Kim çocukluğunda en çok sevdiği sanatçıya aşık olmamıştır ki… Muhtemelen neredeyse herkes hayatının bir süresinde hayran olduğu sanatçı ile tanışmak, vakit geçirmek istemiştir. Ve çok az da olsa içimizden bazıları hayran oldukları ünlü ile tanışma fırsatını bulabilmektedir. Hatta bazı şanslı olan kişiler hayranı oldukları ünlü ile evlenerek mutluluğa adım atmaktadırlar. Bazılarımıza bir ünlü ile tanışmak ne kadar imkansız gelse de aşk şöhret tanımıyor! Çünkü aşkın ne zaman, nerede ve kim ile gerçekleşeceğini kimse bilmiyor. Bu durumun en büyük kanıtı hayranları ile evlenen ünlüler oluyor.

Uzak ve yakın geçmişte birden fazla örneğini sıklıkla gördüğümüz bu durumu hepimiz sosyal medya aracılığı ile hayranlıkla takip etmekteyiz. Gerçeğe dönüşen koskocaman bir hayalin mutluluk ile sonuçlanmasını gerek sosyal medyadan gerekse haber sitelerinden takip etmekteyiz. Kimi çift ilişkilerini evlenecekleri güne kadar gizli tutarken kimi çiftler ise aşklarını herkesin önünde doya doya yaşadılar. Bu yazımızda ünlülerin hayranları ile tanışmalarının evliliğe giden süreçlerini örnekler ile sizlerle paylaşacağız. Duyuldukları zaman büyük yankı uyandırmış hayranları ile evlenen ünlü çiftlerin hikayelerini gelin yakından inceleyelim.

Tarkan & Pınar Dilek Çifti

tarkan-pinar-dilek

Megastar Tarkan da hayranları ile evlenen ünlüler arasında! Çok küçük yaştan itibaren Tarkan’ın şarkılarını dinlemeye başlayan Pınar Dilek, tam anlamıyla bir Tarkan hayranıymış. Yaklaşık 7 yıl önce Tarkan’ın bir yurt dışı konserinde tanışan çift, kısa süre içerisinde aşk yaşamaya başladı. Tarkan’ın Almanya konserinin ardından arkadaş olarak görüşmeye başlayan çift kısa bir süre sonra ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşıdı. Mutlu çift oldukça uzun bir süre ilişkilerini neredeyse herkesten gizli tuttu. Evlilik tarihi netleştikten sonra hazırlıklar ile birlikte ilişkilerini duyuran mutlu çift, Tarabya’da sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi. Sade ve aile arasında yapılan bir törenle dünya evine giren çiftin düğün töreni ilerleyen günlerde Almanya’da gerçekleşti. Megastar Tarkan’ın bu sürpriz evliliği tüm Türkiye’yi oldukça sallamıştı. Göz alıcı çiftin Liya Tevetoğlu adında bir tane kızları var.

Beren Saat & Kenan Doğulu Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (2)

Lise yıllarından itibaren Kenan Doğulu hayranı olan Beren Saat, Kenan Doğulu’nun neredeyse tüm şarkılarını ezbere bilmekteymiş. Hatta lisede eğitim görürken teneffüs aralarında arkadaşları için yaptığı mini Kenan Doğulu konserleri okul anılarında oldukça popülermiş. İlerleyen yıllarda giderek üne kavuşan Beren Saat, Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı bulabilmiş. Mutlu çift tanışmanın ardından mutlu son ile biten bir beraberlik yaşadı. Çift, 2014 Temmuz’unda Amerika sahillerinde enfes bir kumsal düğünü ile mutluluğa evet dedi. Beren Saat ve Kenan Doğulu, Malibu’nun enfes mavisi ile büyüleyici bir atmosferde çok fazla konuşulan harika bir düğüne imza attı.

Ozan Doğulu & Ece Yosmaoğlu Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (3)

Romantik bir Sezen Aksu konserinde tanışan Ece Yosmaoğlu ve Ozan Doğulu çifti, 4 yıl süren sağlıklı bir flört döneminden sonra evlenmişti. Çift, 18 Aralık 2007 yılında dünya evine girdi. Çift aynı zamanda dünya tatlısı 3 çocuk sahibi oldu. Tıpkı kardeşi Kenan Doğulu gibi Ozan Doğulu da hayranları ile evlenen ünlüler arasında yer alıyor.

Yaşar & Merve Oğuz Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (4)

Yaşar’ın bir imza gününde tanışan mutlu çiftin tanışma hikayesi oldukça romantik. Merve Oğuz satın aldığı kitabı Yaşar’a imzalattığı sırada imza günü video çekimi tarafından kayda alınıyor. İlk karşılaşma olan imza töreninden sonra farklı zamanlarda farklı noktalarda tekrar karşılaşan çift sonunda aşk yaşamaya başlıyor. Bir dizi tesadüfler silsilesinin sonucunda mutlu çift hayatlarının geri kalanına birlikte evet diyor. 2006 yılında gerçekleşen bir imza gününden 2011 yılındaki enfes bir düğün gecesine… İlişkisinin ardından hayatının daha düzenli ve huzurlu olduğunu dile getiren Yaşar, 2012 yılında baba olacağı haberini de almıştı. Mutlu çift, şimdi 7 yaşındaki Kerem ile birlikte minik ve huzurlu bir ailenin tadını çıkartıyor.

Ebru Şallı & Harun Tan Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (5)

Ebru Şallı da hayranları ile evlenen ünlüler arasında yer alan bir diğer ünlü ismimiz. Görüştükleri yıllarda gerçekleşen bir katalog çekimi ile başlayan ilişkileri evlilik ve iki çocuğun ardından ne yazık ki sonlanmıştı. Gelelim bu çiftin tanışma hikayelerine. Sahibi olduğu firmanın katalog çekimleri için beğendiği Ebru Şallı’yı öneren Harun Tan, iki gün süren çekim boyunca setten bir an olsun ayrılmamış. Katalog çekimi ardından tanışıp görüşmeye başlayan çift 23 Ağustos 2002 senesinde dünya evine girdi.

Anıl İlter & İpek İlter Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (6)

Anıl İlter’in bir röportajından edindiğimiz bilgiye göre İpek İlter, bundan yıllar önce oyuncu Anıl İlter’i bir reklam filminde görüp “Ben bu adamla evleneceğim” diyerek Anıl İlter’i beğendiğini dile getirmiş. İpek İlter, daha sonra Facebook aracılığı ile Anıl İlter’e ulaşmış. Birbirleri ile tanışan çift oldukça keyifli bir tanışma dönemi geçirdiklerini sıklıkla ifade etmişti. Bir süre sonra dünya evine girmeye karar veren çiftin şu anda Nil isminde dünya güzeli bir de kızları var. Anıl İlter pek çok röportajında ve konuşmasında ailesi ile ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunu dile getirmektedir.

Sema Şimşek & Burak Hakkı Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (7)

Çiftin ilk tanışmaları meslekleri gereği katıldıkları bir açılışta gerçekleşmişti. Tanışmalarının ardından bir süre birbirleri ile görüşme imkanı olmayan çift, Best Model yarışmasında yeniden görüşme imkanı buldular. O yılki yarışmada ikisi de birinci olan çift, ilerleyen yıllarda başka bir defilede tekrar karşılaştılar. 1998 Moskova’da bir defilede karşılaşan çift arasında bir sıcaklık oluşmaya başladı. 2001 yılında evlenen mutlu çiftin bu birlikteliklerinden Rüzgar adında yakışıklı bir çocukları var. Çift, 2012 yılında ne yazık ki boşanma işlemlerini gerçekleştirdi.

Sinan Özen & Burcu Kartal Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (8)

Almanya Köln konserinde tanışma imkanı bulan çift, yaşadıkları iki yıl birlikteliğin ardından nikah masasına oturmuştu. Sinan Özen’in hayranı olduğunu dile getiren eczacı Burcu Kartal da hayranı olduğu ünlü ile evlenme imkanı bulmuş şanslı kişilerden. Rixos Pera Hotel’de gerçekleştirdikleri görkemli düğün ile dünya evine giren Burcu Kartal ve Sinan Özen çifti hala ilk günkü gibi mutlu bir ilişki yaşamaktadır.

Anne Hathaway & Adam Schulman Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (9)

ABD’li oyuncu Anne Hathaway çıkış yakaladığı ilk andan itibaren, Adam Schulman tarafından beğeniliyormuş. Adam Schulman pek çok röportajda Anna Hathaway’i ilk zamanlardan beri ne kadar sempatik bulduğunu belirtmiştir. 2008 yılında aşk yaşamaya başlayan sempatik çift, 4 yıl sonra dünya evine girdi. Mücevher tasarımcısı olan Adam Schulman, 2012 yılında Anne Hathaway’e evlenme teklifi ederek mutlu bir geleceğe ilk adımı atmıştır. Evliliklerinin 4. Yılında ilk çocuklarını kucağına alan çift şu an hala mutlu bir birliktelik sürdürmektedir. Hayranları ile evlenen ünlüler arasında mutlu birliktelikleri ile dikkatleri üstlerine toplamaktadır.

Matt Damon & Luciane Bozan Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (10)

Matt Damon’ın kahramanı Luciane Bozan! Milyonlarca hayrana sahip Matt Damon da hayranları ile evlenen ünlüler kervanına Luciane Bozan ile katıldı. Luciane Bozan, Matt Damon ile karşılaştıkları gece bir gece kulübünde barmen olarak çalışmaktaydı. Üstelik bu sıralarda Luciane, tam bir Matt Damon hayranıymış. Tanışmaları ise şu şekilde gerçekleşmiş. Matt Damon, Luciane Bozan’ın çalıştığı gece kulübünden çıkarken hayranları tarafından etrafı sarıldığı bir anda Luciane Bozan kendisini kalabalıktan kurtarmış. İşte o gece tanışan ikili 2005 yılında dünya evine girmiştir. Şu anda biri Luciane Bozan’ın önceki evliliğinden olmak üzere 4 tane çocukları vardır.

Jessica Alba & Cash Warren Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (11)

2005 Yapımı Fantastik Dörtlü filmini pek çok okurumuz hatırlamaktadır. İşte o ünlü filmin çekimleri esnasında prodüksiyon asistanlığı görevini Cash Warren üstlenmekteydi. Filmin çekimleri sırasında tanışma imkanı bulan Jessica Alba ve Cash Warren çifti 2008 yılında dünya evine girdi. Cash Warren eşi Jessica Alba’yı çok önceki yapımlarından beri büyük bir hayranlıkla takip ettiğini söylüyor. Özellikle 2000-2002 yılları arasında Amerika’da yayınlanan televizyon dizisindeki rolü ile Jessica Alba’ya duyduğu hayranlığını dile getiriyor. Mutlu birlikteliklerinin 2 meyvesi olan Honor Marie ve Haven Garner ile evliliklerinin tadını çıkartmaktalar.

Julia Roberts & Daniel Moder Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (12)

90’lı yılların başından bu yana Julia Roberts’a hayran olmayan kişilerin sayısı oldukça azdır. Daniel Moder de diğer pek çok kişi gibi o dönem yükselmekte olan Julia Roberts’a hayranlık duyuyordu. İlerleyen zamanlarda Julia Roberts’ın Brad Pitt ile başrolü paylaştığı The Mexican filminde mutlu çiftimiz tanışmışlar. Daniel Moder, The Mexican filminde kameraman olarak çalışmaktaydı. Tanıştıkları sırada farklı insanlar ile ilişkileri olan çift ilerleyen zamanlarda bir araya geldiler. 2002 yılında Julia Roberts ve Daniel Moder dünya evine girdiler. Daniel Moder ile birlikte hayranları ile evlenen ünlüler listesine eklediğimiz Julia Roberts, mutlu bir evliliğin tadını çıkartıyor. Bu mutlu birlikteliklerinden 3 dünya tatlısı çocukları oldu. Çift; Hazel, Phinnaeus ve Henry adlarındaki çocukları ile mutlu bir yaşam sürmektedir.

Tom Cruise & Katie Holmes Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (13)

Katie Holmes pek çok örneğimizin aksine, daha üne kavuşmadan çok zaman önce de Tom Cruise hayranıymış. Hayranlık duymaya başladığı zamandan itibaren ünlü aktör ile evlenmeyi zaten düşünüyormuş. 5 yıl evli kalan çift o dönemde Hollywood’un en çok konuşulan çiftlerindendi. Fakat ne yazık ki 5 yılın ardından Tom Cruise ve Katie Holmes yollarını ayırma kararı almıştı. Çiftin birlikteliklerinden Suri adında bir kızları da var.

Nicholas Cage & Alice Kim Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (14)

Nicholas Cage’de hayranları ile evlenen ünlüler arasında yerini almaktadır. Alice Kim, Nicolas Cage ile tanıştığı sıralarda bir restoranda garsonluk yapmaktaydı. Nicholas Cage ile tanışan Alice Kim, sadece birkaç ay sonra mutlu bir evliliğe adım attı. Oscar ödüllü aktör Nicholas Cage’e hayran olan Alice Kim 1992 senesinde Nicholas Cage ile dünya evine girdi. Mutlu süren evlilikleri 12 yıl sonra 2004 yılında çeşitli iddialar ile ne yazık ki sonlandı. Çiftin bu birliktelikten Kal-El adında bir erkek çocukları var.

John Travolta & Kelly Preston Çifti

hayranlari-ile-evlenen-unluler (15)

Kelly Preston daha 16 yaşındayken John Travolta ile evlilik hayali kurduğunu dile getirmiş. Aradan yıllar geçtikten sonra bu hayalinin gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Hem de 1992 yılından bu yana mutlu ve huzurlu süren bir evlilik ile dileğini gerçekleştirdi. Kelly Preston, hayranı olduğu John Travolta’yı tanıma imkanını birlikte oynadıkları film setinde bulmuştu. İki defa evlenen Kelly Preston ve John Travolta’nın ilk nikahları Scientology tarikatı papazı tarafından kıyılmıştı. Kelly Preston ve John Travolta’nın 12 yaşındaki oğulları Jett, geçirdiği nöbet sonucu Bahama tatilleri sırasında vefat etti. Bu güzel çiftin şu an Ella Blue adında 19 yaşında bir kızları var. Mutlu bir yuvası olan John Travolta, hayranları ile evlenen ünlüler arasındaki yerini işte bu hikaye ile alıyor.

Hayranları İle Evlenen Ünlüler Aşkın Gerçek Kanıtı

Dışarıdan gözüken harikulade hayatlarının aksine pek çok sorun yaşayan ünlüler ile evlenmek bir hayli zor olsa gerek. Sürekli göz önünde yaşamak zorunda kalınan bir ilişki, çiftleri çoğu zaman yıpratabilmektedir. Sizin için listelediğimiz hayranları ile evlenen ünlüler listesi kısa bir araştırma ile daha da uzar gider. Mutlu birlikteliklerinin tadını çıkaran, hayranları ile evlenen ünlülerin hepsine buradan “Maşallah!” diyoruz. Yazımızı beğendiyseniz yurtdışında masal gibi düğünlerle dünya evine giren ünlülerimizin kim olduğunu öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıda en çok bilinen, hayranı ile evlenmiş ünlüleri sizler için listeledik. Peki ya sizin favoriniz hangi çift? Hangi çiftin tanışma hikayesini ya da düğün konseptini beğendiniz? Sizin eklemek istediğiniz başka hayranı ile evlenmiş ünlüler var ise bizler ile paylaşın! Eklemek istediğiniz her şey için sizleri yorumlar kısmına bekliyoruz.

Ünlülerin rüya gibi düğünlere imza attıkları birbirinden lüks düğün mekanlarında dünya evine girmek istiyorsanız, şehrinizin en lüks düğün mekanlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanıtla