. Ayrıca bebeğinizin diş buğdayı organizasyonu için “Diş Buğdayı Nasıl Yapılır” yazımızı okuyabilirsiniz.

Doğum Odası Süsleme Organizasyon Firmaları Fiyatları

Hayatınızı bu en özel gününü, şölen havasına büründürmek için bütçenizi sarsmadan doğum için süsleme organizasyonları yapan bir firma ile mutlaka çalışmanızı öneririz. Ayrıca doğum odası süsleri ile tasarım yapmak günümüzde artık oldukça yaygınlaştığından dolayı, hesaplı veya lüks farklı maliyeti olan firmalar bulabilmeniz mümkün. Siz hayallerinizden ilham alın ve bu hayali tasarımlarıyla ortaya çıkarabilecek doğum odası süsleri ve organizasyonları yapan firmaları keşfe başlayın! Bebek organizasyon firmalarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla